Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze
pro výdej objednávek.

Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich 306 AlzaBoxů.

Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vánoce Maxi Vše do domácnosti a pro miminka skladem

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/mlecna-kase-nestle-natures-selection.jpg

Otestováno maminkami: NESTLÉ Nature's Selection Mléčná kaše

Mléčná kaše od Nestlé je novinkou v sortimentu značky, která kráčí vstříc trendu omezování přidaných cukrů v pokrmech pro děti. Děti se s velkým množstvím cukrů setkávají již záhy, takže každý produkt, který neobsahuje přidané cukry, a pozor – také žádná sladidla, má můj respekt. A jak je to tedy s novou kaší od Nestlé?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avionaut-pixel-uvod.jpg

Autosedačka Avionaut Pixel 2019 (RECENZE)

Značka Avionaut přináší na český trh hned několik modelů autosedaček, model Aerofix pro starší děti jsme pro vás již otestovali, nyní jsme se podívali na zoubek modelu pro děti od narození. Každý věk si žádá jiné potřeby, a to i v případě autosedaček. Co tedy potřebuje novorozené miminko a jeho maminka či tatínek při jeho převážení?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avionaut-aerofix-uvodni-foto.jpg

Autosedačka Avionaut Aerofix 2019 (RECENZE)

Autosedačka Aerofix je určena pro děti mezi 9 až 18 kilogramy, v čemž se pohybují oba dva moji kluci, takže ji otestovali oba, i když starší syn už je u limitu, co se týče výšky. Kromě pohodlí je pro mě zásadní také bezpečnost, kterou jsem pro vás sice netestovala, nicméně se mohu spolehnout na striktní normy švédského zkušebního ústavu VTI, kde autosedačka úspěšně prošla přísným Testem PLUS.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/beba-comfort-3.jpg

Otestováno maminkami: náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT

Výběr umělého mléka může být někdy během na dlouhou trať. Ani maminky, které pro vás sepsaly tuto recenzi, nebyly se stávajícími mléky spokojeny. Jak u nich obstálo náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT? 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/kendamil-bio-kase.jpg

Otestováno maminkami: kaše Kendamil Baby Organic

Příprava snídaní pro děti není vždy jednoduchá. Snadnou, chutnou i zdravou volbou jsou u nás kaše, ne každá kaše však splňuje mé vysoké nároky na kvalitu a složení a současně chuťové požadavky mých dětí. Jak tedy dopadl test organických kaší značky Kendamil?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pamp2-nahled.jpg

Otestováno maminkami: nové plenky Pampers Premium Care

Tři maminky otestovaly plenky Pampers Premium Care. Dvě z nich klasické plenky s lepicími pásky, jedna plenkové kalhotky Pampers Premium Care. Jak byly s plenkami spokojené? Jsou opravdu tak skvělé, jak výrobce slibuje? Přečtěte si v naší recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dd5201f6-5f89-405f-a47f-70ffac5deb4f.jpg

Otestováno maminkami: příkrmy Alete

Značku Alete jsem sice neznala, ale do jejího testování jsme se s dcerou pustily s chutí. Mě zaujalo, že příkrmy Alete jsou v BIO kvalitě a v jejich složení najdete potraviny pocházející z ekologického zemědělství. Jak ale příkrmy Alete chutnaly dcerce? Přečtěte si v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/8ef823f3-4427-480b-a01b-a56dfa383e38.jpg

Otestováno maminkami: dětská kosmetika Ziaja Baby

Produkty od Ziaja sama zrovna používám a mám je opravdu v oblibě. Bude tomu tak i u dětských produktů? Ziaja Baby nabízí mycí produkty, jako je sprchový gel, šampon, pěna, ale také zklidňující krém. Všechny jsem pro vás spolu s dcerkou otestovala.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/de05bc6e-aae9-49de-9d71-98387b534d8c.jpg

Otestováno maminkami: Sunar Complex 4

Sunar Complex jsem na doporučení kamarádky pořídila mé dvouleté dceři, která celkově mléčným výrobkům moc nedá. Mléko, ať už umělé, klasické či ochucené, jí stačí na chuť jenom jednou za pár dní. Byla jsem zvědavá, jestli Sunar její názor změní. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/goldim-nase-mleko-nahled.jpg

Otestováno maminkami: kojenecké mléko Goldim Naše mléko

Naše mléko od značky Goldim jsem poprvé vyzkoušela, když byl naší holčičce necelý rok. I přes počáteční pochyby jsem z něj byla tolik nadšená, že už jsme u „kozího mléka“ zůstali. Proč? Přečtěte si mou recenzi, kde se dozvíte o mé zkušenosti s umělou mléčnou výživou Naše mléko 2 a pokračovací výživou Naše mléko 3 s banánovou příchutí. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/kendamil-organic-nahled.jpg

Otestováno maminkami: kojenecká mléka Kendamil Organic 2 a 3

Dostala jsem možnost vyzkoušet kojenecké mléko Kendamil, které slibuje prvotřídní kvalitu. Mám poměrně bohaté zkušenosti s různými mléky a na tuto britskou značku jsem byla velmi zvědavá. K dispozici jsem měla pokračovací a batolecí mléko, vzala jsem si tedy na pomoc i kamarádku a její miminko.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/detska-lahev-twistkahe-nahled.jpg

Otestováno maminkami: dětská láhev TWISTSHAKE

Má dcera už několik týdnů pije z láhve TWISTSHAKE o objemu 360 ml. Tato láhev je vybavená mixérem na ovoce, který umožňuje pohodlně připravit zdravý nápoj s ovocnou či zeleninovou příchutí. Funguje to? A jak si dětská láhev Twistshake stojí v kvalitě zpracování? Přečtěte si v naší recenzi. 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/recenze-chuvicky-vtech-bm2600.jpg

Dětská chůvička VTech BM2600 (RECENZE)

Bezpečnost dětí je prioritou velké většiny rodičů a také my děláme vše pro to, aby náš klouček byl chráněn nejvíce, jak jen to jde. Již od jeho narození používáme chůvičku, nyní nás ale náš malý šikula přesvědčil, že by bylo mnohem bezpečnější, kdybychom na jeho aktivity v postýlce i mimo ní měli možnost stále dohlížet. Vybrali jsme tedy video chůvičku a rádi se podělíme o naše zkušenosti s tím, jak funguje.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ciperka-babio-detske-napoje.jpg

Otestováno maminkami: dětské nápoje Čiperka fenyklový a lipový

Postupně jsem s mojí dcerou vyzkoušela trojici dětských nápojů Goldim, a to BABIO fenyklový, Čiperka fenyklový bez laktózy a Čiperka lipový. Za těmito instantními nápoji Čiperka stojí značka Goldim, na jejíž výrobky z kozího mléka nedám dopustit. Na druhou stranu jsem ale doposud neměla příliš velkou důvěru v instatní nápoje. Změnily čaje Čiperka a BABIO můj názor? 

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/hello-kitty-houba-do-koupele.jpg

Otestováno maminkami: Hello Kitty mycí houbička

Koupací čas patří u mých dětí mezi nejoblíbenější. Vodu milují a těší se na ni. Když dojde na samotné nanášení mýdla, jsou mycí houbičky velkými pomocníky. Dokáží mýdlo dobře napěnit a nanést, což šetří práci, ale i množství použitého mýdla. Proto jsem s nadšením uvítala dětskou houbu na mytí s oblíbeným motivem Hello Kitty.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/linteo-detske-vlhcene-ubrousky-nahled.jpg

Otestováno maminkami: dětské vlhčené ubrousky Linteo Baby

Každá maminka jistě využívá při hygieně svého děťátka vlhčené ubrousky. Jsou výborným pomocníkem také k otření případných nečistot z různých povrchů a své využití najdou jak doma, tak venku na procházce či na dětském hřišti. Já jsem se rozhodla vyzkoušet dva druhy Linteo dětských vlhčených ubrousků, u kterých mě na první pohled zaujala velmi příjemná cena. Jak se mi osvědčily v praxi a jak na ně reagovala pokožka mého chlapečka, zjistíte v následující recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/capidi-chuvicka-nahled.jpg

Otestováno maminkami: dětská chůvička CAPiDi BabyAlarm

Doba, kdy jste se od svého miminka nesměli vzdálit dál než na pár metrů, je naštěstí pryč. Díky dětským chůvičkám si můžete dopřát večerní posezení s přáteli na zahradě, v klidu dojít roztřídit prádlo do prádelny či usednout k počítači ve vedlejší místnosti a mít spánek vašeho miminka stále plně pod kontrolou. Já se rozhodla vyzkoušet dětskou chůvičku CAPiDi BabyAlarm, jak dopadla?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nocnik-babybjorn-nahled.jpg

Otestováno maminkami: nočník BabyBjörn

Přechod dětí z plenek na nočník bývá často obtížná cesta, která chce hlavně hodně trpělivosti ze strany rodičů. Důležité je i po prvních neúspěšných pokusech snahu nevzdat, miminko podporovat a chválit za každý úspěch. Velkou roli hraje i výběr vhodného nočníku, který má mít v první řadě pohodlný posez a líbivý design, zkrátka se s ním musí malý snažílek na první pohled skamarádit. Mě zaujal jak svým vzhledem, tak svými možnostmi nočník BabyBjörn. Jak si s ním porozumí náš malý Honzík? To i ještě více se dozvíte v naší recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-attipas.jpg

Otestováno maminkami: dětské botičky Attipas nejen pro první krůčky

Asi jako každá maminka řeším, jaké botičky jsou vhodné pro mého malého neposedu. Nejlépe se mu chodí naboso. Ale to samozřejmě nejde vždy a všude. Není jednoduché vybrat boty, které mu budou dobře sedět, budou dostatečně flexibilní, budou mít dostatečný prostor pro baculaté prstíky a v neposlední řadě budou prodyšné. Ano, i výběr obuvi pro první krůčky dá někdy pořádně zabrat. Naštěstí jsem objevila botičky Attipas určené pro první krůčky, ale také pro zkušené chodce. V mé recenzi si můžete přečíst, jak jsme s nimi spokojeni a jak se nám osvědčili.  

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/nahledovy-caje-babio.jpg

Otestováno maminkami: BABIO dětské bionápoje jahoda a klidný spánek

Asi většina maminek se shodne na tom, že nejlepší pití pro dítě je čistá voda. Ale pokud váš miláček vodu pít nechce, jistě zkoušíte jiné alternativy, jen aby měl dostatek tekutin. Nebo možná jen hledáte chutný nápoj vhodný pro děti, který by byl příjemným osvěžením v létě. My jsme s dcerkou vyzkoušely bio nápoje značky BABIO. Ochutnaly jsme jahodu a klidný spánek. Jak jsme s nimi byly spokojené? 

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB9
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi