32 "Samsung UE32H6200
4.9 23 ratings
Television 3D LED SMART, 81 cm screen size, 1920x1080, 200Hz, DVB-T2 / C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, energ.třída A
Code:  WR444i2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32 "Samsung UE32H6200
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Tuner type
DVB-C
Height without stand
43.2 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
43.2 cm
Depth without stand
6.3 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32 "Samsung UE32H6200
Accessories for 32 "Samsung UE32H6200
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32 "Samsung UE32H6200
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6200
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6200
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H6200