48 "Samsung UE48H6500
4.9 7 ratings
Television SMART 3D LED, 121 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, 1x CI, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, 2x 3D glasses, energ.třída A +
Code:  WR447h3 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
48 "Samsung UE48H6500
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Height without stand
62.8 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
62.8 cm
Depth without stand
6.35 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 48 "Samsung UE48H6500
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung UE48H6500
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6500
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6500
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung UE48H6500