Dvouletá záruka pro firmy Dyson

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fortnite-sezona-1-kapitola-5-underground-key-art-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): Lady Gaga skin, 2. sezóna Festivalu a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální první sezóně páté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nightingale-logo.jpg

Nightingale – Vše, co víme

Studio Inflexion Games založené bývalým šéfem BioWare Aarynem Flynnem představuje svůj první projekt, viktoriánský survival v procedurálním sdíleném světě s názvem Nightingale. Fantasy svět petrolejových lamp, korzetů a krinolín bude před plným vydáním nejprve předběžném přístupu. Vše, co o Nightingale víme, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-empires-2-definitive-edition-cover-nahled_1.jpg

Age of Empires 2: Definitive Edition – Vše, co víme

Úspěšná RTS série Age of Empires se pyšní čtyřmi díly, a přestože je nejnovější Age of Empires 4 dostatečně populární, pozornost fanoušků se stále upírá i k dílu druhému. To především díky tomu, že Microsoft tento titul, který původně vyšel už v roce 1999, vydal pro dnešní hráče v definitivní edici, jež nabízí mimo jiná vylepšení také 4K rozlišení. Vše, co potřebujete o Age of Empires 2: Definitive Edition vědět, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grounded-keyart-nahled.jpg

Grounded (INFO) – Recenze, Čeština, Co-op

V kooperativním survivalu Grounded od Obsidian Entertainment se hráči v rolích teenagerů scvrklých na velikost mravenců pokoušejí přežít v zahradě za domem. Vše, co potřebujete o Grounded vědět, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/skull-and-bones-logo_1.jpg

Skull & Bones (RECENZE – Souhrn)

Pirátská adventura Skull & Bones se od svého oznámení v roce 2017 několikrát změnila, a tak samotní hráči dlouho nevěděli, co od hry očekávat. Začátkem roku 2024 jsme konečně ve Skull & Bones vypluli do vod Indického oceánu a jak v recenzích, tak i reakcích hráčů je znát nespokojenost. Jak se hra povedla i jaký nový obsah autoři chystají, zkrátka vše, co o pirátském dobrodružství Skull & Bones potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-logo.jpg

Diablo 4 (RECENZE – Souhrn)

Diablo od studia Blizzard je jednou z mála videoherních sérií, které legendární status prostě neodpářete, i kdybyste se sebevíc snažili. Každý z dosavadních tří dílů nějak posunul hranice žánru akčních RPG, není proto takové překvapení, že čtvrté pokračování netrpělivě vyhlížely miliony fanoušků z celého světa. Jaké Diablo 4 přineslo do zaběhnuté série změny, jak se hraje a další aktuální informace naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-mythology-retold-cover-nahled.jpg

Age of Mythology: Retold – Vše, co víme

Tvůrci oblíbené RTS série Age of Empires jsou poslední dobou velice aktivní. Vydali definitivní edice pro první tři díly série a velice úspěšný 4. díl. Nezapomnělo se však ani na spin-off série – Age of Mythology, jež původně vyšel v roce 2002 a v roce 2014 se dočkal remasteru (Age of Mythology: Extended Edition). Během oslav 25. výročí značky Age of Empires tvůrci oznámili práce na Age of Mythology: Retold – definitivní edici tohoto podařeného spin-offu. Co od ní můžeme očekávat, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dead-island-2-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Dead Island 2, Tales of Arise, Maneater a další

Majitelé Game Passu budou ve druhé polovině února masakrovat nemrtvé v pokračování kultovního mlýnku na zombíky odhalovat záhady kosmu jako vesmírná archeoložka, pokusí se zabránit konfliktu mezi dvěma světy, spřátelí se s populární psí hrdinkou a stanou se obávaným predátorem moří. Game Pass toho ale i tentokrát nabízí víc. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/last-epoch-postavy-logo.jpg

Last Epoch (RECENZE – Souhrn)

„Diablovka“ Last Epoch je výsledek práce zapálených fanoušků tohoto žánru. Toto epické akční RPG kombinuje bohaté možnosti tvorby postavy, propracovaný crafting, rozsáhlý endgame obsah a mnoho dalšího. Po pěti letech v předběžném přístupu konečně dorazila plná verze, co všechno nabízí a jak si vede v recenzích se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-crew-motorfest-key-art-nahled_1.jpg

The Crew Motorfest (RECENZE – Souhrn)

Zarostlá džungle, písčité pláže, ale i tropické město nebo serpentýny lemující vrchol aktivní sopky. Všude tam se lze vydat v třetím díle závodní arkádové série The Crew zasazeném do prostředí ostrova Oahu v havajském souostroví. Adrenalinové závodění v otevřeném světě za volantem těch nejexotičtějších vozů se inspiruje Forzou Horizon 5, což ale ve výsledku není vůbec na škodu. Vše, co potřebujete vědět o The Crew Motorfest, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-cover-nahled.jpg

Elden Ring – Vše, co víme

Elden Ring lze označit za jednu z nejlepších her roku 2022. Japonští vývojáři z FromSoftware využili všechny své zkušenosti, které během tvorby souls-borne her získali a za malé pomoci spisovatele George R. R. Martina vytvořili kolosální akční RPG. To obsahuje organický open-world, tuhé souboje s bossy, tajuplný svět s bohatým lore a přitom si zachovává tu „fromSoftí stopu“, kterou se fanoušci tohoto studia naučili milovat a nenávidět zároveň.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/max-payne-remake-key-art-nahled.jpg

Max Payne a Max Payne 2 remake – Vše, co zatím víme

Stál u zrodu legendárního bullet-time ve hrách a do srdcí hráčů se zapsal temným noirovým příběhem. Newyorský detektiv Max Payne má i po mnoha letech v srdcích hráčů akčních stříleček své místo a tuto lásku plánují rozdmýchat původní autoři série remakem her Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Vše co o předělávce těchto dvou her zatím víme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/arma-4-logo.jpg

Arma 4 – Vše, co zatím víme

Legendární česká vojenská simulace Arma čeká na plnohodnotný čtvrtý díl již od roku 2013. Arma 4 je sice oficiálně ve vývoji, aktuálně se ovšem studio Bohemia Interactive věnuje novému obsahu pro Arma: Reforger z roku 2023, což je předchůdce právě Army 4, vydání hry je zatím v nedohlednu. Vše, co zatím o Arma 4 víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fable-logo-nahled.jpg

Fable – Vše, co víme

O v pořadí již čtvrté hře z oblíbené série Fable se šušká už od roku 2018. K oficiálnímu představení hry došlo o dva roky později, od té doby ale vývojáři z Playground Games, kteří sérii převzali po původních autorech ze zavřeného Lionhead Studios, zarytě mlčí a příliš mnoho informací o tomto pravděpodobně restartu barevného a humorného akčního RPG nemáme. Vše, co o Fable zatím víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/control-key-art-jesse-fayden-nahled.jpg

Control 2 – Vše, co zatím víme

Příběh hrdinky Jesse Fayden, která se vydává hledat svého ztraceného bratra a skončí jako ředitelka úřadu pro vyšetřování a kontrolu paranormálních událostí, byl jedním z nejpříjemnějších překvapení roku 2019. Akční adventura Control přinesla povedený tajemný děj a originální hratelnost postavenou na palných zbraních, prostorových puzzlech a nadpřirozených schopnostech. Není tak divu, že studio Remedy Entertainment již oznámilo druhý díl a právě v tomto článku najdete vše, co zatím o Control 2 víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/helldivers-2-key-art-nahled.jpg

Helldivers 2 (RECENZE – Souhrn)

Vývojáři z Arrowhead Game Studios v pokračování své úspěšné kooperativní top-down střílečky Helldivers opět vypráví osudy stejnojmenné bojové jednotky ve sci-fi prostředí, poněkud odvážně ale přesedlali na plně 3D zobrazení. Jak se Helldivers 2 povedlo a další důležité informace, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-nejocekavanejsi-hry-nahled.jpg

Nejočekávanější hry roku 2024+ na PC, PS, Xbox a Switch

V tomto obsáhlém, pravidelně aktualizovaném výběru naleznete několik desítek těch nejočekávanějších her na platformy PC, PlayStation, Xbox a Switch, které by k nám měly dorazit v následujících měsících a letech.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragons-dogma-2-logo-nahled.jpg

Dragon's Dogma 2 – Vše, co víme

Akční RPG Dragon's Dogma od studia Capcom si za dekádu od svého původního vydání (2012) stihlo získat až kultovní status. Po druhém dílu dlouhou dobu volaly zástupy fanoušků a v roce 2022 je studio Capcom konečně vyslyšelo, když oznámilo práce na „dvojce“. Co všechno o chystaném pokračování víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/it-takes-two-co-op-pro-dva-nahled.jpg

Nejlepší hry pro dva na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Chcete se svojí drahou polovičkou prožít úžasný večer plný… videoher? V našem pravidelně aktualizovaném výběru najdete tipy na dvacítku her různých žánrů, které si nejlépe užijete se dvěma ovladači a s parťákem/parťačkou po svém boku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/zenless-zone-zero-keyart-nahled.jpg

Zenless Zone Zero – Vše, co víme

Čínský vývojář a vydavatel her v jednom miHoYo, kterého mohou mnozí hráči znát jako tvůrce titulů ze série Honkai či Genshin Impact, pracuje na dalším zástupci žánru akčních RPG. V městské fantasy akci Zenless Zone Zero se staneme členy jednotky přeživších odrážející útoky nebezpečných mimozemských entit a pokusíme se tak zachránit poslední zbytky lidstva. Všechno důležité o Zenless Zone Zero jsme pro vás shrnuli v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací