43" Panasonic TB-43W61AEZ
3.5 2 ratings
Television - SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), HDR10, Dolby Vision and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, TiVo OS, VESA 100×100, 24 W speaker(s), Dolby Atmos, F
Code:  WX244s8t2b35 Product Fiche Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
43" Panasonic TB-43W61AEZ
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
42 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
102 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
42 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
102 kWh/1000h
G
Standby consumption
0.5 W
Screen size and resolution
Diagonal
43 " (109.22 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Operating system
TiVo OS
Interface Language
Czech, English
Model year
Model year
2025
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Canal+, Disney+, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV
Slovak apps
Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Voice assistant compatibility
Amazon Alexa, Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode
SMART functions
Voice control
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Charging options
AC 220-240V
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
56.1 cm
Depth without stand
8.7 cm
Base width / leg spacing
45 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
24 W
Audio formats
Dolby Atmos
Package contents
Control in package
Classic
Package contents
Removable stand
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Panasonic TB-43W61AEZ
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Panasonic TB-43W61AEZ
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Panasonic TB-43W61AEZ
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Panasonic TB-43W61AEZ