Vyneseme. Zapojíme. Přihraj si novou televizi

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/star-wars-jedi-survivor-info-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor (INFO) – datum vydání, platformy atd.

Úspěch akční adventury Star Wars Fallen Order z roku 2019 téměř okamžitě rozpoutal spekulace, zda studio Respawn Entertainment začne pracovat na pokračování. Zprvu nesmělé náznaky nyní střídají jasnější kontury v podobě oficiálního oznámení ze strany Electronic Arts potvrzujícího práci na Star Wars Jedi: Survivor. Co vše zatím o titulu víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evil-dead-the-game-recenze-key-art-nahled.jpg

Evil Dead: The Game (RECENZE) – Asymetrický multiplayer s pachem krve a humoru

Hry podle filmů, či naopak filmy podle her nemají moc dobrou pověst. O moc lépe na tom není žánr asymetrického multiplayeru, který většinou pohoří na nevyvážené hratelnosti. Vývojáři ze studia Saber Interactive ovšem dokazují, že ani v jednom případě nejde o univerzální pravdu a na licenci filmové série Evil Dead předvádí, že kooperativní eliminace Kandarianského démona, či naopak v jeho kůži lov vystrašených přeživších, může být v Evil Dead: The Game docela zábava.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sniper-elite-5-recenze-cover-nahled.jpg

Sniper Elite 5 (RECENZE) – Francouzská mise

Série Sniper Elite patří mezi značky, kterým se dlouhodobě daří i přes koncept, který neprochází až tak velkým vývojem. Fanouškům to sedí, a tak tvůrci příliš nemění. Ve Sniper Elite 5 se tvůrci odhodlali k výraznějšímu kroku v podobě přidání invazí. Jak tento prvek funguje, zda nenarušuje zážitek z příběhových misí a mnoho dalšího, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/modern-warfare-2-2022-logomini.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 2 (INFO) – datum vydání, příběh a další info

I v roce 2022 se dočkáme stálice na poli FPS v podobě dalšího Call of Duty, které bude pokračováním Modern Warfare z roku 2019 a ponese název Call of Duty: Modern Warfare II. Za vývojem stojí studio Infinity Ward a vydání se zhostí společnost Activision. Na bližší představení hry si ještě budeme muset počkat, avšak tam, kde oficiální zprávy zatím chybí, jsme si dovolili o Modern Warfare 2 trochu zaspekulovat. Vše podstatné se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/miasma-chronicles-logo.jpg

Miasma Chronicles (INFO) – platformy, příběh, trailer atd.

Vývojáři povedeného Mutant Year Zero: Road to Eden během livestreamu pořádaného vydavatelstvím 505 Games odhalili svou další hru Miasma Chronicles. Švédské studio The Bearded Ladies popisuje Miasma Chronicles jako taktické RPG dobrodružství odehrávající se v postapokalyptické Americe zpustošené „divokou silou“ známou jako Miasma a nás zaujala také podobnost k anime Fullmetal Alchemist. Chcete vědět více?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/witcher-3-logo.jpg

Witcher 3: Wild Hunt (INFO) – PS5 a Xbox Series X, next-gen upgrade atd.

Zaklínač Geralt a jeho příběh ze série počítačových her Witcher uchvacuje milióny fanoušků akčních RPG už od roku 2007, ale stále se těší velké popularitě. „Na vině“ je vedle seriálové adaptace od Netflixu také zdařile napsaný příběh v živoucím světě s drsnými reáliemi a povedená hratelnost. Vývojářské studio se o svůj klenot Witcher 3: Wild Hunt (2015) nepřestalo starat ani po letech, a proto se chystá next-gen upgrade pro nové konzole a PC. Co více nejen o něm víme, se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/elden-ring-logo.jpg

Elden Ring (INFO): Novinky

Elden Ring lze označit za jednu z nejlepších her roku 2022. Japonští vývojáři z FromSoftware využili všechny své zkušenosti, které během tvorby souls-borne her získali a za malé pomoci spisovatele George R. R. Martina vytvořili kolosální akční RPG. To obsahuje organický open-world, tuhé souboje s bossy, tajuplný svět s bohatým lore a přitom si zachovává tu „fromSoftí stopu“, kterou se fanoušci tohoto studia naučili milovat a nenávidět zároveň.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-season-2-chapter-3-wallpaper-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (INFO): Novinky

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální druhé sezóně třetí kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40000-darktide-mesto-nahled.jpg

Warhammer 40,000: Darktide (INFO) – datum vydání, multiplayer, příběh atd.

Fanoušci univerza Warhammeru 40,000 dlouho volali po vzniku řádné kooperační akce z jejich oblíbeného vesmíru. Nakonec se práce na něm ujala švédská vývojářská společnost Fatshark mající na svědomí vydařený Warhammer: Vermintide. Co vše o Warhammer 40,000: Darktide víme, najdete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-lord-of-the-rings-gollum-logo.jpg

The Lord of the Rings: Gollum (INFO) – datum vydání atd.

Příběh Gluma, známého jak z knih J. R. R Tolkiena, tak následného filmového zpracování, je až notoricky známý. Při bližším pohledu ale zjistíte, že mnohá místa a události jsou zahalena temnotou nebo přímo schází. Toho se rozhodli využít vývojáři studia Daedalic Entertainment a zpracovat svou verzi úpadku jednoho „pra-půlčíka“ jménem Sméagol až do propastných hlubin kreatury známé jako Glum. Co o hře prozatím víme, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vampire-masquerade-swansong-recenze-cover-nahled.jpg

Vampire: The Masquerade – Swansong (RECENZE) – Přežijí upíři v Bostonu?

Ponuré univerzum World of Darkness vzniklo už v devadesátých letech jako papírové RPG, v němž si hlavní úlohy zabrali upíři, vlkodlaci a podobná havěť. Velmi rychle se stalo inspirací pro počítačové hry, z nichž nejznámější je odnož Masquerade. Dvojka populárního RPG Bloodlines je ovšem v nedohlednu, takže se fanoušci krvelačných monster musí spokojit s vedlejšími větvemi, jako je dnes recenzovaná vyprávěcí RPG adventura Swansong.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sea-of-thieves-season-6-fortress-nahled.jpg

Sea of Thieves (INFO): Novinky

Další obsah do oblíbené pirátské akce vývojářů ze studia Rare připlouvá v těchto dnech spolu s pátou sezónou. Dokazuje také, že udržet a rozšiřovat komunitu hráčů, není nic nemožného, a i z původně neslavně hodnocené hry dokáže péče autorů vytvořit jednu z nejhranějších titulů s touto tématikou. Co všechno 6. sezóna do Sea of Thieves přináší a další informace si můžete přečíst v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/farming-simulator-22-logo.jpg

Farming Simulator 22 (INFO): Novinky

Pokračování farmářské simulace od švýcarských vývojářů z Giants Software nabízí několik zajímavých novinek i možnost zahrát si s kamarády. Co konkrétně vývojáři pro Farming Simulator 22 připravili a na co se můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dolmen-recenze-cover-nahled.jpg

Dolmen (RECENZE) – Rádoby soulsovka z vesmíru

Ačkoli studio FromSoftware poměrně často obnovuje virtuální dějiště svých her, nikdy autoři nejdou daleko od tématu temného fantasy, často s mnoha středověkými prvky. Řada fanoušků soulsovek tak při oznámení hry Dolmen zajásala, vývojáři si totiž dali za cíl vytvořit hru postavenou na principech soulsborne žánru zasazenou do vesmíru.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy (INFO) – datum vydání, gameplay, platformy atd.

Magický svět brýlatého chlapce s jizvou na čele nás ani po letech nepřestává bavit, a přestože jsme z prostředí Harryho Pottera dostali už řadu více či méně povedených titulů, na kvalitní RPG stále čekáme. Díru na trhu i trhlinu v herních srdcích „potterheads“ má zaplnit Hogwarts Legacy, akční RPG odehrávající se v kouzelnickém světě, který známe z knih a filmů. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sniper-elite-5-game-pass-maly.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Sniper Elite 5, Jurassic World Evolution 2 a další

Květnový Game Pass umožní předplatitelům stát se špičkovým sniperem, prozkoumat fantasy les a také pečovat o vlastní dinosaury. Game Pass toho však i tentokrát nabízí více. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-2042-special-cover-nahled.jpg

Battlefield 2042 (INFO): Novinky

Nový zástupce série Battlefield se pomalu, ale jistě blíží. Co vše o chystaném Battlefield 2042 víme, na jaký konflikt se tentokrát zaměří příběh a kolik hráčů se utká na bitevních polích? Nejen o tom si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/guild-wars-2-logo.png

Guild Wars 2 (INFO): Novinky

Guild Wars 2 je free-to-play MMORPG, které vyvinula ArenaNet a vydala společnost NCSoft. Titul se dočkal mnoha oslavných recenzí a i když titul vyšel v roce 2012, Guild Wars je hraný dodnes – možná také díky absenci měsíčních poplatků, jež jsou u standardních MMO nutností. Guild Wars 2 je stále aktivně podporován skrze DLC, expanze a updaty o kterých se dozvíte více v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/valorant-agents-keyart-nahled.jpg

Valorant (INFO): Novinky

Valorant je online free to play střílečka vyvíjená a vydávaná společností Riot Games. V tomto taktickém FPS se dva týmy hráčů pouštějí do bojů vybaveni zbraněmi i speciálními schopnostmi na širokém spektru mapek. Všechny podstatné informace o hře naleznete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/we-were-here-forever-keyart-nahled.jpg

We Were Here Forever (RECENZE) – Návykové trápení mozkových závitů s výstrahou

We Were Here Forever je již čtvrtým dílem v sérii logických kooperativních adventur We Were Here, kterou vyvíjí a publikuje nizozemské studio Total Mayhem Games. We Were Here Forever nás vzalo na starobylý hrad plný hlavolamů a své pocity z této návštěvy jsme přetavili v následující řádky recenze.

Přečíst více »
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací