Nejlepší způsob jak ušetřit. Filtr vám zobrazí Cenové bomby, Super ceny a zlevněné produkty.
Dostupnost
Stav zboží
RozbalenoRozbalené nebo vyzkoušené zboží v perfektním stavu a s kompletním příslušenstvím. Plná záruka 24 měsíců.
Zánovní, použitéPlně funkční zboží ve velmi dobrém stavu. Zboží nese drobné známky používání. Součástí balení je kompletní příslušenství. Obal může být otevřený, poškozený, náhradní nebo může chybět. Záruka 21 měsíců.
Na této stránce najdete levné rackové UPS, respektive všechny rackové UPS seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je FSP UPS ECO 800 FR, 800 VA / 480 W, USB, RJ45, line interactive, který stojí 1 439 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 1 min, záložní doba při 50% zátěži 1 min, skutečný a zdánlivý výkon 480 W / 800 VA, maximální výstupní napětí 240 V, line interactive, 3×FR, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, USB pro nabíjení, rozměry 90 × 163 × 245 mm (V׊×H), hmotnost 4 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 1 min, záložní doba při 50% zátěži 1 min, skutečný a zdánlivý výkon 480 W / 800 VA, maximální výstupní napětí 240 V, line interactive, 3×FR, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, USB pro nabíjení, rozměry 90 × 163 × 245 mm (V׊×H), hmotnost 4 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 1 min, záložní doba při 50% zátěži 1 min, skutečný a zdánlivý výkon 480 W / 800 VA, maximální výstupní napětí 240 V, line interactive, 3×FR, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, USB pro nabíjení, rozměry 90 × 163 × 245 mm (V׊×H), hmotnost 4 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 1 min, záložní doba při 50% zátěži 2,5 min, skutečný a zdánlivý výkon 480 W / 800 VA, výška pozice 2U, line interactive, 8×Schuko, 4×IEC 320 C13, 4×FR, ochrana datové sítě RJ-45 a USB, 95% účinnost při 100% zátěži, 97% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 86 mm, rozměry 86 × 438 × 230 mm (V׊×H), hmotnost 7,7 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 50% zátěži 10 min, skutečný a zdánlivý výkon 480 W / 800 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 2U, off-line, 8×FR, USB, rozměry 150 × 482,6 mm (V׊), hmotnost 5,5 kg
Záložní zdroj - rack UPS, skutečný a zdánlivý výkon 1200 W / 2000 VA, výška pozice 2U, line interactive, 8×IEC 320 C13, LCD displej a AVR, rozměry 86 × 438 × 300 mm (V׊×H), hmotnost 14,4 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 4 min, záložní doba při 50% zátěži 13 min, skutečný a zdánlivý výkon 360 W / 600 VA, výška pozice 1U, line interactive, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, LCD displej, rozměry 44 × 433 × 235 mm (V׊×H), hmotnost 7,8 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3,5 min, záložní doba při 50% zátěži 14 min, skutečný a zdánlivý výkon 600 W / 1000 VA, line interactive, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, LCD displej a AVR, rozměry 44 × 433 × 389 mm (V׊×H), hmotnost 13,7 kg
Záložní zdroj - rack UPS, skutečný a zdánlivý výkon 900 W / 1000 VA, výška pozice 2U, on-line s dvojitou konverzí, 3×Schuko, USB a RS-232, LCD displej, rozměry 88 × 438 × 310 mm (V׊×H), hmotnost 12 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3 min, záložní doba při 50% zátěži 11,5 min, skutečný a zdánlivý výkon 720 W / 1200 VA, výška pozice 2U, line interactive, 4×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45 a USB, 95% účinnost při 100% zátěži, 97% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 86 mm, rozměry 88 × 438 × 430 mm (V׊×H), hmotnost 15,29 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 2 min, záložní doba při 50% zátěži 9,6 min, skutečný a zdánlivý výkon 420 W / 700 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 1U, line interactive, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, ochrana síťového kabelu, USB, ethernet a SNMP, 96% účinnost při 100% zátěži, 98% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 482 mm, rozměry 44 × 433 × 229,7 mm (V׊×H), hmotnost 8,3 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3,4 min, záložní doba při 50% zátěži 11,6 min, skutečný a zdánlivý výkon 720 W / 1200 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 2U, line interactive, 1×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, ochrana telefonní sítě RJ-11 a SNMP, 96% účinnost při 100% zátěži, 98% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 482 mm, rozměry 86 × 433 × 274 mm (V׊×H), hmotnost 11,59 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 2,3 min, záložní doba při 50% zátěži 8 min, skutečný a zdánlivý výkon 1000 W / 1500 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 2U, line interactive, 8×IEC 320 C13, ethernet, 95% účinnost při 100% zátěži, 98% účinnost při 50% zátěži, AVR, šířka rámu 482,6 mm, rozměry 87,4 × 442,4 × 300 mm (V׊×H), hmotnost 14 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 2 min, záložní doba při 50% zátěži 7,5 min, skutečný a zdánlivý výkon 1320 W / 2200 VA, výška pozice 2U, line interactive, 4×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, USB a RS-232, LCD displej a AVR, rozměry 88 × 438 × 400 mm (V׊×H), hmotnost 16,5 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 2,5 min, záložní doba při 50% zátěži 10,4 min, skutečný a zdánlivý výkon 1000 W / 1600 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 2U, line interactive, 1×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, ochrana telefonní sítě RJ-11 a SNMP, 96% účinnost při 100% zátěži, 98% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 482 mm, rozměry 86 × 433 × 274 mm (V׊×H), hmotnost 12,56 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 6 min, záložní doba při 50% zátěži 19 min, skutečný a zdánlivý výkon 280 W / 450 VA, výška pozice 1U, line interactive, 2×IEC Jumpers, 4×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, ochrana telefonní sítě RJ-11, ochrana síťového kabelu a RS-232, AVR, rozměry 44 × 432 × 383 mm (V׊×H), hmotnost 10,18 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3,63 min, záložní doba při 50% zátěži 10,13 min, skutečný a zdánlivý výkon 900 W / 1000 VA, výška pozice 2U, on-line s dvojitou konverzí, 8×IEC 320 C13, USB a RS-232, LCD displej, rozměry 88 × 430 × 438 mm (V׊×H), hmotnost 13,7 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3,5 min, záložní doba při 50% zátěži 14 min, skutečný a zdánlivý výkon 600 W / 1000 VA, line interactive, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, LCD displej a AVR, rozměry 44 × 433 × 389 mm (V׊×H), hmotnost 13,7 kg
Záložní zdroj - rack UPS, skutečný a zdánlivý výkon 525 W / 750 VA, výška pozice 1U, line interactive, 1×IEC Jumpers, 5×IEC 320 C13, USB a RS-232, 98% účinnost při 100% zátěži, AVR, rozměry 44 × 440 × 513 mm (V׊×H), hmotnost 13,5 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 2,5 min, záložní doba při 50% zátěži 11 min, skutečný a zdánlivý výkon 900 W / 1500 VA, výška pozice 1U, line interactive, 6×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45 a ochrana telefonní sítě RJ-11, LCD displej a AVR, rozměry 44 × 433 × 389 mm (V׊×H), hmotnost 14,9 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 3,33 min, záložní doba při 50% zátěži 11,02 min, skutečný a zdánlivý výkon 2700 W / 3000 VA, výška pozice 2U, on-line s dvojitou konverzí, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB a RS-232, LCD displej, rozměry 88 × 610 × 438 mm (V׊×H), hmotnost 26 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 1,3 min, záložní doba při 50% zátěži 7,9 min, skutečný a zdánlivý výkon 1200 W / 2000 VA, maximální výstupní napětí 230 V, výška pozice 2U, line interactive, 1×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, ochrana telefonní sítě RJ-11 a SNMP, 96% účinnost při 100% zátěži, 98% účinnost při 50% zátěži, LCD displej a AVR, šířka rámu 482 mm, rozměry 86 × 433 × 274 mm (V׊×H), hmotnost 12,96 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 4 min, záložní doba při 50% zátěži 13 min, skutečný a zdánlivý výkon 1000 W / 1000 VA, výška pozice 2U, on-line s dvojitou konverzí, 8×IEC 320 C13, ochrana datové sítě RJ-45, USB a RS-232, LCD displej a možnost vertikální i horizontální polohy, rozměry 88 × 438 × 410 mm (V׊×H), hmotnost 14,1 kg
Záložní zdroj - rack UPS, záložní doba při 100% zátěži 4,5 min, záložní doba při 50% zátěži 12 min, skutečný a zdánlivý výkon 900 W / 1000 VA, výška pozice 2U, on-line s dvojitou konverzí, 4×IEC 320 C13, RS-232, 98% účinnost při 100% zátěži, 97% účinnost při 50% zátěži, rozměry 86,5 × 438 × 438 mm (V׊×H), hmotnost 17,6 kg
Výpadek elektřiny byl ještě před pár lety spíš nepříjemnost než skutečný problém. Jenže moderní domácnost se změnila v malý technologický ekosystém – a bez proudu dnes nefunguje jen počítač, ale často ani internet, zabezpečení, chytré zámky, garážová vrata, topení,...
V době, kdy se stále častěji hovoří o riziku výpadků elektrické energie, je nezbytné přemýšlet o spolehlivém záložním zdroji, který udrží vaši domácnost nebo firmu v chodu. Nepřetržité napájení se stává klíčovou otázkou nejen pro průmyslové provozy, ale také pro běžné...
sponzorovaný článekNáhradní baterie do UPS? AVACOM jich má v nabídce celou řaduBaterie bohužel degradují a jednoho dne je nutné je vyměnit. To platí i pro baterie v záložních zdrojích. Akumulátory prodávané výrobci UPS se ale mohou značně prodražit, a přitom jsou zcela srovnatelné s tím, co nabízí značky jako AVACOM za zlomek ceny. V tomto případě...
Bitcoinový halving je za dveřmi a komunitou zmítají spekulace o dopadu na cenu. V článku si vysvětlíme, co halving vlastně znamená, jaká je monetární ekonomie Bitcoinu a rozebereme si často citovaný model Stock to flow.
Slyšeli jste v poslední době o DeFi a nevíte, co přesně si pod tím termínem představit? Jedná se o buzzword či rozšíření funkcí kryptoměn jako Ethereum a Bitcoin? Přinášíme vysvětlení a analýzu decentralizovaných financí a nejvýraznějších projektů, jejich funkcí a...
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné rackové UPSProdukty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší rackové UPSZboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší rackové UPSProdukty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v rackové UPS recenze
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite siRack UPS
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitteUSV 19 Zoll
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitteUSV 19 Zoll
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriátRack UPS
Zkuste naše cookiesMy, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.