Alza days prosinec VIP BOOST LEGO

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sapphire-pulse-rx-7800-xt-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G (RECENZE A TESTY)

Co se týká pořizovací ceny, pak vlastně tou nejdostupnější grafickou kartou Radeon RX 7800 XT v naší nabídce je v současnosti Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G. Jaká tato grafická karta vlastně je a jestli by se vám její pořízení vyplatilo, tak právě na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4060-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4060

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4060 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Inno3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-4060-compact-8g-nahled.jpg

Inno3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8G (RECENZE A TESTY)

Patříte k těm méně náročným hráčům počítačových her, kteří mají na nákup nové moderní herní grafické karty omezený rozpočet, navíc pak také musí řešit její umístění do stávající malé počítačové skříně? Možným řešením pro vás by pak mohla být kompaktní grafická karta Inno3D GeForce RTX 4060 COMPACT 8G z dílny hongkongské společnosti INNO3D, která je u svých grafických karet známá především svou velmi příznivou cenovou politikou. Jak se tedy této malé grafické kartě vedlo v našich testech na Alza.cz? O tom se můžete přesvědčit právě v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-proart-rtx-4060-ti-o16g-nahled.jpg

Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti O16G (RECENZE A TESTY)

Přijde vám kapacita grafických pamětí 8 GB u stávajících grafických karet GeForce RTX 4060 Ti pro hraní počítačových her jako nedostatečná? Možným řešením jsou nové grafické karty GeForce RTX 4060 Ti s navýšenou kapacitou VRAM na 16 GB. Příkladem může být grafická karta Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti O16G, kterou jsme pro vás nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4060-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4060 Ti

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti O16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-4060-gaming-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru grafické karty dáváte přednost mimo jiné také prodejní úspěšnosti, pak věřte, že mezi těmi vůbec nejprodávanějšími grafickými kartami na Alza.cz figuruje například grafická karta GeForce RTX 4060 GAMING X 8G z dílny společnosti MSI, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká je a jestli její prodejní úspěchy jsou zasloužené, tak právě o tom je tato recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-rx-7800-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7800 XT

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7800 XT a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rx-7800-xt-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF Radeon RX 7800 XT O16G Gaming (RECENZE A TESTY)

Po představení grafických karet Radeon RX 7800 XT společností AMD s jejich vydáním dlouho nečekala ani populární tchajwanská společnost ASUS. V její nabídce se pod edicí TUF (The Ultimate Force) objevila hned dvojice grafických karet označených jako Asus TUF Radeon RX 7800 XT O16G Gaming a Asus TUF Radeon RX 7800 XT White O16G Gaming, které se od sebe liší pouze barevným provedením. A protože kromě barevného provedení se od sebe tyto grafické karty už v ničem jiném neliší, dnešní recenze grafické karty Asus TUF Radeon RX 7800 XT O16G Gaming na Alza.cz tak bude platná pro obě varianty této nové grafické karty. Jak tedy tento nový Radeon od společnosti ASUS dopadl v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-core-i5-nahled.jpg

Intel i5-14600KF (RECENZE A TESTY)

Zima se pomalu ale nevyhnutelně blíží, a to by bylo, kdyby se konec roku obešel bez nějakého toho launche nových procesorů. Sice se nemůžeme těšit z nějakého gamechangeru jako loni, ale i tak si pro nás z Intelu něco přichystali. Odladili výrobu stávající 13. generace Raptor Lake CPU, a tak pouští do světa o něco lepší kousky ve znamení Refreshe. Jak 14. generace obstojí oproti minulé generaci a procesorům od konkurence? Čtěte dále. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-4060-o8g-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 4060 O8G (RECENZE A TESTY)

Jste-li méně až středně náročným hráčem počítačových her, pak by vás svou cenou, výkonem i výbavou mohla oslovit grafická karta Asus DUAL GeForce RTX 4060 O8G z nabídky populární tchajwanské společnosti ASUS. O tom se ostatně můžete sami přesvědčit právě v této recenzi, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-proart-rtx-4080-o16g-nahled.jpg

Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G (RECENZE A TESTY)

Spojení profesionality a umění, alespoň tak označuje společnost ASUS svůj nový ekosystém produktů označených brandem ProArt. A že se tato nová značka nevyhnula ani grafickým kartám, tak o tom vás přesvědčíme právě v dnešní recenzi, ve které si představíme grafickou kartu Asus ProArt GeForce RTX 4080 O16G. Jak se však této na první pohled elegantní grafické kartě minimalistického stylu dařilo v našich testech na Alza.cz?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-4070-ti-phantom-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G (RECENZE A TESTY)

Porozhlížíte se po nějaké grafické kartě GeForce RTX 4070 Ti? Pak byste určitě neměli vynechat také nabídku společnosti GAINWARD, obzvláště pak její herní řadu PHANTOM, ve které můžete narazit i na grafickou kartu Gainward GeForce RTX 4070 Ti PHANTOM GS 12G. A právě tu jsme pro vás nezapomněli také na Alza.cz důkladně otestovat. Jak si tedy tento PHANTOM vedl v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-xt-20g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XT 20G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste příznivcem grafických karet hongkongské společnosti SAPPHIRE, pak jistě víte, že ty cenově dostupnější grafické karty v její nabídce naleznete zejména v edici PULSE. Grafická karta Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XT 20G je zástupcem právě této „lidové“ herní edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Jak tedy tato PULSE dopadla v našich testech?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7700-xt-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12G (RECENZE A TESTY)

V pořadí druhou a také tou méně výkonnou grafickou kartou z nové generace RDNA 3, kterou nám společnost AMD před nedávnem představila, je Radeon RX 7700 XT. S jakým výkonem a provozními vlastnostmi můžeme u těchto grafických karet tedy počítat? Právě na to se vám pokusíme odpovědět v této recenzi, ve které jsme pro vás na Alza.cz otestovali grafickou kartu Gigabyte Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12G z nabídky společnosti GIGABYTE. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-7900-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7900 XT

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7900 XT a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4080-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4080

Pokud se vám líbí výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4080 a plánujete si jednu také pořídit do svého herního PC, pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V jeho aktualizaci, kdy do našeho seznamu otestovaných grafických karet nově přibyla také Gigabyte RTX 4080 MASTER 16G, se na tyto grafické karty znovu podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi opět vybrat ty absolutně nejlepší. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-testy-gpu-nahled.jpg

Testy grafických karet | Baldur's Gate 3

Testovali jsme grafické karty na hře Baldur's Gate 3. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-7900-xtx-24g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XTX 24G (RECENZE A TESTY)

Tu cenově příznivější řadu grafických karet v nabídce hongkongské společnosti SAPPHIRE zastupuje edice PULSE. Grafické karty této edice sice nenabízejí tak pokročilý systém chlazení ani tak bohatou výbavu jako grafické karty řady NITRO+, nižší cenovku však ano, a to může být pro leckoho s daným budgetem rozhodující. Grafická karta Sapphire PULSE Radeon RX 7900 XTX 24G je tím nejvýkonnějším zástupcem právě této budgetové edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat. Jaká tedy je a vyplatilo by se vám její pořízení?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-nitro-rx-7800-xt-16g-nahled.jpg

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16G (RECENZE A TESTY)

Nezvykle dlouhé čekání na grafické karty Radeon RX 7800 XT společnosti AMD je u konce. Právě dnes totiž skončilo embargo na informace kolem těchto zbrusu nových grafických karet, a my vám tak, jako jedni z prvních, můžeme prozradit jejich výkon, provozní vlastnosti i ceny. A začneme pěkně zostra, protože jako první si dnes otestujeme grafickou kartu Sapphire NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-7900-xtx-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 7900 XTX

Líbí se vám výkon grafických karet Radeon RX 7900 XTX a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací