32" LG 32GQ950P-B
LCD Monitor - 4K Ultra HD 3840 × 2160, IPS, 16:9, 1ms, 60Hz, G-Sync Compatible and FreeSync, HDR, 450cd/m2, 1000:1 contrast, DisplayPort, headphone output, VESA
Code:  WK060a1l54a Product Fiche Producer's Website:
32" LG 32GQ950P-B
Specifications
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel type
IPS
Display diagonal and resolution
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel type
IPS
Refresh rate
144 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
450 cd/m2
Native contrast
Technology
FreeSync, G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Data interface standards
USB 3.2 Gen 1
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB
3 ×
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
Height
60.1 cm
Depth
27.8 cm
Weight
11.6 kg
VESA mounting
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
33 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
102 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
More Specifications
Note:
Questions and answers: 32" LG 32GQ950P-B
Accessories for 32" LG 32GQ950P-B
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32GQ950P-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32GQ950P-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32GQ950P-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32GQ950P-B