22" Samsung UE22H5600
4.9 58 ratings
Television SMART LED, 56cm diagonal, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 3x HDMI, 1x SCART, 2x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, Energy efficiency class A +
Code:  WR442f Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
22" Samsung UE22H5600
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
32.4 cm
Depth without stand
5.23 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 22" Samsung UE22H5600
Accessories for 22" Samsung UE22H5600
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" Samsung UE22H5600
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 22" Samsung UE22H5600
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" Samsung UE22H5600
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" Samsung UE22H5600