PET PET

Co je eSIM?

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Běžné SIM karty v mobilních telefonech a dalších zařízeních pořád převažují, eSIM jsou ale stále rozšířenější. Přibývá i zařízení, která tuto technologii podporují. Co to eSIM vlastně je? Co všechno se postupným odklonem od plastových kartiček změní? A jaké má eSIM výhody a nevýhody?

Co je eSIM – OBSAH

 1. Co je eSIM?
 2. eSIM vs SIM
 3. Výhody eSIM
 4. eSIM a mobilní operátoři
 5. Mobilní telefony a další zařízení s eSIM
 6. Jak se zbavit eSIM při prodeji, půjčení telefonu?

Co je eSIM?

eSIM karta je samostatný čip, virtuální SIM karta, zabudovaná do základní desky mobilních telefonů nebo třeba chytrých hodinek. Nahrazuje klasickou plastovou SIM kartu takže odpadá nutnost vkládat ji do příslušného slotu. Nemusíte se ale bát, možnost změnit mobilní zařízení nebo číslo tím neztratíte. Na čip zabudovaný v telefonu či jiném zařízení si budete moci jednoduše stáhnout svůj profil, případně jej také odebrat. Jak funguje eSIM?

eSIM už nebude plastová, nýbrž bude součástí mobilního telefonu v podobě čipu.

eSIM vs SIM

Klasické SIM karty mají čip s daty v sobě. V případě jejich ztráty nebo poškození je nutné vážit cestu ke svému operátorovi pro další SIM. Naproti tomu nové eSIM, zabudované do čipů v telefonu, nabízí uživateli možnost stáhnout svůj profil z pohodlí domova. Klasické SIM nevyhovují ani výrobcům, kteří pro ně musí do mobilů vyrábět příslušné sloty, jenž jsou z technologického hlediska poměrně složité a relativně energeticky náročné. 

i

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZE): malý, ale skutečně šikovný fotomobil

Nadto zejména v případě současných chytrých telefonů zabírají i cenné místo. A aby toho nebylo málo, sloty jsou také častým důvodem k reklamaci celého zařízení. Slabým místem jsou i u voděodolných telefonů. Pro výrobce to totiž znamená nutnost extra utěsnění.

Co je eSIM; čip eSIM

Pro ušetření místa v zařízení nahradí plastové SIM nová verze eSIM, která má mnohem menší fyzické rozměry.

eSIM přinese větší úroveň zabezpečení

SIM karty si v dnešní době objednává operátor u výrobce, který mu pošle obálky s klasickými plastovými SIM, a to se všemi potřebnými údaji k jejich aktivaci nebo odblokování. Současně si operátor do svého počítače tyto údaje převede a odešle obálky novým klientům. Novinka v podobě eSIM bude stahovat data od výrobce digitálně.

i Technologie eSIM je stále na svém počátku. I přesto se ale stává čím dál tím častějším řešením, a to jak v mobilních telefonech, tak i v chytrých hodinkách. Průkopníky se v této oblasti stala společnost Apple se svými Apple Watch, eSIM ale najdeme ale i u Samsungu a jeho Galaxy Watch a další výrobci postupně přibývají.

Po celou dobu je cesta tohoto datového souboru zašifrovaná a rozbaluje se až při samotném stahování dat do čipu. Pro vyšší bezpečnost údajů se daný profil s unikátním kódem ICCID u výrobce neuvolní dříve než na pokyn uživatele (prostřednictvím QR kódu nebo zadáním eID). Zabudovanou eSIM lze také stáhnout pouze jednou. Proces netrvá nijak dlouho, jelikož uživatelský profil má datový objem jen v řádech několika desítek kilobajtů. Nutné je ale připojení zařízení k internetu.

Malé čipy nahrazující větší plastové SIM karty jsou potenciálem pro další rozvoj, především chytrých hodinek, náramků, doplňků (obecně oblast tzv. nositelné elektroniky neboli wearables), ale i senzorů a některé elektroniky do aut. Krokem kupředu jsou rozhodně v oblasti tzv. internetu věcí (IoT). U řady chytrých zařízení v domácnosti by bylo použití klasické plastové SIM karty technologicky obtížné a zejména nepraktické.

Co je eSIM; čip pro auta i hodinky

Vestavěná eSIM je vhodná i pro sporttestery, senzory a elektroniku do automobilů.

Výhody eSIM

Vestavěné virtuální SIM nabízí řadu výhod, mezi ty nejpřínosnější patří:

 • Řešení komplikací při vkládání klasické SIM do některých zařízení (čidla, senzory, hodinky apod.)
 • Zlepšení voděodolnosti přístrojů
 • Odpadnou reklamace kvůli nefunkčnímu slotu
 • Šetří místo v telefonu
 • Aktivace SIM bez nutnosti navštívit pobočku operátora
 • Jeden profil bude moci spravovat více eSIM (doplňková zařízení nebo více operátorů)
 • DualSIM bude jednodušší – pouze stažení dat
 • Snazší změna operátora
 • Jednodušší získání SIM mimo státy EU

eSIM a mobilní operátoři

Jak již bylo řečeno, velkou výhodou eSIM bude i snazší změna operátora. Na jeden čip lze nahrát více profilů od různých operátorů najednou. Aktivní však může být jen jeden. V případě telefonů s duální SIM bude tento problém vyřešen dvěma různými čipy. Celý proces budou ale i nadále komplikovat smluvní podmínky jednotlivých mobilních operátorů.

i

eSIM předplacená karta

Možnost využít eSIM se týká i uživatelů předplacených karet. V současné době je eSIM předplacená karta k dispozici u všech velkých domácích operátorů. Práce s ní, např. tedy dobíjení, je stejná, jako u klasické plastové SIMky.

A kde je ten často hledaný háček? Zdánlivě nevýhodné podmínky pro poskytovatele mobilní sítě budou totiž dost možná kompenzovány na běžných uživatelích. Čipem budou osazena i dodatečná zařízení – fitness náramky, hodinky a další doplňky, které dnes propojujeme s mobilním telefonem. Smlouva s poskytovatelem se tak rázem rozšíří s každou vaší chytrou věcí. Standard eSIM, jehož tvůrcem je organizace GSMA, nabízí možnosti přizpůsobení SIM karet v zájmu obchodních politik mobilních operátorů. Co nás tedy přesně čeká s novými vestavěnými čipy, je zatím nejasné.

Co je eSIM; jedna smlouva pro všechna zařízení

Doba klasických SIM karet pomalu, ale jistě končí.

Aktuálně eSIM telefony (a další zařízení) podporují všichni tři tuzemští operátoři. U všech ale stále narážíme na jistá omezení: T-Mobile eSIM nabízí pouze pro vybraná zařízení Apple a Samsung. Podobně vypadá podpora eSIM i u Vodafone a O2. O2 eSIM navíc podporuje i u vybraných telefonů Huawei nebo Motoroly Razr. „Virtuální SIM karta“ už není ani výsadou velkých operátorů, od konce loňského roku nabízí eSIM virtuální operátor Mobil.cz a pro stávající zákazníky také virtuální operátor Kaktus od T-Mobile.

i Virtuální SIM (tedy eSIM) není totéž, co virtuální telefonní číslo. To totiž existuje nezávisle na SIM kartě nebo telefonním přístroji. Jedná se v podstatě o službu, která má ulehčit život těm uživatelům, kteří nechtějí pro registraci na některých stránkách využívat vlastní telefonní číslo.

V případě chytrých hodinek Apple Watch je jediným domácím operátorem, který je v současnosti podporuje, T-mobile. Problematika zavedení systému pro nové SIM není jednoduchá a předchází jí změna interních systémů, přetvoření většiny fungujících procesů apod. Pro operátory to není jednoduchý proces a rozšířenější podporu u dalších operátorů a zařízení si budeme muset ještě chvíli počkat.

Úpravami bude muset projít také e-shop mobilních operátorů a servis. U původních klasických SIM jsme totiž při potřebě dát telefon do servisu jednoduše vytáhli kartu ven. Vestavěné čipy tohle nedovolí a zároveň z bezpečnostních důvodů lze daný profil na čip stáhnout jen jednou. Je tedy nutné vymyslet jiný způsob, zřejmě nějaké dočasné zablokování profilu.

i Vyzkoušejte změnu uživatelského prostředí systému Android skrze vlastní personalizaci telefonu.

Složitá je i spolupráce. Aby existoval jeden typ čipů, které budou podporovat všechny systémy mobilních operátorů, musí se spojit výrobci elektroniky i mobilní operátoři. To vyžaduje čas a lze jen doufat, že se spolupráce povede. Jinak bychom nejspíše museli zjišťovat také kompatibilitu mobilního zařízení s operátorem.

Co je eSIM; GSMA vyvíjí standard pro eSIM

Zavedení eSIM vyžaduje spolupráci operátorů i výrobců zařízení.

Mobilní telefony a další zařízení s eSIM

Mobilních telefonů, které podporují eSIM, zatím není mnoho. Jedním z prvních byl Google Pixel 2 a jeho větší verze 2XL. Následoval samozřejmě Google Pixel 3 (nově eSIM samozřejmě najdeme i u Pixel 4 a Pixel 4XL) a mezi průkopníky patří i iPhone. Ten tuto technologii představil ve své tehdejší vlajkové lodí iPhone Xs a Xs Max. Nově také eSIM podporuje oblíbený iPhone SE 2020 a samozřejmě také řada iPhone 13, iPhone 12 i předchozí modely série iPhonu 11. Ke starším telefonům – iPhone 8, klasický iPhone X – eSIM Apple nebude, z pochopitelných důvodů zpětně přidávat.

U Applu je zajímavé, že jejich iPhone Dual SIM podporuje buď kombinaci jedné klasické a jedné virtuální (eSIM) karty, případně u nejnovější řady iPhone použití dvou eSIM zároveň.

i

iPhone DualSIM

Pokud jste u mobilů od společnosti Apple chtěli využívat funkci Dual SIM, bylo možné až do předchozí generace (iPhone 12) využít jednu eSIM a jednu SIM klasickou. U nejnovějších modelů iPhone 13 je možné využívat dvě eSIM zároveň. Zároveň ale lze využívat i kombinace klasické a virtuální SIM.

Dalším z průkopníků eSIM je Samsung, v současnosti ji najdeme v modelech Samsung Galaxy S21, Galaxy Note20 i ve skládacích modelech Samsung Galaxy Z Flip3 5G a Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Ostatní výrobci zůstávají zatím přinejmenším opatrní – z těch větších se do eSIM pustil pouze Huawei se svými modely P40 a P40+ a první vlaštovku představila i Motorola se svým modelem Motorolu Razr 2019. 

i Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: Recenze těžké váhy světa telefonů

eSIM se dostaly i do mnohých chytrých hodinek, například do nových Samsung Galaxy Watch4, resp. Galaxy Watch4 Classic. V případě Applu můžete využít podporu esim u všech posledních modelů, včetně aktuálních Apple Watch 7, které sdílí telefonní číslo se svým spárovaným iPhonem. Operátor vydávající eSIM musí být totožný, jako je operátor na vložené plastové SIM kartě v telefonu. To však platí pouze pro účel aktivace, a proto je dobré mít ve chvíli aktivace v telefonu vloženou SIM kartu od stejného operátora. V případě společnosti Apple ale nejsou hodinky a iPhone s eSIM osamocené – najdeme ji i v některých tabletech, konkrétně iPad Air nebo třeba iPad Pro M1 a dalších.

i Pravidelně aktualizovaný seznam zařízení s podporou eSIM najdete např. ZDE

Jak se zbavit eSIM při prodeji nebo půjčení telefonu?

Zajímavou otázkou může být, co vlastně udělat s nahraným profilem eSIM, když se chceme telefonu zbavit, ať již kvůli prodeji, či jen v době servisu nebo zapůjčení někomu jinému. Kartu v tomto případě není možné jednoduše vysunout ze zařízení, proto musíme profil zkrátka z telefonu smazat. To jde udělat klasicky přes nastavení. Profil se totiž nutně nemusí zcela odebrat při obnově továrního nastavení. Obnovu profilu je třeba řešit návštěvou operátora, původní aktivační QR kód již nebude funkční. Při půjčení telefonu stačí virtuální SIM pouze zamknout PIN kódem podobně, jako je to u klasické plastové karty.

i Mohlo by vás zajímat

eSIM rozhodně je velkým krokem kupředu, a to v oblasti mobilních telefonů i širším kontextu internetu věcí. V Česku se definitivní přechod na eSIM předpokládá do roku 2026. V tu dobu by se virtuální SIM karta měla stát standardem a používání plastových kartiček by mělo začít ustupovat.

4,7 128×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB šedá
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b1
4,7 128×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB zelená
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b2
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
44 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252b1
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB béžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB béžová
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
47 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252c2
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 27×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251b1
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 27×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB zelená
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
30 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251c1
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB fialová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 27×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB fialová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
30 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251c2
4,9
Vivo Y36 8+256GB zlatá
Mobilní telefon - 6,64" IPS 2388 × 1080 (90Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor Qualcomm Snapdragon 680, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 2Mpx makro, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Bluetooth, WiFi, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 44W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
4 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: VIV119b1
4,9
Vivo Y36 8+256GB černá
Mobilní telefon - 6,64" IPS 2388 × 1080 (90Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor Qualcomm Snapdragon 680, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 2Mpx makro, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Bluetooth, WiFi, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 44W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
4 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: VIV119b2
4,7 37×
ASUS Zenfone 10 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -11 %
15 190,- 16 990,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058b1
4,7 37×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB černá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -8 %
16 490,- 17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c1
4,7 37×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -8 %
16 490,- 17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c5
4,7 37×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB bílá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -8 %
16 490,- 17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c2
4,7 37×
ASUS Zenfone 10 8GB/256GB červená
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
Zlevněno -8 %
16 490,- 17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058c3
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB černá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 15 490,-
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b5
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB bílá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 15 490,-
16 990,-
Na objednávku – termín upřesníme 1 ks
Očekáváme 24.04.2024
Objednací kód: SAMO0246b3
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB zelená
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 15 490,-
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b4
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB fialová
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 15 490,-
16 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0246b2
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB černá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 17 490,-
18 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: SAMO0246c5
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB bílá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 17 490,-
18 990,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246c3
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB zelená
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 17 490,-
18 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246c4
4,8 160×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB fialová
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem GALAXYAI1500 17 490,-
18 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0246c2
Vytisknout
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací