50" STRONG SRT50UF8733
Television - SMART QLED, 127cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10 and Dolby Vision, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, 20 W speaker(s), Dolby Atmos, G
Installment calculator 4,9%  interest from 184,- monthly
50" STRONG SRT50UF8733 7,999,- Ordered on request
Buy
50" STRONG SRT50UF8733
Diagonal
50 " (127 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Screen size and resolution
Diagonal
50 " (127 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Colour depth
8
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2024
Czech apps
Oneplay, Prima+, Skylink Live TV
Slovak apps
Skylink Live TV, Voyo
Audio-video connectors
HDMI 2.1
Total number of HDMI ports
3 ×
Audio connectors
Digital optical output
TV height
69.2 cm
TV depth
24.6 cm
TV weight
10 kg
Height without stand
64.4 cm
Depth without stand
8.96 cm
Base width / leg spacing
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Silver
Audio
Speaker performance
20 W
Audio formats
Dolby Atmos
Package contents
Control in package
smart
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
71 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
71 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
71 W
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
There are no posts in this discussion.
Accessories for 50" STRONG SRT50UF8733
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" STRONG SRT50UF8733
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" STRONG SRT50UF8733
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" STRONG SRT50UF8733
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" STRONG SRT50UF8733