AD schízovačka AD schízovačka

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/the-rogue-prince-of-persia-key-art-nahled.jpg

The Rogue Prince of Persia – Vše, co víme

Kdo by to byl býval čekal, že po dlouhém období, kdy byla série Prince of Persia u ledu, přijde rok 2024, ve kterém dorazí hned dva tituly z tohoto legendárního univerza. V lednu slavil nejprve úspěch Prince of Persia: The Lost Crown a o pár měsíců později vychází The Rogue Prince of Persia. Vývoje druhého zmíněného Prince titulu se chopilo studio Evil Empire, známé spoluprací na DLCčkách pro povedenou rogue-lite akci Dead Cells, s tímto žánrem mají tedy tvůrci bohaté zkušenosti, a tak jsou očekávání nemalá. Vše, co o The Rogue Prince of Persia víme, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crysis-2-wallpaper-nahled.jpg

Crysis 4 – Vše, co víme

Od vydání třetího a doposud posledního dílu série Crysis uběhne příští rok 10 let, to však legendárním vývojářům z Cryteku nebrání v oživení této stále populární série. Crysis 4 má navázat na předchozí díly, opět tak půjde o akční střílečku, která zaujme minimálně skvělým grafickým zpracováním. Vše, co zatím o Crysis 4 víme (nebo odhadujeme), zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-mans-sky-interceptor-update-cover-nahled.jpg

No Man's Sky – Vše, co víme

Survival simulátor nekonečného vesmíru No Man's Sky (2016) od studia Hello Games se i několik let od původního vydání těší solidní fanouškovské základně, která se díky pravidelným updatům a vylepšením ze strany vývojářů stále rozrůstá. Co všechno o tomto populárním titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/laysara-summit-kingdom-key-art-logo.jpg

Laysara: Summit Kingdom – Vše, co víme

Vysokohorské buddhistické chrámy se stali inspirací autorům z malého studia Quite OK Games. V jejich budovatelské strategii Laysara: Summit Kingdom budeme stavět vesnici v nehostinném prostředí strmé hory. Co všechno o tomto titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-crew-motorfest-key-art-nahled_1.jpg

The Crew Motorfest (RECENZE – Souhrn)

Zarostlá džungle, písčité pláže, ale i tropické město nebo serpentýny lemující vrchol aktivní sopky. Všude tam se lze vydat v třetím díle závodní arkádové série The Crew zasazeném do prostředí ostrova Oahu v havajském souostroví. Adrenalinové závodění v otevřeném světě za volantem těch nejexotičtějších vozů se inspiruje Forzou Horizon 5, což ale ve výsledku není vůbec na škodu. Vše, co potřebujete vědět o The Crew Motorfest, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-outlaws-nahled.jpg

Star Wars Outlaws – Vše, co víme

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s vydavatelskou společností Ubisoft vyvíjí open-world akční adventuru Star Wars Outlaws, ve které se vžijeme do mladé zlodějky a zažijeme známé univerzum z trochu jiné perspektivy. Co vše o očekávané hře zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-new-saga-logo.jpg

„The Witcher 4“ Polaris – Vše, co víme

Polské studio CD Projekt RED se vrací ke svým kořenům a po futuristickém Cyberpunku 2077 se uznávaní vývojáři vrací do univerza zaklínače. „The Witcher 4“ Polaris, jak se prozatím (interně ve studiu) nejnovější dílo o zmutovaných zabijácích příšer nazývá, má být první díl z nové „plánované AAA trilogie“. Co všechno o tomto netrpělivě očekávaném titulu zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-film-breath-of-the-wild-nahled.jpg

The Legend of Zelda (film) – Vše, co víme

Po letech spekulací a modlitbách fanoušků se filmová Zelda stane skutečností. Nintendo oznámilo hraný film na motivy legendární herní série The Legend of Zelda, na kterém se potichu pracovalo posledních 10 let. Jedním z producentů je sám spoluautor série, herní designér Shigeru Miyamoto, fanoušci Zeldy a Linka jsou tak nadšení. Vše, co The Legend of Zelda filmu víme, zjistíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/planet-zoo-euroasia-animal-pack-nahled.jpg

Planet Zoo – Vše, co víme

Povedený zástupce tycoon her Planet Zoo vývojářů a vydavatelů z Frontier Developments vyšel sice už v roce 2019, ale díky neustálé nabídce nových DLC dokáže zaujmout a zabavit hráče i dnes. Základní informace o Planet Zoo si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-elder-scrolls-6-logo.jpg

The Elder Scrolls VI – Vše, co víme

Pokračování jedné z nejúspěšnějších fantasy RPG sérií z dílny Bethesda Game Studios je i po letech od potvrzení informace, že se s ní počítá a bude se vyvíjet, stále v nedohlednu. Neochota studia poskytnout alespoň základní informace o titulu nahrává nejrůznějším (i hodně divokým) spekulacím o zasazení hry i datu vydání a platformách. Co o hře zatím víme i některé z teorií, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragons-dogma-2-logo-nahled.jpg

Dragon's Dogma 2 – Vše, co víme

Akční RPG Dragon's Dogma (2012) od studia Capcom si za dekádu od svého původního vydání stihlo získat až kultovní status. Po druhém dílu dlouhou dobu volaly zástupy fanoušků, kteří se v březnu 2024 konečně dočkali. Jak se vymodlené pokračování povedlo a další důležité informace o této hře se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/frostpunk-2-key-art-nahled.jpg

Frostpunk 2 – Vše, co víme

Survival budovatelská strategie Frostpunk nabídla hráčům unikátní náhled do světa, kde se kříží morální rozhodnutí a touha přežít v podmínkách apokalyptické zimy. Na pokračování, o kterém tvůrci z 11-bit studios hovoří jako o něčem víc než jen pouhý sequel, se tedy velice těšíme. Co všechno o Frostpunk 2 zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co víme

Příběh mladé keltské válečnice Senuy, která se vydala zachránit svého milého Dilliona do nordického podsvětí, umožnil hráčům nahlédnout do psychicky nemocné mysli. Studiu Ninja Theory tehdy náramně vyšel jejich koncept polo-indie AA projektu, který zaujme intenzivní hratelností, silným příběhem a parádním audiovizuálem. Na původní díl se snaží tvůrci navázat sequelem Senua's Saga: Hellblade 2 vycházející pod křídly Xbox Game Studios.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-uvodni-obrazek-nahled.jpg

PlayStation 5: recenze, updaty, novinky

PlayStation 5 zaznamenal nejlepší start v historii herních konzolí a zabodoval jak u hráčů, tak i v recenzích (tu naši od kolegů z AlzaTechu najdete zde). Do světa her přinesl řadu novinek i osvědčených receptů a my jsme v tomto článku shromáždili vše, co o PlayStationu 5 potřebujete vědět. Kolik stojí, jaké hry si na nové konzoli od Sony zahrajete, jak moc je ve skutečnosti PS5 výkonný, jak je to s podporou her z PlayStationu 4 nebo proč je nový ovladač DualSense takový pokrok – to a mnohem víc zjistíte v tomto pravidelně aktualizovaném článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ark-survival-ascended-cover-nahled.jpg

Ark: Survival Ascended – Vše, co víme

Stálice survival žánru studia Wildcard, Ark: Survival Evolved, otevřela své světy už v roce 2015 v předběžném přístupu a o dva roky později se dočkala plného vydání. Od té doby ovšem už uplynulo hodně vody, především co se komfortu hraní a grafiky týká, a tak se není čemu divit, že se vývojáři rozhodli svůj hit resuscitovat a dát k dispozici ještě před vydáním zbrusu nového dílu, a to pod názvem Ark: Survival Ascended. Jakých změn hry doznala, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-legends-of-the-zone-trilogy-logo-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy (RECENZE – Souhrn)

Březnová akce Xbox Partner Preview vypustila nečekanou bombu – představila a rovnou hned oznámila vydání S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy pro konzole, obsahující zatím všechny tři doposud vydané díly série S.T.A.L.K.E.R. Fanoušci tohoto zbídačeného koutu světa dvakrát vybuchlou Černobylskou elektrárnou plnou zmutovaných zvířat a tajemných anomálií tak mohou ještě před vydáním S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl prožít vše, co druhému dílu předcházelo. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/among-us-cover-nahled_1.jpg

Among Us (Seriál) – Vše, co víme

Sociálně-dedukční hra Among Us od studia Innersloth se v posledních letech těší velké popularitě, nejspíš proto se také hra dočká animované adaptace. Co všechno o chystané show o malých barevných astronautech momentálně víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-rivals-superhrdinove-nahled.jpg

Marvel Rivals je nová onlinovka se superhrdiny ve stylu Overwatche

Vydavatelství Marvel opět spojilo síly se studiem NetEase Games, které vytváří novou online 6v6 akci Marvel Rivals inspirující se zejména sérií Overwatch. Rivals lákají na pestrou paletu oblíbených postav s ikonickými schopnostmi, což by mělo namíchat zajímavou hratelnost. Vše, co zatím o Marvel Rivals víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gray-zone-warfare-vojak-v-dzungli-nahled.jpg

Gray Zone Warfare – Vše, co víme

Brněnské studio Madfinger Games, známé především úspěšnými mobilními střílečkami Dead Trigger a Shadowgun, se vydává se do světa „velkých“ her. Online střílečka Gray Zone Warfare vycházející na PC a nové konzole je online akcí v otevřeném světě, kde sehraje velkou roli taktika a komunikace s ostatními hráči. Vše, co o Gray Zone Warfare potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/condor-fbc-firebreak-remedy-nahled.jpg

Condor (FBC: Firebreak) – Vše, co víme

Finské studio Remedy Entertainment má aktuálně v přípravě hned několik her. Kromě Control 2 a remaku prvních dvou dílů Maxe Payna vyvíjí také kooperativní Control spin-off s kódovým označením Projekt Condor, který by údajně měl v budoucnu nést název FBC: Firebreak. Vše, co o této multiplayerové odbočce odehrávající se v budově úřadu pro vyšetřování paranormálních aktivit víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací