Nakupování budoucnosti HP + média Grilovací sezóna

Články v kategorii Sportovní nápoje

Zobrazit katalog
Nenechte se zastavit. Dejte si energetický kávový nápoj wkup®!

Nenechte se zastavit. Dejte si energetický kávový nápoj wkup®!

Máte pocit, že dny rychle běží a času se nedostává? Váš diář je plný plánů, chystáte se stihnout hodně věcí nebo si přejete jen naplno si užít den, ale potřebujete dodat energii? Možná se chystáte jít si zacvičit, čeká vás dlouhá cesta autem, potřebujete pracovat dlouho do noci, dopisujete zrovna diplomku nebo se jen chystáte jít si zapařit ven s přáteli nebo na počítači. Ať už máte jakékoliv plány, nenechte se zastavit únavou. Nezáleží na tom, jestli je brzy ráno či pozdě v noci, s wkup® energetickým kávovým nápojem budete připraveni dělat cokoliv. Jen ne spát. Ještě jste o tomto malém zázraku neslyšeli? 

Přečíst více
Sportovní výživa Amix Nutrition pomáhá i vrcholovým sportovcům

Sportovní výživa Amix Nutrition pomáhá i vrcholovým sportovcům

Dopřejte si značkovou sportovní výživu, která vám pomůže k lepším výkonům. Jak na to? Vyberte si přípravky od Amix Nutrition. Protože ať už běháte, cvičíte v posilovně, nebo jezdíte na kole, budete potřebovat například lépe regenerovat nebo navýšit svalovou hmotu.

Přečíst více
Nejdůležitější vitamíny a minerály pro naše zdraví

Nejdůležitější vitamíny a minerály pro naše zdraví

Vždy je lepší dbát na dostatek vitamínů a minerálů průběžně než pak řešit jejich nedostatek, když se tělo ozve v podobě zdravotních potíží. Je třeba si včas uvědomit, že bez nich to prostě nepůjde. Pojďme se tedy podívat, jaký vliv mají vitamíny a minerální látky na naše zdraví, které jsou ty nejdůležitější a v jakých potravinách je najdeme? Jak posílit obranyschopnost organismu a které vitamíny na imunitu má smysl užívat?

Přečíst více
Jak posílit imunitu (TIPY A TRIKY)

Jak posílit imunitu (TIPY A TRIKY)

Oslabená imunita je problémem mnoha a lidí, z nichž většina ani netuší, že jejich imunitní systém nepracuje tak, jak by měl. Chronická únava, často se opakující chřipky i zažívací problémy – to vše může souviset právě se sníženou imunitou. Aby došlo k posílení imunity, je třeba dodržovat některá doporučení a změnit špatné návyky, které často souvisí s oslabenou imunitou. V našem článku vám poradíme, jak posílit imunitu a následně tím zlepšit svůj zdravotní stav.

Přečíst více
Jak zůstat na Home office ve formě?

Jak zůstat na Home office ve formě?

Práce z domu neboli Home office je stále využívanější možností práce, kterou nadšeně vítají hlavně maminky s malými dětmi nebo lidé se složitou dostupností do zaměstnání. Není však vždy jednoduché pochopit a přizpůsobit svůj životní styl Home office, protože i ta si žádá svá pravidla, která je třeba dodržovat. V našem článku se dozvíte, jak si Home office upravíte na míru přesně podle vlastních potřeb a nedopustíte, aby vás tento způsob fungování převálcoval.

Přečíst více
Proteiny dostanou vaše tělo do kondice

Proteiny dostanou vaše tělo do kondice

Poslední dobou jsou mezi sportovci stále populárnější různé proteinové doplňky. Nicméně ty jsou obecně vhodné pro úplně každého, protože citelně posilují organismus. Pomoci tak mohou například i v boji s koronavirem. Přečíst více
Cvičme online s Online Fitness

Cvičme online s Online Fitness

OnlineFitness.cz je koncept online cvičebních lekcí, který vám nabízí volnost, jakou vám běžné fitcentrum nemůže nabídnout. Cvičte v pohodlí domova jen s minimem pomůcek a tehdy, když máte čas. Projekt Online Fitness má za sebou již tisíce odvysílaných online živých lekcí a další spousty jsou uloženy v archivu. Chcete se protáhnout, dát si lekci jógy nebo se potřebujete soustředit na tzv. problematické partie? Na Online Fitness si to své najdou všichni. 

Přečíst více
SATURO drink – kompletní jídlo v jedné lahvi

SATURO drink – kompletní jídlo v jedné lahvi

SATURO je nový druh alternativní stravy, která je pro vás připravena k okamžité konzumaci. Jedno jídlo = jedna lahev. Bez přípravy, bez vaření, v praktickém balení, v několika příchutích. Jaké jsou její další výhody?  

Přečíst více
Jak správně běhat

Jak správně běhat

Běhání je nejen současným sportovním trendem, ale také skvělou, finančně nenáročnou příležitostí k posílení duševní i tělesné kondice, příjemným bonusem pak může být i nějaké to shozené kilo. Chcete-li se také zařadit do rodiny běžců, měli byste vyběhnout připraveni. Po přečtení našeho článku budete dobře vybaveni základními informacemi o tom, jak správně běhat.

Přečíst více
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi