Garance výhodné ceny Vyneseme. Zapojíme.

NFC platby mobilem (NÁVOD)

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Češi jsou v Evropě jedničkou v bezkontaktním placení a po bezkontaktních kartách a platebních nálepkách jsou platby mobilem (NFC) dalším krokem, jak si zjednodušit nakupování. Toto „placení přes mobil“ je velmi jednoduché: Vezmete do ruky telefon, přiložíte jej k terminálu stejně jako běžnou bezkontaktní kartu, zadáte do něj PIN a máte zaplaceno. Nejpromyšlenější jsou komplexní řešení jako Google Pay nebo Apple Pay, přičemž obě jmenované služby už bez problémů běží i v Česku. Jak NFC platby fungují? Které banky vlastně placení mobilem umožňují a u kterých máme, alespoň prozatím, smůlu? A jak platit mobilem bez NFC? V článku odpovíme na tyto otázky a poradíme, jak se platí mobilem. 

Platba mobilem

Platby mobilem – OBSAH

 1. Přehled veškerých bank podporujících NFC platby
 2. Jak probíhá bezkontaktní NFC platba mobilem?
 3. Výhody placení mobilním telefonem
 4. NFC platby naráží také na překážky
 5. Google Pay a placení telefonem s Androidem v ČR
 6. Apple Pay a placení iPhonem a Apple Watch v ČR
 7. Platby pomocí služby Garmin Pay
 8. Platby pomocí služby Fitbit Pay
 9. Samsung Pay v České republice a na Slovensku

Přehled veškerých bank podporujících NFC platby

Ještě než se pustíme do výhod placení mobilem, řekneme si, které banky jej v Česku podporují. V nějaké formě tento způsob placení podporují už všechny větší bankovní domy v České republice. U některých bankovních domů je ale placení pomocí telefonu omezeno na vlastnictví platební karty nebo se týká podpory pouze jediné služby. K 23. 10. 2021 jsou to tedy následující finanční ústavy. 

Banky Google Pay Apple Pay Garmin Pay Fitbit Pay Vlastní aplikace
Air Bank
CREDITAS
Česká Spořitelna
ČSOB / Poštovní spořitelna

Equa Bank
Fio Banka
Hello BankKomerční Banka
mBank
MONETA Money Bank
Raiffeisenbank
Sberbank
UniCredit Bank

Jak probíhá bezkontaktní NFC platba mobilem?

NFC platby, tedy bezkontaktní platby mobilem, probíhají velmi jednoduše. V ideálním případě vaše banka podporuje Google Pay nebo Apple Pay, případně některou ze služeb pro placení chytrými hodinkami. Potom si s danou aplikací pouze spárujete svoji platební kartu a v podstatě máte hotovo. V obchodě u kasy pak svůj telefon jen odemknete například pomocí otisku prstu, přiložíte k terminálu a během okamžiku uslyšíte potvrzující pípnutí. Následně vyjede papírový doklad a zároveň obdržíte do telefonu notifikaci o proběhlé platbě. To je vše, postup není o nic složitější než používání bezkontaktní platební karty.

Platba mobilem bez NFC je možná

Možná se ptáte, zda jsou možné platby mobilem bez NFC. Odpověď je pozitivní: Ano jsou a dokonce to patří k nejstarším používaným metodám. Dnes ji ale celkem spolehlivě vytlačilo právě NFC. Každopádně, některé společnosti (např. Lidl) možnosti placení mobilem bez NFC testují. Využívá se při nich fotoaparátu, resp, čteček QR kódů. Ve své podstatě se s touto technologií setkáváme poměrně často – řada faktur bývá dnes opatřena právě QR kódy, které nás po naskenování přesměrují do aplikace banky a my platbu jen potvrdíme.  

Aplikace banky vs. univerzální aplikace

Dnes už není obvyklé, aby banka měla vlastní řešení pro bezkontaktní placení mobilním telefonem. Většina z nich přešla na dobře fungující Google Pay nebo Apple Pay. Vlastní platební řešení nabízí vlastně jen Reiffeisen a AirBank, obě banky nicméně podporují i využití univerzálních aplikací a NFC platby jsou jsou v jejich řešení pouze jednou ze služeb mobilního bankovnictví a nikoliv jejich primárním účelem.

 • Platba mobilem Raiffeisenbank – RaiPay (Android)
 • Platba mobilem Air Bank – My Air (Android, iOS). Platbu mobilem Air Bank umožňuje i přímo prostřednictvím Google Pay (více na stránkách airbank.cz/google-pay/), resp. Apple Pay (více na airbank.cz/apple-pay), přičemž je možné mít v každé aplikaci jinou kartu a rozhodnutí, kterou zaplatit, učinit až při placení.
NFC platby mobilem
Platit lze nejen pomocí aplikace v mobilu, ale i v chytrých hodinkách.

Výhody placení mobilním telefonem

Platby mobilem jsou nejen jednoduché, ale oproti platbě běžnou bezkontaktní platební kartou mají několik výhod, a to zejména po praktické a bezpečnostní stránce. Peněženku u sebe mnohdy nemáte, kdežto mobil naprostá většina z nás jen tak nedá z ruky. Navíc NFC platby nevyžadují aktivní data nebo připojení na WiFi, tudíž všude, kde mají platební terminál, se obejdete bez své peněženky. Ta vám již nebude zabírat další místo v kapse, když zrovna vyrazíte na nákup nalehko.

Další výhody, jež NFC platby přinášejí, plynou ze škálovatelnosti platební aplikace. V ní můžete mít uloženo více karet, ať už kreditní, debetní, Visa, či MasterCard. A mezi nimi můžete libovolně přepínat podle toho, kterou kartou chcete zrovna platit.

Platební karty
Na NFC platbách mobilem a hodinkami se podílejí i karetní společnosti Visa a MasterCard.

Při placení mobilem se navíc nemusíte bát úniku citlivých dat, nebo dokonce odcizení svých peněz. Právě naopak. Metoda neodesílá číslo platební karty a při platbě ho ani neukládá do telefonu. Při platbě se vytváří virtuální kód, který se přiřadí k jednotlivé transakci. U nízkých částek stačí v případě androidů jen telefon „probudit“, při platbě nad 500 korun bude třeba zadat PIN nebo odemknout obrazovku.

Velkou výhodou je, že při ztrátě mobilního zařízení je možné jej uzamknout na dálku novým heslem nebo vymazat celý obsah. Nebudete tedy muset podstupovat blokaci karty a vystavení nové, jako je tomu při její ztrátě. Oproti běžným bezkontaktním platbám máte vlastně navíc dvojitou ochranu. Jednu od banky, druhou od poskytovatele plateb.

NFC platby naráží také na překážky

Placení mobilem pomocí NFC však naráží na překážky, které brzdí jeho rozvoj. Tou první je nedostupnost pro každého. Ne všichni mají smartphone s kompatibilním operačním systémem (například aplikace Google Pay vyžaduje minimálně Android ve verzi 5) a také ne každý telefon podporuje technologii NFC. Další nevýhodou může být zadávání PIN. Na neosvětleném terminálu se jedná o poměrně diskrétní záležitost, ale na obřím zářícím displeji okolí snadněji okouká váš tajný kód. Nutno však dodat, že platby dnes mnohem častěji potvrzujeme nikoli zadáním PIN kódu, nýbrž otiskem prstu či skenem tváře. Problém může nastat i v případech, kdy narazíte na obchodníka s terminálem, který si nerozumí s NFC kartou v mobilu. Toto se však naštěstí neděje často.

i Aplikace Google Pay některé výše zmíněné neduhy odstraňuje. U nižších částek – do 500 Kč – není nutné, stejně jako u běžného placení bezkontaktní platební kartou, zadávat PIN.

Dalším úskalím byla ještě donedávna nutná spolupráce bank s telefonními operátory. Dřívější praxe v tomto případě vyžadovala speciální SIM karty operátora. Navíc některé finanční ústavy spolupracovaly jen s jedním operátorem, tudíž zákazníci těch ostatních měli smůlu. Tento systém NFC plateb však již ustupuje do pozadí, protože technologie pokročily dál.

NFC platby telefonem
Stačí přiložit telefon k terminálu a po chvilce máte zaplaceno.

Google Pay a placení telefonem s Androidem v ČR

Google Pay je v současnosti jedna z nejrozšířenějších aplikací pro mobilní platby přes NFC. Funguje rychle a spolehlivě. Jak ji zprovoznit a začít s ní platit?

Google Pay
Google Pay je kromě České republiky k dispozici mimo jiné i na Slovensku.

Jak nastavit NFC platby pomocí Google Pay na smartphonu s Androidem?

Nastavení Google Pay je rychlé a vyžaduje jen pár kroků. Nejprve se ujistěte, že váš smartphone má čip NFC a že vaše banka technologii Google Pay podporuje. Poté si aplikaci, pokud ji v telefonu ještě nemáte, stáhněte si ji.

 1. Otevřete aplikaci Google Pay a pokud vás aplikace sama nevyzve, přejděte na záložku „Platby“.
 2. Po klepnutí na tlačítko „+ Platební metoda“ svoji kartu vyfoťte, nebo údaje zadejte manuálně.
 3. Následně si služba ověří, zda se jedná opravdu o vás.
 4. Pokud vše proběhlo úspěšně, Google Pay máte nyní připravené pro placení.

Jak platit pomocí Google Pay s telefonem s Androidem

 1. Před platbou (případně pro bezkontaktní výběry u bankomatů, apod.) se ujistěte, že máte zapnutou možnost NFC.
 2. Poté pro zaplacení telefon odemkněte a přiložte k danému terminálu.
 3. V případě potřeby ještě jednou potvrďte pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznání obličejem, pokud vás k tomu telefon vyzve.
 4. Máte zaplaceno.

Které banky podporují Google Pay?

Pokud si chcete užívat výhod mobilního placení, ujistěte se, že vaše banka a karta tyto platby podporuje. Celkový výčet těchto všech bank podporujících NFC platby, včetně důležitých informací najdete zde, stručný seznam nejběžnějších bank níže.

Google Pay, banky a služby

Google Pay dnes už podporují všechny přední banky v Česku.

Apple Pay a placení iPhonem a Apple Watch v ČR

Kromě Google Pay je ve světě velmi rozšířená i platforma Apple Pay, s níž se platí snad ještě snadněji. V České republice došlo ke spuštění v únoru 2019 a všechny banky zapojené v první vlně hlásily už od počátku masivní zájem svých uživatelů. Například platba pomocí hodinek Apple Watch je otázkou rychlého zmáčknutí bočního tlačítka a přiložení zápěstí k terminálu. U Apple Pay ani není nutné potvrzovat PINem platby vyšší než 500 Kč. Hodinky už dávno ví, že je máte na ruce a telefon si vás před platbou ověří pomocí Face ID nebo Touch ID. Poté již zaplatíte jakoukoli částkou bez nutnosti dalšího ověřování. Vzhledem k celkově vyšší míře zabezpečení iPhonů lze Apple Pay považovat za vysoce bezpečný způsob mobilní platby.

Jak nastavit NFC platby pomocí Apple Pay na iPhone?

Jak platit iPhonem? Jednoduše! Nastavení placení mobilem pomocí Apple Pay na iPhonu je otázkou pár okamžiků. Nejprve se však ujistěte, že máte nainstalované poslední aktualizace iOS a samozřejmě že vaše banka podporuje Apple Pay.

 1. Otevřete si v iPhonu aplikaci Wallet a klepněte na symbol „+“ pro přidání karty.
 2. Vyfoťte svoji kartu a zkontrolujte zadané údaje.
 3. Vaše banka vám pošle SMS s kódem, který se automaticky vloží do ověřovacího pole.
 4. Můžete začít platit pomocí Apple Pay.

Jak platit pomocí Apple Pay na iPhonu?

Postup placení iPhonem pomocí Apple Pay se mírně liší dle toho, jaký model jablečného telefonu máte. Proces je nicméně v obou případech velmi jednoduchý.

Placení pomocí iPhonu s Face ID

 1. Na iPhonu 2× zmáčknete boční tlačítko.
 2. Následně dojde k vaší identifikaci pomocí Face ID tím, že se na telefon podíváte.
 3. Horní část svého iPhonu (není nutné otáčet displejem dolů) přiložte k platebnímu terminálu stejně jako platební kartu.
 4. Máte zaplaceno.

Placení pomocí iPhonu s Touch ID

 1. Přiložte prst na domovské tlačítko s Touch ID.
 2. Horní část svého iPhonu (není nutné otáčet displejem dolů) přiložte k platebnímu terminálu stejně jako platební kartu.
 3. Máte zaplaceno.
Apple Pay
Přehled výhod služby Apple Pay.

Jak nastavit Apple Pay na Apple Watch?

Pokud používáte Apple Watch, placení pomocí hodinek si jednoduše zamilujete. Není nijak závislé na iPhonu nebo připojení k internetu, takže si klidně můžete jít zaběhat bez telefonu a cestou zpátky si nakoupit. Před první platbou proveďte následující nastavení:

 1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch, přejděte na panel „Moje hodinky“ a vyberte aplikaci Wallet.
 2. Klepnutím na „Přidat kartu“ spustíte rychlého průvodce.
 3. Vyfoťte svoji kartu a zkontrolujte zadané údaje.
 4. Vaše banka vám pošle SMS s kódem, který se automaticky vloží do ověřovacího pole.
 5. To je vše a vy můžete vyzkoušet první platbu pomocí Apple Watch.

Jak platit pomocí Apple Watch?

 1. Na hodinkách Apple Watch dvakrát zmáčkněte boční tlačítko.
 2. Přiložte hodinky k terminálu.
 3. Máte zaplaceno.

Které banky podporují Apple Pay?

Apple Pay funguje ve spolupráci s karetními asociacemi (Visa, MasterCard) a jednotlivými bankami. Je tedy nutné, aby vaše banka službu podporovala. Momentálně Apple Pay v Česku podporují kreditní a debetní karty níže uvedených subjektů.

Apple Pay, banky a služby

Apple Pay v prosinci 2021 podporují v Česku již všechny klíčové bankovní instituce.

Platby pomocí služby Garmin Pay

Pokud patříte mezi sportovce, jistě znáte chytré hodinky Garmin. Nepochybně totiž svými sportovními funkcemi patří mezi to nejlepší na trhu. Ano, i pomocí chytrých / sportovních hodinek lze platit. Konkrétně jde například o oblíbenou řadu vívoactive3, vívoactive4, Forerunner 645, Forerunner 945, Fēnix 5 Plus, řadu Fēnix 6 nebo nejnovější řada Fenix 7.

i Které banky podporují Garmin Pay v roce 2022?
Konkrétně jsou to Air Bank, Creditas, ČSOB, Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, mBank, MONETA Money Bank, Reiffeisen Bank a Revolut.

Platby pomocí služby Fitbit Pay

I společnost Fitbit, výrobce chytrých náramků a hodinek, má svůj platební kanál. Oproti Garminu jej zatím podporuje jen několik málo zařízení, předpokládáme však, že s nástupem nových produktů se jejich počet rozroste. Zatím jde o Fitbit Charge 3, Charge 4, Charge 5, Versa, Versa 2, Versa 3, Sense a Ionic.

i Které banky podporují Fitbit Pay v roce 2022?
Konkrétně jsou to AirBank, Česká spořitelna, ČSOB, Fio Banka, Komerční banka, mBank, MONETA Money Bank, Reiffeisen Bank a Revolut.

Samsung Pay v České republice a na Slovensku?

Poslední službou pro placení telefonem nebo chytrými hodinkami, která u nás zatím není dostupná, je Samsung Pay. Vypadá to však, že se blýská na lepší časy. Jakkoliv nebylo konkrétní datum ještě potvrzeno, podle mluvčího společnosti by měla být tato služba spuštěna pro zákazníky v České republice a na Slovensku ještě v roce 2021. Nicméně, do dubna 2022 se tak nastalo. Alespoň drobnou záplatou budiž podpora Google Pay v hodinkách od Samsungu, které mají operační systém WearOS

i Mohlo by vás zajímat

Mobilní platby jsou dnes jasným trendem a počet platebních služeb i zařízení, které je podporují, rychle roste. Obzvláště můžeme doporučit platbu pomocí chytrých hodinek, protože se jedná o rychlý a bezpečný způsob používání vašich financí.

iPhone 13 Pro 128GB modrá
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12 Mpx (f/2,8) + 12 Mpx (f/1,8), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3095 mAh, iOS 15

28 980,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI038b1
iPhone 13 Pro Max 128GB grafitově šedá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12 Mpx (f/2,8) + 12 Mpx (f/1,8), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4352 mAh, iOS 15

31 990,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI039b3
Samsung Galaxy S22+ 5G 128GB černá
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 2200 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 50 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 10 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení, reverzní nabíjení, baterie 4500 mAh, Android 12

22 999 Kč S využitím šrotovného
26 999,-
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: SAMO0229b2
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB zelená
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, reverzní nabíjení, baterie 4500 mAh, Android 12

+ ZDARMA Bezdrátová sluchátka Samsung
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

15 990 Kč S využitím šrotovného
18 990,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0227b4
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB bílá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4500 mAh, Android 12

+ ZDARMA Bezdrátová sluchátka Samsung
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

15 999 Kč S využitím šrotovného
18 999,-
Můžete mít dnes od 9:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0227b1
Xiaomi Redmi Note 11 128GB modrá
Mobilní telefon - 6,43" AMOLED 2400 × 1080, 90Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 680 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 13 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 33W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

5 489,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI242c2
Google Pixel 6 5G 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 90Hz, procesor Google Tensor 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 50 Mpx (f/1,85) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 8 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 21W, baterie 4614 mAh, Android 12

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

17 490,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: GPX1067c1
Realme 9 Pro 6GB/128GB zelená
Mobilní telefon - 6,6" IPS 2412 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,79) + 8 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 33W, baterie 5000 mAh, Android 12

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-6% 6 890,-
6 489,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: REAM032b3
Realme 9 Pro+ 256GB zelená
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek Dimensity 920 5G 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,25) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 60W, baterie 4500 mAh, Android 12

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-10% 10 499,-
9 489,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: REAM033b3
Realme GT 5G DualSIM 256GB žlutá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,3) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

12 990,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: REAM022c1
Samsung Galaxy A52s 5G bílá
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-15% 9 999,-
8 499,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b1
Samsung Galaxy A52s 5G zelená
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-15% 9 999,-
8 499,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b4
Samsung Galaxy A52s 5G fialová
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-5% 8 989,-
8 499,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b3
OnePlus Nord2 5G 128GB modrá
Mobilní telefon - 6,43" AMOLED 2400 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6893 Dimensity 1200 5G 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 50 Mpx (f/1,88) + 8 Mpx (f/2,3) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická a elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 4500 mAh, Android 11

9 389,-
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: ONE0081b1
Samsung Galaxy Z Flip3 5G 256GB černá
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 10 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, baterie 3300 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

22 999,-
Můžete mít dnes od 9:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: SAMO0222e1
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB vínová
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440, 120Hz, procesor Samsung Exynos 2200 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 108 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,2) + 10 Mpx (f/4,9), přední fotoaparát 40 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení, reverzní nabíjení, stylus, baterie 5000 mAh, Android 12

26 999 Kč S využitím šrotovného
31 999,-
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: SAMO0230b3
Realme 8 DualSIM 4GB/64GB Punk černá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, procesor Mediatek Helio G95 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,79) + 8 Mpx (f/2,25) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 30W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

4 789,-
Můžete mít dnes od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: REAM019b3
Xiaomi Redmi Note 11 64GB šedá
Mobilní telefon - 6,43" AMOLED 2400 × 1080, 90Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 680 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, zadní fotoaparát 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 13 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 33W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

4 689,-
Můžete mít dnes do 5:50
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI242b3
Xiaomi Redmi 9A zelená
Mobilní telefon - 6,53" IPS 1600 × 720, procesor MediaTek Helio G25 8jádrový, RAM 2 GB, interní paměť 32 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 5 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 10W, baterie 5000 mAh, Android 10

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

2 329,-
Můžete mít dnes od 9:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI216b3
0
Vytisknout
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací