Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Black Friday Šťastné a tvořivé!

COWON PS 128GB - stříbrný

Zobrazit katalog
0
FLAC přehrávač high-endový s DAC převodníkem a sluchátkovým zesilovačem, 3.7" AMOLED display, 192kHz/24bit DAC Burr-Brown PCM1792A, THD 0.0005%, ekvalizér JetEffect 7, 128GB interní paměť + microSDXC slot, optický výstup, baterie 4400mAh,
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 1 259,-
Prodloužení záruky + 3 roky 3 638,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 2 746,-
Pojištění proti krádeži na 1 rok 907,- Pojištění proti krádeži na 1 rok
Cena s DPH
34 990,-
17 990,-
Cena bez DPH 14 868,-
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  JV665p4 Prod. číslo:  8809290182975 Stránky výrobce
COWON PS 128GB - stříbrný 34 990,- 17 990,- Není dostupné

COWON PS 128GB - stříbrný

Zcela nová úroveň

nadvláda nade všemi

PLENUE S

Nativní podpora DSD256 | 24bit/192kHz zvuk s vysokým rozlišením | velmi výkonný DAC Burr-Brown PCM1792A | SNR 120 dB, THD+N 0,0005 %, přeslech -139 dB | silný 3Vrms výstup | extra precizní duální oscilátor TXCO | vysoce kvalitní vyvážený výstup | JetEffect 7 a BBE+ | DXD / DSD (DFF, DSF) / FLAC / WAV / AIFF / ALAC / APE / MP3 / WMA / OGG / WV /TTA / DCF | dvoujádrový procesor ARM Cortex A9 | 3,7“ displej AMOLED s 16,7 miliony barev | jednodílné, extra pevné celokovové tělo | izometrický design hran | komfortní multifunkční tlačítko | vestavěná vysokorychlostní 128GB paměť | slot pro karty micro SDXC | optický výstup | podpora rozšiřující jednotky | maticový prohlížeč | stereofonní měřič úrovně | funkce externího USB převodníku pro PC


Čistá esence dokonalosti

PLENUE S přehrává bez převodu nejpokrokovější formát DSD 256 (11,2 MHz) i DXD (352,8/384 kHz), využívá ryzí HiFi převodník Burr-Brown PCM1792A, obsahuje vysoce kvalitní vyvážený výstup i dokonale přesné duální oscilátory TCXO a se silným výstupem 3 Vrms dokáže obsloužit jakákoli sluchátka. Výsledkem je zcela nový zážitek z poslechu, jednotlivé nástroje ožívají s dech beroucí dynamikou a zčistajasna vás přemístí do koncertní síně při každém poslechu.

Přímá podpora DSD až do DSD 256

Jako jeden z mála dokáže PLENUE S přímo přehrávat DSD bez konverze na PCM. Poradí si s DSD 256 (1 bit, 11,2 MHz), DSD 64 i DSD 128. DSD (Direct Stream Digital) je vysoce kvalitní formát Super Audio CD, který zpracovává signály s extrémní jemností na bit. Tato technologie přináší maximální možnou informaci o zvuku pro reprodukci těch nejjemnějších zvukových detailů. Díky tomu se jedná o model pro opravdové audiofily, kteří dokáží tuto nejvyšší studiovou kvalitu ocenit.

Bryskní odezva s 3Vrms zesilovačem

Pro optimální dobu odezvy musí zesilovač přinést skutečně věrný zvuk až do sluchátek. 20 let vývoje inovativních technologií audio zařízeních umožnilo inženýrům ze společnosti COWON vyrobit zvukový výstup s vysokou úrovní výstupního napětí při zachování nejvyšších standardů linearity. Užijte si ohromující výkon z nejkvalitnějších vysokoimpedančních HiFi sluchátek, aniž byste se museli obtěžovat připojením neskladného dedikovaného zesilovače.


Kovové tělo s izometrickými hranami

Každý milimetr metalické izometrické hlavy byl přesně vytvarován, aby zvýraznil prolínající se kraje. Kruhové kovové tlačítko zapnutí bylo chytře umístěno do snížené úrovně, takže je minimalizováno jeho nechtěné stlačení. Navíc tím získal design celého zařízení zajímavý detail.

Vroubkovaná 3D zadní strana ztělesňuje konstrukční řešení, které koresponduje s bohatou trojrozměrnou reprodukcí a jemným osvětlením LED klíčových prvků. K celkovému zpracování jednoduše nelze mít výhrady - jednodílné hliníkové tělo bylo dokončeno přes CNC obrábění a diamantové řezání.


Stabilní výkonnost duálního oscilátoru

Použitím dvojitého oscilátoru 44,1/48 kHz TCXO (Temperature Compensated Crystal Oscillator) je každý ze zvuků vzorkování 44,1 kHz i 48 kHz přesně produkován s minimální odchylkou díky kontrole teploty a rozdílů napájení. PLENUE S proto naprosto přesně reprodukuje zvuk ve vysoké kvalitě.


Špičkový vyvážený symetrický výstup

Vyvážený symetrický výstup efektivně blokuje šum, který je generovaný při přenosu signálu přidáním rozfázovaných nevyvážených signálů. Protože přenáší dva typy signálů najednou, dokáže PLENUE S zesílit a opravit výstupní signál pro jasnější reprodukci původního zvuku.


Tvůrce dokonalého zvuku

Pokud vyžadujete opravdový zvuk s vysokým rozlišením, je PLENUE S tou nejlepší volbou. Ve své kategorii předkládá nepřekonatelnou kombinaci vysokého odstupu signálu od šumu (120 dB), nepostřehnutelného harmonického zkreslení (0,0005 %) a extrémně nízkého přeslechu (-139 dB). Vzhledem k tomu, že se jedná o akusticky nejdůležitější kritéria, měli byste je při výběru mít vždy na paměti.
Vypnuto
Tvůrce dokonalého zvuku
Vypnuto
SNR (120 dB)

SNR (120 dB)

Odstup signálu od šumu (SNR) označuje kolik šumu je přimícháno k čistému zvukovému signálu. Vysoké hodnoty SNR značí čistší, šumu prostou studiovou kvalitu zvuku.

Vypnuto
Duální TXCO

Duální TXCO

Mimořádně vysoká přesnost hodin duálního oscilátoru garantuje dokonalou shodu se vzorkováním 44,1 kHz i 48 kHz.

Vypnuto
THD+N (0,0005 %)

THD+N (0,0005 %) 

Celkové harmonické zkreslení a šum (THD+N) je ukazatel zkreslení signálu, které způsobily různorodé faktory, včetně harmonických. Malá hodnota značí nízký výskyt zkreslení na zdrojovém zařízení a tudíž i kvalitnější zvuk.

Vypnuto
Stereo přeslech (-139 dB)

Stereo přeslech (-139 dB)

Stereofonní přeslech (crosstalk) značí stupeň interferencí mezi levým a pravým kanálem, zapříčiněným elektromagnetickou indukcí. Nízká hodnota znamená menší rušení pro jasné oddělení levého a pravého kanálu.


Vysoký odstup signál/šum - záruka nejkvalitnějšího zvuku

Při poslechu hudby můžeme v signálu zaznamenat šum, který je nedílnou součástí každé nahrávky. Tento šum pak prochází celou reprodukční cestou až na výstup. Objem tohoto signálu vůči šumu se nazývá SNR (Signal to Noise Ratio – odstup signál/šum). SNR porovnává úroveň požadovaného signálu s úrovní šumu na pozadí. SNR je jedno z klíčových kritérií, které může být změřeno a může být porovnáno s ostatními.

Pokud je mezi dvěma zařízeními rozdíl 6 dB, pak je to rozdíl 1 kvantovaného bitu v digitálním signálu. Například, zařízení se 113 dB SNR má ztrátu více než 1 kvantového bitu v digitálním signálu, což má za následek zdvojení rozdílu rozlišení zvukové vlny oproti PLENUE S se 120 dB. Proto pro vychutnání HD zvuku musí mít zařízení co nejvyšší hodnotu SNR.

Pokud má zařízení nižší SNR nebo THD, znamená to, že jeho výkon je zkreslený při reprodukci 24 a 16bitového zdroje. COWON věnoval nemálo času, úsilí a prostředků pro získání nejlepších hodnot SNR, THD apod. PLENUE S je proto nejvhodnějším kandidátem pro všechny, kteří si chtějí užít plných kvalit HD zvuku.


JetEffect 7 - další kritérium pro skvělý zvuk

Kombinace funkcí JetEffect 7 and BBE+ slouží ke korekci fáze a zkreslení, které jsou způsobeny fyzickými omezeními přijímače nebo poslechového prostředí. Díky tomu je reprodukován zvuk blízký původní studiové nahrávce. Kromě toho máte k dispozici také nástroj pro vyladění zvuku dle vašich konkrétních preferencí. Snadno přistoupíte k 50 referenčním předvolbám a 10pásmovému ekvalizéru s korekcí fáze pro nastavení zvuku. Nezáleží v jakém prostředí se při poslechu pohybujete, vždy dostanete tu nejvyšší možnou kvalitu.

10pásmový EQ filtr

Pokročilé funkce pro přizpůsobení frekvence a šířky každého pásma.

BBE

Efekty s vysokým rozlišením k zostření zvuku.

Mach3Bass

Bass booster ke zvýraznění extra nízkých frekvencí.

3D Surround

Třírozměrný zvuk pro rozšířený pocit z prostoru.

MP Enhance

Obnovuje harmonie, které byly ztraceny ztrátovou kompresí.

Reverb (8 předvoleb)

Různé efekty reverbu pro rozšířený realismus.

Chorus (9 předvoleb)

Zajímavé efekty, které obohacují výsledný přednes.


Nabušený HW a chytrý SW

Výpočetní výkon obstarává silný dvoujádrový procesor Cortex A9 na frekvenci 1,2 GHz. Díky němu je start i běh instalovaného systému Linux rychlý a plynulý. Pro datově náročné 24bit soubory PCM, DXD a DSD je zapotřebí také dostatečné úložné kapacity, tu tvoří rychlá 128GB paměť eMMC. V případě potřeby jí ale můžete snadno rozšířit pomocí slotu micro SDXC.

Přehrávač také obsahuje několik zvukových portů, základem je samozřejmě klasický 3,5mm výstup, který ale doplňuje ještě jeho vyvážená 4pinová varianta a optický výstup, s jehož pomocí přehrávač snadno připojíte k externímu dekodéru nebo vaší domácí HiFi sestavě.


140 úrovní hlasitosti 

PLENUE S umožňuje nastavit hlasitost ve 140 úrovních. Pokud podržíte tlačítko pro změnu hlasitosti, hlasitost se bude měnit rychle. Pokud tlačítko jen stisknete, pak každý krok změní hlasitost o 0,5 dB. Nastavení hlasitosti tedy nemůže být preciznější.
 

USB DAC

Zvuková karta ve vašem počítači generuje šum a parazitní zvuky. Žádný problém pro PLENUE S – připojení do počítače je provedeno pomocí USB. Díky němu můžete přehrávač použít jako špičkovou externí zvukovou kartu, která je připojena do vašeho počítače. Při přehrávání zvukových souborů na počítači je PLENUE S převede do co možná nejvyšší jakosti. Díky tomu si můžete vychutnat HD zvuk i bez nutnosti kopírování souborů do zařízení.


Intuitivní GUI a 3,7"dotykový displej AMOLED

3,7" dotykový displej AMOLED září barvami a garantuje bezproblémovou čitelnost z libovolného úhlu. Intuitivní grafické uživatelské rozhraní (GUI) pak maximálně usnadňuje obsluhu přehrávání. K dispozici je řada různých designů rozhraní, maticový prohlížeč a stereofonní měřič úrovně hlasitosti. Názvy skladeb, interpretů nebo zmíněné texty písní jsou na displeji zobrazovány díky pokročilým formátům LRC, LDB, Lyrics3 a ID3 Tag Lyrics. Samozřejmostí je také podpora různorodých playlistů, k dispozici je ale navíc i chytré vyhledávání, které vám maximálně zjednoduší spuštění požadované skladby.


Parametry a specifikace

Porovnat
Displej
Ano Hotovo!
Funkce displeje
Barevný, Podsvícený, Dotykový Hotovo!
Rozlišení v pixelech
480 × 800 Hotovo!
Typ displeje
AMOLED Hotovo!
Úhlopříčka displeje
3,7" (9,4 cm) Hotovo!

Displej

Displej
Ano Hotovo!
Funkce displeje
Barevný, Podsvícený, Dotykový Hotovo!
Rozlišení v pixelech
480 × 800 Hotovo!
Typ displeje
AMOLED Hotovo!
Úhlopříčka displeje
3,7" (9,4 cm) Hotovo!

Paměť

Maximální kapacita paměťové karty
128 GB Hotovo!
Slot pro paměťovou kartu
Micro SDHC Hotovo!
Velikost úložiště
128 GB Hotovo!

Funkce

Funkce
Ekvalizér, ID3-Tag Hotovo!

Multimédia

Podporované audio formáty
MP3, FLAC, WAV, WMA, OGG, AIF, APE, Apple Lossless, ALAC, DSD, DXD, DFF, DSF, WV, TTA Hotovo!

Výdrž baterie

Doba hraní – hudba
8,33 h Hotovo!
Kapacita baterie
4 400 mAh Hotovo!

Konektivita/rozhraní

Konektory
micro USB, Jack (3,5mm), Optický výstup, Jack (3,5mm, vyvážený 4pólový) Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Šířka
64,5 mm Hotovo!
Výška
118,9 mm Hotovo!
Hloubka
17,8 mm Hotovo!
Hmotnost
204 g Hotovo!

Obsah balení/Příslušenství

Obsah balení
Průvodce rychlým startem, kabel USB Hotovo!
Více parametrů

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro COWON PS 128GB - stříbrný
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si COWON PS 128 GB - strieborný. For shipping to other EU countries visit this page COWON PS 128GB - silver. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte COWON PLENUE S PS 128 GB Silber. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte COWON PLENUE S PS 128 GB Silber. For shipping to the United Kingdom visit this page COWON PS 128GB - silver. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: COWON PS 128 GB - ezüst színű.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Alternativy k COWON PS 128GB - stříbrný

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB4
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi