Zažij rychlé doručení. Každá koruna se počítá

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/playstation-plus-now-merge-hry-nahled.jpg

PlayStation Plus: hry zdarma pro květen 2022

Od 3. května do 7. června si obohatíte svou PS knihovničku o fotbal, vikingský survival a rogue-like „simulátor“ vykradače hrobek.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sports-fc-nahled-1.jpg

EA Sports FC (INFO) – Vše, co zatím víme

EA Sports a FIFA se přestaly kamarádit. Co to znamená pro hráče? Na trhu se objeví nejméně tři fotbalové série, které budou soupeřit o jejich pozornost. Vedle zatím rozporuplného projektu Konami jménem eFootball to bude FIFA v područí vlastníka licence a zcela nová EA Sports FC, jež naváže na aktuální fifáckou odyseu od Electronic Arts. Co vše o titulu ze studií EA víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-24-hra-cover-nahled.jpg

FIFA 24 (INFO) – Vše, co zatím víme

Vývojáři pod hlavičkou EA Sports neměli dlouhá léta konkurenci, a tak si mohli v poklidu vydávat své sportovní hry s podporou licencí největších organizací. Jenže časy se mění a poté, co se basketbalová NBA přestěhovala k 2K, loučí se s EA také fotbalová organizace FIFA, která od roku 2023 nebude pokračovat v dlouholeté spolupráci. Místo toho slibuje vlastní titul. Co vše o něm víme a tušíme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/this-war-of-mine-final-cut-recenze-cover-nahled.jpg

This War of Mine: Final Cut (RECENZE) – Válka je vůl

Přežívání civilistů ve válečné zóně není zrovna nejčastějším tématem pro počítačové hry, ale už od roku 2014 můžete narazit na projekt, jehož základy jsou přímo utopeny v ozbrojeném konfliktu. Polské studio 11 bit přišlo v This War of Mine s neobvyklým survival konceptem, v němž se s hrstkou přeživších snažíte překonat civilní válku a zachovat si lidskost. Nyní se titul podívá i na next-gen v rámci Final Cut verze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-special-cover-nahled.jpg

FIFA 23 (INFO) – Vše, co zatím víme

Mezi několik jistot ve světě počítačových her patří podzimní vydávání sportovních titulů, mezi nimiž má výsadní postavení série FIFA. Společnost Electronic Arts zcela jistě plánuje další přírůstek s číslovkou 23 v názvu a už se pomalu objevují první informace. Co zatím o digitálním pobíhání po fotbalovém trávníku víme, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/microsoft-flight-simulator-2020-cover-nahled.jpg

Microsoft Flight Simulator (INFO) – DLC Top Gun, World Updaty, módy atd.

Nebeské výšiny máme od 18. srpna 2020 opět nadosah ze svých hráčských doupat. Francouzské studio Asobo se totiž postaralo o znovuzrození legendární série Microsoft Flight Simulator, která vstala jako bájný fénix z popela a ukázala krásy naší zeměkoule z kokpitu různorodých letadel. V následujícím článku se dozvíte vše, co by vás o tomto virtuálním plachtění mezi oblaky mohlo zajímat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hitman-3-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Hitman 3 (INFO): Novinky

Nedostižný vrah zakončil příběh volné trilogie World of Assassination 20. ledna 2021. Jak si vedl v naší recenzi, co na něj říkali kritici ve světě, a co obsahuje DLC balíček Seven Deadly Sins Collection, si přečtete v našem speciálu, který vám nabídne souhrn všeho, co o tomto díle víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/trek-to-yomi-videorecenze-nahled.jpg

Trek to Yomi (RECENZE) – Pomstu nezastaví ani smrt

Feudální Japonsko otevírá své brány stále většímu počtu vývojářů, kteří chtějí představit svou vizi samurajského života. Mezi ně se zařadil také Leonard Menchiari, jemuž v poslední fázi tvorby jeho šermířské plošinovky Trek to Yomi pomohlo studio Flying Wild Hog. Konečně tedy máme možnost nastoupit na krvavou cestu pomsty, která vede skrz nejhlubší patra japonského podsvětí. A to si necháme líbit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/duchove-ostrova-deskova-stolni-hra-recenze-cover-wide-nahled.jpg

Duchové ostrova (RECENZE) – Zasejme strach do srdcí bledých tváří

Českým vydavatelům se daří přinášet na náš trh ty největší pecky, které k našemu pohodlí navíc lokalizují. Bylo tak otázkou času, kdy někdo z nich sáhne po kooperační strategii Duchové ostrova, jež okupuje nejvyšší příčky žebříčku Board Game Geek. Nakonec se domluvily společnosti Fox in the Box a REXhry, takže se můžeme vžít do role božstev bránící domorodce před kolonizátory. Více v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-kveten-2022-sniper-elite-5.jpg

Nové hry: květen 2022 – Sniper Elite 5, Evil Dead, Songs of Conquest a další

Květen, stejně jako předchozí měsíc, nemá ve své nabídce žádnou videoherní superstar, a tak se na první pohled může zdát květnový výběr slabší, máme ale dvě dobré zprávy: májová nadílka nabízí od každého něco, takže si přijdou na své fanoušci strategií, stříleček, hororů i třeba skákaček, a navíc absence velkých titulů dává šanci i menším, přesto ale velmi zajímavým nezávislým hrám. Že nevíte, které dát šanci? Pomůže vám náš výběr.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-23-info-cover-nahled.jpg

NHL 23 (INFO) – platformy, datum vydání, čeština (SPEKULACE)

EA Sports vlastní licenci na zámořskou hokejovou ligu, což se projevuje každoročním vydáváním nového ročníku série NHL. Titul s číslovkou 23 tedy hraničí téměř s jistotou, takže se pojďme podívat, co o očekávaném projektu víme a tušíme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-22-info-cover-nahled.jpg

F1 22 (INFO) – čeština, datum vydání, novinky atd.

Sportovní hry se každoročně vrací v pravidelných cyklech, aby fanouškům přinesly nové díly s vylepšeními a aktualizovanými informacemi. Tomuto kolotoči se nevyhýbá ani sezóna seriálu monopostů F1, o níž se stará studio Codemasters. Aktuální ročník s číslovkou 22 slibuje řadu změn, o nichž se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sifu-special-logo.jpg

Sifu (INFO) – obsah zdarma, čeština, gameplay atd.

Sifu je pojem z kantonštiny, který označuje mocného mistra. Tím se v nové hře od francouzského studia Sloclap musíte stát, abyste pomstili smrt své rodiny. Projekt Sifu se ovšem od ostatních „revenge“ mlátiček v mnohém liší, protože autoři se nesoustředili pouze na přesné převedení kung-fu do herní podoby, ale přináší také zajímavé mechanismy prohlubující zážitek z nerovného boje proti zdánlivě nekonečným zástupům protivníků. Co vše o hře víme, se dozvíte na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps4-2019-pozadi-nahled.jpg

Nejlepší hry na PS4: TOP 30

Někteří z vás již možná tráví svůj čas u PlayStationu s pětkou v názvu, to ovšem neznamená, že se nad PS4 zavřela voda. Čtvrtá generace konzole od Sony má stále co nabídnout, o čemž vás přesvědčí náš redakční výběr 30 nejlepších titulů. Možná díky němu zavzpomínáte na staré dobré časy, anebo narazíte na opominuté klenoty herní historie.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-origins-info-cover-nahled.jpg

Sonic Origins (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Rychlonohý maskot společnosti Sega se na naše herní stroje chystá hned v několika nových projektech. Titul Sonic Origins nám předvede modrého bodlináče v jeho raných letech a cílí především na pamětníky a fanoušky původních her. Co vše o kompilaci plošinovek pro moderní stroje víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/duna-imperium-vzestup-iksu-rozsireni-deskova-stolni-hra-recenze-cover-wide-nahled.jpg

Duna: Impérium – Vzestup Iksu (RECENZE) – Obchodníci a technologie promlouvají do intrik

Nehostinná, ale bohatstvím opředená pouštní planeta Arrakis, známější pod přezdívkou Duna, se díky novému filmovému zpracování dostává do hledáčků nejen fanoušků literatury a kinematografie, ale také hráčů. Vedle chystané PC strategie Spice Wars se na český trh řítí mnoho stolních variací. Jedna úspěšná tu ovšem už je – Duna: Impérium, a nedávno k ní vyšlo podařené rozšíření Vzestup Iksu. Více v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdom-hearts-4-info-logo.png

Kingdom Hearts IV (INFO) – trailer, příběh atd.

Série Kingdom Hearts propojující disneyovské pohádkové světy společně s japonskou fantasy se ve světě těší velké popularitě, a i v našich končinách se zvolna začíná prosazovat. Třetí díl vydaný v roce 2019 nechal otevřená vrátka pro pokračování, takže oznámení práce na Kingdom Hearts IV nebylo překvapením. Co vše o připravovaném titulu víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-boj-o-bradavice-obludne-obludarium-rozsireni-deskova-stolni-hra-cover-wide-nahled.jpg

Harry Potter: Boj o Bradavice – Obludné obludárium (RECENZE)

Chlapec, který zůstal naživu, zažívá dobrodružství téměř na každém kroku. Se svou hůlkou a přáteli se ovšem nebojí postavit jakémukoliv nebezpečí, takže jste v jeho společnosti jistě pokořili výzvu z deskovky Harry Potter: Boj o Bradavice a porazili samotného Voldemorta. V tom případě by vás měl zaujmout obsah krabice Obludné obludárium, uvnitř které čeká řada dalších nástrah.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mlb-22-the-show-recenze-cover-nahled.jpg

MLB The Show 22 (RECENZE) – Probuďte svého vnitřního baseballistu

Rok se s rokem sešel, a proto nám na dveře klepe jeden z prvních letošních titulů ze zajetých sportovních sérií. Řeč je samozřejmě o baseballu, resp. o hře MLB The Show 22, která nás vezme na severoamerické trávníky se čtyřmi metami, jež obíhají pánové máchající pálkami. Co vše v aktuálním ročníku najdete, si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/project-golden-nekker-info-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Project Golden Nekker (INFO) – datum vydání, platformy, Gwent atd.

Zaklínačská kratochvíle Gwent se rozroste o další variantu. Vedle populární a neustále se rozšiřující multiplayerové verze a příběhové varianty Thronebreaker: The Witcher Tales se chystá další singleplayerový titul s kódovým označením Project Golden Nekker. Co od další karetní hry studia CD Projekt RED čekat?

Přečíst více »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací