Velké zboží doručíme zdarma Velké zboží doručíme zdarma

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sons-of-the-forest-cover-nahled.jpg

Sons of the Forest (RECENZE Early Access) – Návrat na ostrov se povedl

Stejně jako jeho předchůdce se i Sons of the Forest nejprve dočkal vydání v předběžném přístupu, se stejným plánem na postupné přidávání obsahu. Že je to v tomto případě správný přístup a proč, na to se mrkneme v této recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-outlast-trials-logo.jpg

The Outlast Trials – Vše, co víme

Outlast Trials (neoficiálně také „Outlast 3“)  je nejnovějším počinem studia Red Barrels, které má na kontě už dvě vydané Outlast hry spolu s dodatkem Whistleblower pro první z nich. Čerstvý survival horor z dílny kanadských vývojářů bude zasazen do stejného univerza jako jeho předchůdci a nově nabídne i podporu co-op režimu. Co všechno o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Nejlepší hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Máte pro strach uděláno a přemýšlíte, co si (večer) zahrát? Pak jste na správné adrese: připravili jsme si pro vás redakční výběr 20 nejlepších hororovek, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek děsivých herních zážitků.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-4-remake-cover-nahled_1.jpg

Resident Evil 4 Remake (INFO) – VR režim, gameplay, datum vydání, atd.

Červnový State of Play společnosti Sony začal s velkým třeskem – kritiky oceňovaný a hráči milovaný Resident Evil 4 se dočká remaku. Navíc nepůjde jen o přesnou 1:1 modernizaci grafiky a gameplaye – tvůrci sice slíbili, že „zachovají podstatu původní čtyřky“, ale zároveň chtějí nabídnout „čerstvý“ zážitek i pro skalní fandy tohoto survival hororu. Vše podstatné o Resident Evil 4 Remake naleznete zde.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/quantum-error-key-art.jpg

Quantum Error – Vše, co víme

Zatímco na remake kultovního vesmírného hororu Dead Space stále čekáme, vývojáři ze studia TeamKill Media připravují hororovou FPS velmi podobného ražení. V Quantum Error se vžijeme do role hasiče, jehož rutinní mise se změní v noční můru plnou strašidelných nepřátel a boje o holý život. Vše, co o Quantum Error potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sons-of-the-forest-logo-nahled.jpeg

Sons of the Forest – Vše, co víme

Sons of the Forest je připravované pokračování úspěšného indie titulu The Forest autorů z Endnight Games. Jedná se o hororový survival v otevřeném světě plném nebezpečí, odehrávající se kdesi na tajemném ostrově. Stejně jako v prvním dílu i zde budou hráči stavět základnu, shánět potraviny a bojovat o svůj život s místními monstry. Vše, co o titulu víme, si můžete přečíst v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-remake-key-art-nahled.jpg

Dead Space Remake (RECENZE) – Kdo se bojí, nesmí do vesmíru

Remake survival hororu Dead Space přichází po nepříliš povedeném Callisto Protocol, což je velmi podobná žánrovka. Aby taky ne – spolutvůrce původního Dead Space z roku 2008, Glen Schofield, pracoval na obou projektech, a pokud „otci“ původního „mrtvého vesmíru“ nevyšla reimaginace v podobě Callisto Protocolu, co zmohou chlapci z Motive Studios, jež měli remake této hororové klasiky nyní na svědomí? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/layers-of-fear-keyart-nahled.jpg

Layers of Fear – Vše, co víme

Layers of Fear je nejnovější počin od polského studia Bloober Team. Jedná se o reimaginaci stejnojmenné hororové série, která bude obohacena i o nový obsah. Vše podstatné o novém Layers of Fear se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-space-remake-cover-nahled.jpg

Dead Space remake – Vše, co víme

Jedna z nejoblíbenějších hororových značek opět ožívá. Remake této strašidelné klasiky dostalo na starosti Motive Studios (Star Wars: Squadrons), jelikož předchozí studio Visceral Games (dříve také EA Redwood Shores) již neexistuje. Současnému tým se povedlo zachovat podstatu a příběh původního Dead Space a zároveň jsme se dočkali změn a úprav, díky kterým jsme do rukou dostali skutečně povedený remake. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village – Vše, co víme

Resident Evil: Village je přímé pokračování povedeného Resident Evil 7 od společnosti Capcom. Opět jsme se vžili do role Ethana Winterse a Bakerovic dům hrůzy nyní vystřídala viktoriánská vesnice, která byla větší, otevřenější, ale o fous méně strašidelnější. Vše, co o posledním survival hororu potřebujete vědět, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-the-bunker-cover-nahled.jpg

Amnesia: The Bunker (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Autoři ze studia Frictional Games známí díky úspěšné survivalové hororovce SOMA nebo podobně laděné sérii Amnesia, si připravili další pokračování hororové jízdy. Nová Amnesia: The Bunker se ale bude od svých předchůdců poněkud lišit. Jakých novot se dočkáme a co o titulu prozatím víme, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/silent-hill-2-remake-cover-nahled.jpg

Silent Hill 2 Remake (INFO) – trailer, gameplay, příběh atd.

Když nás poprvé v roce 2001 strašily sestřičky bez tváře, pyramidový kat a všudypřítomná mlha obestírající děsuplné městečko Silent Hill, už tehdy bylo zřejmé, že máme v rukou hororový kult, který jen tak nezmizí. Silent Hill 2 byl ve srovnání s prvním dílem vylepšen téměř ve všech ohledech a nabídl nám strastiplný (a hrůzostrašný příběh) o bolesti, ztrátě, lásce a nesmazatelně se zapsal do srdcí všech milovníků survival hororů. Silent Hill 2 Remake od polských Bloober Team to vše chce zopakovat a pokud možno, zážitek ještě umocnit. Vše, co o chystaném remaku víme, naleznete zde. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hello-neighbor-2-cover-nahled.jpg

Hello Neighbor 2 + DLC (RECENZE) – Nedokonalé pokračování nedokonalé hry

Stealth logická hororovka Hello Neighbor 2 navazuje na svého předchůdce z roku 2017 a opět se v ní pokoušíme odhalit, co skrývá náš soused – tajemný pan Peterson. Jakých vylepšení jsme se dočkali oproti prvnímu dílu a kde naopak vývojáři ze studia tinyBuild mnoho inovací nepřinášejí? Více vám prozradí naše recenze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-callisto-protocol-logo_1.jpg

The Callisto Protocol (RECENZE) – Astronomická ambice

The Callisto Protocol je nejnovějším a zároveň prvním počinem studia Striking Distance, v jehož čele stojí Glen Schofield, tvůrce populární hororovky Dead Space. Je The Callisto Protocol skutečně duchovním nástupcem svého ikonického předchůdce, anebo se nedokáže vymanit z jeho stínu? Více vám prozradí naše recenze. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tdpa-directive-8020-logo.jpg

The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 (INFO) – datum vydání, příběh atd.

Prostřednictvím sci-fi hororu Directive 8020 odstartuje druhá sezóna strašidelné antologie The Dark Pictures, kterou vyvíjí studio Supermassive Games a publikuje Bandai Namco Entertainment. Na rozdíl od svých předchůdců nás Directive 8020 vezme do vesmíru a vše, co o tomto výletu do kosmu potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overdose-keyart-nahled.jpg

Overdose (INFO) – datum vydání, příběh atd. (SPEKULACE)

Světoznámý japonský herní vývojář Hideo Kojima má údajně už nějaký ten pátek pracovat na hororovém titulu, který je stále zahalen rouškou tajemství. Na internetu se však začaly objevovat drobky informací, díky čemuž si o hře můžeme udělat jakýkoli takový obraz. Kojimova novinka se prý jmenuje Overdose a vše podstatné o ní se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-callisto-protocol-logo.jpg

The Callisto Protocol (INFO): Novinky

The Callisto Protocol je vesmírný survival horor z pohledu třetí osoby odehrávající se v daleké budoucnosti, kde je úkolem hráče uprchnout ze střeženého vězení. Vývoje hry se zhostilo studio Striking Distance, jehož zakladatel – Glen Schofield – pracoval na herní sci-fi hororové sérii Dead Space. Titul vydává společnost Krafton. Co všechno o The Callisto Protocol víme, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/phasmophobia-keyart-nahled.jpg

Phasmophobia (INFO) – Vše, co víme

Phasmophobia je investigativní survival horor, ve kterém se můžete sólo nebo s dalšími hráči pustit do lovení duchů. Titul vyvíjí a publikuje britské indie studio Kinetic Games. Všechno, co o hře potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alone-in-the-dark-reboot-cover-nahled.jpg

Alone in the Dark (INFO) – trailer, platformy, gameplay, příběh atd.

Pokud se zeptáte fanouška žánru survival horor, který titul/značka v minulosti jeho nadšení utvářela, pravděpodobně dostanete jako odpověď dřívější Resident Evil nebo Silent Hill tituly. Ale možná se mezi nimi najdou i znalci „Lovecraftovských dobrodružstvích“ v původním Alone in the Dark, kterému již táhne na 30 let. Oznámení rebootu Alone in the Dark od studia Pieces Interactive přišlo tak trochu jako blesk z čistého nebe, ale v dnešní době remaků a remasterů se není čemu divit – a pokud to znamená více povedených survival hororů, nejsme proti! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scorn-keyart-nahled.jpg

Scorn (RECENZE) – Fascinující, ale ne bezchybný biopunkový svět

Po dlouhých osmi letech vývoje se nám konečně dostal do rukou biopunkový survival horor od tvůrců ze studia Ebb Software s názvem Scorn. Čím nás toto atmosférické dílo od srbských vývojářů nadchlo a co se nám na něm naopak nelíbilo, vám prozradí následující řádky. Přečíst více »
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací