Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Doprava zdarma s Mastercard HP a média Naše knihkupectví má otevřeno!

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/the-pathless-recenze-cover-nahled.jpg

The Pathless (RECENZE) – Za záchranou světa s orlem, lukem a šípy

Autorský tým z Giant Squid stojící za hrou ABZÛ přichází pod hlavičkou vydavatele Annapurna Interactive s novou akční adventurou The Pathless. Na tajuplný ostrov připlouvá mladá lučištnice, světem se totiž šíří temnota hrozící pohltit vše kolem a přichází právě odsud. Jak se nám mladší bratr ABZÛ nebo třeba výjimečného Journey (kterým se hra bezesporu silně inspirovala) líbí, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/everwild-logo-black.png

Everwild: Vše, co víme (SPECIÁL)

Nové IP studia Rare (autorů například oblíbeného Sea of Thieves) s názvem Everwild, se představila na Xbox Games Showcase už v roce 2019. Mystická akční adventura láká do nádherného přírodního světa, v němž bude hodně prostoru pro objevování rozsáhlé krajiny i vytváření spojení se zvířaty a udržování životní rovnováhy. Vše, co o titulu víme, si můžete přečíst v tomto speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-listopad-2020-playstation-5-xbox-series-x-s-nahled.jpg

Nové hry: listopad 2020 – launch konzolí nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S

Nejen hráči nejočekávanější měsíc posledních let je tady! PlayStation 5 a Xbox Series X konečně vycházejí a s nimi i očekávaná porce launchových titulů. Těch sice není zdaleka tolik, kolik bychom si přáli a kolik by si jich nová generace konzolí zasloužila, nicméně i s přihlédnutím k aktuální covidové situaci jde o solidní výběr kvalitních her, díky nimž se letos o Vánocích rozhodně nudit nebudete – a to ani v případě, že se na „next-gen“ zatím nechystáte. Posuďte sami:

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/remothered-broken-porcelan-recenze-thumbnail.jpg

Remothered: Broken Porcelain (Mini RECENZE) – Ashmann Inn vás vyděsí i jinak než atmosférou

Indie studio Stormind Games přišlo tento měsíc s očekávaným pokračováním zamýšlené trilogie Remothered. Její v pořadí druhý díl Remothered: Broken Porcelain tedy navazuje na předchozí díl a zve do hotelu Ashmann Inn, který skrývá nejedno nečekané odhalení. Jak se hra povedla, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/drake-hollow-cover-nahled_1.jpg

Drake Hollow (RECENZE) – Podařený survival z kouzelného světa

V srpnu jsme dostali možnost podívat se do kouzelného světa Drake Hollow v předběžném přístupu. Nyní se hra studia The Molasses Flood dočkala vydání a my se k ní rádi vracíme. Pokud vás zajímá, na co se v ní můžete těšit a jak se hraje, přečtěte si více v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-eyes-mind-flayer-nahled.jpg

Baldur's Gate 3: Vše, co víme (SPECIÁL)

Baldur’s Gate 3, návrat legendární herní značky a také, podle našeho velmi zaujatého názoru, pokračování jedné z nejlepších RPG sérií vůbec. Úkolu přivést na svět vytoužený třetí díl se nakonec s velkou slávou zhostilo belgické studio Larian, které tak, doufejme, naváže na fenomenální úspěch svého předešlého počinu, Divinity: Original Sin 2. Co vše o Baldur’s Gate 3 víme (a co zatím nevíme, ale vědět bychom chtěli), se dozvíte z následujících řádků.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/windbound-cover-nahled.jpg

Windbound (Mini RECENZE) – Dobrodružná plavba mezi ostrovy

O tom, že je survival žánr stále v kurzu svědčí množství vydávaných titulů s touto tématikou. Po nedávném liliputánském výletu na zahrádku v Grounded od Obsidian Entertainment přichází se svou troškou do mlýna i indie 5 Lives Studios, kteří nám nabídnou pouť po magií prodchnutých zakázaných ostrovech. Jak se nám jejich dobrodružství Windbound líbí, si můžete přečíst v této mini recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-last-campfire-cover-nahled_1.jpg

The Last Campfire (Mini RECENZE) – Emocionální puzzle adventura o hledání naděje

Autoři z Hello Games, známí především díky svému survivalu No Man's Sky, nás tentokrát vzali do úplně odlišného světa a vytvořili krásnou a zapamatovatelnou puzzle adventuru, která přináší hořkosladký příběh o osamění a hledání naděje. Jak moc se nám hra The Last Campfire líbila, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/creaks-recenze-nahled1.jpg

Creaks (Mini RECENZE) – Oku lahodící puzzle plošinovka

Tvůrci z českého studia Amanita Design jsou již léta proslulí perfektním audiovizuálem a humorem svých her, které doposud uplatňovali v point and click adventurách. V případě Creaks se ale jedná o odklon od osvědčeného receptu na úspěch a sázku na klasickou puzzle plošinovku. Více si můžete přečíst v této mini recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hunting-simulator-2-recenze-cover-nahled1.jpg

Hunting Simulator 2 (RECENZE) – Lovcem bez výčitek

Po třech letech přichází belgické studio Neopica s pokračováním svého Hunting simulátoru. Co všechno se od prvního dílu změnilo a nakolik jde opravdu o simulátor, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/among-trees-jelen-dojmy-nahled.jpg

Among Trees (DOJMY Z HRANÍ) – Relaxační survival okouzlí éterickým prostředím

Vývojáři z malého švédského studia FJRD Interactive už nějakou dobu pracují na své vizi survivalu, který kromě podstatně přívětivější atmosféry, než na jakou jsme u podobných titulů zvyklí, nabízí i téměř pohádkové prostředí. Among Trees je nyní dostupný v Early Accessu na Epicu a autoři pravidelně přidávají nový obsah. Jak se nám přežívání ve snovém lese líbí, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-waylanders-dojmy-cover-nahled1.jpg

The Waylanders (DOJMY Z HRANÍ) – Keltové v early accessu

Klasické RPG s keltskou tématikou z dílny španělského studia Gato Salvaje, je od 16. června přístupné v early accessu. The Waylanders se hrdě hlásí k odkazu takových značek jako Neverwinter Nights nebo Dragon Age. Jak hra momentálně vypadá a jak se hraje, si můžete přečíst v těchto dojmech z hraní.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/solasta-crown-of-magister-uvod-nahled.jpg

Solasta: Crown of the Magister – Nové fantasy RPG podle pravidel Dungeons & Dragons (OZNÁMENÍ)

Solasta: Crown of the Magister, je fantasy RPG z dílny Tactical Adventures, kterým se stejně jako například Larian Studios, povedlo získat licenci na použití pravidel Dungeons & Dragons verze 5.1. Na letošních Summer of Gaming se navíc dostalo i na nový trailer a rozhovor s jedním z vývojářů o gameplay mechanikách. Více si můžete přečíst v tomto oznámení.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/new-world-luk-vlci-nahled.jpg

New World – Uzavřená beta startuje 23. července (NOVINKA)

Na včerejším PC Gaming Show se MMORPG New World od Amazonu připomnělo trailerem, který ukázal několik soubojů. Pro předplatitele navíc nabízí jako jeden z bonusů uzavřenou betu od 23. července. Více si přečtěte v této novince.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/icarus-uvodni-nahled.jpg

Icarus – Nový sci-fi survival od autora DayZ (OZNÁMENÍ)

Na dnešní PC Gaming Show se mezi jinými zajímavými tituly objevil i nový počin autora DayZ Deana Halla a studia Rocketwerkz. Jde o free to play PVE sci-fi s názvem Icarus. Co přesně v něm budeme moci dělat si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stray-pub-nahled.jpg

Stray – V kůži zatoulané mícy (OZNÁMENÍ)

Na včerejší PlayStation 5: Future of Gaming představili vývojáři z francouzského studia Blue Twelve ve spolupráci s vydavatelem Annapurna Interactive svůj projekt pod názvem Stray. Představený trailer zve do města plného robotů, popelnic, nevábných zákoutí a atmosféry mírného úpadku životního standardu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/beyond-blue-recenze-nahled1.jpg

Beyond Blue (Mini RECENZE) – Na skok do podmořského světa

Beyond Blue od E-Line Media nás zavede do podmořského světa, kde coby hlubinná potápěčka jménem Mirai spolupracujeme s dvoučlenným týmem mořských biologů na mapování života v moři. Vše se odehrává v blízké budoucnosti, kdy technologický pokrok značně vylepšuje možnosti pozorování jednotlivých druhů zvířat, na která zde narazíte. Jak se Beyond Blue rozkročné mezi žánrem simulátoru a edukativní adventury hraje, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/someday-youll-return-recenze-nahled1.jpg

Someday You'll Return (RECENZE) – Vzhůru za vnitřními démony do českých lesů

Someday You'll Return je česká příběhová adventura s prvky hororu, která dokazuje, že i v malém počtu autorů se dá vytvořit poutavý herní titul. Zde má projekt na svědomí dvojice z CBE Software Jan Kavan a Lukáš Medek, kterým se podařilo propojit svět reality se světem snů (zde tedy spíše nočních můr). Jak se nám hra líbila, si můžete přečíst v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/help-will-come-tomorrow-key-art.jpg

Help Will Come Tomorrow (Mini RECENZE) – Čistokrevný survival z předrevolučního Ruska

Nový počin varšavského studia Arclight Creations, Help Will Come Tomorrow, je survival inspirovaný předrevolučním Ruskem. Píše se rok 1917 a cestující vlaku uhánějícího transsibiřskou magistrálou zažijí kolizi na kolejích. Jen několika lidem se podaří přežít a utéct do nedalekého lesa, kde se skryjí před nepřáteli, jež se možná stále pohybují v okolí. Čeká je zoufalý boj o život s pověstnou ruskou zimou, nedostatkem surovin a jídla, stejně jako seznamování se s osudy a představami přeživších ze zcela jiných ekonomických a sociálních poměrů. To vše v atmosféře nadcházející bolševické revoluce. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/last-oasis-dojmy-nahled.jpg

Last Oasis (DOJMY Z HRANÍ) – Podařené nomádské MMORPG s vysokým potenciálem

Po nevalném startu a týdenní odstávce serverů se vývojářům z Donkey Crew podařilo Last Oasis napodruhé spustit už bez větších potíží. Jak se nám jejich nomádské MMORPG líbí, si můžete přečíst v tomto článku.

Přečíst více »
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi