27" DAHUA LM27-E230C
4.7 12 ratings
Monitor - VA, curved, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 165 Hz, matte display, 1 ms, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY25
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 183,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" DAHUA LM27-E230C 3,961,- In stock > 5 pcs
Buy
27" DAHUA LM27-E230C
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Angled
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Angled
Panel type
VA
Refresh rate
165 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
250 cd/m2
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
Colour gamut
Adobe RGB
84 %
sRGB
99 %
Width
61.3 cm
Height
Depth
7.96 cm
Weight
3.98 kg
Cables included
DisplayPort
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
21 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
Questions and answers: 27" DAHUA LM27-E230C
Accessories for 27" DAHUA LM27-E230C
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" DAHUA LM27-E230C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" DAHUA LM27-E230C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" DAHUA LM27-E230C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" DAHUA LM27-E230C