Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti 2021_Q3_SMP_přecenění iphonů

Fokus Praha

19.2.2018 - Posláním Fokusu Praha je podpora lidí se zkušeností s duševním onemocněním. Pro lidi s duševním onemocněním nabízí Fokus Praha komplexní komunitní péči v neústavních podmínkách.

Pomáhají lidem ve svých centrech, kde poskytují sociální a zdravotní služby za účelem zkvalitnění jejich každodenního života. Vzděláváme odbornou i laickou veřejnost a věnujeme se odborné činnosti.

Podnikají v sociálních firmách, aby vytvořili zajímavé a smysluplné pracovní příležitosti pro lidi, kteří jsou na běžném trhu práce handicapovaní.

V rámci nového sociálního podniku České galerie umožňuje Fokus Praha práci a rozvoj lidem s tvůrčím talentem, kteří jsou k duševnímu onemocnění mnohem náchylnější než většina populace. Kromě zaměstnávání přímo v redakci realizují také Skupinu F, která má vytvořit komunitu výtvarníků se zkušeností s nemocí.

Alza.cz projekt České galerie podpořila darováním videokamery a směrového mikrofonu v hodnotě 70 880,-Kč pro pořizování reportáží a videodokumentyů o spolupracujích umělcích.

Více o projektu České galerie se dozvíte zde.

Více informací o Fokus Praha naleznete zde.


0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi