Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Cenové bomby - Bosch

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/system-shock-remake-info-cover-nahled.jpg

System Shock remake (INFO) – příběh, platformy, datum vydání atd.

Legendární sci-fi FPS System Shock, který v roce 1994 stvořilo neméně legendární studio Looking Glass (Ultima Underworld, Thief), se vrátí v podobě remaku od vývojářů z Nightdive Studios. Co všechno od moderní předělávky klasického titulu můžeme očekávat, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/aliens-info-key-art-nahled.jpg

Aliens (INFO) – příběh, platformy atd.

Kultovní xenomorfové známí jako vetřelci v posledních letech zažívají drobnou videoherní renesanci a na našich herních mašinách se objevují čím dál častěji. Další výpravu za uslintanými vesmírnými bestiemi nám v chystané akční hororové hře Aliens zprostředkuje studio Survios, co všechno zatím o připravovaném titulu víme, si můžete přečíst v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-2-cover-logo.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 (INFO) – beta, datum vydání, příběh atd.

Call of Duty: Modern Warfare II je akční FPS, které navazuje na reboot série Modern Warfare z roku 2019. Za vývojem hry stojí studio Infinity Ward a vydání za zhostí společnost Activision. V letošním Call of Duty budeme po boku známých postav z předešlých Modern Warfare titulů čelit mimořádně nebezpečné alianci ohrožující svět. Všechno podstatné se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gotham-knights-special-logo-nahled.jpg

Gotham Knights (INFO) – datum vydání, platformy, edice atd.

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo stát se maskovaným strážcem pořádku v Gothamu, tedy kriminalitou prolezlém americkém velkoměstě, zbystřete. Akční RPG Gotham Knights studia WB Games Montréal vám totiž umožní navléknout na sebe upnutý superhrdinský kostým a v roli několika Batmanových parťáků se pustit do boje se zločinem. A v našem článku se o tomto nadcházejícím titulu dozvíte všechny dostupné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/saints-row-special-cover-nahled.jpg

Saints Row (INFO) – preview, čeština, datum vydání atd.

Pokud se náhodného hráče zeptáte, co ho napadne, když se řekne „zběsilá městská akce“, většině lidí na mysli vytane pojem Saints Row (tedy hned po GTA). Postupem času nabrala tahle ulítlá akční adventura pořádné obrátky a v posledním díle nás nechala zažít pocit superhrdiny bojujícího proti mimozemské invazi, popřípadě nás poslala do samotného pekla. Tvůrci ze studia Volition se ovšem rozhodli přibrzdit a vrátit se zpět ke kořenům. Proto se v Saints Row dostaneme do fiktivního města Santo Ileso, kde se pokusíme stát vůdcem nejúspěšnějšího gangu. Co více o hře víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/overwatch-info-key-art-nahled.jpg

Overwatch (INFO): Novinky

Týmová online PvP střílečka Overwatch od studia Blizzard je sice na scéně od roku 2016, díky svým kvalitám, solidní fanouškovské základně a četným esportovým turnajům se ale stále těší velké oblibě. V našem článku se o této videoherní stálici dozvíte potřebné a aktuální informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers se na nás chystá další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale bude hrát daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-1-key-art-ellie-nahled.jpg

The Last of Us Part I (INFO) – datum vydání, platformy, edice atd.

The Last of Us z roku 2013 patří k nejlepším PlayStation hrám a není proto divu, že po PS4 remasteru vyjde první díl také na PlayStation 5. Emotivní příběh Joela a Ellie ovšem prožijeme prostřednictvím remaku, který se má pyšnit skvělou grafikou i přepracovanou hratelností. Vše, co o The Last of Us Part I potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/new-world-barnacles-and-black-powder-cover-nahled.jpg

New World (INFO): Novinky

New World je MMORPG od firmy Amazon Games (Orange County) a jedná se o další pokus Amazonu proniknout do sféry videoher. New World si bere inspiraci z doby, kdy svět dobýval Ameriku a vývojáři tomu všemu dodali fantasy příchuť. Příběh je zasazen do světa Aeternum, kde se nachází záhadná a také mocná látka, kterou by všichni chtěli pro sebe.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-6-new-logo-nahled.jpg

Street Fighter 6 (INFO) – datum vydání, platformy, postavy atd.

Společnost Capcom slaví 35. výročí od vydání prvního dílu série Street Fighter. Není tedy náhodou, že se začalo živě spekulovat o ohlášení titulu Street Fighter 6, který se nakonec stal skutečností. Jedna z nejslavnějších bojovkových značek si tak žádá vaši pozornost, takže oprašte své speciální ovladače a čtěte, co vše o titulu zatím víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 (INFO) – gameplay, datum vydání, cross-play atd.

Mezi několik jistot ve světě počítačových her patří podzimní vydávání sportovních titulů, mezi nimiž má výsadní postavení série FIFA. Společnost Electronic Arts zcela jistě plánuje další přírůstek s číslovkou 23 v názvu a už se pomalu objevují první informace. Co zatím o digitálním pobíhání po fotbalovém trávníku víme, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/splatoon-3-salmon-run-next-vave-logo.jpg

Splatoon 3 (INFO) – datum vydání, gameplay, multiplayer atd.

Pestrobarevná multiplayerová akce Splatoon pro Nintendo Switch se vrátí i potřetí a opět se zaměří na online zápolení proti ostatním hráčům nebo naopak na společné výpravy za lososími jikrami v kooperativním režimu Salmon Run. Jaké režimy Splatoon 3: Salmon Run Next Wave nabídne, kdy má hra vyjít a zkrátka vše, co o hře potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-special-cover-nahled.jpg

Back 4 Blood (INFO): Novinky

Back 4 Blood je kooperativní střílečka pro až 4 hráče, kteří se v nejnovějším titulu od tvůrců Left 4 Dead zhostí rolí tzv. cleaners (čističů). Ti se pokoušejí navrátit svět do původního stavu a zbavit ho zástupů parazitem napadených lidí, z nichž se stali krvelační zombíci, neboli Ridden. Vše, co o Back 4 Blood potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-violet-scarlet-editions-nahled.jpg

Pokémon Violet a Pokémon Scarlet (INFO) – datum vydání, multiplayer, edice atd.

Studio Game Freak chrlí nové a nové pokémoní tituly jak na běžícím pásu. Po nedávném povedeném výletu do historie jménem Pokémon Legends: Arceus toto japonské studio pracuje na další hře s kapesními příšerkami v hlavní roli – Pokémon Violet a Pokémon Scarlet. Vše o připravovaném RPG se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3-special-logo-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3 (INFO): Novinky

Po několika letech čekání jsme se konečně dočkali finálního dílu fantasy trilogie Total War: Warhammer. Na co všechno se můžete ve strategii Total War: Warhammer III těšit, které rasy v ní najdeme, jak obstála v našem hodnocení a co na ní říkají světová média, si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sports-fc-nahled-1.jpg

EA Sports FC (INFO) – Vše, co zatím víme

EA Sports a FIFA se přestaly kamarádit. Co to znamená pro hráče? Na trhu se objeví nejméně tři fotbalové série, které budou soupeřit o jejich pozornost. Vedle zatím rozporuplného projektu Konami jménem eFootball to bude FIFA v područí vlastníka licence a zcela nová EA Sports FC, jež naváže na aktuální fifáckou odyseu od Electronic Arts. Co vše o titulu ze studií EA víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/scorn-logo.jpg

Scorn (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Scorn je atmosférický horor od srbského studia Ebb Software inspirovaný prací vizuálních umělců H. R. Gigera a Zdzisława Beksińského. Co vše potřebujete o světě Scorn jako vystřiženého z noční můry vědět, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sea-of-thieves-season-7-logo.jpg

Sea of Thieves (INFO): Novinky

Další obsah do oblíbené pirátské akce vývojářů ze studia Rare připlouvá v těchto dnech spolu s pátou sezónou. Dokazuje také, že udržet a rozšiřovat komunitu hráčů, není nic nemožného, a i z původně neslavně hodnocené hry dokáže péče autorů vytvořit jednu z nejhranějších titulů s touto tématikou. Co všechno 6. sezóna do Sea of Thieves přináší a další informace si můžete přečíst v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/project-l-special-cover-nahled.jpg

Project L (INFO) – gameplay, trailer atd.

League of Legends, jedna z nejúspěšnějších her současnosti, se pomalu, ale jistě dostává ze svého žánru MOBA do širokého okolí. Vedle úspěšného seriálu Arcane na platformě Netflix se ze světa „LoLka“ dostalo na světlo boží i tahové RPG Ruined King, připravuje se plošinovka Convergence a nyní se poodhalila bojovka s kódovým označením Project L. Co o této mlátičce víme, se dozvíte na dalších řádcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/arma-reforger-info-logo.jpg

Arma Reforger (INFO) – čeština, gameplay

Série Arma se vrací. Tentokrát se však nejedná o zbrusu nový díl, nýbrž o de facto návrat kultovního titulu Arma: Cold War Assault, a to pod štítkem Arma Reforger. Co přesně tento kousek přináší, čím se od svého vzoru liší, jak je na tom s češtinou a mnohem více se dočtete v našem info článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací