Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Sdílej a ušetři Maxi JAR

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/jogurt-miska-lzice.jpg

Co jsou probiotika a proč je naše tělo potřebuje?

Probiotika neboli zdraví prospěšné bakterie posilují funkci imunitního systému, zlepšují trávení i duševní zdraví a pomáhají při hubnutí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/priprava-tasky-do-porodnice-nahled.jpg

Co s sebou do porodnice? Nachystejte si tašku do porodnice včas

Zvláště prvorodičky trápí ke konci těhotenství seznam věcí, které by si měly sbalit do porodnice. Kdy sbalit tašku do porodnice? Dá se taška do porodnice i koupit? A jak by měla výbava do porodnice vypadat? Přinášíme kompletní seznam a praktické tipy několikanásobných maminek, které jistě oceníte.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Beba.jpg

Tekuté náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT HM-O pro zdraví dětí a komfort maminek

BEBA COMFORT HM-O je přesně to, co doposud maminkám na našem trhu chybělo. Jde o náhradní kojenecké mléko v tekuté formě, které je připraveno k okamžitému podání v jakékoliv situaci. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/truelife-baby.jpg

Produkty TrueLife usnadní začátky každé novopečené mamince (RECENZE)

V praxi jsme vyzkoušeli chůvičku, elektrickou odsávačku i ohřívač lahví TrueLife a rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti s výbavou pro péči o miminko, kterou jistě ocení v počátečních týdnech i měsících každá maminka.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/40. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 40. týden

Vítejte v poslední kapitole našeho seriálu Těhotenství týden po týdnu. Jak se lidově říká, čtyřicátý týden těhotenství to klepe na pupek“, takže nervozita sílí a stupňují se také obavy, zda se porod rozběhne přirozeně, nebo bude třeba lékařského zásahu. Proto jsme pro vás 40. týden těhotenství připravili důležité informace a rady o tom, jak sama můžete přispět k rozběhnutí porodu, případně, co můžete očekávat v porodnici, jestliže se vašemu miminku nechce na svět přirozenou cestou. Pojďme si tedy společně užít 40. týden těhotenství, kterým zároveň končí celý náš seriál Těhotenství týden po týdnu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Detska-vyziva.jpg

Výživa dětí aneb co by nemělo chybět v jídelníčku kojenců a batolat

Pro správný růst a vývoj by měl být jídelníček pro děti pestrý a bohatý na živiny. Ovšem je třeba jej přizpůsobit věku dítěte a jeho potřebám. V průběhu měsíců se totiž organismus mění a s tím rostou i nároky na množství a poměr živin ve stravě. Jak si s tím úspěšně poradit a kdy které potraviny správně zavádět, aby je dětské střevo lehce strávilo? Jaký je optimální váhový přírůstek a váha dítěte? 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/39. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 39. týden

S kapitolou 39. týden těhotenství se pomalu loučíme s naším seriálem Těhotenství týden po týdnu. V předposledním povídání se proto přímo zaměříme na samotný porod a přiblížíme si jeho jednotlivé fáze od první až po čtvrtou dobu porodní. Poradíme vám, na co se v jednotlivých fázích zaměřit, abyste místo obávaného porodu prožila ten nejsilnější životní zážitek, který příroda dopřává pouze ženě. Třicátý devátý týden těhotenství už se vaše miminko může narodit v podstatě kdykoliv, proto na nic nečekejte a pusťte se do čtení.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/38. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 38. týden

Nastává doba, kdy je již vaše miminko oficiálně považováno za donošené, a proto se klidně už 38. týden těhotenství může narodit. V našem seriálu Těhotenství týden po týdnu se tedy budeme soustředit na signály těla, které vás upozorní na začínající porod, a také si řekneme, jak byste měli postupovat při výběru autosedačky pro miminko. Stejně jako předchozí kapitoly, také kapitola popisující třicátý osmý týden těhotenství je plná zajímavých informací i užitečných rad, které vám jistě dobře poslouží ke konci vašeho těhotenství.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/37. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 37. týden

Náš seriál Těhotenství týden po týdnu pokračuje a nyní je před námi 37. týden těhotenství, po jehož ukončení už bude vaše miminko oficiálně považováno za donošené. Je proto možné, že se váš porod rozběhne dříve, než v plánovaném termínu, a proto by bylo dobré mít už třicátý sedmý týden těhotenství vše nachystané a naplánované. Pokud jste sledovali náš seriál, určitě jste si již vše podstatné stihli zařídit a můžete se s chutí pustit do čtení o tom, jak probíhá 37. týden těhotenství a co vás v něm pravděpodobně čeká.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dezinfekce-navod.jpg

Dezinfekce a její využití v domácnosti (NÁVOD)

Pokud vás zajímá, jak správně provádět dezinfekci různých povrchů i materiálů a jaké dezinfekční prostředky jsou k jednotlivým typům dezinfekce určeny, pak si přečtěte náš článek. Dozvíte se v něm mnoho zajímavých informací, rad a postřehů k tématu dezinfekce.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/balzam-na-rty-nahled.jpg

5 nejlepších balzámů na rty

Hebké a sametové rty, to je sen každé ženy. A i mnoha mužů, co si budeme povídat. Jak toho docílit? Jedině správnou péčí. Dopřávejte svým rtům pravidelnou hydrataci a dostatečnou výživu. Objevili jsme 5 TOP balzámů na rty, které s vašimi rty udělají doslova zázraky. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/luxusni-alkohol-nahled.jpg

Darujte na letošní Vánoce láhev luxusního alkoholu – poradíme, jak vybrat

Jaký dárek je ten pravý pro vaše nejdražší? Takový, který skvěle odráží jejich osobnost a zaručeně je potěší. Okořeňte letošní Vánoce láhví exkluzivního alkoholu. Poradíme, jak vybrat!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/36. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 36. týden

Poslední týdny klepou na dveře a 36. týden těhotenství otevírá nejočekávanější a zároveň nejobávanější měsíc těhotenství. Čím je třicátý šestý týden těhotenství výjimečný a na co byste se měla připravit? Vše podstatné vám opět přináší náš seriál Těhotenství týden po týdnu, ve kterém se mimo jiné dozvíte, že vás 36. týden těhotenství čeká vyšetření na přítomnost streptokoka a že těhotenskou poradnu začnete navštěvovat každý týden. Nevynecháme ani to, jak si 36. týden těhotenství vede miminko, ani jaké projevy doprovází budoucí maminku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/35. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 35. týden

35. týden těhotenství je další kapitolou našeho seriálu Těhotenství týden po týdnu. Budeme se v ní zabývat otázkou císařského řezu, který může být pro některé maminky jedinou cestou, jak přivést na svět miminko bez komplikovaného a rizikového porodu. Také zjistíte, jaké doklady je nutné předložit v porodnici a neopomene ani zmínit, jak probíhá 35. týden těhotenství vývoj miminka i jak bojuje v posledních týdnech maminka se všemi obtížemi, které třicátý pátý týden těhotenství doprovázejí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/34. týden těhotenství.jpg

Těhotenství týden po týdnu: 34. týden

Přivítejme společně 34. týden těhotenství, ve kterém jsme pro vás opět pečlivě vybírali ty nejdůležitější informace a rady, které uvítá každá budoucí maminka. Zaměříme se na vývoj miminka, který je již třicátý čtvrtý týden těhotenství téměř dokončen, a pozastavíme se u jeho polohy, která by už měla být nachystána na porod. Také si v kapitole 34. týden těhotenství povíme o možnosti přítomnosti duly u porodu. Její služby vyhledává v poslední době čím dál více rodiček, a proto toto téma rozhodně stojí za zmínku v našem seriálu Těhotenství týden po týdnu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/myty_o_liceni_1.jpg

10 největších mýtů o líčení

Ať už je slýcháte od kamarádek, čtete na internetu nebo vídáte v televizi, je jich všude plno. Čeho? Přeci mýtů o líčení. Ujistěte se, jestli nějakému z nich náhodou nevěříte. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zimavlasy.jpg

5 tipů, jak pečovat o vlasy v zimě

Věřte, že péče o vlasy v zimě je náročnější než v létě. Mráz, sníh a časté změny teploty, to vše se podepisuje na vzhledu našich vlasů.  Proto pro vás máme několik tipů, jak si udržet i v zimě vlasy zdravé a krásné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/primeros-logo-001-810x540.jpg

Vyzkoušeli jsme pro vás: kondomy PRIMEROS v novém stylu

Když jsem v obchodě zahlédla nové krabičky kondomů Primeros, přímo mě uchvátilo jejich nové designové zpracování a také široká nabídka různých druhů. Při milování s partnerem rádi experimentujeme a zkoušíme nové věci, a tak jsem neodolala a od každé krabičky vzala po kusu. Zvědavost na sebe nenechala dlouho čekat a o výsledky se rádi podělíme s našimi čtenáři.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/rasenky_nahled.jpg

5 nejlepších řasenek pro dokonalý pohled

Vybrat si správnou řasenku není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Všechny toužíme po řasence, která se nerozmazává a zároveň naše řasy prodlouží, zahustí a natočí. Na trhu je však řasenek spousta a každá z nich slibuje zázraky. Rozhodli jsme se proto vytipovat pět řasenek, které máme důkladně vyzkoušené a víme, jak vypadají po aplikaci. Podívejte se na fotografie před a po, kde je jasně vidět, jakého rozdílu s použitím jednotlivých řasenek dosáhnete. Tak už se nenechte napínat a pusťte se do čtení!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/58cdd9cad6eb.jpg

Káva na tisíc způsobů

Pro všechny milovníky lahodné kávy přinášíme několik tipů na originální kávové drinky, kterými si zpestříte a okořeníte každý den. Vyzkoušejte například tradiční Irskou kávu, svěží Letní espresso nebo kávu podle slavného agenta 007 Jamese Bonda.

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi