PET AD homeoffice

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/ea-sports-wrc-key-art-logo-nahled.jpg

EA Sports WRC (RECENZE – Souhrn)

Britští Codemasters, autoři závodních sérií jako Colin McRae Rally nebo DiRT, za sebou mají další úspěšný zářez ve světě rally závodů. EA Sports WRC láká kromě skvělého jízdního modelu na více než 100 skutečných vozidel, 17 reálných závodních oblastí a plně licencovaný šampionát WRC se všemi jezdci a týmy. Vše, co o EA Sports WRC potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-rogue-prince-of-persia-key-art-nahled.jpg

The Rogue Prince of Persia – Vše, co víme

Kdo by to byl býval čekal, že po dlouhém období, kdy byla série Prince of Persia u ledu, přijde rok 2024, ve kterém dorazí hned dva tituly z tohoto legendárního univerza. V lednu slavil nejprve úspěch Prince of Persia: The Lost Crown a o pár měsíců později vychází The Rogue Prince of Persia. Vývoje druhého zmíněného Prince titulu se chopilo studio Evil Empire, známé spoluprací na DLCčkách pro povedenou rogue-lite akci Dead Cells, s tímto žánrem mají tedy tvůrci bohaté zkušenosti, a tak jsou očekávání nemalá. Vše, co o The Rogue Prince of Persia víme, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/palworld-cover-nahled.jpg

Palworld – Vše, co víme

Doslova díru do herního světa se podařilo udělat japonskému vývojářskému studiu Pocketpair, které přišlo se svým zpracováním pokémoních příšerek v openworld světě Palworld. Hra trhá nejen žebříčky prodejů, ale co do hranosti se stala dokonce druhým nejúspěšnějším titulem všech dob na platformě Steam. Když k tomu přičteme i hráče, kteří si ji spustili ve službě Game Pass, jsou čísla, které se Palworldu povedlo pokořit, skutečně impozantní. Co je na Palworldu tak výjimečného a čím si získal srdce milionu hráčů, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-4-next-gen-update-key-art-nahled.jpg

Fallout 4 – Vše, co víme

Poslední singleplayerový počin z univerza Fallout, v tomto případě čtvrtý díl, má za sebou již řadu let, ale jeho oblíbenost stále neupadá. Lví podíl na tom má hlavně herní komunita, která RPG od Bethesdy zásobuje stále lepšími a sofistikovanějšími módy, ale ani „oficiálnější“ média nezůstávají pozadu – Fallout se brzy dočká televizního seriálu a v říjnu 2022 oznámili vývojáři next-gen update pro Fallout 4. Co od něj můžeme očekávat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-panther-ea-key-art-nahled.jpg

Black Panther – Vše, co víme

Marvelovští superhrdinové se ve videoherní podobě objevují čím dál častěji, tentokrát se na naše herní zařízení chystá obratný Black Panther, jehož dobrodružství vzniká pod záštitou vydavatelského dómu EA. Co všechno o chystané hře zatím víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/crysis-2-wallpaper-nahled.jpg

Crysis 4 – Vše, co víme

Od vydání třetího a doposud posledního dílu série Crysis uběhne příští rok 10 let, to však legendárním vývojářům z Cryteku nebrání v oživení této stále populární série. Crysis 4 má navázat na předchozí díly, opět tak půjde o akční střílečku, která zaujme minimálně skvělým grafickým zpracováním. Vše, co zatím o Crysis 4 víme (nebo odhadujeme), zjistíte v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-mans-sky-interceptor-update-cover-nahled.jpg

No Man's Sky – Vše, co víme

Survival simulátor nekonečného vesmíru No Man's Sky (2016) od studia Hello Games se i několik let od původního vydání těší solidní fanouškovské základně, která se díky pravidelným updatům a vylepšením ze strany vývojářů stále rozrůstá. Co všechno o tomto populárním titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-crew-motorfest-key-art-nahled_1.jpg

The Crew Motorfest (RECENZE – Souhrn)

Zarostlá džungle, písčité pláže, ale i tropické město nebo serpentýny lemující vrchol aktivní sopky. Všude tam se lze vydat v třetím díle závodní arkádové série The Crew zasazeném do prostředí ostrova Oahu v havajském souostroví. Adrenalinové závodění v otevřeném světě za volantem těch nejexotičtějších vozů se inspiruje Forzou Horizon 5, což ale ve výsledku není vůbec na škodu. Vše, co potřebujete vědět o The Crew Motorfest, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-outlaws-nahled.jpg

Star Wars Outlaws – Vše, co víme

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s vydavatelskou společností Ubisoft vyvíjí open-world akční adventuru Star Wars Outlaws, ve které se vžijeme do mladé zlodějky a zažijeme známé univerzum z trochu jiné perspektivy. Co vše o očekávané hře zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-new-saga-logo.jpg

„The Witcher 4“ Polaris – Vše, co víme

Polské studio CD Projekt RED se vrací ke svým kořenům a po futuristickém Cyberpunku 2077 se uznávaní vývojáři opět vydají do univerza zaklínače. „The Witcher 4“ Polaris, jak se prozatím (interně ve studiu) nejnovější dílo o zmutovaných zabijácích příšer nazývá, má být první díl z nové „plánované AAA trilogie“. Co všechno o tomto netrpělivě očekávaném titulu zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-thumb-nahled.jpg

Nejlepší cRPG na PC, PS, Xbox a Switch: Top 15

Obliba klasických RPG sice už v dnešní době nedosahuje mainstreamových výšin jako v případě třeba akčních adventur, svoje skalní fanoušky si však staromódní hry na hrdiny stále najít umí. Vývojářská studia nás průběžně zásobují více či méně zdařilými hrami, takže je opravdu z čeho vybírat. V tomto článku jsme pro vás vybrali některé z těch nejvíce povedených, která stále stojí za zahrání, i přestože vydání některých z nich už je vzdálenějšího data. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-elder-scrolls-6-logo.jpg

The Elder Scrolls VI – Vše, co víme

Pokračování jedné z nejúspěšnějších fantasy RPG sérií z dílny Bethesda Game Studios je i po letech od potvrzení informace, že se s ní počítá a bude se vyvíjet, stále v nedohlednu. Neochota studia poskytnout alespoň základní informace o titulu nahrává nejrůznějším (i hodně divokým) spekulacím o zasazení hry i datu vydání a platformách. Co o hře zatím víme i některé z teorií, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragons-dogma-2-logo-nahled.jpg

Dragon's Dogma 2 – Vše, co víme

Akční RPG Dragon's Dogma (2012) od studia Capcom si za dekádu od svého původního vydání stihlo získat až kultovní status. Po druhém dílu dlouhou dobu volaly zástupy fanoušků, kteří se v březnu 2024 konečně dočkali. Jak se vymodlené pokračování povedlo a další důležité informace o této hře se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-cover-nahled.jpg

Nové hry: duben 2024 – Stellar Blade, Sea of Thieves a další

Zejména v první polovině dubna bude mít většina hráčů zřejmě příležitost dohnat některé herní resty, pořádný nášup novinek na nás totiž čeká až koncem měsíce. Za pozornost stojí zejména akční hack and slash adventura Stellar Blade vycházející exkluzivně na PlayStation 5. Naopak několik dosavadních Xbox exkluzivit v rámci nové strategie Microsoftu zamíří otestovat konkurenční vody – kromě výborného survivalu Grounded se největší pozornost upírá k pirátské MMO Sea of Thieves, která se zařadila mezi nejvíce předobjednávané hry na PS Storu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/senuas-saga-hellblade-2-key-art-nahled.jpg

Senua's Saga: Hellblade 2 – Vše, co víme

Příběh mladé keltské válečnice Senuy, která se vydala zachránit svého milého Dilliona do nordického podsvětí, umožnil hráčům nahlédnout do psychicky nemocné mysli. Studiu Ninja Theory tehdy náramně vyšel jejich koncept polo-indie AA projektu, který zaujme intenzivní hratelností, silným příběhem a parádním audiovizuálem. Na původní díl se snaží tvůrci navázat sequelem Senua's Saga: Hellblade 2 vycházející pod křídly Xbox Game Studios.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ark-survival-ascended-cover-nahled.jpg

Ark: Survival Ascended – Vše, co víme

Stálice survival žánru studia Wildcard, Ark: Survival Evolved, otevřela své světy už v roce 2015 v předběžném přístupu a o dva roky později se dočkala plného vydání. Od té doby ovšem už uplynulo hodně vody, především co se komfortu hraní a grafiky týká, a tak se není čemu divit, že se vývojáři rozhodli svůj hit resuscitovat a dát k dispozici ještě před vydáním zbrusu nového dílu, a to pod názvem Ark: Survival Ascended. Jakých změn hry doznala, si můžete přečíst v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragons-dogma-2-recenze-key-art-nahled.jpg

Dragon's Dogma 2 (RECENZE) – Vyplatilo se dlouhé čekání na dvojku?

Akční RPG Dragon's Dogma z roku 2012 od studia Capcom se dnes těší téměř kultovnímu statusu, který ještě posilovalo nesnesitelně vleklé čekání na druhý díl. Ten po dlouhých 12 letech konečně dorazil na naše herní mašiny, což přirozeně vyvolává zcela zásadní otázku: Naplnilo Dragon's Dogma 2 naše toužebná očekávání? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/condor-fbc-firebreak-remedy-nahled.jpg

Condor (FBC: Firebreak) – Vše, co víme

Finské studio Remedy Entertainment má aktuálně v přípravě hned několik her. Kromě Control 2 a remaku prvních dvou dílů Maxe Payna vyvíjí také kooperativní Control spin-off s kódovým označením Projekt Condor, který by údajně měl v budoucnu nést název FBC: Firebreak. Vše, co o této multiplayerové odbočce odehrávající se v budově úřadu pro vyšetřování paranormálních aktivit víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/judas-logo.jpg

Judas – Vše, co víme o nové hře od autora kultovního Bioshocku

Pokud vám něco říká jméno Ken Levine a pokud si jej náhodou spojujete se sérii Bioshock, vaše myšlenky se ubírají správným směrem – nový projekt, příběhová akční FPS nazvaná Judas, bude prvotinou tohoto renovovaného vývojáře v novém studiu Ghost Story Games. Judas nabídne nelineární příběh měnící se podle vašich vztahů s ostatními postavami a také zajímavou hratelnost, postavenou na rogue-like prvcích a principech známých právě ze série Bioshock. Co vše o Judas zatím víme, se dozvíte níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/empire-of-the-ants-cover-nahled.jpg

Empire of the Ants – Vše, co víme

Bernard Werber a jeho mravenčí trilogie představila fascinující sci-fi příběh ze života těchto pracovitých brouků. Tvůrci z francouzského studia Tower Five, si vzali právě tuto knižní sérii jako inspiraci pro svou strategickou hru Empire of the Ants, ve které budeme ve fotorealistické grafice řídit a rozvíjet své vlastní mravenčí společenství. Vše, co o Empire of the Ants víme se dozvíte v tomto článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací