Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/indiana-jones-and-the-great-circle-key-art-nahled.jpg

Indiana Jones and the Great Circle – Vše, co potřebujete vědět

Indiana Jones patří k nejoblíbenějším archeologům světa, který objevování prastarých artefaktů tradičně prokládá fackováním nacistů a komunistů. Po delší odmlce se tento velikán filmového plátna vrací do herního prostředí se zbrusu novým příběhem, v němž bychom se měli chopit ikonického klobouku a biče při luštění další záhady. Co vše o chystaném projektu od švédského studia MachineGames víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/anno-117-px-romana-key-art-nahled.jpg

Anno 117: Pax Romana – Vše, co potřebujete vědět

Nový díl budovatelské série Anno na obzoru! Více jak 25 let se s touto sérií vrháme na objevitelské výpravy jak do budoucnosti, tak i historie. Nyní však zabloudíme do minulosti více než kdy předtím. Podíváme se do roku 117, kde se jako guvernér chopíme provincie pod vládou Římského impéria. Co všechno o tomto nesnadném úkolu potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-cover-nahled.jpg

Elden Ring – Vše, co potřebujete vědět

Elden Ring od japonského studia FromSoftware, tedy jedna z nejlepších her roku 2022, hráče po celém světě ohromil díky organickému open-worldu, tuhým soubojům s bossy, tajuplnému světu s bohatou mytologií, a především k dokonalosti vypilovaným soulsborne mechanismům. V našem článku se dozvíte vše potřebné jak o základní hře, tak i o vynikajícím DLC Shadow of the Erdtree. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/unknown-9-awakening-key-art-nahled.jpg

Unknown 9: Awakening – Vše, co potřebujete vědět

Akční adventura Unknown 9: Awakening se představila už v roce 2020 s tím, že vyjde jen o rok později. Od té doby ale jako by se po hře slehla zem, tedy až do začátku roku 2024, kdy se titul znovu připomněl a přestavil zajímavé schopnosti hlavní hrdinky Haroony, která dokáže využívat sílu alternativní dimenze, a zajímavý soubojový systém. Vše, co o Unknown 9: Awakening potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-the-ants-cover-nahled.jpg

Empire of the Ants – Vše, co potřebujete vědět

Bernard Werber a jeho mravenčí trilogie představila fascinující sci-fi příběh ze života těchto pracovitých tvorečků. Tvůrci z francouzského studia Tower Five si vzali právě tuto knižní sérii jako inspiraci pro svou strategickou hru Empire of the Ants, ve které budeme ve fotorealistické grafice řídit a rozvíjet své vlastní mravenčí společenství. Vše, co o Empire of the Ants víme, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/metal-gear-solid-delta-snake-eater-key-art-nahled.jpg

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – Vše, co potřebujete vědět

Akční série Metal Gear Solid je jednou z nejpopulárnějších herních značek, v posledních letech se však kolem ní nic nového nedělo a pomalu na ni usedal prach. Studio Konami ale naštěstí slavný Metal Gear oživilo alespoň pomocí remaku kultovního dílu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Předělávka ponese název Metal Gear Solid Delta: Snake Eater a v našem článku o ní najdete všechno podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-rogue-prince-of-persia-key-art-nahled.jpg

The Rogue Prince of Persia – Vše, co potřebujete vědět

Kdo by to byl býval čekal, že po dlouhém období, kdy byla série Prince of Persia u ledu, přijde rok 2024, ve kterém dorazí hned dva tituly z tohoto legendárního univerza. V lednu slavil nejprve úspěch Prince of Persia: The Lost Crown a o pár měsíců později vychází The Rogue Prince of Persia. Vývoje druhého zmíněného Prince titulu se chopilo studio Evil Empire, známé spoluprací na DLCčkách pro povedenou rogue-lite akci Dead Cells, s tímto žánrem mají tedy tvůrci bohaté zkušenosti, což předvedli hned při vydání v předběžném přístupu. Vše, co o The Rogue Prince of Persia potřebujete vědět, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-lost-crown-info-cover-nahled.jpg

Prince of Persia: The Lost Crown – Vše, co potřebujete vědět

Série Prince of Persia patří k herním legendám, která ušla za téměř čtyři desetiletí obrovský kus cesty. Od DOSové plošinovky jsme se dočkali řady akčních adventur, ale nejnovější titul se vrací zpět ke skákačkovým základům a dnes už víme, že se tento návrat nadmíru povedl. Vše, co potřebujete vědět o Prince of Persia: The Lost Crown, se dočtete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monster-hunter-wilds-key-art-nahled.jpg

Monster Hunter Wilds – Vše, co potřebujete vědět

Japonské studio Capcom chystá další díl své populární lovecké série, ve které je tradičně cílem hráčů stopovat a lovit obří monstra všemožných tvarů a velikostí. Monster Hunter Wilds bylo oznámeno na sklonku roku 2023 v rámci eventu The Game Awards a v našem článku se o této hře dozvíte vše podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avowed-key-art-nahled.jpg

Avowed – Vše, co potřebujete vědět

Studio Obsidian Entertainment připravuje ve spolupráci s Xbox Game Studios nové first person RPG za světa Eora, známého díky sérii izometrických RPG Pillars of Eternity. Mohlo by se jednat o přímého konkurenta hry Skyrim (od Bethesda Game Studios), ke kterému bývá občas přirovnáván. Co o titulu Avowed prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 – Vše, co potřebujete vědět

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Restart série Mortal Kombat 1 navazující na dlouholetou tradici přistál na našich herních strojích v září 2023 a v našem článku o něm najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/killing-floor-3-key-art-nahled.jpg

Killing Floor 3 – Vše, co potřebujete vědět

Studio Tripwire Interactive přináší další pokračování své populární kooperační zombie střílečky. Killing Floor 3 se posouvá o 70 let do budoucnosti v níž přichází nová generace technologicky vylepšených zedů šířících destrukci a zkázu líp než kdy předtím. Pokud si troufáte postavit se proti této biomechanické hordě, přečtěte si náš článek, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdom-come-deliverance-2-henry-na-koni2-nahled.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2 – Vše, co potřebujete vědět

Český středověký hit Kingdom Come Deliverance dostane v roce 2024 pokračování, které nás opět v kůži Jindřicha ze Skalice zavede do Čech v 15. století. Kingdom Come: Deliverance 2 naváže na příběh prvního dílu, tentokrát má být ale vyprávění velkolepější, stejně jako svět samotný. Oslnit nás má nejen česká krajina, ale také zalidněné oblasti v čele s Kutnou Horou. Vše, co o Kingdom Come: Deliverance 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-the-dark-ages-doom-guy-nahled.jpg

Doom: The Dark Ages – Vše, co potřebujete vědět

Legendární Doom se vrací do akce. Nejnovější díl slavné série, který byl nějakou dobu znám pod kódovým označením Doom Year Zero, s sebou poněkud nečekaně přináší středověkou stylizaci, i když palných zbraní se rozhodně nevzdáme. Co všechno zatím o titulu Doom: The Dark Ages víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40000-space-marine-2-cover-logo.jpg

Warhammer 40,000 Space Marine 2 – Vše, co potřebujete vědět

Léta čekání herních fanoušků univerza Warhammeru 40,000 jsou konečně u konce. Značka Warhammer 40,000 Space Marine se vrací a s ní také kapitán Titus. Jakým nepřátelům budeme muset čelit v rámci nového příběhu, jak bude vypadat gameplay, a zda je tu šance na to, že Space Marine 2 dostane stejně jako předchůdce češtinu, si můžete přečíst v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Vše, co potřebujete vědět

Hogwarts Legacy se podařilo zacelit díru na trhu i trhlinu v herních srdcích „potterheads“. Nejenom že jde o splněný sen každého fanouška Harryho Pottera, ale jde také samo o sobě o kvalitní akční RPG přinášející nádherný otevřený svět plný zábavných aktivit, poutavý příběh a v neposlední řadě také perfektně zpracované kouzelnické souboje. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-3-remaster-key-art-nahled.jpg

Fallout 3 Remaster – Vše, co potřebujete vědět (SPEKULACE)

Spekulace o práci na remasterované podobě třetího dílu postapo-RPG Fallout (už z dílny studia Bethesda) jsou živé už nějakou dobu. Konkrétně od chvíle, kdy došlo ke zveřejnění dokumentace Microsoftu z doby před akvizicí společnosti ZeniMax (mateřské společnosti Bethesdy). Na té se objevily hry, které Bethesda plánovala vydat v období fiskálních let 2020 až 2024. Jednou z nich je i Fallout 3 Remaster, o kterém si můžete přečíst více v tomto spekulačním článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co potřebujete vědět

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. V roce 2023 vyšel jeho druhý díl a v tomto článku se dozvíte vše, co Alan Wake 2 potřebujete vědět.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/palworld-cover-nahled.jpg

Palworld – Vše, co potřebujete vědět

Doslova díru do herního světa se podařilo udělat japonskému vývojářskému studiu Pocketpair, které přišlo se svým zpracováním pokémoních příšerek v openworld světě Palworld. Hra trhá nejen žebříčky prodejů, ale co do hranosti se stala dokonce druhým nejúspěšnějším titulem všech dob na platformě Steam. Když k tomu přičteme i hráče, kteří si ji spustili ve službě Game Pass, jsou čísla, které se Palworldu povedlo pokořit, skutečně impozantní. Co je na Palworldu tak výjimečného a čím si získal srdce milionu hráčů, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-vessel-of-hatred-logo-nahled.jpg

Diablo 4: Vessel of Hatred – Vše, co potřebujete vědět

Placené DLC Vessel of Hatred pro akční RPG Diablo 4 dorazí v průběhu října 2024 na obrazovky našich PC a herních konzolí. Jaké novinky do hry toto rozšíření přinese a další důležité informace, naleznete v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací