AP+ nový vizuál Doprava a instalace TV zdarma

55" LG OLED55A1

Zobrazit katalog
55" LG OLED55A1 + dárek za recenzi
4,8 16 hodnocení
Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistent, Přehrávání 360° videa, Amazon Alexa, WebOS, VESA 300×200, repro 20W, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, en. třída G
Kód:  WK612d12 Prod. číslo:  OLED55A13LA Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

55" LG OLED55A1


Vybavte svůj obývací pokoj novou OLED televizí LG OLED55A1 a užijte si opravdu kvalitní obraz za jakékoliv situace. Uvnitř televize se 139centimetrovou úhlopříčkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, který automaticky vylepšuje obraz televize LG OLED55A1. K zajištění 100% věrnosti barev využívá televize samosvítící pixely. Díky nim umí LG OLED55A1 zprostředkovat i hluboký kontrast, kterým vás televize vtáhne do děje. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zajistí plynulý obraz plný barev. V LG OLED55A1 jsou integrované 20W reproduktory, které v kombinaci s Dolby Atmos vykouzlí prostorový zvuk. K chytré televizi jednoduše můžete připojit svůj chytrý telefon anebo využít funkci hlasových asistentů. Pro uchycení designové televize LG OLED55A1 na stěnu vám poslouží držák standardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavní přednosti OLED TV LG OLED55A1

 • Chytrá televize s úhlopříčkou 139 cm
 • OLED TV LG OLED55A1 pracuje s 4K rozlišením (3840 × 2160)
 • Chytrá televize využívá samosvítící pixely, díky čemuž bude dosaženo věrných barev a skvělého kontrastu
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zajistí maximálně plynulý a jasný obraz plný barev v každé situaci
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televize, díky čemuž se váš zážitek zle sledování ještě prohloubí
 • OLED TV LG OLED55A1 má technologii Dolby Atmos pro zajištění prostorového zvuku
 • V televizi jsou integrované 20W reproduktory
 • Díky technologii ThinQ AI můžete využívat hlasové asistenty
 • Podpora oblíbených streamovacích služeb jako např. Apple TV či Netflix
 • Možnost připojení vašeho chytrého telefonu k televizi OLED TV LG OLED55A1
 • Možnost uchycení na stěnu — VESA 300 × 200 mm
LG OLED55A1

Rozjasněte svět s OLED TV LG OLED55A1

Nejmodernější technologie a samosvítící pixely vám poskytnou působivou kvalitu obrazu, se kterou jste se dosud nesetkali. 

LG OLED55A1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastem

Použité technologie a chytré funkce televize LG OLED55A1 zprostředkují neuvěřitelně kvalitní obraz. Veškerý pohyb, i při rychlých sekvencích, bude naprosto plynulý. A kontrast? Ten bude naprosto úžasný, jelikož černá bude opravdu černá.

LG OLED55A1

LG OLED55A1 využívá samosvítící pixely

OLED panel pracuje s miliony samosvítícími pixely, díky čemuž naprosto unikátním způsobem vyniknou všechny barvy. Na LG OLED55A1 SMART OLED uvidíte černou a přesné barvy tak, jako nikdy předtím.

Na televizi LG OLED55A1 SMART OLED si vychutnáte neuvěřitelný kontrast

Chytrá televize LG OLED55A1 SMART OLED hravě předčí klasické LED televize využitím samosvítících pixelů. Ty dodají nejen neuvěřitelně přesné barvy, ale zvládnou vytvořit perfektní černou a opravdový kontrast. 

OLED TV LG OLED55A1 vám ukáže opravdové barvy

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si dechberoucí obraz s barvami, které odrážejí skutečnou barvu obrazu původního. Agentura Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED55A1 reprodukuje barvy se 100% věrností.

OLED TV LG OLED55A1 poslouží nejen jako zdroj zábavy, ale i jako vkusné doplnění interiéru

Rovné a ostré linie, neuvěřitelně tenké rámečky a stabilní, stylový stojan — OLED TV LG OLED55A1 nejen skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, ale ještě jej vylepší. Chytrá OLED TV LG OLED55A1 v sobě snoubí chytré technologie, řadu inovací a designové provedení. Právě díky tomu se stane vaší vstupenkou do světa zábavy.

LG OLED55A1

OLED TV LG OLED55A1 vám poskytne moře zábavy

Na televizi LG OLED55A1 budete mít přístup i k populárním službám jako je například Apple TV anebo Netflix. Nepřeberné množství filmů, seriálů, dokumentů či sportovních klání budete mít přehledně na jednom místě.

LG OLED55A1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED55A1 nabídne unikátní technologie pro zajištění toho nejlepšího zážitku při sledování.

 • Dolby Vision IQ — chytrá televize LG OLED55A1 automaticky upraví nastavení obrazu v závislosti na žánru a okolnímu prostředí
 • Dolby Atmos — z televize LG OLED55A1 bude vycházet multidimenzionální prostorový zvuk, který vyplní váš obývací pokoj
LG OLED55A1

FILMMAKER MODE™

S využitím režimu FILMMAKER MODE™ si budete moct užít film tak, jak jej zamýšlel vytvořit režisér. Aktivací tohoto módu vypne televize OLED TV LG OLED55A1 vyhlazování pohybu a zachová původní poměr stran, barvy i frekvenci.

Dejte soupeřům na frak — technologie uvnitř OLED TV LG OLED55A1 vám pomůžou při cestě za vítězstvím

Chytrá OLED TV LG OLED55A1 vám pomůže uspět mezi konkurencí díky rychlé odezvě a herním funkcím, které vám usnadní hraní. Na panelu televize si užijete plynulý zážitek ve skvělém rozlišení. OLED TV LG OLED55A1 neslouží jen ke sledování filmů a seriálů, ale doslova posune vaše hraní na nový level.

OLED TV LG OLED55A1 se postará o optimalizaci her

Technologie Game Optimizer zajistí uložení nastavení vašich her, díky čemuž může OLED TV LG OLED55A1 upravit obraz a optimalizovat grafiku u her.

Odezva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED55A1 dokáže pracovat s odezvou o hodnotě 1 ms. Díky podpoře ALLM a eARC splňuje specifikace HDMI 2.0. Díky tomu všemu si na televizi OLED TV LG OLED55A1 užijete rychle se pohybující obsah ve vysokém rozlišení.

OLED TV LG OLED55A1 vám zprostředkuje sportovní utkání jako nikdy předtím

Sledováním sportu na OLED TV LG OLED55A1 si budete připadat, jako byste seděli přímo na stadionu a mohli si tak vychutnat zápas v celé jeho kráse. I rychlá sportovní akce se bude pyšnit plynulým pohybem bez trhání či rozmazání, takže na obrazovce OLED TV LG OLED55A1 vynikne každý detail.

LG OLED55A1 nabídne upozornění pro sportovní nadšence

Zajímá vás, jak se daří vašemu oblíbenému mužstvu, ale nemáte možnost nebo čas se na klání přímo dívat? LG OLED55A1 bude nerušivým způsobem promítat momentální stav zápasu, abyste byli vždy v obraze.

Připojte reproduktory s pomocí Bluetooth Surround

K televizi LG OLED55A1 lze naprosto jednoduše připojit reproduktory pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomu si užijete veškerý obsah úplně na maximum a to i bez nevzhledné kabeláže.

Mozkem OLED TV LG OLED55A1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Uvnitř chytré televize LG OLED55A1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Jedná se o čip, který analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televize LG OLED55A1. Tento procesor využívá algoritmy hlubokého učení a právě proto jsou veškeré úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED55A1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmem hlubokého učení využívá databázi s více než milionem vizuálních datových bodů. LG OLED55A1 tak snadno rozpozná přehrávaný obsah, odstraní šum a optimalizuje svůj obraz.

Umělá inteligence pomůže i s úpravou zvuku

Pro dosažení ještě poutavějšího zážitku ze sledování OLED TV LG OLED55A1 dochází k automatické úpravě zvuku. 

Obrazovka televize LG OLED55A1 šetří vaše oči

OLED TV LG OLED55A1 vyzařuje menší množství modrého světla, díky čemuž nebudete vystaveni fotobiologickému riziku. Právě proto se můžete pohodlně usadit a užívat si ničím nerušené sledování.

OLED TV LG OLED55A1 je šetrná k životnímu prostředí

K výrobě televize LG OLED55A1 bylo použito menší množství plastu a využívaly se celkově méně nebezpečné materiály. v LG totiž ví, že na naší planetě záleží.

LG OLED55A1 nabídne opravdovou smart technologii — ThinQ AI

Zpříjemněte si sledování obsahu na televizi LG OLED55A1 hlasovým ovládáním. Stačí si zvolit svého oblíbeného hlasového asistenta a použijte svůj hlas k ovládání televizoru.* Díky nové domácí obrazovce bude navigace ještě jednodušší.

*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Zobrazované nabídky se mohou při vydání lišit.
***Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

LG OLED55A1

Ovládejte televizi LG OLED55A1 hlasem

Prostřednictvím televize LG OLED55A1 lze ovládat domácí systém IoT pomocí jednoduchých příkazů.

LG OLED55A1

Přepracované dálkové ovládání

Ovladač Magic Remote má ergonomické provedení, které perfektně sedí v ruce. Zlepšený systém zaměřování a procházení obsahu usnadňuje hledání. Zajisté oceníte i funkci Magic Tap — díky tomu propojíte váš chytrý telefon s televizí LG OLED55A1.

LG OLED55A1

LG OLED55A1 vytvoří nový domov

Domovská stránka televize LG OLED55A1 byla upravena tak, aby byla maximálně přehledná a vám se s v ní jednoduše hledal požadovaný obsah. Doporučení budete dostávat přímo na míru na základě historie sledování.

 • Od 18. 3. 2021 celý trh televizí přešel na nové energetické štítky. Spotřeba energie u televizí zůstává stejná, mění se však jejich zařazení do energetické třídy. Všechny důležité informace naleznete v článku Nové energetické štítky od března 2021: Jaké změny nás čekají?

 • Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
 • Parametry a specifikace

  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  Země
  Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!
  Spotřeba v SDR režimu
  91 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  166 kWh/1000h Hotovo!

  Typ zásuvky

  Země
  Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

  Energetický štítek 2021

  Spotřeba v SDR režimu
  91 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  166 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Úhlopříčka a rozlišení

  Úhlopříčka
  55" (139,7 cm) Hotovo!
  Maximální rozlišení
  4K Ultra HD Hotovo!
  Maximální rozlišení
  3840 × 2160 px Hotovo!

  Obrazovka

  Obnovovací frekvence panelu
  50 / 60 Hz Hotovo!
  Technologie
  OLED Hotovo!

  Modelový rok

  Modelový rok
  2021 Hotovo!

  Aplikace | SMART funkce

  Aplikace
  O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Voyo, Skylink Live TV, Apple TV Hotovo!
  SMART funkce
  HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč, Přehrávání 360° videa Hotovo!
  Kompatibilita s hlasovým asistentem
  Google Assistant, Amazon Alexa Hotovo!

  Herní funkce

  Herní funkce
  Herní režim (GAME MODE) Hotovo!

  Připojení

  Bezdrátové připojení
  WiFi, Bluetooth, DLNA Hotovo!
  Vstupy a výstupy
  USB, LAN, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI+ 1.4 Hotovo!
  HDMI
  3 × Hotovo!
  USB
  2 × Hotovo!

  Tunery

  Typ tuneru
  DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

  Rozměry a hmotnost

  Šířka
  122,8 cm Hotovo!
  Výška
  76,7 cm Hotovo!
  Hloubka
  27,1 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  70,6 cm Hotovo!
  Hloubka bez podstavce
  4,69 cm Hotovo!
  Šířka podstavce / rozteč nožiček
  112,4 cm Hotovo!
  Hmotnost
  18,7 kg Hotovo!
  VESA uchycení
  300×200 Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!

  Obsah balení

  Ovladač v balení
  Chytrý Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá Hotovo!
  Více parametrů
  Poznámka:
  » Všechny Televize
  » Všechny Televize s úhlopříčkou 55" (140 cm)
  » Všechny OLED televize
  » Všechny 4K televize
  » Všechny Smart TV

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

  Zdravím, přemýšlím, že bych si připlatil tři roky záruky navíc . Moje otázka tedy prosím Vás je, vztahuje se reklamace i na problematiku oled TV, tj. vypalování pixelů? Předem děkuji za odpověď

  Dobrý deň. Máte, alebo má niekto z vás otestované aj prehrávanie obsahu s nižším rozlíšením? Ako sú mnohé TV programy, prípadne filmy v SD kvalite, čiže 720p a pod. Sú v obraze aj pri takejto OLED TV tzv. Veľké kocky? pixely kockované? (Prevažne sa objavujú v tmavých scénach, kde prechádza tmavá, čierna do svetlejšieho odtieňa. Dosť často sa aj mihotajú, alebo preblikávajú) Určite viete čo mám na mysli. Má táto TV nejakú technologiu, ktorá také miesta vylepšuje, vyhladzuje alebo iným spôsobom prekrije aby tam neboli?

  Dobrý den, podporuje tato TV Apple Airplay?

  Přeji dobrý den, prosím má tato TV HDMI ARC? Děkuji za odpověď

  Dobrý den, jde k televizi připojit kamera pro videotelefonování, respektive, jde tam nainstalovat app Duo pro telefonování?

  Dobrý den, podporuje tato TV 3D zobrazení? Popřípadě jaké D brýle doporučujete. Děkuji

  Oprava k předešlému dotazu. Jedná se o typ 55 A1.

  Dobrý den, má tato televize oled55a13la koncovky pro připojení antény i satelitu? Děkuji za odpověď

  Můžu se zeptat zda se dá rozteč nožicek měnit,nebo je to dané výrobcem na pevno.Nebo jestli se výrobek neprodáva s nějakým centalním podstavcem.Vzdálenost nožiček mi o pár cm nevyhovuje,díky.

  Jaký je rozdíl mezi A1 a A13? Děkuji.

  123
  Diskuze a poradna k 55" LG OLED55A1
  Další informace

  Uncharted (film, RECENZE)

  Po více než dekádě průtahů, výměn režisérů, hledání herců a přepisování scénáře se studiu Sony konečně podařilo dotáhnout adaptaci videoherní série Uncharted do zdárného konce a hlavní hrdina Nathan Drake se tak mohl vypravit na své první filmové dobrodružství. Je to ale důvod k oslavám, nebo fanoušci předlohy mají raději zůstat doma u herní konzole?

  Arcane: League of Legends 1. série (RECENZE)

  League of Legends, tedy jedna z nejpopulárnějších her na naší planetě, se díky spolupráci herního studia a vydavatele Riot Games a streamovací služby Netflix dočkala své vlastní seriálové adaptace. Videohrám se ale na filmovém plátně doposud příliš nedařilo, vyplatí se tedy investovat drahocenný čas do první série Arcane: League of Legends?

  HBO GO: Nejlepší filmy a seriály v češtině

  Americká kabelová televize HBO vtrhla na bitevní pole streamovacích služeb v roce 2010 pod názvem HBO GO. Za jednu dekádu si tato služba vybudovala solidní základnu odběratelů a podstatně rozšířila svou knihovnu filmů a seriálů, přičemž mnohé z nich pochází přímo z vlastní produkce HBO. A protože je HBO GO už nějakou dobu dostupná také u nás a disponuje poměrně rozsáhlou knihovnou snímků, připravili jsme pro vás pravidelně aktualizované tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty, které si zde můžete pustit.

  Duna 2021 – Nejčastěji kladené otázky

  Nejnovější pokus o zfilmování knižní Duny nedopadl vůbec špatně a je docela dobře možné, že jste po odchodu z kinosálu prahli po druhé části anebo minimálně po Googlu, který by vám vysvětlil některé náležitosti. Co je to koření? Kde je imperátor? Co je Bene Gesserit? Přesně na tyto (a více) otázky by vám mohl odpovědět náš článek, který jsme zaměřili na 10 důležitých bodů této „písečné opery“.

  Vánoční filmy (TIPY) – Nejen pohádky pro celou rodinu

  Vánoce přicházejí a před námi je mnoho klasických dilemat, s nimiž vám poradit nemůžeme. Rady na dárky pod stromeček na vás útočí z každého směru, z reklam na jídlo musíte být překrmení, aniž byste něco pozřeli, sníh za okny chybí, všude stres a shon. Kde je ta vánoční pohoda? V redakci jsme se pokusili pro vás připravit několik více či méně tradičních tipů na vánoční filmy nebo seriály, které by vás mohly naladit na sváteční notu.

  Recenze 55" LG OLED55A1
  Příslušenství pro 55" LG OLED55A1 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" LG OLED55A1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55A1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55A1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" LG OLED55A1.
  P-DC1-WEB17
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací