TOPky na dovču Reklamace či vrácení?

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 (dříve 12) – Vše, co víme

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Nyní se blíží restart série Mortal Kombat 1 (dříve neoficiálně označovaný jako Mortal Kombat 12) navazující na dlouholetou tradici. Co vše o něm víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-6-new-logo-nahled.jpg

Street Fighter 6 (RECENZE – Souhrn)

Společnost Capcom slaví 35. výročí od vydání prvního dílu série Street Fighter. Není tedy náhodou, že se začalo živě spekulovat o ohlášení titulu Street Fighter 6, který se nakonec stal skutečností. Jedna z nejslavnějších bojovkových značek si tak žádá vaši pozornost, takže oprašte své speciální ovladače a čtěte, co vše o titulu víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marathon-bungie-key-art-nahled.jpg

Marathon – Vše, co víme

Zbrusu nová PvP střílečka Marathon přivádí k životu více než dvacetiletou stejnojmennou střílečku. O její resuscitaci se postarají její původní tvůrci ze studia Bungie, které má mimo jiné na kontě vytvoření populárních sci-fi stříleček Destiny i legendární Halo série. Všechno podstatné, co o této multiplayerovce potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-plucky-squire-cover-nahled.jpg

The Plucky Squire – Vše, co víme

Vydavatel úspěšných indie titulů Devolver Digital si přichystal další zajímavou hru, která má potenciál rozšířit už tak úspěšnou knihovnu her za kterými stojí (např. karetní Inscryption nebo adventura Cult of the Lamb). Co o nové adventuře The Plucky Squire odehrávající se na stránkách pohádkové knížky, ale i mimo ni víme, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-talos-principle-2-key-art-nahled.jpg

The Talos Principle 2 – Vše, co víme

Filozofická pouť za poznáním sebe sama, The Talos Principle, dostane pokračování, ve kterém si opět budeme namáhat svoje mozkové závity v poutavém prostředí. Titul opět vyvíjí studio Croteam, které má mimo jiné na svědomí bláznivou FPS sérii Serious Sam. Co všechno o puzzle adventuře The Talos Principle 2 víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wo-long-fallen-dynastay-info-cover2-nahled.jpg

Wo Long: Fallen Dynasty – Vše, co víme

Soulslike tituly už nejsou doménou pouze jejich „mateřského“ studia FromSoftware, protože mu na paty šlape spousta dalších šikovných vývojářů. Mezi ně se určitě řadí Team Ninja se svou sérií Nioh a jejich nejnovějším projektem Wo Long: Fallen Dynasty. Ten nás zavedl do středověké Číny, kde se postavíme démonickým hordám v náročných soubojích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/blue-protocol-logo.jpg

Blue Protocol – Vše, co víme

Blue Protocol by se dalo nazvat jako anime MMORPG, které si bere to nejlepší z titulů, jakými jsou například Genshin Impact či podobný Tower of Fantasy. Vyvíjí jej Bandai Namco a publikuje (na západě) Amazon Games, což už samo o sobě vypadá nadějně. Vše, co o tomto free-to-play projektu víme, naleznete v následujících řádcích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-the-bunker-cover-nahled.jpg

Amnesia: The Bunker (RECENZE – Souhrn)

Autoři ze studia Frictional Games známí díky úspěšné survivalové hororovce SOMA nebo podobně laděné sérii Amnesia, si připravili další pokračování hororové jízdy. Nová Amnesia: The Bunker se ale od svých předchůdců poněkud liší. Jakých novot jsme se dočkali, a co o titulu potřebujete vědět, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-logo.jpg

Diablo 4 (RECENZE – Souhrn)

Diablo od studia Blizzard je jednou z mála videoherních sérií, které legendární status prostě neodpářete, i kdybyste se sebevíc snažili. Každý z dosavadních tří dílů nějak posunul hranice žánru akčních RPG, není proto takové překvapení, že čtvrté pokračování netrpělivě vyhlížely miliony fanoušků z celého světa. Jaké Diablo 4 přineslo do zaběhnuté série změny, jak se hraje a další aktuální informace naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-trek-resurgence-key-art-nahled.jpg

Star Trek Resurgence (RECENZE – Souhrn)

Zatímco Hvězdné války se na herních zařízeních usídlily již před lety, o něco méně profláknutý Star Trek o své místo pod herním sluncem stále bojuje. Silným kandidátem na kvalitního zástupce měla být příběhová adventura Star Trek Resurgence, přijetí ale nebylo tak vřelé, jak autoři doufali. Přesto jde o jedno z nejvěrnějších herních ztvárnění Star Treku vůbec. Vše, co potřebujete o Star Trek Resurgence vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/atlas-fallen-key-art-nahled.jpg

Atlas Fallen – Vše, co víme

Autoři série The Surge představili své nové fantasy akční RPG, které nás zavede do lidského světa sužovaného krutými bohy, jehož poslední nadějí je hrdina s magickou rukavicí schopnou ovládat písek a vytvářet z něj zbraně. Atlas Fallen slibuje dynamickou hratelnost ve stylu série Devil May Cry a kampaň zaměřenou na příběh s možností projít celou hru v kooperaci. Vše, co zatím o Atlas Fallen víme, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Amnesia: The Bunker, Stacking, Dordogne a další

Na majitele Game Passu tento měsíc čeká hororovka, ručně malované dobrodružství i rychlokurz, jak se stát podvodníkem. Game Pass toho ovšem i tentokrát nabízí více. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-iron-man-hra-od-electronic-arts-key-art-nahled.jpg

Iron Man hra od EA – Vše, co zatím víme

Svého videoherního zpracování se nedočká jen Kapitán Amerika spolu s Black Pantherem, ale také milionář, playboy a filantrop Tony Stark alias Iron Man. Právě na jeho superhrdinský a nejspíše také civilní život by se měla zaměřit připravovaná příběhová akční adventura z dílny Motive Studio. Zatím nepojmenovaný titul se má soustředit na příběh představující jednu z nejoblíbenějších postav komiksového vydavatelství Marvel. Vše, co zatím o Iron Man hře od Electronic Arts víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-elder-scrolls-6-logo.jpg

The Elder Scrolls VI – Vše, co víme

Pokračování jedné z nejúspěšnějších fantasy RPG sérií z dílny Bethesda Game Studios je i po letech od potvrzení informace, že se s ní počítá a bude se vyvíjet, stále v nedohlednu. Neochota studia poskytnout alespoň základní informace o titulu nahrává nejrůznějším (i hodně divokým) spekulacím o zasazení hry i datu vydání a platformách. Co o hře zatím víme i některé z teorií, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/neva-info-cover-nahled.jpg

Neva – Vše, co víme

Kreslená a emocemi nabitá plošinovka GRIS zaujala recenzenty i hráčskou veřejnost, takže další projekt studia Nomada bude velmi sledovaným. V titulu Neva se ponoříme do fantasy světa, kde budeme sledovat příběh dívky a jejího věrného vlka. Co vše o titulu víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ghostrunner-2-cover-nahled.jpg

Ghostrunner 2 – Vše, co víme

Během květnového PlayStation Showcase zbystřili všichni cyberpunkoví fanoušci – vydavatelství 505 Games totiž oznámilo pokračování úspěšné cyberpunk akce Ghostrunner od studia One More Level. Druhý díl opět nabídne vysokooktanovou akci, ve které utíkáte směrem k cíli, přičemž kosíte všechno a všechny, co se vám postaví do cesty. Druhý díl také představí několik novinek – vše podstatné o Ghostrunner 2 naleznete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/metal-gear-solid-delta-snake-eater-key-art-nahled.jpg

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – Vše, co víme

Akční série Metal Gear Solid je jednou z nejpopulárnějších herních značek, v posledních letech se však kolem ní nic nového nedělo a pomalu na ni usedal prach. Studio Konami ale naštěstí slavný Metal Gear oživilo alespoň pomocí remaku kultovního dílu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Předělávka ponese název Metal Gear Solid Delta: Snake Eater a v našem článku o ní najdete všechno podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/starfield-special-planeta-cover-nahled.jpg

Starfield – Vše, co víme

Nejambicióznější a zároveň zbrusu nová značka vývojářů z Bethesda Game Studios Starfield, nás vezme do hlubin vesmíru a vyšle na epickou výpravu za záhadnými artefakty. Na co se v novém RPG můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: červen 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a další

V květnu vychází celá plejáda her, což vám dokáže i jen letmý pohled na přehlednou tabulku v závěru článku. Nicméně tou největší hvězdou a celkem určitě i kandidátem na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, tedy pokračování mimořádně úspěšné Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na své si však tento měsíc přijdou i milovníci LEGO kostiček, závodění, upírů a malých šperků, takzvaných milášků. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/system-shock-remake-info-cover-nahled.jpg

System Shock remake (RECENZE – Souhrn)

Legendární sci-fi FPS System Shock, které v roce 1994 stvořilo neméně legendární studio Looking Glass (Ultima Underworld, Thief), se vrátilo v podobě remaku od vývojářů z Nightdive Studios. Co všechno moderní předělávka klasického titulu přinesla, kdy vyšla a další zásadní informace najdete v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací