24" Thomson 24HQG3S15CW 12V
5 3 ratings
Television - SMART QLED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 100×100, 6 W speaker(s), DTS Digital Surround, E
Buy with code ALZADNY15
-6 % off new 4,179,- New 4,449,-
Installment calculator 4,9%  interest from 96,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" Thomson 24HQG3S15CW 12V 4,179,- Unsealed - in stock 1 pcs
Buy
24" Thomson 24HQG3S15CW 12V
24" Thomson 24HQG3S15CW 12V is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Screen surface
Anti-Glare
Colour depth
8
Operating system
Operating system
Google TV
Interface Language
Czech, German, Hungarian, Slovak
Model year
Model year
Application
Global applications
Apple TV, Canal+, Disney+, Google Duo, Kodi, NETFLIX, VLC Media Player, YouTube
Czech apps
LepšíTV, Oneplay, Prima+
Slovak apps
O2 TV, SledováníTV, Voyo
Hungarian apps
AntikTV
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports
3 ×
Audio connectors
Analog audio input
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
2 ×
Charging options
12V adapter, AC 220-240V
Dimensions and weight
TV width
53.5 cm
TV height
35.3 cm
TV depth
15.1 cm
TV weight
2.4 kg
Height without stand
32 cm
Depth without stand
7.5 cm
Base width / leg spacing
50 cm
Base width / Leg spacing (2nd position)
30 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Grey
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
17 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Thomson 24HQG3S15CW 12V