24" STRONG SRT24HG4723C
4.7 13 ratings
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 200×100, 4 W speaker(s), D
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 171,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" STRONG SRT24HG4723C
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
160 nt
Colour depth
8
Operating system
Operating system
Google TV
Interface Language
Czech
Model year
Model year
2024
Application
Global applications
Amazon Prime Video, NETFLIX, YouTube
Czech apps
AntikTV, Kuki, LepšíTV, Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Telly, Vodafone TV
Slovak apps
AntikTV, Kuki, LepšíTV, O2 TV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Hungarian apps
AntikTV
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Skylink Fast Scan
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
WiFi standards
WiFi 5
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Audio connectors
Analog audio input, Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports
1 ×
Charging options
12V adapter, AC 220-240V
TV height
36.9 cm
TV depth
TV weight
2.5 kg
Height without stand
Depth without stand
8.63 cm
Base width / leg spacing
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
4 W
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
D
Energy consumption in SDR mode
14 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
14 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
D
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
45 W
Typical power consumption
14 W
Power outlet type
Country
Austria, Czechia, Germany, Hungary, Poland, Slovakia
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" STRONG SRT24HG4723C
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" STRONG SRT24HG4723C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HG4723C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HG4723C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" STRONG SRT24HG4723C