Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

Cenové bomby Bazarové zboží

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5 (INFO) – Hot Wheels DLC a další novinky

Forza Horizon 5 přesunula závodní festival Horizon ze zapršené Anglie do Mexika, kde kromě střídajících se ročních období mění hratelnost i vizuál několik rozličných biomů, díky kterým vám závodění ve stovkách aut v otevřeném světě jen tak nezevšední. Pokud chcete být neustále v obraze a vědět, jaký nový obsah autoři do hry přidali nebo se ji teprve chystáte vyzkoušet, vše potřebné najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tempest-rising-logo-nahled.jpg

Tempest Rising (INFO) – datum vydání, gameplay

Fanoušci populární série klasických RTS Command & Conquer už dlouhou dobu nedostali, a asi ještě dlouho nedostanou nový díl. Aktuálně oznámený titul Tempest Rising však tuto sérii v mnohém připomíná. Co od něho můžeme očekávat, se dočtete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sherlock-holmes-the-awakened-key-art-nahled.jpg

Sherlock Holmes The Awakened remake (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Ukrajinské studio Frogwares kvůli válce muselo pozastavit práce na své poslední velké hře, pustilo se tak alespoň do dlouho plánované předělávky Sherlock Holmes The Awakened z roku 2007, kterou prý vývojáři zvládnou i za současných těžkých podmínek. Změn ale plánují hodně, přepracování se dočká grafika, hratelnost i příběh. Vše, co o remaku Sherlock Holmes The Awakened potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tekken-8-info-cover-nahled.jpg

Tekken 8: Vše, co zatím víme (SPEKULACE)

Od vydání Tekken 7 v březnu 2015 uteklo spoustu času a DLC, takže nastal čas chystat nový díl. Ten byl již několikrát naznačován vydavatelem z Bandai Namco. Co tedy o Tekken 8 zatím víme, ze se dočtete v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/a-plague-tale-requiem-oznameni-cover-nahled_1.jpg

A Plague Tale: Requiem (INFO) – datum vydání, čeština, gameplay atd.

Akční adventura A Plague Tale: Innocence byla jedním z velmi příjemných překvapení roku 2019. Francouzské studio Asobo nás vzalo do své domoviny v éře stoleté války, v níž si vedle vojenského konfliktu museli dávat lidé pozor na mor a houfy krys. Mysteriózní nádech příběhu nadchl mnoho hráčů, takže pokračování dobrodružství šlechtických sourozenců Amicie a Huga se nabízelo. Jmenuje se A Plague Tale: Requiem a v našem článku se dozvíte vše, co o hře víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dying-light-2-special-cover-logo-nahled.jpg

Dying Light 2 Stay Human (INFO): Novinky

Svět plný infikovaných, aktivních primárně v noci je zpět. Co můžete od pokračování výborné hororové akce Dying Light očekávat? Jak to je s češtinou a nač se zaměřuje příběh, si můžete přečíst v našem speciálu, orientovaným na to, co vše o Dying Light 2 Stay Human z dílen Techland víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-warhammer-3-special-logo-nahled.jpg

Total War: Warhammer 3 (INFO): Novinky

Po několika letech čekání jsme se konečně dočkali finálního dílu fantasy trilogie Total War: Warhammer. Na co všechno se můžete ve strategii Total War: Warhammer III těšit, které rasy v ní najdeme, jak obstála v našem hodnocení a co na ní říkají světová média, si přečtete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evil-west-thumbnail.jpg

Evil West (INFO) – čeština, datum vydání, gameplay atd.

Podle představivosti mnoha filmových a herních tvůrců jsou americké dějiny protkány působením upírů, kteří nespoutaně řádí mezi lidmi, o čemž nás může přesvědčit Interview s upírem, Abraham Lincoln: Lovec upírů či Vampire: The Masquarade. Do reálií tzv. podivného Západu, kde mají vedle krvesajů prostor také různí mutanti, nemrtví a další havěť, umístili svůj nejnovější titul s názvem Evil West také vývojáři ze studia Flying Wild Hog (série Shadow Warrior). Co vše o něm prozatím víme?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gothic-remake-info-cover-nahled.jpg

Gothic 1 Remake (INFO) – příběh, gameplay atd.

Remaky jsou v posledních letech hodně oblíbené. Hlavně tedy ty, které posouvají původní dílo především hratelnostně a graficky. Oznámení Gothic 1 Remake bylo pro mnohé příjemným překvapením. Co vše o tomto očekávaném akčním RPG víme, si můžete přečíst v našem info článku. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-info-chapter-3-season-3-skins-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (INFO): Novinky

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální třetí sezóně třetí kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/splatoon-3-salmon-run-next-vave-logo.jpg

Splatoon 3 (INFO) – datum vydání, gameplay, multiplayer atd.

Pestrobarevná multiplayerová akce Splatoon pro Nintendo Switch se vrátí i potřetí a opět se zaměří na online zápolení proti ostatním hráčům nebo naopak na společné výpravy za lososími jikrami v kooperativním režimu Salmon Run. Jaké režimy Splatoon 3: Salmon Run Next Wave nabídne, kdy má hra vyjít a zkrátka vše, co o hře potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/anno-1800-logo.jpg

Anno 1800 (INFO): Novinky

První díl úspěšné série budovatelských strategií Anno vyšel před více než 20 lety a od té doby jsme mohli utvářet národy v různých historických dobách, ale i v budoucnosti. V titulu Anno 1800 od studia Blue Byte zavítáme zpět do historie, konkrétně do 19. století a na vlastní kůži prožijeme úsvit průmyslového věku. Vše, co by vás mohlo zajímat, včetně informací o nejnovějším Season 4 Pass, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 (INFO) – gameplay, datum vydání, cross-play atd.

Mezi několik jistot ve světě počítačových her patří podzimní vydávání sportovních titulů, mezi nimiž má výsadní postavení série FIFA. Společnost Electronic Arts zcela jistě plánuje další přírůstek s číslovkou 23 v názvu a už se pomalu objevují první informace. Co zatím o digitálním pobíhání po fotbalovém trávníku víme, zjistíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/multiversus-key-art-logo.jpg

MultiVersus (INFO) – 1. sezóna, open beta, battle pass atd.

Americký herní vydavatel Warner Bros. Games společně s vývojáři ze studia Player First Games společně stvořili cross-overovou bojovku, ve které se střetnou hrdinové populárních filmů a seriálů. Pokud vás tedy zajímá, jak by v boji proti Batmanovi obstál třeba Buggs Bunny, čtěte dále. V našem článku se o hře MultiVersus dozvíte všechny potřebné informace.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-midnight-suns-thumbnail.jpg

Marvel's Midnight Suns (INFO) – datum vydání, gameplay, příběh atd.

Marvel pokračuje v dobývání nejen filmového světa, ale také toho herního. Po Marvel's Avengers se na nás chystá další týmovka. Marvel's Midnight Suns od autorů série XCOM ale bude hrát daleko více na taktičtější notu, jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/knights-of-honor-2-special-cover-nahled.jpg

Knights of Honor 2: Sovereign (INFO) – datum vydání, gameplay atd.

Knights of Honor II: Sovereign je pokračovatelem úspěšné strategické značky Knights of Honor, která představovala jednu z mála výrazných grand strategií schopných konkurovat sérii Total War. Jak vypadá gameplay tohoto kousku, zda obsahuje multiplayer a mnohem více vám poví náš speciál.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/system-shock-remake-info-cover-nahled.jpg

System Shock remake (INFO) – příběh, platformy, datum vydání atd.

Legendární sci-fi FPS System Shock, který v roce 1994 stvořilo neméně legendární studio Looking Glass (Ultima Underworld, Thief), se vrátí v podobě remaku od vývojářů z Nightdive Studios. Co všechno od moderní předělávky klasického titulu můžeme očekávat, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jagged-alliance-3-special-cover-nahled.jpg

Jagged Alliance 3 (INFO) – datum vydání, příběh, gameplay atd.

Taktické sérii Jagged Alliance se v posledních letech moc nevedlo. Každý její nový díl byl vyloženým průšvihem, což by měl změnit Jagged Alliance 3. Na jakých platformách si ho zahrajete, jak vypadá po stránce gameplaye, nač se zaměří příběh a mnohem více najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/batman-2-info-title-nahled.jpg

Batman 2 (INFO) – premiéra v ČR, obsazení, kde sledovat atd.

Komiksový snímek Batman patří k nejúspěšnějším filmovým počinům roku 2022, který si vedl dobře jak u kritiků, tak i u diváků. Poměrně rychle tedy byly oznámeny práce na pokračování, fanoušci Netopýřího muže se tak mají na co těšit. Co všechno o chystaném projektu zatím víme, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-remastered-pc-key-art-nahled.jpg

Marvel's Spider-Man Remastered (INFO): Novinky

Série Marvel's Spider-Man patří mezi nejúspěšnější značky PlayStationu a není tak divu, že i Marvel's Spider-Man Remastered po vzoru jiných PS exkluzivit vyšel také na PC, kde kromě skvělé hratelnosti a poutavého příběhu dostali majitelé stolních počítačů také vylepšenou grafiku a všechen dodatečný obsah. Vše, co o Marvel's Spider-Man Remastered potřebujete vědět, najdete v tomto článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací