Mastercard Obchodník roku 2021 Huawei Watch GT 3

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/steelrising-logo.jpg

SteelRising: datum vydání, gameplay, příběh a další info

SteelRising od vývojářů Spiders (GreedFall) se chystá na francouzskou revoluci, jakou svět ještě neviděl. Hlavy budou padat tak či tak a (ne)slavná gilotina se určitě objeví i v této hře, ale zde historická přesnost končí. SteelRising nabídne svět robotických automatonů, kteří chrání a zároveň bojují proti francouzské aristokracii a celkově ukáže alternativní verzi tohoto konfliktu. Kdy se tohoto akčního RPG dočkáme, na které platformy se dostane a mnoho dalšího zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-lord-of-the-rings-gollum-logo.jpg

The Lord of the Rings: Gollum – datum vydání, gameplay a další info

Příběh Gluma, známého jak z knih J. R. R Tolkiena, tak následného filmového zpracování, je až notoricky známý. Při bližším pohledu ale zjistíte, že mnohá místa a události jsou zahalena temnotou nebo přímo schází. Toho se rozhodli využít vývojáři studia Daedalic Entertainment a zpracovat svou verzi úpadku jednoho „pra-půlčíka“ jménem Sméagol až do propastných hlubin kreatury známé jako Glum. Co o hře prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wrc-10-recenze-thumbnail.jpg

WRC 10 (RECENZE) – Jubilejní díl s minimem novinek

Studio KT Racing se ve stínu britské konkurence od Codemasters v průběhu let vypracovalo v odborníky na rally závodění. S každým dalším dílem série WRC vývojáři vylepšovali jízdní model, fyziku vozidel i návrh jednotlivých tratí a začala se rýsovat rally obdoba série FIFA, také WRC totiž vychází každý rok s železnou pravidelností. Bohužel pro studio KT Racing to jsou právě Codemasters, kteří od roku 2023 získali WRC licenci, pojďme se tedy společně podívat na to, jak předposlední díl série od francouzských vývojářů KT Racing dopadl.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/blood-bowl-3-closed-beta-dojmy-z-hrani-ork-vs-clovek-nahled.jpg

Blood Bowl 3 Closed Beta (DOJMY Z HRANÍ) – První ochutnávka z pokračování kvalitní adaptace kultovní deskovky

Adaptování deskových her je vždy nesmírně náročné, protože převést všechna pravidla a myšlenky do digitální podoby představuje něco, s čím si ne každý tvůrce poradí. Blood Bowl 2 představuje jeden z mála titulů, u nichž si hráči deskovek přišli skutečně na své. Není proto až tak udivující, že se nakonec vývojáři z Cyanide Studio odhodlali k vytvoření plnohodnotného pokračování. Jak se nám Blood Bowl 3 Closed Beta hrála, vám povíme v našich dojmech z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/werewolf-the-apocalypse-recenze-nahled.jpg

Werewolf the Apocalypse – Earthblood (RECENZE) – Tuctová akce plná krve

Temný vesmír World of Darkness, kde se vedle lidí prohánějí také monstra různého druhu, se letos dočká rovnou tří her. Zatímco u dvou titulů zaměřených na upíry zatím není jisté, zda nakonec dorazí, kousek orientovaný na vlkodlaky přistál před pár dny v naší redakci. A jelikož máme toto univerzum rádi, nelenili jsme a ihned jsme se ve Werewolf the Apocalypse – Earthblood pustili do krvavého řádění, z něhož tu pro vás máme report v podobě recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/WRC-9-recenze-cover-nahled.jpg

WRC 9 (RECENZE) – Vynikající rally závody s minimem novinek

Závodní série WRC patří mezi sportovní tituly vydávané téměř každý rok, není však tolik na očích jako například fotbalová FIFA. Realistická bahnitá rally zkrátka tolik netáhne, a i v rámci závodního světa spousta hráčů sáhne raději po arkádovějším DiRTu od Codemasters. Je tak ironické, že právě toto britské studio si od roku 2023 vyjednalo práva na značku WRC. Kylotonn Games, kteří na sérii WRC pracují od roku 2015, tak mají poslední 3 pokusy s touto sérií zazářit. Jak se jim WRC 9 povedlo, zjistíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hunting-simulator-2-recenze-cover-nahled1.jpg

Hunting Simulator 2 (RECENZE) – Lovcem bez výčitek

Po třech letech přichází belgické studio Neopica s pokračováním svého Hunting simulátoru. Co všechno se od prvního dílu změnilo a nakolik jde opravdu o simulátor, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/steelrising-oznameni-cover-nahled.jpg

Steelrising – Boj proti robotům tyranského Ludvíka XVI. (OZNÁMENÍ)

Svět počítačových her dává absolutní svobodu tvůrčí fantazii, a proto se často setkáváme s hodně zajímavými nápady. Francouzské studio Spiders nám po svém alternativním kolonizování Nového světa v GreedFall předkládá další otázku typu „Co by se stalo, kdyby“, tentokráte zaměřenou na velkou francouzskou revoluci. V novince Steelrising totiž Ludvík XI. nepodlehl rozvášněnému pařížskému davu, ale porazil jej pomocí armády robotů. Více informací najdete na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ao-tennis-2-main-key-art-nahled.jpg

Dnes vychází AO Tennis 2, který se pokusí vylepšit image videoherních zpracování bílého sportu (AKTUALITA)

Ve stínu zřejmě největší přírodní katastrofy, která kdy Austrálii postihla, vychází dnes druhý díl nepříliš úspěšné simulace tenisu z roku 2018 (AO Tennis International). Australské studio Big Ant pod hlavičkou vydavatele Bigben Int. plánuje s AO Tennis 2 napravit nevalnou reputaci tenisových sportovních her (pro ilustraci doporučuji naši recenzi přímého konkurenta AO Tennisu, Tennis World Tour).

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi