Rychlé dárky do obálky Nakrmte si čtečku

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/stalker-2-heart-of-chernobyl-special-cover-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl: Vše, co víme (SPECIÁL)

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrátí na naše pevné disky. Kdy by k nám měl S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl dorazit, jaké nebezpečí nám postaví do cesty, za koho si zahrajeme, kde se přesně bude odehrávat a řadu dalších detailů, které o této očekávané střílečce víme, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/life-is-strange-true-colors-keyart-nahled.jpg

Life is Strange: True Colors: Vše, co víme (SPECIÁL)

True Colors je nejnovější titul v rodině příběhových adventur Life is Strange. Za vývojem tentokrát nestojí autoři předešlých her Life is Strange z Dontnod Entertainment, ale studio Deck Nine, které se podepsalo pod velmi povedeným prequelem k prvnímu titulu v sérii. Vše, co o Life is Strange: True Colors potřebujete vědět, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-black-ops-cold-war-main-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Black Ops Cold War: Vše, co víme (SPECIÁL)

Rodina akčních FPS Call of Duty se i v roce 2020 rozrostla o dalšího člena, tentokrát v podobě pokračovatele série Black Ops. Vývoj titulu s přívlastkem Cold War si vzalo na starosti studio Treyarch ve spolupráci s Raven Software a hlavní roli v něm hrají události studené války, boj o moc a také hon amerických tajných služeb na sovětského agenta Persea, kterého se zúčastní i hráč v kůži operativce spolupracujícího se CIA. V Call of Duty: Black Ops Cold War najdeme i multiplayer a kooperativní režim Zombies. Co všechno o hře víme, se dočtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chivalry-2-recenze-cover-nahled.jpg

Chivalry 2 (RECENZE) – Brilantní středověká řez

Na řádné pokračování dynamické akce z první osoby Chivalry: Medieval Warfare musela komunita čekat řadu let. Jeho tvůrci se nakonec však přeci jen odhodlali, že fanouškům dají Chivalry 2. Zda má stejné grády jako jeho předchůdce a jak si vede v porovnání s konkurencí, za niž lze považovat obdobně laděný Mordhau, si můžete přečíst v následujících odstavcích naší recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sniper-ghost-warrior-contracts-2-recenze-cover-nahled.jpg

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 (RECENZE) – Další úspěšný zářez?

Pokračování úspěšných i méně vydařených her to nemají jednoduché, protože se od nich už od oznámení očekává, že v jistém ohledu překročí stín svého předchůdce. Ihned po oznámení nového projektu od CI Games bylo veskrze jasné, že Sniper Ghost Warrior Contracts 2 kromě změny zasazení nic závratného nepřinese, jistý potenciál tu ovšem byl. Jak se nakonec pokračování Sniper Ghost Warrior Contracts podařilo, si přečtete v následujících odstavcích naší recenze.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/necromunda-hired-gun-recenze-cover-nahled.jpg

Necromunda: Hired Gun (Mini RECENZE) – Žoldákem na zločinem prohnilé planetě

Warhammer patří k velmi silným značkám na trhu a její příznivci hltají jak její fantasy variantu, tak temnou vizi budoucnosti s přídomkem 40.000. Proto vychází hromady knih, deskovek a počítačových her, jež se snaží do těchto monumentálních reálií umístit svůj děj. Mezi ně patří také střílečka Necromunda: Hired Gun, která nás vezme na nehostinnou planetu ovládanou gangy, kde si jako žoldák musíte vydělat na živobytí v krvavých bojích. Jestli se vyplatí tento ponurý výlet absolvovat, se dočtete v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-special-cover-logo-nahled.jpg

Dying Light 2 Stay Human: Vše, co víme (SPECIÁL)

Svět plný infikovaných, aktivních primárně v noci je zpět. Co můžete od pokračování výborné hororové akce Dying Light očekávat? Jak to je s češtinou, nač se zaměřuje příběh a kdy vyjde, si můžete přečíst v našem speciálu, zaměřeném na to, co vše o Dying Light 2: Stay Human z dílen Techland víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-cerven-2021-ratchet-and-clank-rift-apart-nahled.jpg

Nové hry: červen 2021 – Ratchet & Clank, Chivalry 2, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a další

Červen se obvykle nese ve znamení pověstného „herního sucha“, letos je však situace jiná. Vychází totiž spousta her, které by byla škoda minout – ty nejzajímavější z nich najdete v našem výběru.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-special-cover-nahled.jpg

Resident Evil: Village: Vše, co víme (SPECIÁL)

Resident Evil: Village je přímé pokračování povedeného Resident Evil 7 od společnosti Capcom. Opět jsme se vžili do role Ethana Winterse a Bakerovic dům hrůzy nyní vystřídá viktoriánská vesnice, která bude větší, otevřenější, ale o fous méně strašidelnější. Vše, co o připravovaném survival hororu víme, se dozvíte v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wolf-among-us-bigby-wolf-artwork-nahled.jpg

The Wolf Among Us 2: Vše, co víme (SPECIÁL)

Wolf Among Us 2 je prvním pokračováním epizodické adventury od Telltale Games inspirované sérií komiksů Fables od Billa Willinghama. V komiksech i v The Wolf Among Us vystupují postavy z klasických pohádek jako obyvatelé New Yorku a členové tajné komunity Fabletown, kde na pořádek dohlíží šerif Bigby Wolf (špatný vlk) a jeho blízká přítelkyně Snow White (Sněhurka). Stejnou premisu můžeme očekávat i v případě druhé části. Všechny důležité informace o The Wolf Among Us 2 najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-special-season-7-cover-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale: Vše, co víme (SPECIÁL)

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po aktuálních informacích, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si Fortnite vyzkoušeli na vlastní kůži, mohl by vám přijít vhod náš speciál, kde naleznete veškeré potřebné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/resident-evil-village-tipy-cover-nahled.jpg

Resident Evil Village (TIPY/NÁVOD) – Jak přežít a užít si vesnici

Resident Evil Village od společnosti Capcom je nejen skvělým titulem v rodince Resident Evil, ale také výborným survival hororem. A jako správný nástupce v sérii, i vesnice skrývá nejedno tajemství, které byste mohli přehlédnout. A co teprve základní herní prvky? Capcom se totiž s nějakým podrobnějším tutoriálem příliš nezaobíral, takže některé gameplay mechanismy nemusí být všem jasné hned na první pohled. Proto tu pro vás máme souhrn těch nejužitečnějších rad a triků, jež vám pomohou nejen v Ethanových začátcích.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-wild-at-heart-nahled.jpg

The Wild at Heart (Mini RECENZE) – Zpátky do dětství

Indie žánr je nekonečná studnice originálních titulů, do které se nově rozhodli přispět vývojáři z Moonlight Kids. Jejich dílo vyprávějící příběh dětí ztracených v magickém lese kombinuje prvky real-time strategie, adventury a logické hry, podobně jako například nintenďácké Pikmin. Zda se vyplatí spolu s malými hrdiny vydat do hvozdu plného podivuhodných stvoření, se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy: Vše, co víme (SPECIÁL)

Magický svět brýlatého chlapce s jizvou na čele nás ani po letech nepřestává bavit, a přestože jsme z prostředí Harryho Pottera dostali už řadu více či méně povedených titulů, na kvalitní RPG stále čekáme. Díru na trhu i trhlinu v herních srdcích “potterheads” má zaplnit Hogwarts Legacy, akční RPG odehrávající se v kouzelnickém světě, který známe z knih a filmů. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hood-outlaws-and-legends-recenze-key-art-nahled.jpg

Hood: Outlaws & Legends (RECENZE) – Onlinovka z Sherwoodu

Videoherního zpracování se dočkala už leckterá legenda, jen zbojník z Sherwoodských lesů skromně vyčkával až do chvíle, než ho do herního světa pozvalo vydavatelství Focus Home Interactive a vývojáři ze Sumo Digital. Trochu překvapivě se ale v Hood: Outlaws & Legends nebudeme bít pouze s bohatou šlechtou a zaplacenými rytíři, ale především s dalšími hráči představujícími jiné party zbojníků s podobně šlechetnými úmysly. Otázkou tedy zůstává, jestli bude braní bohatým a dávání chudým opravdu tak zábavné, jak autoři slibují, nebo jestli si jediné, co Robin někomu uzme, bude váš čas a peníze do hry investované.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/chivalry-2-special-cover-nahled.jpg

Chivalry 2: Vše, co víme (SPECIÁL)

Unikátní středověká řež Chivalry: Medieval Warfare dostává po osmi letech od vydání plnohodného následovníka, na němž opět nepracuje nikdo jiný než vývojáři z Torn Banner Studios. Jak Chivalry 2 dopadlo v recenzích, nač se zaměřil příběh a mnohem více si můžete přečíst v následujících odstavcích našeho speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-kooperativni-hry-pro-dva-a-vice-hracu-main-unravel-nahled.jpg

Nejlepší kooperativní hry pro dva a více hráčů – Top 15

V tomto pravidelně aktualizovaném článku naleznete výběr 15 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete zjistit, že i ve světě interaktivní zábavy platí otřepané pravidlo, že ve dvou (či třech, čtyřech… nebo šesti, záleží na velikosti vašeho gauče a toleranci vašich sousedů) se to lépe táhne. Tedy hraje.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-game-pass-october-2020-nahled-2.jpg

Xbox Game Pass: Vše, co potřebujete vědět o digitální půjčovně her od Microsoftu

Nebaví vás kupování fyzických kopií her a pořízení těch digitálních je příliš zavazující? Hrajete na Xboxu i PC a své oblíbené hry byste si chtěli zahrát třeba i na cestách na mobilním telefonu? Pak je přesně pro vás určeno předplatné Xbox Game Pass nabízející za jeden měsíční poplatek více než stovku her, které můžete bez omezení hrát na PC, konzolích Xbox nebo streamovat pomocí cloudu do přenosných zařízení s Androidem. V článku zjistíte co přesně Xbox Game Pass je, jak funguje, kolik služba stojí, jak si ji předplatit a také vám doporučíme ty nejlepší hry.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-4-blood-special-cover-nahled.jpg

Back 4 Blood: Vše, co víme (SPECIÁL)

Už chvíli bylo jasné, že vývojáři z Turtle Rock Studios proslavení primárně sérií Left 4 Dead pracují na díle, které bude jejich kultovní FPS v mnohém podobné. Na letošním TGA jsme se konečně dočkali oznámení Back 4 Blood. Vše, co o tomto na první pohled nebývale atraktivním díle víme, kdy se ho dočkáme a jak na tom bude s PvP, vám řekneme v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/starfield-special-planeta-cover-nahled.jpg

Starfield: Vše, co víme (SPECIÁL)

Od představení prvního teaseru k Starfield uplynul už nějaký ten pátek. Během této doby se o chystaném sci-fi od společnosti Bethesda dostala na světlo světa řada informací. Co přesně o očekávaném díle víme, jak to bude s češtinou a zda se dočkáme multiplayeru, vám řekne náš speciál orientovaný na vše, co o Starfield víme.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi