Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-rog-ally-handheld-nahled.jpg

Asus ROG Ally – Vše, co potřebujete vědět

PC handheld Asus ROG Ally je součástí řady herního hardwaru Republic of Gamers od společnosti Asus a láká zejména vysokým výkonem a přítomností Windows 11, díky čemuž na zařízení spustíte všechny hry i programy, které máte na svém stolním PC nebo notebooku. Jak si ROG Ally stojí v porovnání se Steam Deckem či Lenovo Legion Go, jaké novinky přináší vylepšená Ally X verze a vůbec vše, co o Asus ROG Ally potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-games-showcase-call-of-duty-black-ops-6-direct-nahled.jpg

Xbox Games Showcase 2024 a Call of Duty: Black Ops 6 Direct – Souhrn

Microsoft si na začátek června přichystal dvojitou prezentaci připravovaných her. Tradiční Xbox Games Showcase, kde se představily nové tituly nejen pro PC a Xbox, totiž doplní samostatná prezentace Call of Duty: Black Ops 6. Souhrn toho nejzajímavějšího z celé akce včetně záznamu, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-rogue-prince-of-persia-key-art-nahled.jpg

The Rogue Prince of Persia – Vše, co potřebujete vědět

Kdo by to byl býval čekal, že po dlouhém období, kdy byla série Prince of Persia u ledu, přijde rok 2024, ve kterém dorazí hned dva tituly z tohoto legendárního univerza. V lednu slavil nejprve úspěch Prince of Persia: The Lost Crown a o pár měsíců později vychází The Rogue Prince of Persia. Vývoje druhého zmíněného Prince titulu se chopilo studio Evil Empire, známé spoluprací na DLCčkách pro povedenou rogue-lite akci Dead Cells, s tímto žánrem mají tedy tvůrci bohaté zkušenosti, což předvedli hned při vydání v předběžném přístupu. Vše, co o The Rogue Prince of Persia potřebujete vědět, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prince-of-persia-the-lost-crown-info-cover-nahled.jpg

Prince of Persia: The Lost Crown – Vše, co potřebujete vědět

Série Prince of Persia patří k herním legendám, která ušla za téměř čtyři desetiletí obrovský kus cesty. Od DOSové plošinovky jsme se dočkali řady akčních adventur, ale nejnovější titul se vrací zpět ke skákačkovým základům a dnes už víme, že se tento návrat nadmíru povedl. Vše, co potřebujete vědět o Prince of Persia: The Lost Crown, se dočtete níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alien-romulus-cover-nahled.jpg

Vetřelec: Romulus – Vše, co potřebujete vědět

Vetřelec patří zcela určitě k nejděsivějším filmovým monstrům vůbec, každý jeho návrat na plátno je tak fanoušky sci-fi hororů vítaný. Příchod této uslintané bestie naštěstí proběhne už v srpnu 2024, kdy do kin dorazí hororový sci-fi snímek Vetřelec: Romulus (Alien: Romulus). Co všechno o tomto filmu zatím víme, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-season2-hbo-key-art-nahled.jpg

The Last of Us 2. série – Vše, co potřebujete vědět

První řada seriálu The Last of Us vysílaném na streamovací službě HBO Max byla strhujícím úspěchem a dalším důkazem, že videoherní adaptace lze natočit kvalitně a s úctou k předloze. Oznámení druhé řady tak bylo vyloženou radostí nejen pro fanoušky hry, ale i pro příznivce povedených seriálů obecně. Co všechno o chystaném pokračování zatím víme, najdete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/monster-hunter-wilds-key-art-nahled.jpg

Monster Hunter Wilds – Vše, co potřebujete vědět

Japonské studio Capcom chystá další díl své populární lovecké série, ve které je tradičně cílem hráčů stopovat a lovit obří monstra všemožných tvarů a velikostí. Monster Hunter Wilds bylo oznámeno na sklonku roku 2023 v rámci eventu The Game Awards a v našem článku se o této hře dozvíte vše podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/summer-game-fest-2024-keyart-nahled.jpg

Summer Game Fest 2024: To nejzajímavější z úvodní otevírací show

Výstava E3, kterou mnozí známe jako jeden z největších herních veletrhů, byla koncem roku 2023 po téměř třech desetiletích definitivně prohlášena za mrtvou. O velkolepou oslavu videoherního průmyslu však letos rozhodně nepřijdeme, a to díky Summer Game Festu, který pořádá uznávaný herní novinář Geoff Keighley. Pátý ročník tohoto herního festivalu odstartuje již dnes, 7. června, a my vám přinášíme ty nejdůležitější informace včetně času konání, platforem, na kterých jej bude možné sledovat, a mnoho dalšího. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avowed-key-art-nahled.jpg

Avowed – Vše, co potřebujete vědět

Studio Obsidian Entertainment připravuje ve spolupráci s Xbox Game Studios nové first person RPG za světa Eora, známého díky sérii izometrických RPG Pillars of Eternity. Mohlo by se jednat o přímého konkurenta hry Skyrim (od Bethesda Game Studios), ke kterému bývá občas přirovnáván. Co o titulu Avowed prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-1-info-cover-nahled.jpg

Mortal Kombat 1 – Vše, co potřebujete vědět

Série Mortal Kombat se zapsala do dějin počítačového hraní především kvůli své nekompromisní brutalitě, protože během soubojů se na obrazovce objevují hektolitry krve a poškození tělesné schránky válečníků snad ve všech možných ohledech. Restart série Mortal Kombat 1 navazující na dlouholetou tradici přistál na našich herních strojích v září 2023 a v našem článku o něm najdete všechny aktuální informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/astro-bot-key-art-nahled.jpg

Astro Bot – Vše, co potřebujete vědět

Roztomilý robůtek Astro Bot od studia Team Asobi se po Astro Bot’s Playroom z roku 2020 dočká svého dalšího, zatím největšího dobrodružství. V připravované akční plošinovce budeme pátrat po ztracených přátelích Astro Bota a prozkoumáme mnoho nápaditých úrovní v rámci několika galaxií. V našem článku o hře Astro Bot naleznete veškeré potřebné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/killing-floor-3-key-art-nahled.jpg

Killing Floor 3 – Vše, co potřebujete vědět

Studio Tripwire Interactive přináší další pokračování své populární kooperační zombie střílečky. Killing Floor 3 se posouvá o 70 let do budoucnosti v níž přichází nová generace technologicky vylepšených zedů šířících destrukci a zkázu líp než kdy předtím. Pokud si troufáte postavit se proti této biomechanické hordě, přečtěte si náš článek, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pax-dei-key-art-nahled.jpg

Pax Dei – Vše, co potřebujete vědět

Vývojáři ze studia Mainframe Industries pracují na novém MMO sandbox survival titulu Pax Dei, který nás vezme do fantasy země inspirované středověkými mýty a legendami. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kingdom-come-deliverance-2-henry-na-koni2-nahled.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2 – Vše, co potřebujete vědět

Český středověký hit Kingdom Come Deliverance dostane v roce 2024 pokračování, které nás opět v kůži Jindřicha ze Skalice zavede do Čech v 15. století. Kingdom Come: Deliverance 2 naváže na příběh prvního dílu, tentokrát má být ale vyprávění velkolepější, stejně jako svět samotný. Oslnit nás má nejen česká krajina, ale také zalidněné oblasti v čele s Kutnou Horou. Vše, co o Kingdom Come: Deliverance 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/doom-the-dark-ages-doom-guy-nahled.jpg

Doom: The Dark Ages – Vše, co potřebujete vědět

Legendární Doom se vrací do akce. Nejnovější díl slavné série, který byl nějakou dobu znám pod kódovým označením Doom Year Zero, s sebou poněkud nečekaně přináší středověkou stylizaci, i když palných zbraní se rozhodně nevzdáme. Co všechno zatím o titulu Doom: The Dark Ages víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40000-space-marine-2-cover-logo.jpg

Warhammer 40,000 Space Marine 2 – Vše, co potřebujete vědět

Léta čekání herních fanoušků univerza Warhammeru 40,000 jsou konečně u konce. Značka Warhammer 40,000 Space Marine se vrací a s ní také kapitán Titus. Jakým nepřátelům budeme muset čelit v rámci nového příběhu, jak bude vypadat gameplay, a zda je tu šance na to, že Space Marine 2 dostane stejně jako předchůdce češtinu, si můžete přečíst v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Vše, co potřebujete vědět

Hogwarts Legacy se podařilo zacelit díru na trhu i trhlinu v herních srdcích „potterheads“. Nejenom že jde o splněný sen každého fanouška Harryho Pottera, ale jde také samo o sobě o kvalitní akční RPG přinášející nádherný otevřený svět plný zábavných aktivit, poutavý příběh a v neposlední řadě také perfektně zpracované kouzelnické souboje. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stormgate-logo.jpg

Stormgate – Vše, co potřebujete vědět

Po zhlédnutí prvního traileru by si možná někteří z vás mohli myslet, že se společnost Blizzard vrátila ke strategiím. Nebyli byste tak daleko od pravdy – Stormgate je free-to-play RTS, kterou momentálně kuchtí nové studio Frost Giants. To se sestává hlavně z ex-blizzardích zaměstnanců, jež mají hromadu zkušeností právě se strategiemi jako StarCraft 2 a Warcraft 3. Vše, co o Stormgate potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/age-of-mythology-retold-cover-nahled.jpg

Age of Mythology: Retold – Vše, co potřebujete vědět

Tvůrci oblíbené RTS série Age of Empires jsou poslední dobou velice aktivní. Vydali definitivní edice pro první tři díly série a velice úspěšný 4. díl. Nezapomnělo se však ani na spin-off série – Age of Mythology, jež původně vyšel v roce 2002 a v roce 2014 se dočkal remasteru (Age of Mythology: Extended Edition). Během oslav 25. výročí značky Age of Empires tvůrci oznámili práce na Age of Mythology: Retold – definitivní edici tohoto podařeného spin-offu. Vše, co o ní potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co potřebujete vědět

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. V roce 2023 vyšel jeho druhý díl a v tomto článku se dozvíte vše, co Alan Wake 2 potřebujete vědět.

Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací