32" LG UltraFine 32UQ85R-W
Monitor - 4K Ultra HD 3840 × 2160, IPS, 16:9 wide-angle, 5ms, 60Hz, FreeSync, 400cd/m2, 2000:1 contrast, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB, headphone output, adjustable height, pivot, VESA, Power Delivery up to 90 W
Code:  WK060a1l53a Product Fiche Producer's Website:
32" LG UltraFine 32UQ85R-W
Specifications
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
400 cd/m2
Native contrast
Technology
FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
HDMI 2.0
Data interface standards
USB 2.0
Audio interface
headphone input
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
Weight
6.99 kg
VESA mounting
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
33 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
67 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" LG UltraFine 32UQ85R-W
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32UQ85R-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32UQ85R-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32UQ85R-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32UQ85R-W