65" Thomson 65QG7C14
- 3 roky záruky
4.5 11 ratings
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART QLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz),, 3× HDMI, 1× USB, CI+, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, F
Buy with code ALZADNY20
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 367,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
65" Thomson 65QG7C14 15,949,- In stock > 5 pcs
Buy
65" Thomson 65QG7C14
Specifications
Compare
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
144 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
144 Hz
Technology
QLED
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2024
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max, NETFLIX, Spotify, YouTube
Czech apps
Oneplay
Voice assistant compatibility
Google Assistant
Connectivity
Audio-video connectors
HDMI 2.0, HDMI 2.1
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.1 ports
2 ×
Number of HDMI 2.0 ports
2 ×
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
1 ×
Tuners
Tuner type
DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width
TV height
93 cm
TV depth
7.9 cm
TV weight
24.5 kg
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
More Specifications
Note:
Variants 65" Thomson 65QG7C14: