27" Rapture VIDE IFQ27165
4,4 23 hodnocení
LCD monitor - úhlopříčka 27“ (68,5 cm), QHD 2560 × 1440, IPS panel, E-LED, poměr stran 16:9, odezva 1 ms, obnovovací frekvence 165 Hz, podpora HDR, jas 250 cd/m2, kontrast 1000:1, 2× DisplayPort 1.2, 1× HDMI 2.1, sluchátkový výstup 3,5mm, filtr modrého světla, antireflexní povrch, technologie Anti-Flicker, nastavitelný sklon, VESA 100 × 100 mm
Kód:  RPTLCD0650 Stránky výrobce
27" Rapture VIDE IFQ27165
Parametry a specifikace
Úhlopříčka
27" (68,58 cm)
Typ rozlišení
Quad HD
Rozlišení
2560 × 1440
Konstrukce
Rovná
Typ panelu
IPS
Typ zásuvky
Země
Česko, Slovensko
Úhlopříčka a rozlišení
Úhlopříčka
27" (68,58 cm)
Typ rozlišení
Quad HD
Rozlišení
2560 × 1440
Konstrukce
Rovná
Technologie panelu a obrazovky
Typ panelu
IPS
Obnovovací frekvence
165 Hz
Odezva
1 ms
Maximální jas
250 cd/m2
Nativní kontrast
Povrch displeje
Antireflexní
Synchronizace obrazu
FreeSync, G-Sync kompatibilní
Poměr stran
Typ poměru stran
Standardní
Poměr stran
16:9
Podsvícení a barva
Barevná hloubka
8 bit
Připojení
Grafické rozhraní
DisplayPort, HDMI
Standardy grafického rozhraní
DisplayPort 1.2, HDMI 2.1
Audio rozhraní
Výstup na sluchátka
HDMI
1 ×
DisplayPort
2 ×
Barevné pokrytí
Barevné pokrytí (Adobe RGB)
75 %
Barevné pokrytí (sRGB)
97 %
Barva
Barva
Černá
Rozměry a hmotnost
Šířka
61,6 cm
Výška
46,5 cm
Hloubka
25,2 cm
Hmotnost
4,6 kg
VESA uchycení
Energetické parametry
Energetická třída v SDR režimu
F
Spotřeba v SDR režimu
26 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu
43 kWh/1000h
Energetická třída v HDR režimu
F
Více parametrů
Alza.cz a.s., Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7 - Holešovice, +420 225 340 111, [email protected]
Poznámka:
Poznámka: pokud není uvedeno jinak, je součástí balení nového monitoru napájecí kabel.
Chcete poradit? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem monitoru.
Diskuze a poradna k 27" Rapture VIDE IFQ27165
Příslušenství pro 27" Rapture VIDE IFQ27165