46 "Samsung UE46H5303
5 1 rating
Television SMART LED, 117 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2x HDMI, 1x SCART, 2x USB, WiFi ready, 2x 10W speakers, football mode, Energy efficiency class A ++
Code:  WR446b2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
46 "Samsung UE46H5303
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor
Tuner type
DVB-C
Height without stand
62.56 cm
Depth without stand
9.48 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
62.56 cm
Depth without stand
9.48 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 46 "Samsung UE46H5303
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 46" Samsung UE46H5303
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H5303
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H5303
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 46" Samsung UE46H5303