40" Thomson 40FA3113
4.8 16 ratings
Television LED screen size of 101 cm, 100Hz CMI, 1920x1080 Full HD, DVB-T / C, 2x HDMI, 1x USB, CI +, MHL, RJ-45, hotel mode, VESA 200x200, 2x 8W speaker, Energy efficiency class A +
Code:  WK680j1c Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" Thomson 40FA3113
Specifications
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuner type
DVB-C
Screen
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
53 cm
Depth without stand
8.7 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 40" Thomson 40FA3113
Accessories for 40" Thomson 40FA3113
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Thomson 40FA3113
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Thomson 40FA3113
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Thomson 40FA3113
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Thomson 40FA3113