40" Samsung UE40H6470
4.8 47 ratings
Television SMART 3D LED, 101 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T / C / S2, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, 2x 3D glasses, energ.třída A
Code:  WR445d7 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" Samsung UE40H6470
LED
Backlight
Direct
Operating system
Custom OS
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
LED
Backlight
Direct
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Dimensions and weight
Height without stand
53.5 cm
Depth without stand
6.31 cm
Questions and answers: 40" Samsung UE40H6470
Accessories for 40" Samsung UE40H6470
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40H6470
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6470
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6470