55 "Samsung UE55H6270
4.8 11 ratings
Television 3D SMART LED, 138 cm screen size, 1920x1080, 200Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, energ.třída A +
Code:  WR450c4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
55 "Samsung UE55H6270
Specifications
Technology
LED
Operating system
Custom OS
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Screen
Technology
LED
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
71.8 cm
Depth without stand
6.4 cm
VESA mounting
400×400
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55 "Samsung UE55H6270
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung UE55H6270
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6270
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55 "Samsung UE55H6270
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55H6270