Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Produkty ihned k odběru HP Chladivá spása

Zobrazit katalog

Česká společnost AIDS pomoc

29.12.2013 - Občanské sdružení Česká společnost AIDS pomoc (ČSAP) poskytuje přímou pomoc osobám infikovaným HIV a postiženým onemocněním AIDS. Je provozovatelem sociálně zdravotnického, azylového a preventivního centra Domu světla. Působí v oblasti prevence a osvěty problematiky HIV/AIDS.
Přečíst více »

Občanské sdružení PREVENT

28.12.2013 - Občanské sdružení PREVENT působí v Jihočeském kraji již od roku 1999 a to zejména v rámci práce s dětmi a mládeží, v oboru adiktologie a vzdělávacích aktivit. Od roku 2013 rozšířilo své služby o podporu pěstounských rodin.

Přečíst více »

Integrační centrum ZAHRADA

30.12.2013 - Integrační centrum ZAHRADA je denní stacionář, který navštěvují děti a mladí dospělí s kombinovaným postižením ve věku 5 - 20 let. Toto závažné mentální i pohybové postižení vyžaduje každodenní individuální pedagogickou a rehabilitační péči. Služby IC Zahrada směřují k pomoci rozšíření možností pohybu, kontaktu, vyjádření potřeb a prozkoumání okolního světa. 
Přečíst více »

Dětský domov Klánovice

16.12.2013 - "Domov je to, co nedokážete popsat ani tisíci slovy, ale srdce je pozná v jedné vteřině..." Dětský domov Klánovice.
Přečíst více »

Neziskovky.cz

9.12.2013 - Neziskovky.cz trvale podporují rozvoj a profesionalizaci neziskového sektoru prostřednictvím poskytování služeb neziskovým organizacím v ČR.
Přečíst více »

Stanice Pavlov, o. p. s.

29.11.2013 - Obecně prospěšná společnost Stanice Pavlov působí v celém kraji Vysočina a jejím hlavním posláním je záchrana živočichů v nouzi. Stará se například o opuštěná mláďata volně žijících živočichů nebo zvířata, která mají různá poranění v důsledku činnosti člověka.
Přečíst více »

Podpora paliativní péče v Karlovarském kraji

25.11.2013 - Hospic Sv. Jiří, o. p. s. bude od roku 2014 provozovat domácí péči s hospicovou složkou a odborné sociální poradenství v oblasti paliativní péče v Karlovarském kraji.
Přečíst více »

Spolupráce s Nadací Charty 77

22.11.2013 - Stěžejní projekt Nadace Charty 77, Konto BARIÉRY, je první a dosud jediná kontinuální sbírka, které se již dvacet let účastní desetitisíce dárců. Z aktuálních potřeb osob s handicapem vychází Konto BARIÉRY i při formování nových projektů, které souvisejí se vzděláním, pracovním uplatněním a plnohodnotným životem lidí s handicapem.
Přečíst více »

Sdružení Linka bezpečí

18.11.2013 - LINKA BEZPEČÍ je největší a nejstarší dětská krizová linka v České republice. Poskytuje telefonickou krizovou pomoc a poradenství dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci. Kromě telefonního kontaktu lze využít také on-line služby a speciální služby Linka vzkaz domů pro děti na útěku.
Přečíst více »

P-Centrum Olomouc

11.11.2013 - Nezisková organizace P-CENTRUM Olomouc poskytuje služby v oblasti prevence, péče o rodinu s dětmi, poradenství, léčby a doléčování závislostí. 
Přečíst více »

Dobromysl o. p. s.

10.11.2013 - Obecně prospěšná společnost Dobromysl o. p. s. poskytuje profesionální sociální služby dětem, mladistvým i dospělým osobám se zdravotním postižením, včetně podpory jejich rodin a pečujících osob. 
Přečíst více »

Hospicové sdružení Cesta domů

30.10.2013 - Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi. 
Přečíst více »

Pomáháme po červnových povodních 2013

10.9.2013 - V červnu 2013 zasáhly Českou republiku rozsáhlé povodně, při kterých bylo zasaženo téměr tisíc obcí, a to včetně velkých měst, jako je Praha, Děčín, Ústí nad Labem, Plzeň nebo České Budějovice. Vláda ČR dokonce v neděli 2.6.2013 vyhlásila nouzový stav pro hlavní město Prahu a pro kraje Liberecký, Jihočeský, Plzeňský, Královéhradecký, Středočeský a Ústecký. Armáda zůstala v pohotovosti až do poloviny července.
Přečíst více »

Stabilita Olomouc

Nekuřácko - abstinenční kavárna je součást neziskové organizace P-centrum, které od roku 1993 pracuje s lidmi se závislostí, zejména v jejich doléčování po absolvované léčbě v zařízení, jako je psychiatrická léčebna nebo komunita.

Přečíst více »
  5.9.2013

TyfloCentrum Plzeň o.p.s.

Centrum poskytuje sociální služby s cílem podpořit samostatnost, nezávislost a společenské uplatnění zrakově postižených osob. Nabízí průvodcovské služby, předčitatelské, sociální rehabilitaci, sociálně aktivační služby či obdorné sociální poradenství.

Přečíst více »
  14.8.2013

ARMÁDA SPÁSY v ČR – Centrum sociálních služeb B. Bureše

Centrum sociálních služeb Bohuslava Bureše v Praze poskytuje obecně své sociální služby osobám bez přístřeší. Jednotlivé služby centra reagují na potřeby osob, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení a bez možnosti jiného vhodného bydlení.

Přečíst více »
  19.7.2013

Fríští koně pro Kapku naděje

Kapka naděje byla založena s cílem trvale a kontinuálně podporovat transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol.

Přečíst více »
  16.7.2013

Dům Naděje Otrokovice

Posláním "Domu Naděje, chráněného bydlení" je poskytovat péči a zázemí lidem s mentálním a kombinovaným postižením.

Přečíst více »
  7.6.2013

Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem s působností na celém území České republiky. Jeho nejznámějším projektem je Klokánek, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči.

Přečíst více »
  5.3.2013

Centrum Terapie Autismu

Posláním cenra je poskytování intenzivní terapeutické pomoci dětem s autismem i jejich rodinám. Cílem je spokojené dítě jako součást spokojené rodiny, kde je edukovaný rodič nezatížený předsudky a je schopný vnímat potřeby svého dítětě. Centrum tohoto typu je v ČR ojedinělé.

Přečíst více »
12
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi