Alza days prosinec AlzaPlus Q4

Dózy na potraviny

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ
Kusové
(711)
Sady
(189)
Tvar
Obdelníková
(408)
Čtvercová
(131)
Kulatá
(298)
Ovlálná
(49)
Celkový objem
0,05 l
15 l
-
Materiál dózy
Plast
(498)
Sklo
(260)
Kov
(74)
Smalt
(2)
Keramika
(24)
Porcelán
(21)
Silikon
(3)
Vhodná do
Mikrovlnné trouby
(408)
Myčky
(681)
Mrazáku
(400)
Trouby
(48)
Lednice
(150)
Počet kusů
1 ks
24 ks
-
Nejnovější objednávky

Dózy na potraviny nesmí chybět v žádné domácnosti. Nejenže umožňují snadnou přepravu jídla, ale také uchovávají potraviny déle čerstvé a zajišťují jednodušší skladování. Správné uchovávání potravin v dózách může prodloužit dobu trvanlivosti potravin a snížit plýtvání jídlem. Při výběru se zaměřte na několik parametrů, jako je materiál, těsnění, víko či objem. Jaké dózy na potraviny patří mezi nejlepší? Čtěte dále.

Pokračovat

Dózy na potraviny jsou součástí každé moderní domácnosti

Dózy na potraviny jsou multifunkčními pomocníky v kuchyni. Jsou skvělým investičním krokem a mohou způsobit významné zlepšení organizace a péče o potraviny ve vašem domě. Zvládnou totiž hned několik úloh, a tak brzy zjistíte, že těch dobrých není nikdy dostatek. Jaké jsou jejich největší výhody?

 • Umožňují snadnější přepravu jídla.
 • Prodlužují čerstvost a životnost potravin.
 • Velký výběr velikostí, materiálů i tvarů.
 • Uskladníte v nich jídlo v lednici i mrazáku.
 • Ideální jsou také plastové dózy na potraviny proti molům.

K čemu chcete dózy na potraviny využívat?

Než se vrhnete na výběr správné dózy na potraviny, ujasněte si, k čemu ji chcete využívat. Sháníte kovové, skleněné či plastové krabičky do mrazáku? Koukejte, aby měly znak sněhové vločky. Pokud hledáte dózy na přenášení, pak jsou k dostání nejčastěji nerezové či plastové dělené krabičky na jídlo. Chcete-li uchovávat teplé jídlo, budou se vám hodit termoboxy či jídlonosiče. Do lednice, myčky a mikrovlnky se pak hodí většina krabiček.

Je libo kovové, skleněné nebo plastové krabičky na jídlo?

Před výběrem vhodného materiálu byste se měli rozhodnout, k čemu budou dózy na potraviny sloužit. Na něco jiného se totiž hodí plastové krabičky na potraviny a na jiné zase ty skleněné. V čem se jednotlivé materiály liší?

Plastové krabičky na potraviny

Plastové krabičky patří stále mezi nejoblíbenější, neboť mají široké spektrum využití a mají přívětivou cenovku. Je však nutné vybírat modely s kvalitním těsněním a uzavíráním. Velké plus je, pokud neobsahují BPA (chemická látka negativně ovlivňující zdraví člověka). Jistě oceníte, že se hodí plastové krabičky do lednice, mrazáku, ale i mikrovlnky. Nevýhodou je, že jsou náchylné k poškození.

 • Jsou lehké a lze je skládat na sebe.
 • K dostání v mnoha tvarech a velikostech.
 • Mají nejširší spektrum využití.
 • Plastové dózy jsou cenově dostupné.
 • Víko mají většinou také plastové.
 • Plastové dózy nejsou vhodné do trouby.
 • Plastová nádoba na potraviny nevydrží dlouho.

Existují také jednorázové plastové krabičky, které jsou ideální pro prodej jídel či výrobků.

Skleněné dózy na potraviny

Skleněné dózy na potraviny jsou vyrobeny z borosilikátového skla nebo tvrzeného skla. Mají největší výhodu v tom, že v nich lze zapékat (pokud jsou vyrobeny ze žáruvzdorného skla). Na rozdíl od pekáčku pak hotovou buchtu, maso či třeba těstoviny stačí jen zavřít víčkem a odnést kamkoliv s sebou. Samozřejmostí je, že se hodí skleněné dózy na potraviny do lednice i mikrovlnky.

 • Možnost zapékání různých jídel v troubě.
 • Stačí přenést či rovnou uskladnit.
 • Snadné mytí v myčce bez poškození.
 • Skleněná dóza má delší životnost.
 • Víko bývá skleněné, ale i plastové.
 • Mají vyšší hmotnost než plastové krabičky.
 • Pozor na plastová víka (nemohou do trouby).

Dózy na potraviny z Tritanu

Dózy na potraviny z Tritanu jsou poměrně novinkou. Tento materiál má řadu výhod – neobsahuje BPA, je průhledný, lehký a maximálně odolný (dokonce odolá teplotám až do 90 °C). Nepohlcuje pachy, a tak do těchto dóz můžete bez obav uskladnit cokoliv, co vás jen napadne.

 • Jsou velmi lehké a snadno se udržují.
 • Neovlivňují chuť ani vůni jídla.
 • Disponují vakuovým zavíráním.
 • Lze je zakoupit i v sadě.
 • Víko mívají ze stejného materiálu.
 • Jsou poněkud dražší než ostatní dózy.
 • Není jich ještě tolik na výběr.

i

Skleněné či plastové krabičky vás nelákají? Zkuste ty keramické

V nabídce najdete také keramické dózy na potraviny, které se však používají zejména pro máslenky či cukřenky, u krabiček na potraviny se s nimi příliš nesetkáte díky jejich hmotnosti, údržbě a křehkosti.

Nerezové dózy na potraviny

Nerezové dózy na potraviny začínají být oblíbené a není divu, mají totiž spoustu výhod. Jsou odolné vůči změnám teplot, což znamená, že snesou jak vysoké, tak i nízké teploty, a tak se používají i v profi kuchyních. Nerezová ocel je navíc netoxický a odolný materiál, který neinteraguje s potravinami.

 • Jsou lehké, a tedy vhodné na cestování.
 • Lze v nich zapékat i mrazit.
 • Můžete je snadno umývat v myčce.
 • Mají velmi dlouhou životnost.
 • Víko bývá nerezové i plastové.
 • Pořizovací cena je poněkud vyšší.
 • Nehodí se do mikrovlnné trouby.

Plastové krabičky
Plastová dóza

Nerezové dózy na potraviny
Nerezová dóza

Skleněné dózy na potraviny
Skleněná dóza

Jakými dvěma způsoby se uzavírají dózy na potraviny?

Důležitým parametrem při výběru je uzavírání dózy na potraviny, to totiž ovlivňuje to, jak dlouho vydrží potraviny čerstvé. Jakmile totiž dojde k neutěsnění, dostane se do ní vzduch a jídlo uvnitř se rychleji zkazí. Nejčastěji se setkáte se dvěma typy:

Plastové krabičky s nacvakávacím plastovým víčkem

Dóza s nacvakávacím plastovým víčkem patří mezi nejlevnější, jelikož plně netěsní a tekutá jídla mohou vytéct. Jedná se většinou o plastové krabičky nevhodné k přenosu jídla – do mikrovlnky či lednice je však můžete dát bez obav.

Skleněné, nerezové a plastové dózy se silikonovým těsněním

Dóza se systémem s klipy se silikonovým těsněním je mnohem spolehlivější a udrží uvnitř déle čerstvé jakékoliv jídlo. Je ideální k přenášení různých druhů potravin, navíc zaručuje mnohem delší životnost a odolnost. Patří sem skleněné, nerezové i plastové dózy na potraviny.

S uzavíráním souvisí i těsnění skleněné, nerezové či plastové krabičky

Právě systém s klipy se silikonovým těsněním může mít dva druhy těsnění ve víku:

 • Pevně vlisované těsnění je takové, ve kterém se nedrží zbytky jídla, čímž se netvoří zdraví škodlivé bakterie. Takovéto dózy na potraviny jsou dražší, ale na druhou stranu mnohem hygieničtější a nepropustnější než obyčejné.
 • Vložené těsnění má kolem sebe mezery, a tak se může stát, že se tam bude usazovat jídlo a tvořit bakterie. V těchto krabičkách se nedoporučuje uchovávat jídlo po delší dobu pro děti, neboť je náchylnější ke kažení.

Vakuové dózy na potraviny prodlužují čerstvost jídla

Vakuové dózy na potraviny mají obvykle plastovou nebo skleněnou základnu s vakuovým uzávěrem. Jsou nejlepším řešením, co se týče těsnění. Potraviny uvnitř jsou totiž úplně bez přístupu vzduchu, což znamená prodloužení čerstvosti a trvanlivosti jídla. Můžete je použít na cokoliv, od zbytků po obědě přes sušenky, kávu či čaj až po salámy a sýry. Jídlo uvnitř nenavlhne a zachovává si své aroma.


Vakuové dózy na potraviny

Praktické skleněné a vakuové dózy na potraviny s vysokou odolností a z kvalitních materiálů seženete v naší kategorii Dózy na potraviny Siguro.

Skleněné, nerezové i plastové krabičky jsou k dostání v mnoha provedeních

Dalšími důležitými kritérii jsou objem a tvar, a to ať už zvolíte skleněné, nerezové či plastové krabičky.

Objem skleněné, nerezové nebo plastové krabičky

Objem malé plastové krabičky je i pouhých 0,15 l, ty největší dózy na potraviny pak mívají i 40 l. Každá krabička se hodí na něco jiného, a tak je dobré mít v zásobě hned několik, abyste mohli uchovávat všechny suroviny dle chuti. Střední velikosti se hodí na obědy do krabičky.

Tvar skleněné, nerezové nebo plastové krabičky

Tvar mohou mít skleněné, nerezové či plastové krabičky hranatý (čtverec, obdélník), nebo kulatý. Žádné velké experimenty tady nečekejte, jedná se osvědčené tvary, které se hodí ke skladování potravin nejlépe. Atypické tvary by se velmi těžko udržovaly a skladovaly.

Dóza kulatá
Kulatá dóza

Plastová krabička čtverec
Čtvercová plastová krabička

Plastová krabička obdélník
Obdélníková plastová krabičk

i

Zajímají vás různě objemné dózy na potraviny? Sada je skvělým řešením

Pokud chcete mít k dispozici několik krabiček, pořiďte si dózy na potraviny v sadě. Ta obsahuje několik kusů buď s různými velikostmi, nebo ve stejné. Můžete si také vybrat jak skleněné a nerezové, tak i plastové krabičky s víčkem v sadě.

Dózy na potraviny mohou mít i několik speciálních vlastností

Kromě primární funkce uchovávání potraviny mohou mít dózy na potraviny i další speciální vlastnosti.

 • Speciální ventil pro ohřev v mikrovlnné troubě stačí pouze otevřít a jídlo se ohřeje až 9× rychleji. Tento způsob je vhodný především, když používáte skleněné či plastové dózy především k ohřevu obědu třeba v práci nebo ve škole.
 • Stohovatelné skleněné, nerezové i plastové krabičky vám ušetří místo v lednici, mrazáku i ve spíži. Je lepší mít dózy krásně naskládané na sobě, než je mít rozházené všude po šuplíku a neustále je v případě potřeby hledat.
 • Certifikát zaručí absenci chemikálií (označení: vhodné pro děti, certifikát kvality a bez BPA). Takovéto skleněné, nerezové či plastové krabičky můžete bez obav dávat i dětem do školy na svačiny či na obědy a nemusíte mít strach.

Hledáte levné dózy na potraviny? Bazar či výprodej nabízí skvosty za zlomek ceny. Pokud vás zajímají spíše názory a zkušenosti ostatních zákazníků, přečtěte si, co říkají na skleněné, nerezové či plastové dózy recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Sada dóz dózy plastové,, 100% těsnící, 100% hygienické, vhodné i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce na nádobí, certifikát pro uchování potravin pro děti, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu
539,-

2.
Dóza - obdélníková, z borosilikátového skla, lze využít jako zapékací mísu, odolná do 500 °C, určená pro uchovávání a prodloužení životnosti potravin, sklo neabsorbuje pachy ani barvy, vzduchotěsné víko se silikonovým těsněním a ventilem, s víkem možnost použití v mrazáku, bez víka v troubě a mikrovlnné troubě, skleněnou nádobu lze mýt v myčce nádobí, tloušťka stěny 4 mm, tloušťka dna 5 mm, objem 1520 ml, rozměry 7,6 × 17,8 × 23,5 cm
249,-

3.
Dóza - plastová, čtvercová, těsnící a bez BPA, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, mrazáku a lednice, objem 1 l, rozměry 14,2 × 10 × 10 cm (V׊×H), v balení víko
149,-

Další nejprodávanější
911 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
Siguro Vakuovací skleněná dóza 1,52 l, 7,6 x 17,8 x 23,5 cm - Dóza Varianty
4,7 67×
Siguro Vakuovací skleněná dóza 1,52 l, 7,6 x 17,8 x 23,5 cm
Dóza - obdélníková, z borosilikátového skla, lze využít jako zapékací mísu, odolná do 500 °C, určená pro uchovávání a prodloužení životnosti potravin, sklo neabsorbuje pachy ani barvy, vzduchotěsné víko se silikonovým těsněním a ventilem, s víkem možnost použití v mrazáku, bez víka v troubě a mikrovlnné troubě, skleněnou nádobu lze mýt v myčce nádobí, tloušťka stěny 4 mm, tloušťka dna 5 mm, objem 1520 ml, rozměry 7,6 × 17,8 × 23,5 cm
Super cena
249,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SGR_FO_G515Y
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,8 15×
Lamart LT6025 set dóz 3ks
Sada dóz pro skladování potravin, vyrobena z odolného skla s kvalitním nerezovým víčkem, materiál: sklo, nerez, barva: čirá, nerez, objem: 650;950;1700 ml, rozměr: Ø 9,5cm, výška 14;18;31 cm
Cenová bomba
299,- Ušetříte 30,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LAMSD157
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,9 227×
Tefal Dózy 5ks MASTER SEAL FRESH obdélníkové
Sada dóz dózy plastové,, 100% těsnící, 100% hygienické, vhodné i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce na nádobí, certifikát pro uchování potravin pro děti, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu
Cenová bomba
539,- Ušetříte 210,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFE089
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,8
Lock&Lock Dóza na potraviny Lock- set 11ks
Sada dóz patentní víka, kvalitní plast, 100% vzduchotěsné, 1x dóza 100ml, 8.9/4.3cm, 2x dózy 180ml, 10.8/8.8/4.8cm, 2x dóza 350ml, 13.5/10.2/5.2cm, 1x dóza 350ml, 13.5/10.2/5.2 cm se dvěma samostatnými přihrádkami, 1x dóza 470ml, 13.5/10.2/6.8cm, 1x dóza 850ml, 13.5/10.2/11.8cm, 1x dóza 800ml, 20.5/13.4/5.2cm, 1x dóza 1000ml, 20.5/13.4/6.9cm, 1x dóza 1000ml, 27.8/11.5/6cm
979,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LOLO134
STATUS 5 dílný set vaku boxů Green - Vakuovačka Varianty
4,7 71×
STATUS 5 dílný set vaku boxů Green
Vakuovačka - na potraviny, ruční, dóza součástí balení
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: STAC009
4,6 37×
TESCOMA Zdravé dózy do mrazničky PURITY 1.0l, 3ks
Sada dóz ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, opatřeno barevnými víčky pro snadné rozlišení , stohovatelné na sebe i do sebe, vhodné do mrazničky, ledničky, mikrovlnné trouby a do myčky
169,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: TESDP010
4,9 227×
Tefal Dózy 3ks: 0.55l/1.0l/2.3l MASTER SEAL FRESH obdélníkové
Sada dóz – plastové, 100% těsnící, 100% hygienické, vhodné i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce na nádobí, certifikát pro uchování potravin pro děti, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu
379,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFE088
5,0
Tefal Master Seal Fresh N1031351 Set dóz 3 ks
Sada dóz - 3 ks, modré víko s těstěním se čtyřmi zacvakávacími klipy pro trvanlivost, objem 1 l, 100% vodotěsné dózy pro bezpečné použití na cestách, 100% hygienické, vhodné do myčky, mikrovlné trouby, odolné vůči mrazu až do -40 °C, bez BPA, vyrobeno v Německu
479,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFsdz24
4,8
Lamart Sada 3ks dóz Can LT6010
Sada dóz 1x 2.2l, 1x 1.25l, 1x 850ml, praktická a spolehlivá sada pro skladování potravin, vyrobena z odolného skla s kvalitním šroubovacím nerezovým víčkem25
Cenová bomba
249,- Ušetříte 50,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LAMNSS05
4,6 19×
ORION Dávkovač medu sklo/UH
Dóza - skleněná, ovlálná, s rukojetí, materiál víka plast, objem 0,25 l, rozměry 15 × 8 × 8 cm (V׊×H), v balení víko a ruční pumpa
339,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO052
3,0
Rotho dóza na potraviny LOFT 1,5 l
Dóza - plastová, čtvercová, těsnící a bez BPA, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, mrazáku a lednice, objem 1,5 l, rozměry 21,4 × 10 × 10 cm (V׊×H), v balení víko
199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROTDO920
4,9 18×
TESCOMA Sada dóz FRESHBOX 5ks, obdélníková
Sada dóz opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem, vyrobeno z odolného plastu, opatřeno silikonovým těsněním, odolné od -18 do +110° C, vhodné do ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby, vhodné do myčky
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESDP003
4,5
Rotho dóza na potraviny LOFT 1 l
Dóza - plastová, čtvercová, těsnící a bez BPA, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, mrazáku a lednice, objem 1 l, rozměry 14,2 × 10 × 10 cm (V׊×H), v balení víko
149,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: ROTDO913
4,8
De'Longhi vakuová dóza na kávu DLSC063
Dóza - kovová, kulatá, těsnící a vakuovací, víko na závit, rozměry 19,3 × 12 × 12 cm (V׊×H), v balení víko
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DELVD158
4,3 20×
ORION Dóza sklo/UH GRANIT hranatá 1,5 l
Dóza - skleněná, obdelníková, těsnící, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, objem 1,5 l, rozměry 17,5 × 11,5 × 11,5 cm (V׊×H), v balení víko
Cenová bomba
119,- Ušetříte 30,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: ORIDO658
4,2 18×
Lamart Sada skleněných dóz 3ks Air LT6011
Sada dóz 1x 370ml, 1x 640ml, 1x 1040ml, vhodné pro pro skladování a přenášení potravin, vyrobeno z odolného skla a plastu s kvalitním silikonovým těsněním víčka, vzduchotěsné a vodotěsné, ventil pro odvětrávání a odvlhčování potravin, vhodné do ledničky, mrazničky, mikrovlnné trouby a do myčky. -20°C až 110°C
Koupit s kódem ALZADNY20 327,-
409,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LAMNSS04
4,9 240×
Tefal Dóza 2.3l MASTER SEAL FRESH obdélníková K3021512
Dóza materiál plast, objem 2,3 l, silikonové těsnění, vhodné do mikrovlnné trouby, vhodné do myčky, vhodné do mrazáku, víčko s gumovým těsněním, 100 % těsnící, 100 % hygienické, bez obsahu BPA, rozměry: 22,5×16,3×9,9 cm, 1 ks
199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFE080
5,0
Rotho dóza na potraviny LOFT 2,1 l
Dóza - plastová, obdelníková, těsnící a bez BPA, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, mrazáku a lednice, objem 2,1 l, rozměry 14,2 × 20 × 10 cm (V׊×H), v balení víko
219,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROTDO944
4,9 240×
Tefal Dóza 3.7l MASTER SEAL FRESH obdélníková K3022012
Dóza materiál plast, objem 3,7 l, silikonové těsnění, vhodné do mikrovlnné trouby, vhodné do myčky, vhodné do mrazáku, víčko s gumovým těsněním, 100 % těsnící, 100 % hygienické, bez obsahu BPA, rozměry: 26,5×19,5×11 cm, 1 ks
Koupit s kódem ALZADNY20 215,-
269,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFE081
4,7 39×
TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWave
Nádobí do mikrovlnné trouby vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce
259,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESDO004
4,3 20×
ORION Dóza sklo/UH GRANIT hranatá 2 l
Dóza - skleněná, obdelníková, těsnící, nasazovací víko, materiál víka plast, vhodná do myčky, objem 2 l, rozměry 21,5 × 11,5 × 11,5 cm (V׊×H), v balení víko
Cenová bomba
149,- Ušetříte 40,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ORIDO665
4,6 37×
TESCOMA Zdravé dózy do mrazničky PURITY 0.5l, 3ks
Sada dóz ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, opatřeno barevnými víčky pro snadné rozlišení , stohovatelné na sebe i do sebe, vhodné do mrazničky, ledničky, mikrovlnné trouby a do myčky
139,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: TESDP014
4,7
CATLER GC3 Vacuum containers
Sada dóz 3 ks, set 3 skleněných vakuových nádob (640 ml, 1040 ml, 1520 ml), borosilikátové sklo, vhodné pro ohřev v mwo, skladování v chladničce a mrazáku, možnost mytí v myčce, ideální k marinování
1 039,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CATSD249
4,9 240×
Tefal Dóza 1.0l MASTER SEAL FRESH obdélníková
Dóza materiál plast, objem 1 l, silikonové těsnění, vhodné do mikrovlnné trouby, vhodné do myčky, vhodné do mrazáku, víčko s gumovým těsněním, 100 % těsnící, 100 % hygienické, bez obsahu BPA, rozměry: 19,5×13,5×7 cm, 1 ks
169,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: TEFE076

Dózy na potraviny

MixérZdravé a chutné Vánoce bez lepku Vánoce jsou svátkem klidu, odpočinku a dobrého jídla. Máme pro vás tipy na skvělé bezlepkové tradiční pokrmy, které jednoduše připravíte se správnými kuchyňskými pomocníky a nestrávíte zbytečně mnoho času v kuchyni. Inspiraci na lehké a zdravé recepty na vánoční cukroví...
Zavařování není žádná velká věda, ale přeci jen je dobré si připomenout základní pravidla vedoucí k úspěchu. V našem článku vám kromě nich předáme i užitečné tipy. Věděli jste třeba, že se dá pohodlně zavařovat v myčce nádobí?
Domácí šunka ze šunkovaru je vynikající a navíc obsahuje minimum konzervačních látek nebo vůbec žádné. Záleží jen na vás, co si do šunky přidáte. V našem článku najdete přesný návod, jak si připravit domácí šunku v šunkovaru. Dočtete se také, jaké jsou jeho hlavní...
krabičky na potravinyUšetřete tisíce korun díky dózám na potraviny Ukládáte potraviny do lednice v původních obalech nebo jen tak? Pak určitě víte, jak rychle ztrácí na čerstvosti a dokonce se kazí. Prodlužte zakoupeným potravinám jejich čerstvost a trvanlivost díky dózám a krabičkám Tefal. Udrží totiž vaše potraviny čerstvé až...
Vyzkoušejte si doma připravit své oblíbené potraviny. Máme pro vás recepty na zmrzlinu, ale také máslo, sýr nebo třeba knedlíky. Jejich příprava není žádná věda, ale pokud si ji přesto budete chtít usnadnit, máme pro vás tipy na domácí pomocníky od Tescomy, se kterými...
Více článků

Dózy na potraviny

V kategorii Dózy na potraviny máme právě teď na Alza.cz celkem 911 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné dózy na potraviny Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší dózy na potraviny Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší dózy na potraviny Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v dózy na potraviny recenze
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací