Dvouletá záruka pro firmy Xiaomi launch

CES 2023 - To nejzajímavější z audia | foto | videa

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Každoroční veletrh spotřební elektroniky CES, který v těchto dnech odstartoval v americkém Las Vegas, je svátkem i pro milovníky audia, foto a videotechniky. I letos se na něm představí spousta zajímavých novinek. Jaké nás na CES 2023 zaujaly nejvíce?

CES 2023

Audio | Foto | Video – OBSAH

 1. IBLE Airvida kombinují sluchátka s osobní čističkou vzduchu
 2. TCL chce s pomocí soundbarů vytvořit ultimátní domácí kino
 3. JBL představilo nová bezdrátová sluchátka, eko reproduktory i špičkový soundbar
 4. Profesionální bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 60+ nabídnou hromadu technologií
 5. Razer Leviathan V2 (Pro) je soundbar, který se přizpůsobí vaší poloze v místnosti
 6. Sennheiser ukázal kvalitní drátové špunty i TWS model
 7. Nový Panasonic Lumix S5 II s konečně přepracovaným ostřením
 8. TOP 10 audio produktů CES 2022

IBLE Airvida kombinují sluchátka s osobní čističkou vzduchu

Čistý zvuk a čistý vzduch. Takové by mohlo být heslo nových sluchátek IBLE Airvida. Na první pohled trochu rozměrnější True-Wireless špunty jsou totiž zároveň čističkou vzduchu, která pomocí negativních iontů s 99,9% úspěšností likviduje viry, bakterie, pyl a další škodlivé částice, např. kouř (jak dokládá demonstrační video níže). Pokud sluchátka navíc vložíte do dobíjecího pouzdra, poslouží i jako stolní čistička vzduchu.

V módu čističky vzduchu budete moci sluchátka používat až 24 hodin, pokud máte aktivovaný i poslech hudby, počítejte pouze s pěti hodinami výdrže. IBLE Airvida pro přenos signálu využívají Bluetooth 5.3, o čistotu zvuku se postará kombinace aktivní a pasivní eliminace okolního hluku.

Samotný koncept spojení dvou zařízení do jednoho působí docela zajímavě a příliš ani neztrácí na výdrži zařízení. Na druhou stranu jistým handicapem může být v době, kdy se sluchátka zmenšují, jejich větší rozměr.

i

CES 2023 – Nejzajímavější mobilní telefony | chytré hodinky

TCL chce s pomocí soundbarů vytvořit ultimátní domácí kino

Společnost TCL na CES 2023 představila celou řadu nových smart televizí. Cílem je podle vyjádření společnosti vytvořit ultimátní domácí kino a s tím by měly uživatelům pomoci i nové soundbary. Výrobce redesignoval řadu S a představil špičkovou řadu Q. Vrcholem je série Q6 se soundbarem rozšířeným o separátní výškové reproduktory, subwooferem a automatickou kalibrací podle místnosti. Model Q6510 nabídne výkon 460 W a plnohodnotný 5.1 zvuk, Q6310 pak 420 W.

Soundbary od TCL prošly designovou proměnou. Zdroj obrázku: TCL

Řada S proměnila svůj design a hlavně vylepšuje zvuk, přičemž všechny modely podporují DTS Virtual:X.

JBL představilo nová bezdrátová sluchátka, eko reproduktory i špičkový soundbar

Na letošním veletrhu CES značka JBL značně rozšířila svoje portfolio sluchátek a přenosných reproduktorů. Novinky ukázala ve všech cenových kategoriích.

Na náročné zákazníky cílí již dříve představená dvojice JBL Tour Pro 2 a Tour One M2. V prvním případě se jedná o špuntová sluchátka, která chtějí, co do kvality i ceny, jasně konkurovat například loňským Apple AirPods Pro 2022. Poměrně neobvyklou funkcí je interaktivní displej zabudovaný do dobíjecího pouzdra, který slouží pro ovládání sluchátek, jejich nastavení, ale také ovládání telefonických hovorů. K dispozici je i pokročilá a plně přizpůsobitelná eliminace okolního hluku, JBL tuto funkci nazývá Smart Ambient Control.

JBL Tour One M2 sluchátka
JBL Tour One M2

Tour One M2 jsou naopak náhlavní sluchátka s podporou zvuku ve vysokém rozlišení. I zde je použita stejná technologie pro ANC.

JBL Tour Pro 2 JBL Tour One Pro 2
JBL Tour One Pro 2 a JBL Tour Pro 2. Zdroj obrázku: JBL

JBL rovněž ukázalo super odolné špunty Endurance Peak 3 s certifikací IP68, schopné fungovat třicet minut v tekoucí nebo slané vodě. Jsou vybaveny speciálním háčkem, který se postará o to, aby sluchátka z uší nevypadala. Příjemná je i jejich cena, která se ve Spojených státech zastavila těsně pod 100 dolary.

Do stejné cenové hladiny spadají i novinky Tune Buds, Tune Beams a Tune Flex, přičemž posledně jmenovaná si vypůjčila svůj design s nepřehlédnutelnou stopkou právě od Apple.

Nová rozšíření reproduktorových řad JBL Go a JBL Clip (JBL GO 3 Eco, JBL Clip 4 Eco) jsou nově z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálů. Kvalitní zvuk obou řad by měl zůstat beze změny. Novinkou je i JBL Pulse 5. Reproduktor se zvýšenou odolností certifikovanou na úroveň IP67 vydrží 12 hodin přehrávání a nabídne 360° zvuk s posílenou basovou složkou a LED podsvícení.

JBL Go 3 Eco
Odolný reproduktor JBL Go 3 Eco. Zdroj obrázku: JBL

Nepřehlédnutelný byl na CES 2023 i soundbar JBL Bar 1300, který možnosti těchto zařízení posouvá zase o kousek kupředu. S možností odpojitelných zadních reproduktorů, bezdrátového subwooferu a celkem 15 zvukovými kanály se už tohle zařízení dostává na území, které až dosud obývaly pouze velké surround systémy. Mezi podporovanými technologiemi tak je Dolby Atmos a DTS:X, prostorový dojem ze zvuku je tedy zaručen. Soundbar od JBL je jasně zamýšlený jako centrální bod domácího kina, také jej přes WiFi přímo propojíte s hudebními streamovacími službami, případně přes Bluetooth k mobilnímu telefonu či dalšímu zdroji zvuku.

JBL Bar 1500
JBL Bar 1500 je plnohodnotná náhrada velkých surround systémů. Zdroj obrázku: JBL

Soundbar JBL Bar 1300 podporuje ChromeCast, Apple AirPlay 2 i Amazon Alexa MRM (včetně hlasových asistentů), bude k dispozici od polovina února. Cena je podle očekávání docela vysoká, začíná na 1 555 dolarech.

Profesionální bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 60+ nabídnou hromadu technologií

Společnost HP sice nepatří k největším světovým hráčům na poli audiotechniky, přesto na CES 2023 přivezla nová bezdrátová sluchátka. A nutno říci, že vcelku zajímavá. Poly Voyager Free 60+ vsází zejména na dvě věci. První je pokročilá a propracovaná eliminace hluku s technologií WindSmart, jež odbourává rušivé zvuky okolí. Druhá specifické pouzdro s dotykovým OLED displejem. Díky němu bude mít zákazník snadný přístup k ovládání zvuku a vůbec všem podstatným údajům o provozu sluchátek.

V pouzdře pak výrobce dovedně ukryt konektor jack, takže se sluchátka dají snadno připojit k zábavným systémům např. v dálkových autobusech. Škoda jen té výdrže. Poly Voyager Free 60+ vydrží na jedno nabití 5 hodin. Dobíjecí pouzdro pak dodá energii na dalších deset hodin poslechu. .

JBL Go 3 Eco
Displej není u sluchátek Poly Voyager Free 60+ jen pro okrasu. Zdroj obrázku: HP

Razer Leviathan V2 Pro je soundbar, který se přizpůsobí vaší poloze v místnosti

Soundbary nepatří mezi hráči k těm nejpopulárnějším řešením zvuku, nicméně výrobce herního příslušenství Razer tento způsob vcelku prosazuje. A s novinkami, které na letošním CES představil, to určitě bude stát za zvážení. Leviathan V2 Pro je totiž soundbar, jenž disponuje infračervenou kamerou, která sleduje pozici hráče a s pomocí AI podle toho zvuk v reálném čase upravuje. Hráč je tak obklopen zvukovým 3D prostorem, který byl dosud vyhrazen velkým headsetům nebo komplikovaným vícereproduktorovým sestavám.

Razer Leviathan V2
Razer Leviathan V2

Pro verze soundbaru od Razer je doplněna o subwoofer a přizpůsobitelné 30zónové LED podsvícení. Běžná, již v září představená, verze Leviathan V2 pak má pouze 18 LED zón a nemá přidaný subwoofer. Razer zařízení navrhnul ve spolupráci s THX a Audioscenic, prodávat se začne od února. Vyjde na 399,99 dolarů.

Sennheiser ukázal kvalitní drátové špunty i TWS model

Značka Sennheiser vždycky cílila spíše na audiofily, v posledních letech ale začala příležitostně nabízet i cenově dostupnější produkty, které ale zároveň příliš neustupují z kvalitativních standardů. Takové jsou i drátové špunty IE 200.

Razer Leviathan V2
Sennheiser IE 200

Sennheiser IE 200 disponují 7mm, extra-širokým měničem, který výrobce používá i v dalších, podstatně dražších, modelech. Novinka dále láká na téměř nulové harmonické zkreslení a přirozenou křivku odezvy, která je opět spíše výsadou jiných cenových tříd. 

Sluchátka rovněž umožňují dvojí umístění nástavců do uší, aby si uživatel mohl upravit vyvážení špuntů v uších. V balení pak noví majitelé najdou i nástavce různých velikostí pro optimální pasivní eliminaci okolního hluku. Stíněný kabel s 3,5mm jack koncovkami a MMCX konektory je navržen tak, aby eliminoval potenciální rušení. Předprodejová cena je celkem přívětivých 149 dolarů.

Zajímavou novinkou jsou i TWS sluchátka Sennheiser Conversation Clear Plus Earbuds. Ta do centra své snahy postavila schopnost lépe slyšet a lépe porozumět rozhovorům, zejména v hlučném prostředí, jako jsou rušné ulice nebo plné restaurace. Špunty využívají kombinaci ANC (Active Noise Cancelation), aby blokovaly nežádoucí ruch v okolí a Ambient Awareness naopak do uší vpustí to, co je žádoucí. 

Sennheiser Conversation Clear Plus Earbuds
Sennheiser Conversation Clear Plus Earbuds

Sluchátka Sennheiser Conversation Clear Plus Earbuds jsou osazena pokročilým čipem Sonova a technologií Automatic Scene Detection, která podle výrobce „analyzuje úroveň hluku v okolí uživatele a přizpůsobuje úroveň zesílení řeči zvukové situaci,“ jak uvádí tisková zpráva výrobce. Výsledkem by tak měly být jasnější konverzace a tedy i nižší námaha sluchu. Tytéž technologie se používají i u vylepšení zvuku mikrofonů při telefonických hovorech. Nová sluchátka se primárně nezaměřují na poslech hudby (byť to také zvládnou), chtějí být spíše nástrojem pro lepší život.  

Nový Panasonic Lumix S5 II s konečně přepracovaným ostřením

Opravdu velké představení v segmentu digitálních fotoaparátů si na CES 2023 přichystal zatím pouze Panasonic. Vedle toho, že novinky Lumix S5 II a Lumix S5 II X ukázal návštěvníkům veletrhu, už je také stihl rozeslat novinářům a influencerům, což znamená, že se můžete pomalu těšit na první recenze. Z prvních ohlasů se zdá, že toto uvedení je pro značku poměrně důležitým přelomem.

Panasonic Lumix S5 II
Po designové stránce se toho od první generace mnoho nezměnilo, což není překvapivé.

Bezzrcadlovky Panasonic dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu, co si může pořídit uživatel, který chce jak fotit, tak natáčet video. Jejich dlouhodobou výhodou ale bylo spoléhání na kontrastní autofokus. To je pryč, protože Lumix S5 II disponuje jako první bezzrcadlovka Panasonic také moderním ostřením založeným na fázové detekci, čímž odbourává hlavní slabinu svých předchůdců a samozřejmě přidává plno dalších vylepšení.

Vzhledem k full-frame snímači, dlouhodobým kvalitám bezzrcadlovek Panasonic a příznivé cenovce, která by se měla pohybovat kolem 53 tisíc Kč, bude Lumix S5 II atraktivní volba s jen velmi malou konkurencí.

Menší představení si nachystal také Nikon, který uvedl dva nové objektivy pro svůj Z systém. Jde o portrétní světelný Nikkor Z 85mm f/1.2 S, který slibuje ostrou kresbu i nádherný bokeh, a potom o „palačinkový“ Nikkor Z 26mm f/2.8, díky němuž strčíte bezzrcadlovku třeba i do větší do kapsy.

i Mohlo by vás zajímat

TOP 10 audio produktů CES 2022

• Autor: Petr Zlatník

Na veletrhu CES 2022 se opět představila řada zajímavých audio produktů. Ať už se jednalo o sluchátka, soundbary, nebo přenosné Bluetooth reproduktory, na všech najdete řadu vylepšení, která si zasluhují naši pozornost. Na co se můžete v letošním roce těšit?

CES 2022 - Audio

TOP 10 novinek a trendů ze světa Audia | CES 2022 – OBSAH

 1. LG S95QR – první soundbar s nahoru směřujícími kanály
 2. Samsung Q950B – soundbar s technologií Q-Symphony 2.0
 3. Extra výkonný bezdrátový JBL BoomBox 3
 4. Povedený přenosný reproduktor JBL Pulse 5
 5. Bezdrátový herní headset HyperX Cloud Alpha Wireless
 6. Bezdrátový herní True Wireless headset JBL Quantum TWS
 7. Jabra Elite 4 Active TWS headset
 8. TWS sluchátka Belkin Soundform Immerse
 9. Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset
 10. Nové gramofony od Cambridge Audio

LG S95QR – první soundbar s nahoru směřujícími kanály

LG představilo vůbec první soundbar se středovými reproduktory směřujícími nahoru, LG S95QR. Díky tomu by měly být dialogy čitelnější a prostorový zvuk by měl působit více pohlcujícím charakterem. Napomáhá k tomu také 9.1.5kanálový systém ozvučení a 810 W špičkového výkonu. Ve srovnání s předchozími generacemi soundbarů od LG se tento model vyznačuje rovněž většími basovými reproduktory.

LG S95QR
LG S95QR je soundbar s nahoru směřujícími kanály pro Dolby Atmos.

Bezdrátové zadní reproduktory obsahují celkem 6 kanálů a z toho hned dva nahoru směřující pro přidání výšky přednesu. Další tři nahoru směřující kanály pak obsahuje soundbar. To vše by se mělo projevit v lépe prostorovém přednesu. Ve výbavě jsou technologie Dolby Atmos, DTS:X a IMAX Enhanced. Díky podpoře Google Assistant a Amazon Alexa pak můžete ovládat streamovací služby, upravovat hlasitost a měnit zvukové režimy mluveným slovem.

Samsung Q950B – soundbar s technologií Q-Symphony 2.0

Dalším zajímavým kouskem v oblasti audia na CES 2022 je Soundbar Samsung Q950B. Novinka nabízí 11.1.4kanálový zvuk a rovněž podporuje Dolby Atmos. K pokročilé synchronizaci soundbaru s televizory Samsung využívá technologii Q-Symphony 2.0. Ta nabízí až 22 zvukových kanálů. Tolika kanálů dosáhne díky synchronizaci s reproduktory televizoru Samsung. Tato funkce se aktivuje automaticky, takže ji nemusíte zapínat pokaždé, když chcete využívat veškeré měniče televizoru a soundbaru.

Samsung Q950B
Samsung Q950B nabízí jedinečnou technologii Q-Symphony 2.0.

Společnost Samsung uvádí, že nejlepšího zážitku dosáhnete, když bude váš soundbar Samsung Q950B spárován s displejem Samsung Neo QLED z roku 2022. Když je propojíte, váš soundbar zanalyzuje své okolí a vytvoří profil speciálně pro vaši místnost. Dokáže dokonce optimalizovat výstup reproduktorů televizoru a soundbaru, takže vše zní jednotně.

Extra výkonný bezdrátový JBL BoomBox 3

JBL BoomBox 3 vylepšuje předchozí BoomBox 2 – obří bezdrátový reproduktor. Jedná se o reproduktor vhodný na party, který je dostatečně odolný, aby přežil oslavy u bazénu a vydržel celou noc. Kromě 24hodinové výdrže baterie, voděodolnosti a možnosti nabíjet telefon vylepšuje nejnovější verze basy a celkový zvukový profil, přičemž JBL slibuje lepší zvukový zážitek díky novému třípásmovému systému.

JBL rovněž inzeruje, že BoomBox 3 připojíte ke dvěma zařízením současně a pro přehrávání můžete jednoduše přepínat. K dispozici bude stejně jako druhá generace v černém a maskáčovém provedení. Dostupnost je předpokládána v létě tohoto roku.

JBL BoomBox 3
JBL BoomBox 3 vychází vůbec poprvé v třípásmové konfiguraci.

Povedený přenosný reproduktor JBL Pulse 5

Dalším významným produktem od JBL na veletrhu CES 2022 je Pulse 5, přenosný reproduktor střední velikosti, jenž může díky dobře umístěným LED diodám fungovat jako lucerna. JBL prezentuje, že Pulse 5 dokáže reprodukovat 360stupňový zvuk po dobu 12 hodin na jedno nabití a je vodotěsný a prachotěsný.

JBL Pulse 5
JBL Pulse 5 může díky dobře umístěným LED diodám fungovat jako lucerna.

Osvětlení má mít možnost přizpůsobit se prostřednictvím aplikace JBL Portable. Spolu s BoomBox 3 je Pulse 5 vybaven funkcí JBL PartyBoost, která umožňuje reproduktorům JBL kompatibilním s PartyBoost spárovat se pro stereo zvuk nebo připojit více zařízení k ozvučení party.

Bezdrátový herní headset HyperX Cloud Alpha Wireless

Tento headset se velmi podobá základnímu HyperX Cloud Alpha, pouze s tím rozdílem, že je bezdrátový. Využívá interní baterii s kapacitou 1 500 mAh, která poskytne přibližně 300 hodin hraní. Jedná se o výjimečně dlouhou výdrž, jakou u konkurenčních výrobků jen tak neuvidíte. A vzhledem k tomu, že u bezdrátových sluchátek je baterie či dobíjecí port první, co se většinou pokazí, je zde dobrý předpoklad, že sluchátka dlouho vydrží.

HyperX Cloud Alpha Wireless
Headset HyperX Cloud Alpha Wireless poskytne až 300 hodin hraní na jedno nabití.

Bezdrátový herní True Wireless headset JBL Quantum TWS

TWS sluchátka mají historicky problém s latencí, a proto se příliš nehodí ke hraní. Headset JBL Quantum TWS se dodává s bezdrátovým 2,4GHz USB-C donglem, který tento problém odstraňuje. Takže ho můžete k počítači, Macu, PlayStationu nebo Nintendu Switch připojit tímto donglem. Stále však umožňuje připojení přes Bluetooth, takže jej lze bez problémů využívat i s mobilními telefony či tablety.

JBL Quantum TWS
Headset JBL Quantum TWS umožňuje připojení přes Bluetooth i USB-C dongle.

Sluchátka JBL Quantum TWS přinášejí aktivní potlačování okolních ruchů (ANC) i transparentní režim, který si nastavíte podle intenzity zvuků okolí. Výdrž na jedno nabití udává výrobce kolem 8 hodin a nabíjecí pouzdro dodá dalších 16 hodin. Dostupnost modelu se očekává v průběhu jara tohoto roku.

Jabra Elite 4 Active TWS headset

Cenově dostupná TWS sluchátka pro aktivní uživatele představila také Jabra. Chlubí se odolností IP57, což znamená, že jsou rezistentní vůči 30minutovému ponoření do vody a částečně vůči prachu. Další jejich předností je systém potlačení okolního hluku. Nechybí ani systém, kdy sluchátka propouští okolní hluky, abyste při sportování měli přehled, co se děje okolo vás.

Jabra Elite 4 Active TWS headset
Jabra Elite 4 Active TWS jsou odolná dle standardu IP57.

Vestavěné mikrofony sluchátek můžete využít k vyřizování hovorů bez okolních ruchů a větru. Sluchátka se pak dají používat i v mono režimu, kdy jedno je v pouzdře a druhé v uchu. Pro kvalitní audio přenos je ve výbavě Bluetooth 5.2 s kodeky AAC a AptX. Sluchátka by měla být dostupná v průběhu jara 2022.

TWS sluchátka Belkin Soundform Immerse

TWS sluchátka Belkin Soundform Immerse nabídnou rovněž systém odstranění okolního ruchu (ANC) i jeho propouštění, když potřebujete mít přehled, co se děje okolo vás. Sluchátka jsou odolná vůči potu a tryskající vodě dle standardu IPX5. V jejich nitru naleznete relativně velké 12mm měniče, které se starají o prémiový zvuk v širokém rozsahu.

Belkin Soundform Immerse
TWS sluchátka Belkin Soundform Immerse využívají velké 12mm měniče pro prémiový zvuk.

Uživatele iPhonů potěší podpora aplikace Find My k nalezení pouzdra sluchátek, k dispozici je i funkce Belkin Ping My Earbuds k nalezení jednotlivého sluchátka. Párování se zařízeními s OS Android urychluje funkce Google Fast Pair. Pokročilá čipová sada Bluetooth nabízí připojení k více zdrojům (multipoint) pro snadné přepínání.

Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset

Nejnovější Tri-Mode Wireless Gaming Headset od Alienware získal ocenění CES Innovation Award Honoree, a to díky tomu, že dokáže pracovat hned ve třech režimech. Můžete ho provozovat přes Bluetooth 5.2, USB-C dongle nebo klasicky připojený kabelem s 3,5mm jackem. K reprodukci využívá 40mm měniče a obsahuje aktivní potlačení okolních hluků. Na jedno nabití vydrží 55 hodin a podporuje prostorový zvuk Dolby Atmos. Dostupný bude ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset
Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset dokáže pracovat ve dvou bezdrátových režimech i připojený kabelem.

Nové gramofony od Cambridge Audio

Audio na CES 2022, to nejsou jen reproduktory a sluchátka. Britská firma Cambridge Audio představila na CES 2022 hned dva nástupce populárního gramofonu Alva TT – Alva TT V2 a Alva ST. Oba modely podporují streaming přes aptX HD Bluetooth do sluchátek či reproduktorů. Stejně tak mají vestavěný vypínatelný phono předzesilovač a předělané raménko s odnímatelným headshellem.

Nové gramofony od Cambridge Audio
Gramofony Alva TT V2 a Alva ST nabídnou streaming přes Bluetooth a integrovaný MM předzesilovač.

Alva V2 je také vybaven motorem s přímým náhonem, který pohání polyoxymethylénový (delrinový) talíř. Jedná se o materiál, který je ceněný audiofily, protože se velmi podobá vinylu, na němž jsou vyraženy desky.

Alva ST je levnější verzí s menším tlumením uvnitř těla a používá motor s řemenovým pohonem s tlakově litým hliníkovým talířem. Obsahuje také pouze základní přenosku Audio Technica AT-VM95e. Alva ST je namířen proti modelům Pro-ject Debut Pro nebo Planar 3. Proti nim však nevyžaduje samostatný předzesilovač a nabízí Bluetooth streaming. Oba nové modely budou k dispozici v průběhu jara 2022.

i Mohlo by vás zajímat

Na CES 2022 se opět představila řada audio novinek, které stály za zmínku, ať už se jednalo o reproduktory, soundbary, či sluchátka. Už nyní se můžete těšit na jejich dostupnost.

Sluchátka Reproduktory
4,8 494×
Apple AirPods Pro 2022
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.3, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX4, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
6 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i4b
4,6 270×
Apple AirPods (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
4 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i3d
4,6 72×
Apple AirPods Max Zelená
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i9
4,7 34×
Sonos BEAM 2nd Gen. černý
SoundBar - 3.0, HDMI (1× vstup), optické digi audio (1× vstup), LAN, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay, ARC, Hlasový asistent, Mikrofon, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Google Play Music, YouTube Premium, ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem
13 590,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SON005a2
Sonos ARC černý - SoundBar
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 29×
Sonos ARC černý
SoundBar - 5.0, HDMI (1× výstup), LAN, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay, ARC, hlasový asistent, mikrofon, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Spotify, Tidal, Apple Music, Google Play Music, ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem
22 790,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SON004c4
4,9 47×
Sonos One SL černý
Reproduktor - aktivní, LAN, Wi-Fi, Multiroom, AirPlay, Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Google Play Music, YouTube Premium, ovládání přes zařízení s iOS nebo Android
4 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SON001g
4,3 35×
TCL TS8111
SoundBar - 2.1, o výkonu 260 W, HDMI (1× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup), 3,5mm jack (1× vstup), AUX, Bluetooth, USB, 4K Video Pass, ARC, HDR, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, displej, dálkový ovladač
+Dárek Předplatné SledovaniTV na 6 měsíců - registrace na www.sledovanitv.cz/tcl v hodnotě 1 500,-
3 817,- se slevovým kódem  2023TCLWEEK15
4 490,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WK690s5
4,6 53×
Marshall Emberton BT Black & Brass
Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 20W, frekvenční rozsah od 60 Hz do 20000 Hz, Bluetooth 5.0, certifikace IPX7, výdrž baterie 20 h
od  2 803,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MRS029n6
5,0
Pro-Ject Debut Carbon Evo + 2MRed - Satin Black
Gramofon - moderní design, s krytem, regulace rychlosti, odolný proti vibracím, rychlost 33,3, 45 a 78 otáček za minutu, klasický, průměr talíře 300 mm, materiál talíře kov, náhon řemínkem, rovné raménko, RCA výstup, elektromagnetická (mm/mc) přenoska, v balení kabel RCA, hmotnost 5,6 kg, rozměry 118 × 415 × 320 mm (V׊×H), černá barva
14 790,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PRO104e2
Sony Alpha A7 II + FE 28–70 mm F3,5–5,6 OSS - Digitální fotoaparát
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 16×
Sony Alpha A7 II + FE 28–70 mm F3,5–5,6 OSS
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlišení snímače 24,3 Mpx, Full HD video, Log a zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,24 Mpx, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Duo paměťová karta, maximální velikost SD karty 256 GB, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní NFC, micro HDMI, externí mikrofon a jack 3,5 mm součástí, možnost přímého tisku pomocí DPOF (Digital Print Order format) a PictBridge, rozměry 9,57 × 12,69 × 5,97 cm (V׊×H), hmotnost 0,556 kg, akumulátor, popruh/poutko, USB kabel, manuál, napájecí kabel/adaptér, objektiv, držák, krytka objektivu a krytka těla součástí balení
+2 dárky v hodnotě 2 874,-
Zlevněno -8 %
30 990,- 33 790,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS072i1p6
5,0
Razer Leviathan V2
SoundBar - 2.1, o výkonu 65 W, aktivní subwoofer, 3,5mm jack (1× vstup), Bluetooth, USB, displej, ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem
6 990,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MR099s1
4,3 51×
NOTHING Ear (stick)
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, Bluetooth 5.2, podpora AAC a SBC, přepínání skladeb, přijímání hovorů, citlivost 125 dB/mW, měnič 12,6 mm, výdrž baterie až 29 h
2 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NOTHa03
4,4 24×
Razer Kraken Ultimate
Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, USB-A, pro PC, herní režim, prostorový zvuk 7.1, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 112 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 50 mm, kabel 2 m
3 099,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MR070x7a9
4,7 221×
PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset - Midnight Black
Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC a PlayStation 5, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti
1 999,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: MSX005PU2
4,5 58×
Jabra Evolve 20 MS Stereo USB-A
Sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, USB-A, Ambient sound, herní režim, Hi-Res audio, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 93,6 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 28 mm, kabel 1,2 m
Zlevněno -3 %
969,- 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JAB7100b1a
4,7 37×
HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset
Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-21000 Hz, citlivost 103 dB/mW, impedance 62 Ohm, měnič 50 mm, výdrž baterie až 300 h
od  4 448,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DS992e4a5
4,2 111×
YENKEE YHP 3035 SHADOW
Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, USB-A, pro PC, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, s vibracemi, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 112 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 50 mm, kabel 2,4 m
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: YEE028g
Vytisknout
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací