VIP LENOVO boost VIP LENOVO boost

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/last-train-home-keyart-nahled.jpg

Last Train Home (RECENZE) – Přes Sibiř do Československa

Počátky Československa se nám připomínají každý rok a nejen díky státnímu svátku. Při příležitosti oslav vzniku republiky se totiž často vzpomíná na heroické tažení legionářů napříč Ruskem, aby se mohli dostat do nově ustavené domoviny. O posledním vlaku řítícím se po Transsibiřské magistrále vytvořilo české studio Ashborne Games počítačovou strategii Last Train Home. Více o ní v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/injustice-3-key-art-concept-nahled.jpg

Injustice 3 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Populární komiksová bojovka Injustice od NetherRealm Studios se svého posledního, v pořadí zatím druhého dílu dočkala v roce 2017, což už je poměrně dlouhá doba. Fanoušci tak vysněný třetí díl vyhlíží, už nějaký ten pátek, zatím je ale ticho po pěšině. Pojďme si tedy říci, jak by Injustice 3 mohlo vypadat a co všechno od něj očekáváme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/suicide-squad-kill-the-justice-league-logo.jpg

Suicide Squad: Kill The Justice League – Vše, co víme

Studio Rocksteady po trilogii Batman: Arkham zůstává ve svém nejnovějším titulu věrné komiksovému univerzu DC, tentokrát se ale na něj podíváme z trochu jiné perspektivy. Zkušení vývojáři totiž momentálně pracují na hře Suicide Squad: Kill The Justice League, kde záchrana světa leží na bedrech čistokrevných záporáků, v nejlepším případě antihrdinů. Co všechno o nadcházející akční adventuře momentálně víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-6-herni-svet-nahled.jpg

GTA 6: Herní svět a mapa (TÉMA)

Jedním z nejdiskutovanějších aspektů nového Grand Theft Auto 6 je také jeho herní svět a není se čemu divit, protože jde o jednu z kruciálních součástí gameplaye. Tvůrci i vydavatel z Rockstar Games zatím jakékoli detaily o hře drží pod pokličkou, fanoušci už však celá léta na internetu divoce spekulují o tom, jak bude mapa v GTA 6 vlastně vypadat, a my jsme se k nim s radostí přidali. V našem článku naleznete přehled těch nejzajímavějších neoficiálních informací o možné podobě herního světa nejnovějšího GTA. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-of-us-part-2-remastered-key-art-nahled.jpg

The Last of Us Part 2 Remastered – Vše, co víme

Dlouho očekávaná remasterovaná verze druhého dílu série The Last of Us vyjde začátkem roku 2024 a svým obsahem ji lze považovat za definitivní edici TLoU Part 2. Kromě vylepšené grafiky totiž nabídne i nový obsah, který potěší jak ty, co chtějí nakouknout do zákulisí vývoje své oblíbené hry, tak i ty, jež lákají spíše nové herní zážitky. Vše, co o The Last of Us Part 2 Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dune-spice-wars-keyart-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Dune: Spice Wars, Persona 5 Tactica a další

Ve druhé polovině listopadu si budou majitelé Game Passu vysypávat písek z bot, zataktizují si po boku populární partičky z japonských RPG a naučí se efektním trikům na bruslích. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cities-skylines-2-key-art-nahled.jpg

Cities: Skylines 2 (RECENZE – Souhrn)

Pro všechny milovníky městských simulací se oznámení pokračování Cities Skylines od vydavatele Paradox Interactive, jedné z nejlepších her v tomto žánru, stalo splněným snem. Autoři ze studia Colossal Order se v Cities: Skylines 2 snažili dosáhnout nejrealističtějšího zážitku doposud, který prověří vaše kreativní schopnosti a umění čelit problémům. Co všechno o druhém dílu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avatar-frontiers-of-pandora-logo.jpg

Avatar: Frontiers of Pandora – Vše, co víme

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s herním gigantem Ubisoftem pilně pracuje na akční FPS adventuře, která vychází ze slavného snímku Avatar Jamese Camerona a jež hráče zavede na překrásnou, ale smrtelně nebezpečnou planetu Pandora. Hry úzce provázané s filmy většinou nedopadají zrovna slavně, Avatar: Frontiers of Pandora by ale toto prokletí mohl zlomit. Všechny potřebné informace o nadcházejícím ambiciózním titulu naleznete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-og-season-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): OG Season a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální čtvrté sezóně čtvrté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/oblivion remaster-nahled.jpg

The Elder Scrolls 4: Oblivion – Remaster – Vše, co víme

Jedna z největších legend fantasy RPG žánru z dílny Bethesda Game Studios se nejspíše dočká renesance díky remasteru, který by se měl (podle uniklé zprávy vydavatele Zenimax) nacházet ve vývoji. Co by mohl remaster ze světa Cirodilu přinést, si můžete přečíst v tomto spekulativním článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-zombies-nahled.jpg

Call of Duty – Zombies (TÉMA)

Sérii akčních FPS Call of Duty již celá léta definují velkolepé příběhové kampaně i multiplayerové módy umožňující pustit se do online zápolení. Běžnou součástí těchto populárních stříleček se ale postupně staly i kooperativní módy, mezi něž patří i dobře známý PvE Zombies režim. Doposud se objevoval téměř výlučně v titulech od studia Treyarch, našel si už ale cestu i do her vyvíjených Infinity Ward či Sledgehammer Games. Všechno, co o tomto kooperativním módu v nejnovějším Call of Duty potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dungeons-4-key-art-nahled.jpg

Dungeons 4 – Vše, co víme

Už vás přestává bavit hrát za nudné klaďase a hrdiny, kteří jsou ztělesněním klišé? Tak právě pro vás by mohla být série Dungeons, ve které se chopíte Absolutního zla a s humorem sobě vlastním to jdete těm jednorožcům a princům Krasoňům jednou provždy ukázat. Čtvrtý díl této úspěšné RTS série dorazil na konci roku 2023 a podle dostupných recenzí se i přes nedostatek inovací jedná o nejlepší díl z celé série. V našem článku si můžete přečíst vše podstatné, co o Dungeons 4 víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/like-a-dragon-infinite-wealth-cover-nahled.jpg

Like a Dragon: Infinite Wealth – Vše, co víme

Série Like a Dragon je spin-offem dlouholeté a populární ságy studia SEGA, která nás poměrně pravidelně bere na fascinující výpravy napříč japonským podsvětím. Od původní akční adventury s příměsí bojovky z předchozích dílů se ovšem v tomto případě jedná o čistokrevné RPG s tahovými souboji, pojďme si tedy říci, co všechno o Like a Dragon: Infinite Wealth zatím víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/like-a-dragon-gaiden-the-man-who-erased-his-name-key-art-nahled.jpg

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (RECENZE – Souhrn)

Videoherní série Yakuza už od roku 2005 vypráví napínavé příběhy z prostředí japonského podsvětí, díky své popularitě se ale dočkala i několika spin-offů, které narativ dále rozvíjí pod jiným jménem. To je případ i Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, ve kterém se vrátí jedna ze stěžejních postav série Yakuza. V našem článku o této hře najdete všechny podstatné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Cyberpunk-2077-judy-mods.jpg

Cyberpunk 2077 Mods – Nejlepší módy pro verzi 2.0

Cyberpunk 2077 máte již několikrát dohraný od začátku do konce a hledáte nějaký způsob, jak si ozvláštnit příští playthrough? Anebo se do Night City teprve chystáte a nevadí vám trocha (většinou) neškodného experimentování? Ať tak či onak, jste na správném místě. Následující řádky vám představí některé z nejlepších modifikací pro Cyberpunk 2077, za kterými stojí komunita hráčů. Článek budeme pravidelně aktualizovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-vessel-of-hatred-logo-nahled.jpg

Diablo 4: Vessel of Hatred – Vše, co víme

Akční RPG Diablo 4 patří mezi nejúspěšnější tituly roku 2023, které se kromě pravidelných sezón dočká dalšího obsahu v podobě placeného DLC. To ponese název Vessel of Hatred a v našem článku o něm naleznete všechny podstatné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-keyart.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 3 (RECENZE – Souhrn)

Ikonická série akčních stříleček Call of Duty se i letos rozrostla o další díl, tentokrát pod taktovkou studií Sledgehammer Games a Infinity Ward. Titul nese název Call of Duty: Modern Warfare III a jde o přímé pokračování COD: MW II z loňského roku. Příběhová kampaň i multiplayer COD: Modern Warfare III nabízí hned několik novinek. O nich, stejně jako o zahraničních recenzích či multiplayerových sezónách se dočtete více v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/disney-dreamlight-valley-key-art-nahled.jpg

Disney Dreamlight Valley – Vše, co víme

Království animovaných postaviček Disney otevřelo své brány v adventuře Disney Dreamlight Valley, kde se po boku známých charakterů hráči snaží znovu přivést k životu magické království. Kouzelný svět Disney Dreamlight Valley je aktuálně ve fázi předběžného přístupu a v našem článku o této hře najdete veškeré důležité informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ea-sports-wrc-key-art-logo-nahled.jpg

EA Sports WRC (RECENZE – Souhrn)

Britští Codemasters, autoři závodních sérií jako Colin McRae Rally nebo DiRT, za sebou mají další úspěšný zářez ve světě rally závodů. EA Sports WRC láká kromě skvělého jízdního modelu na více než 100 skutečných vozidel, 17 reálných závodních oblastí a plně licencovaný šampionát WRC se všemi jezdci a týmy. Vše, co o EA Sports WRC potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/laysara-summit-kingdom-key-art-logo.jpg

Laysara: Summit Kingdom – Vše, co víme

Vysokohorské buddhistické chrámy se stali inspirací autorům z malého studia Quite OK Games. V jejich budovatelské strategii Laysara: Summit Kingdom budeme stavět vesnici v nehostinném prostředí strmé hory. Co všechno o tomto titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací