Dobry den, v patek jsem zakoupil tento monitor a kdyz je zapnuty, pomerne hlasite piska. Co s tim mam delat? Da se to nejak napravit (novy ovladac nebo tak neco)? Nechtel bych ho vracet, protoze jinak funguje bezvadne, obraz ma skvely. Dekuji.
Teritorium, ve kterém vládne dokonalé rozlišení
Pokud přemýšlíte o koupi nového monitoru, určitě nepřehlédněte rozlišení QHD a UHD, která jsou dnes v kvalitních monitorech považována za standard. Takové monitory vyrábí i Samsung a snaží se oslovit zejména tím, co konkurence nemá. Více v článku.


