Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Dárky na poslední chvíli

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sons-of-the-forest-logo-nahled.jpeg

Sons of the Forest: datum vydání, platformy a další info

Sons of the Forest je připravované pokračování úspěšného indie titulu The Forest autorů z Endnight Games. Jedná se o hororový survival v otevřeném světě plném nebezpečí, odehrávající se kdesi na tajemném ostrově. Stejně jako v prvním dílu i zde budou hráči stavět základnu, shánět potraviny a bojovat o svůj život s místními monstry. Vše, co o titulu víme, si můžete přečíst v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pragmata-vse-co-vime-cover-nahled.jpg

Pragmata: datum vydání, trailer a další info

Mysteriózní projekt Pragmata nás přenese do dystopické vize budoucnosti, v níž se ulicemi New Yorku prohání místo davu lidí holografické projekce zvířat, robotické holčičky a bytosti ve futuristických skafandrech. Společnost Capcom zaujala fanoušky tajemnou atmosférou své novinky, která podněcuje hráčskou zvědavost. Co vše o titulu Pragmata víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inscryption-recenze-cover-nahled.jpg

Inscryption (Mini RECENZE) – Víc než hororová karetka

Vody indie tvorby počítačových her jsou bezbřehé, o čemž nás přesvědčují desítky titulů vydaných každý den. Mezi nehratelným plevelem a průměrnými projekty se ovšem jednou za čas objeví skutečná perla, která osloví tisícovky hráčů. V posledních dnech si svou porci pozornosti užívá karetka Inscryption od studia Daniel Mullins Games. Naše recenze vám napoví, v čem tkví její kouzlo.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tdpa-devil-in-me-nahled.jpg

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me: trailer, příběh a další info

The Devil In Me je čtvrtým dílem hororové antologie The Dark Pictures a zároveň posledním titulem v její první sezóně. V kůži členů filmového štábu zde navštívíme repliku domu sériového vraha, ze kterého se už ale nedostaneme bez boje. Co vše potřebujete o The Devil in Me vědět, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-dark-pictures-anthology-house-of-ashes-nahled.jpg

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (RECENZE) – Když poušť vydá svá tajemství

House of Ashes je třetím titulem v hororové antologii The Dark Pictures od studia Supermassive Games. I tentokrát hráči čelí děsivé hrozbě a příběh píšou vlastními rozhodnutími. Potěší House of Ashes fanoušky žánru a předchozích dílů v antologii? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/days-gone-deacon-zombie-hands-nahled.jpg

Days Gone 2: datum vydání, herní svět a další info (SPEKULACE)

Akční survival adventura Days Gone v roce 2019 dorazila na PlayStation a o dva roky později i na počítače. Bývalý motorkář Deacon St. John kosící chodící mrtvoly v post-apokalyptickém Oregonu si získal srdce mnoha fanoušků. Dočkáme se ale pokračování Deaconových krví a motorovým olejem nasáklých dobrodružství od studia Bend? Pojďme se společně podívat na to, co na Days Gone 2 říkají zatím neověřené informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-callisto-protocol-logo.jpg

The Callisto Protocol: datum vydání, trailer a další info

The Callisto Protocol je vesmírný survival horor z pohledu třetí osoby odehrávající se v daleké budoucnosti, kde bude úkolem hráče uprchnout ze střeženého vězení. Vývoje hry se zhostí studio Striking Distance, jehož zakladatel – Glen Schofield – pracoval na herní sci-fi hororové sérii Dead Space. Titul vydává společnost Krafton. Co všechno o The Callisto Protocol zatím víme, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-medium-bloober-team-nahled_1.jpg

The Medium: čeština, gameplay, příběh a další info

V psychologickém hororu The Medium od polského studia Bloober Team odhalíte tajemství jako světa živých, tak podsvětí. Jeho hlavní hrdinka Marianne je totiž schopná žít najednou v obou těchto dimenzích. Podaří se mladé ženě přijít na kloub záhadné tragické události? Vše, co o The Medium potřebujete vědět, najdete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-special-cover-logo-nahled.jpg

Dying Light 2 Stay Human: datum vydání, gameplay a další informace

Svět plný infikovaných, aktivních primárně v noci je zpět. Co můžete od pokračování výborné hororové akce Dying Light očekávat? Jak to je s češtinou a nač se zaměřuje příběh, si můžete přečíst v našem speciálu, orientovaným na to, co vše o Dying Light 2 Stay Human z dílen Techland víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/state-of-decay-3-logo.jpg

State of Decay 3: trailer a další info

Zombie survival State of Decay 3 se v zatím jediném zveřejněném traileru pochlubilo nejen už klasicky pochmurnou atmosférou, ale nově i zombifikovaným zvířectvem. Vývojáři z Undead Labs jsou prozatím více než skoupí na informace, z velké části tak můžeme pouze spekulovat, čeho se v novém dílu dočkáme. Vše, co o titulu zatím víme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village: čeština, DLC a další info

Resident Evil: Village je přímé pokračování povedeného Resident Evil 7 od společnosti Capcom. Opět jsme se vžili do role Ethana Winterse a Bakerovic dům hrůzy nyní vystřídala viktoriánská vesnice, která byla větší, otevřenější, ale o fous méně strašidelnější. Vše, co o posledním survival hororu potřebujete vědět, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-outlast-trials-logo.jpg

The Outlast Trials: datum vydání, gameplay, multiplayer a další info

Outlast Trials (neoficiálně také „Outlast 3“)  je nejnovějším počinem studia Red Barrels, které má na kontě už dvě vydané Outlast hry spolu s dodatkem Whistleblower pro první z nich. Čerstvý survival horor z dílny kanadských vývojářů bude zasazen do stejného univerza jako jeho předchůdci a nově nabídne i podporu co-op režimu. Co všechno o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-dark-pictures-anthology-house-of-ashes-keyart-nahled_1.jpg

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes: datum vydání, příběh a další info

House of Ashes rozšiřuje hororovou antologii The Dark Pictures od studia Supermassive Games (Until Dawn) složenou ze strašidelných titulů. V House of Ashes, o jehož vydání se stará Bandai Namco Entertainment, odhalí arabská poušť děsivé, dávno pohřbené tajemství a starověké hrozbě bude hráč čelit v kůži členů speciálních jednotek i jako irácký důstojník. Vše, co o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-remake-cover-nahled.jpg

Dead Space (remake): gameplay, trailer, příběh a další info

Jedna z nejoblíbenějších hororových značek opět ožívá. Remake této strašidelné klasiky má na starosti Motive Studios (Star Wars: Squadrons), jelikož předchozí studio Visceral Games (dříve také EA Redwood Shores) již neexistuje. Současný tým chce zachovat podstatu a příběh původního Dead Space, ale zároveň máme očekávat nějaké změny a úpravy, díky kterým na sebe budou lépe navazovat i další hry v tomto univerzu. Podrobnější informace ohledně remaku Dead Space naleznete v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghostwire-tokyo-artwork-title-nahled.png

GhostWire: Tokyo: datum vydání, trailer a další info

GhostWire: Tokyo je temná novinka od tvůrců The Evil Within hororovek – Tango Gameworks, a její vydání má na starosti Bethesda Softworks. V této akční adventuře se hráč vybaven speciálními schopnostmi postaví děsivé paranormální hrozbě, která sužuje japonskou metropoli. Co všechno o hře zatím víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-tipy-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village (TIPY/NÁVOD) – Jak přežít a užít si vesnici

Resident Evil Village od společnosti Capcom je nejen skvělým titulem v rodince Resident Evil, ale také výborným survival hororem. A jako správný nástupce v sérii, i vesnice skrývá nejedno tajemství, které byste mohli přehlédnout. A co teprve základní herní prvky? Capcom se totiž s nějakým podrobnějším tutoriálem příliš nezaobíral, takže některé gameplay mechanismy nemusí být všem jasné hned na první pohled. Proto tu pro vás máme souhrn těch nejužitečnějších rad a triků, jež vám pomohou nejen v Ethanových začátcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-recenze-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village (RECENZE) – Od soumraku do úsvitu Ethana Winterse

Společnost Capcom poslední léta nezahálí – směrem k natěšeným hráčům hází jeden remake a sequel oblíbených značek za druhým a člověk se až diví, jak to ti ďáblové tak rychle zvládají. Podobným případem je i Resident Evil Village, což je přímé pokračování sedmého dílu. Ve vývoji byl necelé čtyři roky a nyní se mu konečně podíváme blíže na zoubek. Co myslíte, povedla se jedna z nejočekávanějších her tohoto roku?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/little-nightmares-2-recenze-cover-nahled.jpg

Little Nightmares 2 (RECENZE) – Drsný večerníček pro otrlé nezbedy

Pokud vám v žilách proudí plošinovkářská krev, jistě jste zaznamenali téměř čtyři roky starý titul Little Nightmares. Studio Tarsier v něm představilo vetchou dívenku Six, která se snažila dostat z obřího plavidla jménem Maw. Osudy hrdinky ve žluté pláštěnce nezaujaly ani tak samotnou hratelností, jako spíše grafickým zpracováním a mrazivou hororovou atmosférou. Dokázala na svého předchůdce navázat aktuální novinka Little Nightmares 2?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-medium-promo-art-nahled.jpg

The Medium (RECENZE) – Duše zesnulých odhalují svá tajemství

Psychologický horor The Medium, jehož hlavní hrdinka dokáže navázat kontakt se světem mrtvých, je nejnovějším projektem studia Bloober Team. Tým polských vývojářů se proslavil zejména strašidelnými tituly jako Layers of Fear, Observer či Blair Witch. Poslední jmenovaný nepatřil mezi to nejlepší, co studio dokázalo vytvořit, a k nejnovější hře od Bloober Team s duchařským podtónem se tak s napětím upínal zrak mnoha hráčů a milovníků hororu. Je The Medium vydařeným přírůstkem v žánru, anebo se z područí duchů minulosti vymanit nedokázal? Dozvíte se v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/observer-system-redux-recenze-cover-nahled.jpg

Observer: System Redux (Mini RECENZE) – Futuristická mravenčí práce

Horor Observer, který proslavil mimo příběhu také herec Rutger Hauer hrající hlavního protagonistu, je po několika letech zpět ve značně vylepšené verzi. Ta míří nejen na PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ale také na PC. Nač se zaměří příběh tohoto kousku, jak je na tom hratelnost a co nám na něm nesedlo, si máte možnost přečíst v naší recenzi, která vám o Observer: System Redux řekne vše podstatné.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi