Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Doprava zdarma právě teď! Nepropásněte šanci ušetřit na vánočních dárcích.

Novinky - Audioknihy

0
70 položek
Značky a parametry
ALBATROS (2)
Anag (1)
Creatio (1)
Eddica (1)
Epocha (1)
Jan Melvil Publishing (2)
Kristian (1)
MladaFronta (2)
Motto (5)
OneHotBook (7)
Plus (1)
PoslechovaAnglictina (2)
Progresguru (1)
Radioservis (8)
Supraphon (23)
Tebenas (2)
Tympanum (9)
Walker&Volf (1)
Autor
Vlastimil Vondruška (3)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Božena Němcová (2)
Hans Rosling (2)
Ivan Kraus (2)
kolektiv autorů (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Achille Gregor (1)
Alan Piskač (1)
Amit Goswami (1)
Anna Roslingová Rönnlundová (1)
Antoine de Saint-Exupéry (1)
Barbora Šťastná (1)
Bianca Bellová (1)
Cressida Cowell (1)
David Walliams (1)
Diana Gabaldon (1)
Eliška Hašková Coolidge (1)
Eva Košlerová (1)
František Derfler (1)
František Hrubín (1)
František Kotleta (1)

(* 1981, Bruntál)

František Kotleta je současný český spisovatel a představitel sci-fi literatury. O jeho skutečné existenci se však vedou nejrůznější teorie a spory. Kotletův autorský styl je velmi podobný tvorbě Jiřího Kulhánka, ke kterému bývá často přirovnáván.

Své čtenáře si získal trilogií s názvem Bratrstvo krve o upírovi Janu Bezzemkovi. Ten musí čelit invazi z vesmíru a postavit se Kartanům, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit.

Příznivce kontroverzní fantastiky zaujme také dvojdílným románem Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy jsou plné napětí, zbraní, kontaktních soubojů a nechybí v nich ani erotika a vytí vlkodlaků.

Franz-Olivier Giesbert (1)
Fredrik Backman (1)
Gill Sims (1)
Greer Hendricks (1)
Han Kang (1)
Charles Duhigg (1)
Chloe Benjaminová (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Ivan Martin Jirous (1)
James M. Barrie (1)
Jan Drda (1)
Jan Kozák (1)
Jan Kučera (1)
Jan Onder (1)
Jaroslav Foglar (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslav Vrchlický (1)
Jaroslav Žák (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Suchý (1)
Jiří Tušl (1)
Johan Fabricius (1)
Josef Hora (1)
Josef Smrčka (1)
Karel Hynek Mácha (1)
Koutná Libuše (1)
Ladislav Špaček (1)
Lamka Josef (1)
Lamková Hana (1)
Lars Kepler (1)

Lars Kepler

Za uměleckým pseudonymem Lars Kepler se skrývá manželská dvojice známých švédských autorů, Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril. Oba milují napětí a thrillery, proto se rozhodli společně věnovat tomuto žánru a rozvinout jej o nové prvky a zápletky.

Pod pseudonymem sepsali první detektivní román. Jejich identita měla být skryta, aby si je čtenáři nespojovali s předchozí tvorbou. Po obrovském úspěchu první knihy byla dvojice autorů odhalena a nyní pokračuje v tvorbě dalších detektivních příběhů. Manželé v současnosti žijí ve Stockholmu a vychovávají spolu tři dcery.

V roce 2009 byla vydána první kriminální detektivka s názvem Hypnotizér (Hypnotisören), která se ihned stala světovým bestselerem a prodala se do více než třiceti zemí. V této knize byla poprvé představena hlavní postava záhadného švédského vyšetřovatele s finskými předky, Joony Linny.

Příznivci chladné severské krimi ocení i další, dosud vydané knihy, jako je Paganiniho smlouva (Paganinikontraktet), Svědkyně ohně (Eldvittnet) a Písečný muž (Sandmannen). Příběhy se opírají o záhadná tajemství, napínavé kriminální zápletky a nejednoho čtenáře zaujme i nemilosrdné severské prostředí.

Magdalena Šebestová (1)
Margaret Atwoodová (1)
Martin Rajniš (1)
Martin Vajčner (1)
Martina Drijverová (1)
Michal Macháček (1)
Miloš Urban (1)

Miloš Urban

(* 4. října 1967, Sokolov)

Miloš Urban je přední český spisovatel, redaktor a překladatel. Napsal několik úspěšných románů, novel a povídek, které byly přeloženy do němčiny, španělštiny, holandštiny, maďarštiny, ruštiny a italštiny. Je známý také jako autor divadelních her.

Po studiích na Filosofické fakultě UK v Praze se věnoval práci redaktora v nakladatelství Mladá fronta a od roku 2001 byl zaměstnán jako šéfredaktor v nakladatelství Argo. V jeho prózách se odráží prvky anglického literárního stylu, sám studoval angličtinu a několik let pobýval ve Spojeném království.

V roce 2001 získal za ,,zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu roku v kategorii próza. Na předchozí literární úspěch pak navázal o rok později politickou publikací Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán. Prestižní ocenění Magnesia Litera se odnesl také za knihu Stín katedrály (2005). Téhož roku vyšlo volné pokračování románu Stín katedrály s názvem Santiniho jazyk, v němž autor pátrá po tajemství univerzální věty. V roce 2006 pak přichází na pulty knihkupectví titul Pole a palisáda, který přináší novou, ryze autorskou verzi pověsti o Libuši a Přemyslovi.

Do Prahy před koncem 19. století přivede čtenáře román Lord Mord (2008), v němž je sledován osud lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca. Tato kniha se umístila na 3. místě v kategorii Krásná literatura soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2008.

Román Boletus Arcanus (2011) vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. V roce 2012 vyšel román z doby konce Rakouska-Uherska s názvem Praga Piccola (2012) a jednou z posledních knih Miloše Urbana je i noir příběh Přišla z moře (2014), jenž je koncipován jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům.

Miroslava Mašková (1)
Ola Rosling (1)
Ota Kars (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Radkin Honzák (1)
Roger Zelazny (1)
Rudolf Křesťan (1)
Sarah Haywood (1)
Sarah Pekkanen (1)
Thériault Denis (1)
Václav Hons (1)
Vítězslav Nezval (1)
Vlasta Burian (1)
Wilkie Collins (1)
William Shakespeare (1)
Wolfgang Amadeus Mozart (1)
Zdena Frýbová (1)
Zuzana Onderová (1)
Sydney George Hopkins (1)
Interpret
Jiří Dvořák (3)
Zdeněk Štěpánek (3)
Dana Černá (2)
Hana Maciuchová (2)
Ivan Kraus (2)
Jan Hyhlík (2)
Jiří Lábus (2)
kolektiv autorů (2)
Lukáš Hlavica (2)
Martin Růžek (2)
Pavel Soukup (2)
Vlasta Fabiánová (2)
Alan Piskač (1)
Alena Vránová (1)
Aleš Háma (1)
Aleš Procházka (1)
Aneta Langerová (1)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Arnošt Goldflam (1)
Arnošt Kalous (1)
Barbora Sadílková (1)
Borek Kapitančik (1)
Dana Batulková (1)
David Novotný (1)
Dismanův rozhlasový dětský soubor (1)
Eduard Cupák (1)
Eva Josefíková (1)
Filip Kaňkovský (1)
Hana Houbová (1)
Igor Dostálek (1)
Ivana Valešová (1)
Jan Hartl (1)
Jan Kolařík (1)
Jan Meduna (1)
Jan Onder (1)
Jan Přeučil (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jaromír Meduna (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Schwarz (1)
Jiří Suchý (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Jitka Smutná (1)
Josef Kaluža (1)
Josef Smrčka (1)
Josef Somr (1)
Josef Veselý (1)
Karel Höger (1)
Klára Sedláčková (1)
Klára Suchá (1)
Ladislav Špaček (1)
Libuše Šafránková (1)
Luboš Ondráček (1)
Luboš Pavel (1)
Lucie Juřičková a Martin Zahálka (1)
Lucie Pernetová (1)
Lucie Štěpánková (1)
Lucie Žáčková (1)
Ludmila Stambolijeva (1)
Lukáš Pavlásek (1)
Lumíra Přichystalová (1)
Marek Holý (1)
Marie Ludvíková (1)
Martin Matejka (1)
Martin Myšička (1)
Martin Pechlát (1)
Martin Sláma (1)
Martin Vajčner (1)
Martin Veliký (1)
Martina Krátká (1)
Matěj Havelka (1)
Matěj Převrátil (1)
Matěj Viták (1)
Michaela Baladová (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Středa (1)
Miroslav Táborský (1)
Miroslava Mašková (1)
Monika Švábová (1)
Naďa Konvalinková (1)
Norbert Lichý (1)
Oldřich Nový (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Pavel Batěk (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Rímský (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petr Hořejš (1)
Petr Kostka (1)
Petr Svoboda (1)
Radek Banga (1)
Radek Holub (1)
Radkin Honzák (1)
Rudolf Hrušínský (1)
Rudolf Křesťan (1)
Růžena Merunková (1)
Růžena Nasková (1)
Soběslav Sejk (1)
Sylva Talpová (1)
Taťjana Medvecká (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Neužil (1)
Václav Voska (1)
Václav Vydra (1)
Vanda Švarcová (1)
Věra Vlčková (1)
Viktor Preiss (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Vlasta Burian (1)
Vlasta Chramostová (1)
Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová (1)
Volencová (1)
Zdeňka Žádníková (1)
Zuzana Onderová (1)
Zuzana Slavíková (1)
Kategorie
Audioknihy (68)
Česká literatura (40)
Zahraniční literatura (27)
Společenská próza (11)
Dobrodružné romány (9)
Detektivky, thrillery (8)
Vzpomínky a biografie (8)
Dějiny a historie (7)
Pro děti (7)
Osobní rozvoj (6)
Divadlo, rozhlas, televize (5)
Humor, satira a komedie (5)
Pohádky (5)
Fantasy a sci-fi (3)
Klasická díla (3)
Poezie (3)
Životní filozofie, náboženství (3)
Populárně naučná (2)
Výuka cizích jazyků (2)
Série
Detektiv Joona Linna (audio) (1)
Škyťák Šelmovská Štika III (audio) (1)
Jazyk
česky (70)
Zobrazit položky
Faktomluva
Audiokniha MP3 - Deset důvodů, proč se mýlíme v pohledu na svět a proč jsou věci lepší, než vypadají. - Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Roslingová Rönnlundová, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 46min.

Faktomluva
Nové
399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B147
Lovci
Audiokniha MP3 - Akční sci-fi Františka Kotlety ve stylu debutové legendární trilogie Bratrstvo krve. - František Kotleta, čte Josef Kaluža, 7 hod. 41min.

Toto zboží si právě prohlíží 10 zákazníků
Lovci
Nové
225,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B146
Nejlepší pohádky o čertech
Audiokniha MP3 - Klasické i převyprávěné filmové pohádky, v nichž vystupují čerti v rolích ochránců spravedlnosti a dobra. - Božena Němcová, čte Arnošt Kalous,Petr Haničinec,Hana Houbová, 1 hod. 8min.

Nejlepší pohádky o čertech
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B145
Kaktus
Audiokniha MP3 - Nikdy není pozdě rozkvést! Povzbudivý román se svéráznou hlavní hrdinkou. - Sarah Haywood, čte Dana Černá, 11 hod. 14min.

Kaktus
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B144
Cizinka
Audiokniha MP3 - Příběh rozpolcené mladé ženy, která se ocitá mezi dvěma světy a časy, ale také mezi dvěma naprosto odlišnými muži. - Diana Gabaldon, čte Jitka Ježková, 41min.

Cizinka
Nové
399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B142
Faktomluva
Audiokniha MP3 - Kniha tak důležitá pro pochopení světa, že ji Bill Gates daroval všem americkým vysokoškolským absolventům roku 2018. - Hans Rosling,

Faktomluva
Nové
399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B141
Klaun si povídá s Bohem
Audiokniha MP3 - Se svým typickým humorem i nadhledem Jiří Suchý vypráví o existenci a neexistenci Boha. - Jiří Suchý, čte Jiří Suchý, 3 hod. 20min.

Klaun si povídá s Bohem
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B140
Všecky krásy světa
Audiokniha MP3 Jaroslav Seifert, čte Jaroslav Seifert,Vlasta Chramostová, 56min.

Všecky krásy světa
Nové
149,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B139
Toulky českou minulostí 1151-1200
Audiokniha MP3 - Dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin. - František Derfler, čte Josef Veselý, Igor Dostálek, Ivana Valešová, Petr Horejš, 21 hod. 14min.

Toulky českou minulostí 1151-1200
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B138
Don Giovanni
Audiokniha MP3 Wolfgang Amadeus Mozart, čte Jan Hartl, Josef Somr, Martin Myšička, Viktor Preiss, Jiří Dvořák, Radek Holub, Lucie Štěpánková, Dana Černá , Klára Sedláčková, 1 hod. 19min.

Don Giovanni
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B132
Máme rádi víno (Úsměvné vyprávění o víně a vinařích)
Audiokniha MP3 - Úsměvné vyprávění o víně a vinařích. - Alan Piskač,Ivan Kraus,Rudolf Křesťan,Ladislav Špaček,Martin Vajčner,Josef Smrčka, čte Alan Piskač,Ivan Kraus,Josef Smrčka,Ladislav Špaček,Martin Vajčner,Rudolf Křesťan, 1 hod. 3min.

Máme rádi víno (Úsměvné vyprávění o víně a vinařích)
-34%
Nové
-34% 212,-
139,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B131
Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek
Audiokniha MP3 - Vzpomínky architekta, profesora a autora mnoha odborných publikací Martina Rajniše. - Martin Rajniš, Magdalena Šebestová, čte Jiří Lábus, Jaromír Meduna, 6 hod. 50min.

Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek
Nové
229,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B130
Jmenuju se Tomáš
Audiokniha MP3 - Životní příběh dětského herce Tomáše Holého. - Ota Kars, čte Aleš Háma, 2 hod. 36min.

Jmenuju se Tomáš
Nové
239,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B129
Pět amerických prezidentů, česká babička a já
Audiokniha MP3 - Vzpomínky Eliška Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit ve vrcholném politickém prostředí v USA. - Eliška Hašková Coolidge, čte Jitka Smutná, 9 hod. 15min.

Pět amerických prezidentů, česká babička a já
Nové
259,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B128
Bratrstvo křišťálu
Audiokniha MP3 - Dobrodružný historický román s detektivní zápletkou. - Vlastimil Vondruška, čte Eva Josefíková, 6 hod. 52min.

Bratrstvo křišťálu
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B127
Lazar
Audiokniha MP3 - Nový díl úspěšné krimi série, jejímž hlavním hrdinou je detektiv Joona Linna. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 19 hod. 45min.

Tento týden zakoupilo 50 zákazníků
Lazar
Nové
369,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B126
Jak zlomit dračí prokletí
Audiokniha MP3 - Čtvrtá část pamětí Škyťáka Šelmovské Štiky III. - Cressida Cowell, čte David Novotný, 3 hod. 47min.

Jak zlomit dračí prokletí
Nové
259,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B125
Český ráj
Audiokniha MP3 Jaroslav Rudiš, čte Petr Čtvrtníček, 3 hod. 41min.

Český ráj
Nové
279,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B124
Malý miliardář
Audiokniha MP3 - Joe je nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád… - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 16min.

Malý miliardář
Nové
249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B123
Petr Pan
Audiokniha MP3 - Kouzelný příběh o chlapci, který se nikdy nestal dospělým. - James M. Barrie, čte Lukáš Hlavica, Matěj Převrátil, Viktorie Hrachovcová, Antonie Talacková, Otakar Brousek ml., Antonín Holoubek, Matěj Viták, Klára Suchá, Barbora Sadílková, 6 hod. 28min.

Petr Pan
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B122
Věštba
Audiokniha MP3 - Strhující příběh o moci osudu a volby, o kouzlu vyprávění, podstatě víry a síle rodinných pout. - Chloe Benjaminová, čte Tereza Dočkalová, 11 hod. 36min.

Věštba
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B121
Jezero
Audiokniha MP3 - Cenami ověnčený příběh chlapce, který se odhodlal potopit až na samé dno. - Bianca Bellová, čte Lucie Žáčková, 5 hod. 56min.

Jezero
Nové
199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B120
Hipík
Audiokniha MP3 - V částečně autobiografickém románu se Coelho vrací do svého mládí, do bouřlivé doby přelomu 60. a 70. let. - Paulo Coelho, čte Martin Pechlát, 6 hod. 58min.

Hipík
Nové
299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B119
Žena v bílém
Audiokniha MP3 Wilkie Collins, čte Pavel Pavlovský, Monika Švábová, Věra Vlčková, Václav Neužil, Vanda Švarcová, 1 hod. 42min.

Žena v bílém
Nové
269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B118

Novinky - Audioknihy

audiokniha rokuSoutěž o nejlepší audioknihu roku 2017 zná své vítěze! Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
Americký spisovatel Ashlee Vance napsal biografii o Elonu Muskovi. Dočtete se v ní o jeho raném...
Dá se vůbec ještě něco dělat, když nemůžete věřit ani sami sobě? Temná noc, žena v autě, zaváhání...
severská detektivkaJo Nesbø přepsal Shakespeara – Macbeth je noční můrou drogových dealerů Norský spisovatel bestsellerů v kategorii severských detektivek se tentokrát vydal jinou cestou. Jo Nesbø...
Velký knižní čtvrtek se na jaře 2018 odehraje 15. března. Na pulty přijdou nové literární skvosty...
Rádi byste se naučili cizímu jazyku, ale nemáte čas pravidelně navštěvovat odborné kurzy? Řešení nabízejí...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi