Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Cenové bomby

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sherlock-holmes-the-awakened-key-art-nahled.jpg

Sherlock Holmes The Awakened remake (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Ukrajinské studio Frogwares kvůli válce muselo pozastavit práce na své poslední velké hře, pustilo se tak alespoň do dlouho plánované předělávky Sherlock Holmes The Awakened z roku 2007, kterou prý vývojáři zvládnou i za současných těžkých podmínek. Změn ale plánují hodně, přepracování se dočká grafika, hratelnost i příběh. Vše, co o remaku Sherlock Holmes The Awakened potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tekken-8-info-cover-nahled.jpg

Tekken 8: Vše, co zatím víme (SPEKULACE)

Od vydání Tekken 7 v březnu 2015 uteklo spoustu času a DLC, takže nastal čas chystat nový díl. Ten byl již několikrát naznačován vydavatelem z Bandai Namco. Co tedy o Tekken 8 zatím víme, ze se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/anno-1800-logo.jpg

Anno 1800 (INFO): Novinky

První díl úspěšné série budovatelských strategií Anno vyšel před více než 20 lety a od té doby jsme mohli utvářet národy v různých historických dobách, ale i v budoucnosti. V titulu Anno 1800 od studia Blue Byte zavítáme zpět do historie, konkrétně do 19. století a na vlastní kůži prožijeme úsvit průmyslového věku. Vše, co by vás mohlo zajímat, včetně informací o nejnovějším Season 4 Pass, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 (INFO) – gameplay, datum vydání, cross-play atd.

Mezi několik jistot ve světě počítačových her patří podzimní vydávání sportovních titulů, mezi nimiž má výsadní postavení série FIFA. Společnost Electronic Arts zcela jistě plánuje další přírůstek s číslovkou 23 v názvu a už se pomalu objevují první informace. Co zatím o digitálním pobíhání po fotbalovém trávníku víme, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiversus-key-art-logo.jpg

MultiVersus (INFO) – 1. sezóna, open beta, battle pass atd.

Americký herní vydavatel Warner Bros. Games společně s vývojáři ze studia Player First Games společně stvořili cross-overovou bojovku, ve které se střetnou hrdinové populárních filmů a seriálů. Pokud vás tedy zajímá, jak by v boji proti Batmanovi obstál třeba Buggs Bunny, čtěte dále. V našem článku se o hře MultiVersus dozvíte všechny potřebné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers se na nás chystá další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale bude hrát daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knights-of-honor-2-special-cover-nahled.jpg

Knights of Honor 2: Sovereign (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Knights of Honor II: Sovereign je pokračovatelem úspěšné strategické značky Knights of Honor, která představovala jednu z mála výrazných grand strategií schopných konkurovat sérii Total War. Jak vypadá gameplay tohoto kousku, zda obsahuje multiplayer a mnohem více vám poví náš speciál.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/system-shock-remake-info-cover-nahled.jpg

System Shock remake (INFO) – příběh, platformy, datum vydání atd.

Legendární sci-fi FPS System Shock, který v roce 1994 stvořilo neméně legendární studio Looking Glass (Ultima Underworld, Thief), se vrátí v podobě remaku od vývojářů z Nightdive Studios. Co všechno od moderní předělávky klasického titulu můžeme očekávat, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jagged-alliance-3-special-cover-nahled.jpg

Jagged Alliance 3 (INFO) – datum vydání, příběh, gameplay atd.

Taktické sérii Jagged Alliance se v posledních letech moc nevedlo. Každý její nový díl byl vyloženým průšvihem, což by měl změnit Jagged Alliance 3. Na jakých platformách si ho zahrajete, jak vypadá po stránce gameplaye, nač se zaměří příběh a mnohem více najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/batman-2-info-title-nahled.jpg

Batman 2 (INFO) – premiéra v ČR, obsazení, kde sledovat atd.

Komiksový snímek Batman patří k nejúspěšnějším filmovým počinům roku 2022, který si vedl dobře jak u kritiků, tak i u diváků. Poměrně rychle tedy byly oznámeny práce na pokračování, fanoušci Netopýřího muže se tak mají na co těšit. Co všechno o chystaném projektu zatím víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-remastered-pc-key-art-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man Remastered (INFO): Novinky

Série Marvel's Spider-Man patří mezi nejúspěšnější značky PlayStationu a není tak divu, že i Marvel's Spider-Man Remastered po vzoru jiných PS exkluzivit vyšel také na PC, kde kromě skvělé hratelnosti a poutavého příběhu dostali majitelé stolních počítačů také vylepšenou grafiku a všechen dodatečný obsah. Vše, co o Marvel's Spider-Man Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-info-chapter-3-season-3-skins-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (INFO): Novinky

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální třetí sezóně třetí kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cult-of-the-lamb-logo-nahled.jpg

Cult of the Lamb (INFO): Novinky

Akční adventura Cult of the Lamb hráčům umožní vyzkoušet si, jaké je to vést vlastní kult, to vše v kůži, teda spíš v rouně, roztomilé ovečky. Titul vyvíjí studio Massive Monster a vydává společnost Devolver Digital. Vše, co o tomto simulátoru vedení kultu s prvky rogue-like dungeon crawlerů víme, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/aliens-info-key-art-nahled.jpg

Aliens (INFO) – příběh, platformy atd.

Kultovní xenomorfové známí jako vetřelci v posledních letech zažívají drobnou videoherní renesanci a na našich herních mašinách se objevují čím dál častěji. Další výpravu za uslintanými vesmírnými bestiemi nám v chystané akční hororové hře Aliens zprostředkuje studio Survios, co všechno zatím o připravovaném titulu víme, si můžete přečíst v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-cover-logo.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 (INFO) – beta, datum vydání, příběh atd.

Call of Duty: Modern Warfare II je akční FPS, které navazuje na reboot série Modern Warfare z roku 2019. Za vývojem hry stojí studio Infinity Ward a vydání za zhostí společnost Activision. V letošním Call of Duty budeme po boku známých postav z předešlých Modern Warfare titulů čelit mimořádně nebezpečné alianci ohrožující svět. Všechno podstatné se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gotham-knights-special-logo-nahled.jpg

Gotham Knights (INFO) – datum vydání, platformy, edice atd.

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo stát se maskovaným strážcem pořádku v Gothamu, tedy kriminalitou prolezlém americkém velkoměstě, zbystřete. Akční RPG Gotham Knights studia WB Games Montréal vám totiž umožní navléknout na sebe upnutý superhrdinský kostým a v roli několika Batmanových parťáků se pustit do boje se zločinem. A v našem článku se o tomto nadcházejícím titulu dozvíte všechny dostupné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/saints-row-special-cover-nahled.jpg

Saints Row (INFO) – preview, čeština, datum vydání atd.

Pokud se náhodného hráče zeptáte, co ho napadne, když se řekne „zběsilá městská akce“, většině lidí na mysli vytane pojem Saints Row (tedy hned po GTA). Postupem času nabrala tahle ulítlá akční adventura pořádné obrátky a v posledním díle nás nechala zažít pocit superhrdiny bojujícího proti mimozemské invazi, popřípadě nás poslala do samotného pekla. Tvůrci ze studia Volition se ovšem rozhodli přibrzdit a vrátit se zpět ke kořenům. Proto se v Saints Row dostaneme do fiktivního města Santo Ileso, kde se pokusíme stát vůdcem nejúspěšnějšího gangu. Co více o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overwatch-info-key-art-nahled.jpg

Overwatch (INFO): Novinky

Týmová online PvP střílečka Overwatch od studia Blizzard je sice na scéně od roku 2016, díky svým kvalitám, solidní fanouškovské základně a četným esportovým turnajům se ale stále těší velké oblibě. V našem článku se o této videoherní stálici dozvíte potřebné a aktuální informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-1-key-art-ellie-nahled.jpg

The Last of Us Part I (INFO) – datum vydání, platformy, edice atd.

The Last of Us z roku 2013 patří k nejlepším PlayStation hrám a není proto divu, že po PS4 remasteru vyjde první díl také na PlayStation 5. Emotivní příběh Joela a Ellie ovšem prožijeme prostřednictvím remaku, který se má pyšnit skvělou grafikou i přepracovanou hratelností. Vše, co o The Last of Us Part I potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/new-world-barnacles-and-black-powder-cover-nahled.jpg

New World (INFO): Novinky

New World je MMORPG od firmy Amazon Games (Orange County) a jedná se o další pokus Amazonu proniknout do sféry videoher. New World si bere inspiraci z doby, kdy svět dobýval Ameriku a vývojáři tomu všemu dodali fantasy příchuť. Příběh je zasazen do světa Aeternum, kde se nachází záhadná a také mocná látka, kterou by všichni chtěli pro sebe.

Přečíst více »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací