Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/phantom-blade-zero-info-cover-nahled.jpg

Phantom Blade Zero – Vše, co potřebujete vědět

Temný a dechberoucí audiovizuál, kung-fu soubojový systém a soulsborne mechaniky – to jsou hlavní jmenovatelé titulu Phantom Blade Zero, který nás přenese do světa, v němž vládne čínský kungfupunk. Co vše o titulu víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-lost-crown-info-cover-nahled.jpg

Prince of Persia: The Lost Crown – Vše, co potřebujete vědět

Série Prince of Persia patří k herním legendám, která ušla za téměř čtyři desetiletí obrovský kus cesty. Od DOSové plošinovky jsme se dočkali řady akčních adventur, ale nejnovější titul se vrací zpět ke skákačkovým základům a dnes už víme, že se tento návrat nadmíru povedl. Vše, co potřebujete vědět o Prince of Persia: The Lost Crown, se dočtete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 – Vše, co potřebujete vědět

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Restart série Mortal Kombat 1 navazující na dlouholetou tradici přistál na našich herních strojích v září 2023 a v našem článku o něm najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdom-come-deliverance-2-henry-na-koni2-nahled.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2 – Vše, co potřebujete vědět

Český středověký hit Kingdom Come Deliverance dostane v roce 2024 pokračování, které nás opět v kůži Jindřicha ze Skalice zavede do Čech v 15. století. Kingdom Come: Deliverance 2 naváže na příběh prvního dílu, tentokrát má být ale vyprávění velkolepější, stejně jako svět samotný. Oslnit nás má nejen česká krajina, ale také zalidněné oblasti v čele s Kutnou Horou. Vše, co o Kingdom Come: Deliverance 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co potřebujete vědět

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. V roce 2023 vyšel jeho druhý díl a v tomto článku se dozvíte vše, co Alan Wake 2 potřebujete vědět.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/god-of-war-ragnarok-special-nahled.jpg

God of War: Ragnarök – Vše, co potřebujete vědět

Skandinávský chlad měl uklidnit žhnoucí nenávist Krata k řeckým bohům, jejichž řady během třídílné série God of War značně prořídly. Na severu si našel Kratos manželku, zestárl a zplodil syna Atrea. Jenže také v nordickém restartu značky nakonec poznal místní božský panteon ostrost Kratových čepelí, což se neobešlo bez odezvy. Jak bude vypadat pokračování krvavé akční adventury s názvem Ragnarök a co vše o titulu studia SIE Santa Monica víme, se dočtete na následujících řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co potřebujete vědět

Senua's Saga: Hellblade 2 navazuje na první díl z roku 2017 a přináší dechberoucí realistickou grafiku spolu s fascinujícím ztvárněním psychózy hlavní hrdinky, kvůli které neustále slyší v hlavně podivné hlasy. Hráče však rozděluje upozaděná hratelnost a méně výrazný příběh. Vše, co o Senua's Saga: Hellblade 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hades-2-nahled.jpg

Hades 2 – Vše, co potřebujete vědět

Izometrická rogue-lite akce Hades udivovala herní svět svou vybroušenou hratelností a originálně vyprávěným příběhem od roku 2018. Na její odkaz navazuje pokračování Hades 2, které představuje novou hrdinku Melinoë a děj odkrývající dosud neznámé hlubiny podsvětí. V našem článku se dozvíte to nejdůležitější, co o tomto projektu potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-logo.jpg

Zaklínač 3: Divoký hon – Vše, co potřebujete vědět

Zaklínač Geralt a jeho příběh ze série počítačových her Witcher uchvacuje milióny fanoušků akčních RPG už od roku 2007, ale stále se těší velké popularitě. „Na vině“ je vedle seriálové adaptace od Netflixu také zdařile napsaný příběh v živoucím světě s drsnými reáliemi a povedená hratelnost. V našem článku o klenotu jménem Witcher 3: Wild Hunt (Zaklínač 3: Divoký hon) najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps4-2019-pozadi-nahled.jpg

Nejlepší hry na PS4: TOP 35

Mnozí z vás již zřejmě tráví svůj čas u PlayStationu s pětkou v názvu, to ovšem neznamená, že se nad PS4 zavřela voda. Čtvrtá generace konzole od Sony má stále co nabídnout, o čemž vás přesvědčí náš redakční výběr 35 nejlepších titulů. Možná díky němu zavzpomínáte na staré dobré časy, anebo narazíte na opominuté klenoty herní historie. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/topspin-2k25-cover-nahled.jpg

TopSpin 2K25 (RECENZE – Souhrn)

Virtuální tenis se v posledních letech zasekl a moc kvalitní zábavy nepřináší. To se mění s návratem série TopSpin, za nímž stojí tuzemští vývojáři ze studia Hangar 13. Právě oni totiž do světa poslali dlouho poslední čtvrtý díl z roku 2011. Na svou původní práci nyní navázali titulem s podnázvem 2K25. Co vše o něm víme a jaká má hodnocení? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-cover-nahled_1.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 30 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-25-tkatchuk-24-nahled.jpg

NHL 25 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Na světě je jen pár věcí jistých – smrt, daně a sportovní série od EA Sports. I letos, ačkoliv zatím nejsou ohlášeny, tak předpokládáme, že se v podzimních měsících objeví. Titul NHL 25 by podle měřítek z předchozích let neměl ničím zvláštním překvapit. Co vše tedy můžeme od hokejové série čekat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sposrts-fc-25-haaland-24-nahled.jpg

EA Sports FC 25 – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Rozvod mezi EA Sports a FIFA dopadl lépe pro vydavatele počítačových her, což je jasné už jen kvůli tomu, že pod oficiální licencí za poslední rok žádná digitální kopaná nevyšla, zatímco EA Sports FC 24 najela na klasickou fifoidní vlnu. Nebude tedy překvapením, že pravděpodobně vyjde EA Sports 25. Co vše už před ohlášením víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rise-of-the-ronin-recenze-cover2-nahled.jpg

Rise of the Ronin (RECENZE) – Hodný, zlý a ošklivý na japonský způsob

Team Ninja je podle mého jediným schopným vyzyvatelem studia FromSoftware v kategorii soulslike her. Můžete se se mnou samozřejmě přít, ale autoři ságy Nioh či jejich minulé hry Wo Long zkrátka umí vytvořit napínavý, krutý a zároveň návykový soubojový systém, který je možné přirovnat k Bloodbornu, Sekirovi či Dark Souls. Jak se tedy povedlo vývojářům zareagovat na Elden Ring? To se dozvíte v naší recenzi titulu Rise of the Ronin. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wwe-2k24-recenze-cover-nahled_1.jpg

WWE 2K24 (RECENZE) – Parádní oslava čtyřicátin

Wrestling má ve společnosti zajímavé postavení – někdo jej vnímá jako hereckou show plnou pečlivě plánovaných zvratů, jiný jako sportovně náročnou spektakulární akci a další jako trapárnu bez duše. Nebudeme se nyní přít o tom, jak jste na tom vy, a místo toho se vydejme do ringu, abychom se popasovali s největšími legendami wrestlingu. Nic menšího totiž WWE 2K24 nenabízí. Jak se ale hraje? Více v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-vr-cerven-2020-nahled.jpg

Hry na VR – nejlepší tituly pro virtuální realitu: Top 30

Virtuální realita dokáže rozdělit hráčskou obec podobně jako spor o nejlepší konzoli. Někdo na VR brýle nedá dopustit, jiný je nenávidí a řadě hráčů jsou prozatím lhostejné. Pro fanoušky a zájemce pravidelně aktualizujeme náš výběr a hledáme mezi desítkami více či méně kvalitních titulů nejlepší zástupce 3D zábavy, které by vás neměly minout.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-key-art-thumb.jpg

Assassin's Creed Mirage (RECENZE – Souhrn)

Série Assassin's Creed se od egyptského dílu Origins vydala směrem k open-world RPG a mnoha hráčům chybí původní uzavřenější akční adventury, které nenabízely tak rozlehlé světy a více se soustřeďovaly na plížení. Společnost Ubisoft jim vychází vstříc v podobě projektu Mirage. Co o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: červnové hry zdarma

Červnová nabídka pro majitele PS Plus se ponese ve znamení oslav Days of Play, během kterých PlayStation děkuje komunitě fanoušků exkluzivními slevami na hry či hardware. Kromě tradiční červnové várky titulů se pak lze těšit na bonusové hry z řad PlayStation Plus Katalogu, PlayStation klasik i PS VR2. Více se dozvíte na následujících řádcích. Přečíst více »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací