LEGO boost duben AD schízovačka

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gigabyte-zakladni-deska.jpg

GIGABYTE Z790 MASTER X (RECENZE A TESTY)

Tento týden byly představeny nově refreshnuté Intely 14. generace, a jelikož jde nejen o pořádně výkonné, ale i nemálo žravé kousky křemíku, připravili si výrobci základních desek refreshe stávajících modelů. Ty se vyznačují suffixem X a v dnešní recenzi se podíváme na druhý nejlepší model od GIGABYTE AORUS, model MASTER X. Deska oproti předchozímu modelu nabízí především podporu rychlejších operačních pamětí až 8 266 MT/s po OC, ale také nově Wi-Fi 7. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-dark-hero-recenze-test.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 DARK HERO (RECENZE A TESTY)

S launchem nových, ač pouze refreshnutých Intel Raptor Lake procesorů 14. generace si výrobci základních desek připravili i refreshnuté aktuální modely. V dnešní recenzi se podíváme na model Dark Hero od ASUS ROG. Co všechno základní deska umí, jak je vybavena, ale hlavně – jak si poradí s nejvýkonnější modelem i9-14900KF? Čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/aorus-z790-master-recenze-test.jpg

GIGABYTE Z790 AORUS MASTER (RECENZE A TESTY)

Necelý měsíc po launchi nových Ryzen procesorů od AMD vstupují na trh Intely 13. generace s kódovým označením Raptor Lake. Těmi nejzásadnějšími změnami jsou navýšení počtu E-cores, dvojnásobná L2 cache a solidně vylepšený paměťový řadič zvládající více než 8 000 MT/s, což je oproti předchozí generaci 25% rozdíl. Pro takto rychlé paměti však budeme potřebovat solidní základní desku se Z790 chipsetem a dnes se podíváme na AORUS MASTER od Gigabytu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-apex-recenze.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX (RECENZE A TESTY)

Intel procesory 13. generace Raptor Lake jsou bezesporu těmi nejvýkonnějšími herními CPU, které tu kdy byly. V případě i9-13900KF však nejde o žádné ořezávátko, a pokud chcete provozovat nejrychlejší chip současnosti, měli byste mít i pořádnou základní desku. A není lepší volby než model určený pro trhání rekordů hluboko pod podem mrazu, kterou je ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX, na které nedávno padl světový rekord 9 GHz. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-strix-z790-a-gaming-wifi-d4-test-recenze.jpg

ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 (RECENZE A TESTY)

Máte spadeno na jeden ze tří nových procesorů Intel 13. generace? Ať už budete pořizovat i5-13600KF, i7-13700KF, či rovnou i-13900KF, bude to chtít pořádnou základní desku. A pokud se vám ještě nechce investovat do nových, ale celkem drahých DDR5 pamětí, vystačíte si v pohodě s rychlými DDR4. A právě ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 je ideální DDR4 deskou pro tyto procesory. V dnešní recenzi se desce podíváme na zoubek, ukážeme si nastavení BIOSu a mrkneme na výkon po odladění. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-aorus-x670-recenze.jpg

AORUS X670E MASTER (RECENZE A TESTY)

Minulý týden vtrhly na trh nové procesory Ryzen 7000, které nabízí nejen ohromný skok v aplikačním výkonu, ale ani v herním prostředí to nevypadá vůbec špatně. Máte-li v plánu upgrade na jeden z těchto nových Zen 4 CPU, budete potřebovat také pořádnou základní desku, která si hravě poradí i s přetaktovaným Ryzenem 9 7950X. V dnešní recenzi a testech se podíváme na nastavení AORUS X670E MASTER a nejen to! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-crosshair-x670e-gene-recenze-test.jpg

ASUS ROG CROSSHAIR X670E GENE (RECENZE A TESTY)

Nové Ryzen procesory série 7000 jsou venku a s nimi i celá řada nových základních desek s chipsetem X670E. Dnes se podíváme na nastavení a odladění Ryzenu 9 7950X na maximální možný výkon, a jelikož nejde o žádné ořezávátko, vezmeme si na pomoc pořádnou desku ROG CROSSHAIR X670E GENE. Podíváme se jak na možnosti DDR5, tak na nejrůznější fičury pro přetaktování jader, a že jich není málo. Tak jdeme na to? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-strix-z690-a-gaming-wifi-d4-recenze-test.jpg

ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 (RECENZE A TESTY)

12. generace Intel procesorů nabízí bezkonkurenční herní i pracovní výkon. Značným otazníkem ale zůstává správná volba základní desky. Na výběr jsou totiž základní desky s podporou operačních pamětí DDR5 i DDR4. DDR5 paměti ale stále procházejí menšími porodními bolestmi, a tak se v dnešním článku podíváme na prvotřídní DDR4 desku ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 v kombinaci s vlajkovým modelem Intel i9-12900K. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-z690-formula-recenze.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z690 FORMULA (RECENZE A TESTY)

Intel Core procesory 12. generace přinesly opravdový posun ve výkonu. Alder Lake převzal titul nejvýkonnějšího herního procesoru. V recenzi se podíváme na ASUS ROG MAXIMUS Z690 FORMULA. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-z690-aorus-master-recenze.jpg

GIGABYTE Z690 AORUS MASTER (RECENZE A TESTY)

12. generace Intel Core procesorů s kódovým označením Intel Alder Lake konečně rozvířila vody . LITTLE.big procesory s výkonnými Golden Cove jádry a efektivními Gracemont jádry si zaslouží i pořádnou základní desku. V dnešní recenzi se podíváme na GIGABYTE Z690 AORUS MASTER. Projdeme si základní nastavení i9-12900K a pohrajeme si s operačními pamětmi DDR5 od Corsairu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-z590-maximus-xiii-hero-recenze-test.jpg

ASUS ROG Z590 MAXIMUS XIII HERO (RECENZE A TESTY)

Nejnovější procesory 11. generace Intel Rocket pořádný výkon mají, ne že ne. Ale nic není zadarmo a taková i9-11990K si s ABT v pohodě řekne o 300 W. To už není málo. A aby všechno fungovalo, jak má, budete potřebovat nejen pořádné vodní chlazení, ale hlavně nadupanou a solidně vybavenou základní desku, která tento šílený úkol zvládne levou zadní. 13. generace MAXIMUS HERO od ASUS ROG je jedna z těch, které si na takovou akci troufnou. Více už v dnešní recenzi a testech. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-z390-recenze.jpg

Základní desky MSI Z390 (SROVNÁVACÍ RECENZE A TESTY)

Čím více možností, tím lépe se vybírá, ale ne vždy je to tak jednoduché. Jste gamer, overclocker či kreativec, který umí se svým PC divy? Naše velká srovnávací recenze a testy základních desek od MSI s chipsetem Z390 vám pomohou vybrat ten správný model. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/MSI-X470-Gaming-Pro-Carbon-nahled.jpg

MSI X470 Gaming Pro Carbon (RECENZE A TESTY)

Poohlížíte se po základní desce pro inovovanou řadu procesorů Ryzen známou též jako Zen+? V dnešní recenzi jsme se zaměřili na základní desku MSI X470 Gaming Pro Carbon, která nabízí solidní výbavu s efektním RGB podsvícením. Jak si deska vedla v důkladných testech a jaké nabízí možnosti pro taktování? Čtěte v naší recenzi! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/GIGABYTE-X470-AORUS-GAMING-7-nahled.jpg

Gigabyte X470 AORUS GAMING WIFI (RECENZE A TESTY)

Dnes se podíváme na další základní desku pro procesory AMD se socketem AM4, tentokrát firmy Gigabyte. Jde o desku s čipsetem X470 se skvělou výbavou a také úctyhodnými možnostmi přetaktování. Model Gigabyte X470 Aorus Gaming WIFI je nejvyšším modelem, který je současné době v nabídce výrobce. Jste zvědaví, jak vysoké přetaktování se nám s tímto kouskem povedlo? A jak je na tom tato deska co do výbavy? To vše se dozvíte v naší recenzi! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/MSI-X299-GAMING-PRO-CARBON-02.jpg

MSI X299 GAMING PRO CARBON AC (RECENZE A TESTY)

Poohlížíte se po základní desce pro platformu Intel Basin Falls? Jednou z možností je MSI X299 GAMING PRO CARBON AC s výborným potenciálem taktování operačních pamětí DDR4. Jak si základní deska vedla v testech a benchmarcích? Mrkněte na naši recenzi! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ASUS-ROG-X299 RAMPAGE-VI-APEX-nahled.jpg

ASUS ROG X299 RAMPAGE VI APEX (RECENZE A TESTY)

V interní OC laboratoři ASUS REPUBLIC OF GAMERS se opět zrodil poklad. APEX, tentokrát v sérii Rampage Extreme, nabízí to, co málokterá jiná základní deska. Jak dopadla Rampage VI v naší recenzi? A dokáže uspokojit i ty nejnáročnější overclockery, kteří se nespokojí s ničím průměrným? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/ASUS-ROG-ZENITH-EXTREME-002.jpg

ASUS ROG ZENITH EXTREME (RECENZE A TESTY)

Hledáte nejlepší základní desku pro AMD Threadripper? Pak jedinou odpovědí je ROG ZENITH EXTREME ASUS. V testech jsme ji přetaktovali až na hranici možností. Jak vše dopadlo? Zjistíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus_rog_crosshair_vi_extreme.jpg

ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME (RECENZE A TESTY)

Pamatujete na recenzi o ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO, tehdá nejlepší desku pro AMD Ryzen? Tak ta se teď vrací v o dost našlapanější verzi pro opravdové extrémy. Chcete ze své AM4 platformy dostat maximální maximum? Pak je tu ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Gigabyte-AB350N-Gaming-WiFi-nahled.jpg

Gigabyte AB350N-Gaming WiFi (RECENZE a TESTY)

Mini-ITX deska pro AMD Ryzen? Taková se hledá hodně těžko. Naštěstí je tu novinka od Gigabyte v modelu AB350N-Gaming WiFi. A co víc, tahle malá mrška zvládá paměti levou zadní na 3600 MHz s časováním 14-13-13-34-1T, což je právě to, co AMD Ryzen nejvíc potřebuje. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-prime-x299-deluxe-zakladni-deska_1.jpg

ASUS PRIME X299-DELUXE (RECENZE A TESTY)

Nová dual-platforma X299 Basin Falls přivedla na svět pestrou nabídku Intel procesorů včetně nových Intel Core i9 s mnoha jádry a pracovními vlákny. Představuje ASUS PRIME X299-DELUXE vhodnou základní desku pro procesory Skylake-X a Kaby Lake-X? Dočtete se v naší recenzi. Přečíst více »
12
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací