Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

Naše ceny? Posečeny! Naše ceny? Posečeny!

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-dual-rx-6700-xt-12g-nahled.jpg

Asus DUAL Radeon RX 6700 XT 12G (RECENZE A TESTY)

Pokud u grafické karty netrváte na té absolutně nejvyšší výbavě a spokojíte se i s lehce nižším výkonem, grafické karty edice DUAL společnosti ASUS by pro vás mohly být zajímavou volbou. S jakými kompromisy musíte počítat v případě grafické karty Asus DUAL Radeon RX 6700 XT 12G a vyplatilo by se vám její pořízení? Právě na to se vám pokusíme odpovědět v recenzi, kde jsme pro vás tuto grafickou kartu důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-6950-xt-16g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 6950 XT 16G (RECENZE A TESTY)

Reakce společnosti AMD na vydání konkurenční vlajkové lodi GeForce RTX 3090 Ti společností NVIDIA byla rychlá a nese označení Radeon RX 6950 XT. Jestli je však tento nový a nejvýkonnější Radeon opravdu důstojným konkurentem GeForce RTX 3090 Ti, se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi grafické karty Sapphire NITRO+ Radeon RX 6950 XT 16G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-3050-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 3050 O8G (RECENZE A TESTY)

Jste-li méně náročným či jen příležitostným hráčem počítačových her, který do herní grafické karty nehodlá příliš investovat, grafické karty GeForce RTX 3050 by pro vás mohly být tou správnou volbou. Jednou takovou je i grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 3050 O8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6650-xt-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Oslovily vás svým výkonem nejnovější grafické karty Radeon RX 6650 XT, a rádi byste si proto také nějakou pořídili, ovšem v nějaké vyspělejší herní edici od renomovaného výrobce? Určitě by vás pak mohla zaujmout grafická karta MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-6500-xt-4g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 6500 XT 4G (RECENZE A TESTY)

Sháníte-li nějakou levnější grafickou kartu v cenové relaci 5–6 tisíc korun, vaší jedinou možnou volbou jsou dnes pouze grafické karty Radeon RX 6500 XT. Jednou takovou je i grafická karta Sapphire PULSE Radeon RX 6500 XT 4G, kterou jsme pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Vyplatí se vám ale vůbec její pořízení?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3070-master-8g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se může společnost GIGABYTE ve své nabídce grafických karet GeForce RTX 3070 pochlubit, je bezesporu grafická karta Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G s nepřehlédnutelným informačním panelem LCD EDGE VIEW. A jak se jí vedlo v našich testech na Alza.cz? O tom se můžete přesvědčit sami právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rx-6650-xt-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX Radeon RX 6650 XT O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Po společnosti NVIDIA se také společnost AMD rozhodla rozšířit a oživit svou stávající nabídku grafických karet. Jedná se konkrétně o grafické karty Radeon RX 6950 XT, Radeon 6750 XT a Radeon 6650 XT. My se dnes na Alza.cz podíváme na toho třetího, nejméně výkonného zástupce, a představíme si grafickou kartu Asus STRIX Radeon RX 6650 XT O8G Gaming. Jak tedy tento nový Radeon dopadl v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3090-ti-gaming-oc-24g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3090 Ti GAMING OC 24G (RECENZE A TESTY)

Jak si vedou nedávno uvedené nejvýkonnější grafické karty GeForce RTX 3090 Ti společnosti NVIDIA proti ostatním grafickým kartám současné generace? Na to se vám pokusíme odpovědět právě v této recenzi grafické karty Gigabyte GeForce RTX 3090 Ti GAMING OC 24G.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-toxic-rx-6900-xt-Air-cooled-16g-nahled.jpg

Sapphire TOXIC Radeon RX 6900 XT Air Cooled (RECENZE A TESTY)

Víte, která je vůbec nejvýkonnější vzduchem chlazená grafická karta v nabídce hongkongské společnosti SAPPHIRE? Pokud nevíte, jedná se o grafickou kartu Sapphire TOXIC Radeon RX 6900 XT Air Cooled 16G a my jsme ji pro vás dnes na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3090-ftw3-ultra-gaming-24g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA Gaming 24G (RECENZE A TESTY)

Výkonná grafická karta se skvělou výbavou, ale také grafická karta v nedávné minulosti nemálo propíraná na všech možných diskusních fórech. Tak to je přesně grafická karta EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA Gaming 24G, kterou si dnes na Alza.cz také důkladně otestujeme. Jedná se tedy o dobrou grafickou kartu, nebo byste se jí měli raději vyhnout? Naše testy i doporučení najdete právě v této recenzi!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3050-aero-itx-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G (RECENZE A TESTY)

Stavíte si doma počítač za účelem vytvoření multimediálního centra zábavy s možností příležitostného hraní moderních počítačových her a sháníte do něj také nějakou kompaktní herní grafickou kartu, která by se vám vešla do počítačové skříně formátu ITX? Pokud ano, pak by vás mohla zaujmout naše recenze grafické karty MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G, kterou jsme speciálně pro vás otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rx-6600-8g-nahled.jpg

Asus DUAL Radeon RX 6600 8G (RECENZE A TESTY)

Přemýšlíte o šikovném upgrade grafické karty vašeho stávajícího počítače bez nutnosti pořizování dalších a výkonnějších navazujících komponent, jako je například výkonnější zdroj či větší počítačová skříň? Jedním z možných řešení by mohla být grafická karta Asus DUAL Radeon RX 6600 8G, která disponuje nejen kompaktními rozměry, ale také nízkou spotřebou. Však posuďte sami, my jsme ji totiž pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xfx-rx-6600-xt-speedster-swft-210-core-8g-nahled.jpg

XFX Radeon RX 6600 XT Speedster SWFT 210 Core (RECENZE A TESTY)

Jste-li příznivcem grafických karet společnosti AMD, pak by vám jistě neměla uniknout nabídka americké společnosti XFX, ve které můžete nalézt kompletní portfolio Radeonů. Grafická karta XFX RX 6600 XT Speedster SWFT 210 Core spadá právě do nabídky této společnosti a je určena zejména všem středně náročným hráčům. A jak už to tak na Alza.cz bývá, my jsme ji pro vás nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6600-mech-2x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou z nové řady Radeon RX 6600 společnosti AMD, kterou si dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme, je grafická karta z dílny tchajwanské společnosti MSI s označením MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G. Jak si tento MECH vedl v našich testech? Jen posuďte sami!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3060-elite-12g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3060 ELITE 12G (RECENZE A TESTY)

Jedním z příslušníků elitní hráčské edice AORUS společnosti GIGABYTE, který si bere ambice oslovit nejednoho, převážně středně náročného hráče počítačových her, je grafická karta Gigabyte AORUS GeForce RTX 3060 ELITE 12G. Zdali ale osloví také vás, se můžete sami přesvědčit v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-6800-xt-gaming-x-trio-16g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G (RECENZE A TESTY)

Mezi hráči počítačových her dozajista patří k těm vůbec nejoblíbenějším edicím grafických karet herní řada s označením GAMING TRIO společnosti MSI. Grafická karta MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G spadá právě do této skvělé herní edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3050-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3050 Gaming X 8G (RECENZE A TESTY)

Ty nejlepší kousky grafických karet, které můžete nalézt v nabídce tchajwanské společnosti MSI, jsou zařazeny do hráčské edice GAMING. MSI GeForce RTX 3050 Gaming X 8G je zástupcem právě této špičkové řady grafických karet a my jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali. Jak tedy dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-6500-xt-gaming-oc-4g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 6500 XT Gaming OC 4G (RECENZE A TESTY)

Nejnovějším přírůstkem do rodiny RDNA 2 společnosti AMD jsou grafické karty Radeon RX 6500 XT, které se v současnosti, nepříliš nakloněné cenám grafických karet, mohou pyšnit velmi zajímavou cenovkou. Vyplatí se vám však investice právě do grafické karty Radeon RX 6500 XT a na jaká úskalí při tom můžete narazit? Na to se vám pokusíme odpovědět právě v této recenzi grafické karty Gigabyte Radeon RX 6500 XT Gaming OC 4G.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-testy-nahled.jpg

Testy grafických karet | Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human je akční survival hororová hra z pohledu třetí osoby, která se odehrává v otevřeném světě s apokalyptickou tematikou zombie. V roli Aidena Caldwella se vydáváte do města Villedor hledat Dr. Waltze, lékaře, který experimentoval na vás a Mie, když jste byli dětmi. Hra byla vyvíjena herními vývojáři ze studia Techland a stejnou společností vydána v únoru 2022. Měření snímkové frekvence a frame times bylo prováděno v lokaci ostrova Culvert Island nástrojem Fraps po dobu 42 sekund. Detailní nastavení grafického rozhraní hry pro testy je uvedeno na přiložených snímcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3050-eagle-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3050 EAGLE 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud nejste přespříliš náročným hráčem počítačových her a sháníte novou grafickou kartu za dobrý peníz, určitě by vás mohla zaujmout grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3050 EAGLE 8G. Právě ta totiž patří k cenově dostupnějším grafickým kartám GeForce RTX 3050, a my jsme ji proto pro vás dnes také důkladně otestovali.

Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací