Dvouletá záruka pro firmy AlzaBoxy Q1

Motorky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Značka
(23)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Motorky představují symbol svobody a dobrodružství pro řadu lidí po celém světě. Tyto dvoukolové stroje nabízejí nejen praktický způsob dopravy, ale také unikátní zážitek z jízdy, který je neoddělitelně spojen s pocitem větru ve vlasech a adrenalinem v krvi. S výběrem motorky poradíme.

Pokračovat

Co nabízí moderní motorky

Námi nabízené motorky se pyšní špičkovou technologií a designem, který splňuje potřeby různorodých jezdců. Od výkonných terénních strojů přes pohodlné motocykly až po mašiny stvořené pro začátečníky, každá kategorie nabízí unikátní kombinaci vlastností. Klíčem k výběru ideální motorky je zvážení vašeho stylu jízdy, očekávání od výkonu a komfortu, a také rozpočtu. V nabídce narazíte na různé typy, pojďme si je více přiblížit.

i

Nechcete při koupi motocyklu utratit všechny úspory? Zobrazte si naši nabídku seřazenou od nejlevnější motorky.

Jaké jsou druhy motorek podle pohonu?

Motorky se v našem obchodě dělí na benzinové a elektrické, každý typ nabízí odlišné jízdní zážitky. Benzinové motocykly s jejich charakteristickým zvukem a vibracemi přinášejí klasický pocit jízdy. Elektrické motorky naopak zaujmou tichým chodem a rychlou akcelerací, zároveň jsou moderní a ekologickou alternativou. Prahnete po tradičním zážitku, nebo si potrpíte na nové a inovativní technologie?

Benzínové motorky – nestárnoucí klasika

Benzínové motorky jsou již zavedeným symbolem a tepajícím srdcem motocyklové kultury. Tyto stroje poskytují jezdcům nejen adrenalinové zážitky na silnici, ale také unikátní propojení s tradicí a svobodou. Jaké jsou nejvýraznější přednosti, kterými motorky s pohonem na benzín obvykle disponují?

 • Jednou z výhod je široká servisní síť benzínových modelů. Díky dlouhé historii a rozšířenosti těchto strojů najdete servis téměř v každém větším městě, což je při cestování neocenitelná výhoda. Kromě toho je samozřejmostí i jednoduchá koupě náhradních dílů a příslušenství.
 • Benzínové modely poskytují autentický jízdní zážitek, který je pro mnoho jezdců nezaměnitelný. Charakteristický zvuk motoru, vibrace a bezprostřední reakce na přidání plynu jsou pro jezdce velice důležité aspekty. Ty elektrické je v tomto jen velice těžko dokáží napodobit.
 • Kromě toho je také velice důležitá široká síť čerpacích stanic, rychlé tankování a vysoký dojezd.

Elektrické motorky překvapí

Motorky s elektrickým motorem představují revoluční krok ve vývoji dvoukolové dopravy. Jejich hlavním znakem je pohon založený na elektrické energii, což eliminuje potřebu tradičního paliva. Díky tomu jsou tyto stroje tiché, ekologicky šetrné a nabízejí okamžitý točivý moment pro rychlý start. Pořízení elektromotorky je ideální volbou pro ty, kteří hledají inovativní a udržitelný způsob dopravy.

 • Elektrické motorky se pyšní nulovými emisemi, což je klíčovou výhodou pro ty, kteří hledají dopravní prostředek šetrný k přírodě.
 • Přinášejí významnou úsporu v provozních nákladech, jelikož využívají elektrickou energii namísto benzínu a vyžadují méně údržby. To může být zvláště přitažlivé v době rostoucích cen fosilních paliv.
 • Díky absenci tradičního spalovacího motoru jsou elektrické motorky velmi tiché. Téměř neslyšný provoz nejen že snižuje hlukové znečištění, ale také zvyšuje pohodlí pro jezdce i pro okolí, čímž vytváří příjemnější městské prostředí.

i

Elektrické motorky se od těch benzínových občas nemusí vzhledově moc lišit. Největší rozdíly pocítíte až po nastartování.

Benzínové motorky
Benzínová

Elektrické motorky
Elektrická

Jaké motorky podle konstrukce u nás najdete?

Na trhu existují motorky v široké škále typů, každý s vlastními specifickými vlastnostmi a přednostmi, které uspokojí různé požadavky a preference jezdců. Od rychlých a agilních strojů pro milovníky adrenalinu přes robustní a odolné modely pro dobrodružné cestování až po kompaktní a praktické varianty pro každodenní použití ve městě. Výběr správného typu motorky je zásadní pro maximální užitek z jízdy a bezpečnost na silnici. Jaké motocykly najdete u nás?

 • Enduro motorky jsou navrženy pro jízdu v terénu i na silnici, což je činí velmi univerzálními. S odolným podvozkem, vysokou světlou výškou a silnými motory jsou enduro motocykly připraveny na jakoukoliv výzvu, od hlubokého bláta až po nerovné, kamenité cesty.
 • Minicross motorky jsou zmenšené verze terénních motocyklů určené především pro mladé jezdce a začínající závodníky. Jsou ideální pro zábavu a trénink jízdy po nezpevněném terénu. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ovladatelnost a stabilitu na různých površích.
 • Minitrialové motorky jsou navrženy pro mladé nadšence trialu. To je disciplína motokrosu zaměřená na technickou jízdu přes překážky bez toho, aniž by se jezdec nohou dotkl země. Díky svým vlastnostem a velikosti jsou minitrialy ideální pro výuku základů trialu a rozvoj jízdních dovedností.

i

V čem se liší moped od motorky?

Kromě nové motorky si u nás můžete vybrat i z nabídky mopedů. Moped kombinuje prvky kola a motocyklu, typicky je poháněn malým motorem s objemem do 50 ccm a je navržen pro jednoduchou a ekonomickou dopravu. Díky nízké maximální rychlosti a snadné ovladatelnosti jsou mopedy oblíbenou volbou pro krátké vzdálenosti a začínající řidiče.

Minitrial motorky
Minitrial

Enduro motorky
Enduro

Minicross motorky
Minicross

Na jaké parametry při výběru motorky nezapomenout

Během nákupu motorky je důležité pečlivě zvážit několik parametrů, které ovlivňují nejen jízdní vlastnosti a pohodlí, ale také celkovou spokojenost s vozidlem. Správný výběr zajistí, že motorka bude odpovídat vašim potřebám, jízdnímu stylu a očekáváním. Na jaké vlastnosti motorky se zaměřit?

 • Sedlová výška a ergonomie motorky jsou klíčové pro pohodlí při jízdě. Nízká sedlová výška usnadňuje dosah na zem u nižších jezdců, zatímco vyšší sedlo nabízí lepší výhled a je vhodné pro vyšší osoby. Ergonomie řídítek, sedla a polohy nohou by měla umožňovat přirozenou a pohodlnou jízdní pozici.
 • Typ rámu a velikost motorky jsou zásadní pro ovladatelnost a stabilitu. Velké, těžké motocykly nabízejí lepší stabilitu, zatímco ty menší a lehčí jsou agilnější a lépe se ovládají. Při výběru zvažte, kde a jak často budete jezdit, aby rozměry a hmotnost stroje vyhovovaly vašim potřebám.
 • Výkon motoru je jedním z nejdůležitějších faktorů, které byste měli při výběru motorky zvážit. Ovlivňuje nejen maximální rychlost, ale i akceleraci a schopnost stroje zvládat jízdu ve vyšších rychlostech nebo s nákladem. S výkonem je spojená i spotřeba paliva a náklady na pojištění.

Lákají vás levnější, ale přesto kvalitní a zachovalé ojeté motorky? Bazar motocyklů u nás najdete taky, podívejte se.

Objem motoru a výkon motorky je velmi důležitý

V Česku je výběr motorky podle objemu motoru úzce spojen s legislativou a věkem, ve kterém je možné získat příslušné řidičské oprávnění. Cesta k motocyklové svobodě vede přes pravidla, ale každý krok stojí za to. Jaké motorky jsou od 15 let a kdy si můžete užívat za řídítky vysněného stroje?

 1. Od 15 let můžete získat řidičský průkaz skupiny AM, který vám umožní řídit mopedy a lehké motorky s objemem motoru do 50 ccm nebo s výkonem elektrického motoru do 4 kW. Tato kategorie je ideální pro začátečníky a mladé řidiče, kteří chtějí získat první zkušenosti s řízením na silnici.
 2. Řidičský průkaz skupiny A1 můžete získat od 16 let. Tato skupina vám umožní řídit lehké motorky s objemem motoru do 125 ccm a maximálním výkonem 11 kW. Skupina A1 je vhodná pro ty, kteří chtějí začít s motocykly většího objemu, ale stále hledají vozidlo vhodné pro každodenní použití.
 3. Od 18 let je možné získat řidičský průkaz skupiny A2, který rozšiřuje možnosti na motorky s výkonem 25 až 35 kW. Skupina A2 je určena pro jezdce, kteří jsou připraveni na náročnější řízení. Pokud jste již dva roky držitelem oprávnění A1, můžete získat A2 po složení doplňkové zkušební jízdy.
 4. Nejvyšší skupina A je dostupná od 24 let, nebo již od 20 let pro ty, kteří jsou dva roky držiteli řidičského oprávnění A2. Skupina A umožňuje řízení motorek bez omezení výkonu. Je určena pro ty, kteří hledají absolutní svobodu na silnici a chtějí řídit motorky s nejvyšším možným výkonem.

i

Elektrické dětské motorky u nás najdete taky

Dětské motorky jsou skvělým způsobem, jak zasvětit mladé nadšence do světa motocyklů. Nabízejí bezpečnou formu zábavy, přičemž jsou navrženy tak, aby vyhovovaly menší velikosti a omezené síle dětí. Motorky mívají nižší výkon a bezpečnostní prvky, což umožňuje dětem rozvíjet své dovednosti v bezpečném prostředí. Elektroskútry pro dospělé u nás nabízíme také.

Co musí mít motorkář? Výbavu nepodceňte

Příslušenství na motorky je nezbytné pro bezpečnost, pohodlí a celkový zážitek z jízdy. Nejedná se pouze o doplňky, ale o klíčové prvky, které chrání jezdce v případě nehody a zlepšují jeho komfort při řízení v různých podmínkách. Kvalitní výběr těchto prvků může výrazně ovlivnit jízdu na silnici i mimo ni.

 • Helma je základním a nejdůležitějším prvkem bezpečnostního vybavení každého motorkáře. Najdete otevřené, modulární, motokrosové a další helmy, každou s různými aspekty ochrany a komfortu. Důležitá je správná velikost a homologace, která zaručuje bezpečnostní standard.
 • Rukavice chrání ruce při pádech a zvyšují komfort řízení tím, že absorbují vibrace a chrání před povětrnostními vlivy. Důležité je, aby byly dostatečně odolné a zároveň poskytovaly dostatek citu v prstech pro ovládání motorky. Vybírat u nás můžete mezi textilními, zimními, na motokros a na enduro.
 • Chrániče jsou nezbytné pro ochranu klíčových částí těla, jako jsou záda, kolena, lokty nebo ramena. Moderní chrániče jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu při zachování pohyblivosti a pohodlí. Mnoho bund a kalhot má integrované chrániče, lze je ale dokoupit i samostatně.
 • Bundy nejenže chrání tělo před zraněním při pádech, ale také před nepříznivým počasím. Měly by být vyrobeny z odolného materiálu, jako je kůže nebo speciální textilie, a mohou být i vybaveny chrániči. Důležitá je také ventilace a možnost úpravy velikosti, aby bunda dokonale seděla a byla pohodlná.
 • Zavazadla jsou důležitá jak na dlouhých cestách, tak i při každodenním používání motorky. Nabízí se řada možností od pevných kufrů, přes měkké brašny až po tankvaky. Při výběru byste měli zohlednit své potřeby a typ motorky. Důležitá je snadná montáž, dostatečná kapacita a voděodolnost.

Nevíte, jak vybrat ideální brašnu či kufr? S koupí vám pomůže článek Jak vybrat zavazadla na motorku.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
23 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
57 200,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: Moto24936
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Beta Enduro Moped RR 2T 50 - Red 2023 - Motocykl Varianty
89 901,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31816
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Beta RR SPM 2T 50 - Black 2023 - Motocykl Varianty
89 901,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31823
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
112 900,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31818
134 900,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31828
119 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31830
119 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31825
119 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31827
119 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31826
58 900,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: CARaaa0268
89 901,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31817
Beta Evo 2T 80cc Senior MY24 - Motocykl Doručení na
prodejnu zdarma
Beta Evo 2T 80cc Senior MY24
Motocykl - benzínová, intuitivní ovladatelnost motoru o objemu 80 ccm, mezistupeň mezi menším motocyklem a větším modelem 125 ccm, objem nádrže 2,5 l, 6 rychlostí, hmotnost 83 kg
109 000,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: CARaaa0060
94 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31820
94 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31821
99 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31814
Beta Evo 2T 80cc Junior MY24 - Motocykl Doručení na
prodejnu zdarma
Beta Evo 2T 80cc Junior MY24
Motocykl - benzínová, intuitivní ovladatelnost motoru o objemu 80 ccm, ideální pro nováčky, objem nádrže 2,5 l, 6 rychlostí, hmotnost 77 kg
104 000,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: CARaaa0061
Beta Minicross Electric 12” - Motocykl Doručení na
prodejnu zdarma
Beta Minicross Electric 12”
Motocykl - elektrický, 2.generace, pro děti od 6 do 11 let, baterie 36 V 13 AH Li-Ion pro až 45 minut jízdy na jedno nabití, výkon elektrického motoru 750 W, kyvná vidlice z tepelně zpracovaného hliníku, kotoučové brzdy s hydraulickým ovládáním, obrácená hydraulická přední vidlice, nastavitelný tlumič. absorbér vzduchem a pružinou, velikost kol 12" a 10", hmotnost 38 kg
56 900,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: CARaaa0059
119 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31829
104 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31824
89 901,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31822
Beta Minitrial XL - Motocykl Doručení na
prodejnu zdarma
Beta Minitrial XL
Motocykl - elektrická minitrialová motorka pro mládež, baterie 12AH Li-Ion pro až 120 minut jízdy na jedno nabití, výkon elektrického motoru 1350 W, rám i kyvná vidlice z tepelně zpracovaného hliníku, programovatelná digitální jednotka se 3 výkonovými křivkami, nastavení odpružení, hydraulické brzdy Shimano, ochranné kryty, vedení řetězu, velikost kol 20" a 19", hmotnost 26,4 kg
93 900,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: CARaaa0058
104 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31819
99 900,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: MOTO31815

Motorky

rádceJak vybrat správný interkom na motorku? U interkomu na motorku je důležitá jednoduchost ovládání, ale i mnoho dalších věcí, jako třeba řízení poslechu hudby nebo propojení s GPS navigací. Portfólio společnosti INTERKOM obsahuje širokou paletu interkomů, které splňují různé požadavky různých motorkářů. Na co...

Motorky

V kategorii Motorky máme právě teď na Alza.cz celkem 23 produktů.

Motorky – osvědčené značky

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné motorky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší motorky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší motorky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v motorky recenze
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací