75" LG 75QNED826
Television - SMART, 191cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz, HDR10 and HLG,, 4× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, HbbTV, Apple Airplay 2, webOS, VESA 400×300, 20 W speaker(s), D
Code:  WK612f08c1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
75" LG 75QNED826
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
D
Energy consumption in SDR mode
83 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
214 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Power outlet type
Country
Poland
Energy specifications
D
Energy consumption in SDR mode
83 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
214 kWh/1000h
G
Standby consumption
0.5 W
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
QNED
Backlight
Edge
Colour depth
10 bit
Operating system
Operating system
webOS
Model year
Model year
2023
Application
Czech apps
Vodafone TV
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Apple AirPlay2, Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Dimensions and weight
Height without stand
96.5 cm
Depth without stand
3.09 cm
VESA mounting
400×300
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
20 W
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" LG 75QNED826
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" LG 75QNED826
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" LG 75QNED826