Sítě do oken

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Šířka
0,2 cm
2500 cm
-
Výška
90 cm
3000 cm
-
Barva
Bílá
(41)
Černá
(24)
Šedá
(20)
Stříbrná
(17)
Béžová
(9)
Určení
Na dveře
(72)
Na okno
(75)
Na střešní okno
(32)
Vlastnosti
Otevíratelná
(13)
S rámem
(22)
Rolovací
(21)
Posuvná
(2)
Na suchý zip
(29)
Plisovaná síť
(31)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Síť do okna proti hmyzu vám umožní mít v létě otevřená okna i večer rozsvícené světlo, a to bez toho, aniž by vás při odpočinku otravoval nežádoucí hmyz. Snadno ji namontujete na okna i dveře, navíc je k dostání v mnoha různých variantách. Jak vybrat správnou síť proti hmyzu?

Pokračovat

Síť do okna proti hmyzu aneb mějte konečně v létě otevřená okna

Každý to zná. Dlouhé letní večery, při kterých chcete mít okna dokořán, ale otravný hmyz vám to neumožňuje. Řešením je právě síť do okna proti hmyzu, díky které si můžete teplého počasí užívat i doma. Síťka má svůj účel i večer, kdy si můžete bez obav rozsvítit světlo a užívat si letní vzduch bez přítomností komárů a jiného nežádoucího hmyzu. Pokud bydlíte v podkroví, můžete si pořídit síť proti hmyzu do střešního okna.

i

Síťka do oken slouží po celý rok

Síťka do oken má své využití nejen v létě (i koneckonců jako síť do okna proti pylu), ale přes celý rok, kdy vám zpříjemní noční spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti. Nemusíte se bát ani toho, že byste měli jakkoliv omezený výhled ven.

Není nutné se omezovat jen na okna, existuje i síť proti hmyzu do balkonových dveří

Síť proti hmyzu do dveří se instaluje do francouzských či balkonových dveří. Plní stejný účel jako ta okenní, jen má samozřejmě vyšší rozměry. Dokonce jsou některé modely tak variabilní, že je snadno doplníte o průlez pro psa či kočku. Síť proti hmyzu na balkonové dveře zajišťuje také bezpečnost dětí. U otevřených balkonových dveří, stejně jako u otevřených oken je nezbytné své ratolesti hlídat, sítě do oken mohou děti svojí váhou lehce protrhnout.

Kam lze umístit síť proti hmyzu? Opatřete správný typ na všechny dveře i okna

Ochraňte celou vaši domácnost před hmyzem použitím vhodné sítě proti hmyzu. Nalézt můžete řešení opravdu na všechny typy oken a dveří, ať již jsou typických, či atypických tvarů a rozměrů. Záleží jen na vás, pro jaký druh sítě se rozhodnete. Pokud pořizujete sítě proti hmyzu do celé domácnosti, zkuste se zaměřit na to, aby byly stejného typu a barvy a nerušily tak vzhled vašeho interiéru.

  • Sítě do oken nabídnou spolehlivou ochranu, která zároveň neomezuje propustnost světla ani vzduchu. Lze je použít na typické i atypické tvary a rozměry všech oken. Síť proti hmyzu ve vašem okně vám dovolí pohodlně větrat, bez obav z nezvaných návštěvníků.
  • Sítě do dveří jsou v mnoha variantách, které umožňují volný průchod dveřmi. Některé sítě proti hmyzu do dveří jsou přizpůsobeny dokonce volnému pohybu vašich mazlíčků. K dostání jsou ve více barvách, takže naleznete takové sítě proti hmyzu, které budou ladit k vašim dveřím i interiéru.
  • Sítě do střešních oken nabízejí originální řešení i do půdních vestaveb. Jsou přizpůsobeny tak, aby střešní okno, které se obvykle otevírá vyklopením, šlo bez problémů používat, a přesto byla vaše domácnost chráněna před nechtěným hmyzem.

Síť proti hmyzu do dveří
Síť proti hmyzu do dveří

Rolovací síťě proti hmyzu do oken
Rolovací sít proti hmyzu do oken

Jak může vypadat síťka do oken?

Co se týče celkového provedení, síťka do oken je k dostání v mnoha různých variantách, které se liší především instalací a cílovým umístěním. Stačí si jen vybrat nejvhodnější řešení, které bude vyhovovat jak vám, tak i vašim domácím mazlíčkům. Při výběru také zvažte, zda bude síťka do oken jen sezónní záležitostí, nebo zůstane na místě celý rok. Podívejte se na nejčastější typy, které si můžete pořídit na vaše okna či dveře.

Pevné sítě do oken s rámem

Pevná síť do okna s rámem je nejvíce používaný způsob ochrany. Jedná se o samostatný rám, který je vyplněný síťovinou. Snadno jej na okno či dveře umístíte zevnitř místnosti pomocí otočných či pružinových držáků – jedná se tedy o sítě do oken bez vrtání. Tak jako montáž, i demontáž je stejně snadná. To usnadňuje nejen údržbu samotné sítě proti hmyzu, ale také údržbu vašich oken, jako je například jejich umývání.

Rám sítě do oken můžete nalakovat na libovolnou barvu, a tak nemusí jít síťka proti hmyzu ani vidět. Obvykle je však rám síťky k dostání ve více barevných variantách, které odpovídají barvě běžných oken, jako je bílá nebo hnědá imitace dřeva.

Síť do okna na suchý zip

Pokud hledáte rychlé a levné řešení, síť do okna na suchý zip je jasnou volbou. Jednoduše se nalepí na rám okna, a pokud vám nevyhovují rozměry, snadno ji zastřihnete podle vašich požadavků. Výhodou je, že pokud nebudete chtít nalepovací sítě do oken používat přes zimu, snadno je sundáte a vytáhnete zase další léto. Pokud zvolíte toto řešení, nezapomeňte pro síť proti hmyzu pořídit i samolepící suchý zip, který nalepíte na rám okna.

Posuvné sítě proti hmyzu

Do dveří můžete využít také posuvné sítě proti hmyzu, které se pohybují na pojezdových kolečkách (v rámu, nebo kolejnicích), což usnadňuje jejich manipulaci, navíc jsou velmi tiché. Pokud budete potřebovat, můžete síť proti hmyzu snadno vyjmout, a proto se hodí na francouzská okna a dveře teras. Nevýhodou posuvné sítě proti hmyzu je však nutnost volného prostoru kolem dveří.

Síť do okna s rámem
Síť do okna s rámem

Síť do okna na suchý zip
Síť do okna na suchý zip

Magnetická síť proti hmyzu
Síť do okna na magnet

i

Magnetická síť proti hmyzu

Síť do okna na magnet se nejčastěji používá na balkon, lodžii nebo terasu, kde je častý průchod. Jedná se o síťku umístěnou v otočném rámu se samouzavíracími panty, díky nimž se celá síť proti hmyzu snadno otevírá a sama se zase zavře. Namontujete ji na dveřní rám zvenku, navíc ji lze využít jako síť do okna pro kočky (pomocí vytvoření průlezu).

Rolovací sítě do oken

Rolovací sítě do oken se nejčastěji využívají do svislých oken či dveří, speciálně pak i na střešní okna. Jedná se o velmi efektivní řešení, neboť když je zrovna nepotřebujete, jednoduše je stáhnete do bubnu, a tak nezasahují nikam do prostoru. Manipulace je velmi jednoduchá a bezpečná, snadno ji zvládnou i děti. Nevýhodou však je náročnější instalace rolovací sítě a vyšší pořizovací cena.

Na výběr máte buď horizontální modely, které lze namontovat na všechny typy oken, nebo  vertikální varianty, které se hodí do balkonových dveří a na francouzská okna. Vždy je však před pořízením sítě proti hmyzu dveře i okna pečlivě změřit.

Plisované sítě proti hmyzu do oken i dveří

Pokud hledáte zajímavý design a variabilní umístění, pak zvolte plisované sítě proti hmyzu do oken i dveří. Výhodou je, že je můžete přesně polohovat, navíc mají velmi nízký PVC profil, díky čemuž dosáhnete prakticky bezbariérového přístupu, což ocení děti i starší osoby. Jsou variabilní a hodí se na všechny typy oken a dveří. Zavírání této sítě je obvykle na magnety, je tedy vhodná i pro domácnosti, kde se vyskytují mazlíčci jako psy a kočky.

i

Udržujte své sítě proti hmyzu čisté po celý rok

Sítě do plastových oken lze udržovat poměrně snadno. Pokud je síťka znečištěná, vysajte ji s kartáčovým nástavcem (na nižší výkon), poté ji vlhkým hadříkem či kartáčkem s mýdlovou vodou očistěte a na konec ji otřete hadříkem s čistou vodou a nechte uschnout. Pokud síť proti hmyzu chcete zazimovat, dobře ji zabalte a uložte na suché místo.

Velmi důležité jsou správné rozměry sítě proti hmyzu

Důležitým parametrem při výběru sítě proti hmyzu jsou bezpochyby rozměry. Je nutné precizně změřit výšku a šířku okna, nebo zvolit variantu, kterou je možné upravit podle potřeby na požadovanou velikost. Pokud máte atypická okna, volte spíše sítě do oken na míru, u kterých máte jistotu, že sednou tak, jak mají. Běžně mají sítě proti hmyzu na okna šířku okolo 150 cm, v nabídce naleznete širší i užší varianty. Výška sítě proti hmyzu do dveří bývá zpravidla 200 cm, do oken se pak pohybuje kolem 130 cm. Vždy však záleží na konkrétním typu okna.

Nevíte, jakou síť do okna zvolit? Podívejte se na hodnocení jednotlivých produktů a nechte si poradit od těch, kdo již sítě proti hmyzu do oken i dveří mají. Názory ostatních vám mohou pomoci se lépe rozhodnout.

Sítě proti hmyzu do oken i dveří mohou i dobře vypadat

Pokud máte obavy, že sítě proti hmyzu nebudou vašim oknům slušet, opak je pravdou. V nabídce naleznete tuto praktickou pomůcku v mnoha barevných variantách, které skvěle zapadnou do vašeho interiéru. Většina sítí je v neutrálních barvách jako bílá, stříbrná nebo šedá, naleznete zde však i výraznější barvy jako třeba zelenou či hnědou. K dostání jsou i takové sítě proti hmyzu, jejichž rám ladí s barvou vašeho okna.

Síť proti hmyzu černá
Černá síť proti hmyzu

Síť proti hmyzu stříbrná
Stříbrná síť proti hmyzu

Máte již sítě proti hmyzu a vaším oknům stále něco schází? Zkuste závěsy či záclony

Sítě proti hmyzu do oken jsou velmi praktické, vašim oknům však jistě budou slušet i další doplňky jako závěsy či záclony. S použitím závěsů a záclon se váš domov stane útulnějším a estetičtějším, sítě proti hmyzu tak nebudou vůbec v centru pozornosti. A pokud preferujete spíše modernější domácnost, můžete okna doplnit o rolety, které snadno můžete instalovat i na vaše sítě do oken.

  • Závěsy skvěle doplní vaše sítě proti hmyzu do oken i dveří. Jsou velmi estetické, poskytují ochranu proti slunci a plní často zatemňovací funkci.
  • Zálony dotváří vzhled celého interiéru, rozptylují sluneční světlo a vytváří soukromí. Sítě do oken přes záclonu nebudete ani vnímat.
  • Rolety tvoří především zatemňovací funkci. Můžete je pořídit ve stejném barevném provedení jako sítě proti hmyzu.

i

Trápí vás vysoká pořizovaní cena? Sítě proti hmyzu lze požídit již za pár korun

Sítě proti hmyzu můžete pořídit i velmi levně. Pouze za pár korun můžete mít tohoto praktického pomocníka, který váš dům bezpečně ochrání proti nechtěným hmyzím návštěvníkům nejen v letních měsících.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
116 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,7 37×
tesa COMFORT 55388 antracitová
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 130 × 150 cm (Š×V), na suchý zip, šedá barva
289,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA011
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,2
tesa STANDARD 55198 antracitová
Síť proti hmyzu - na dveře, rozměry 95 × 220 cm (Š×V), otevíratelná,s rámem a na suchý zip, šedá barva
849,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESA007
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
SHUMEE Síť proti hmyzu sklolaminát 112 × 1000 cm šedá
Síť proti hmyzu - na dveře, na okno a na střešní okno, rozměry 112 × 1000 cm (Š×V), plisovaná síť, šedá barva
869,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SHUbra323
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
5,0
Závěs proti hmyzu šedý a bílý 90 x 220 cm Chenille
Síť proti hmyzu - na dveře, rozměry 90 × 220 cm (Š×V), s rámem, bílá a šedá barva
1 419,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SCuni1142
4,5 43×
tesa COMFORT 55914 antracitová
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 170 × 180 cm (Š×V), na suchý zip, šedá barva
269,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA018
4,8 45×
tesa COMFORT 55388 bílá
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 130 × 150 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
269,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA010
4,1 39×
EXTOL CRAFT, PES, síť okenní proti hmyzu, 90x150cm, 99106
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 150 × 90 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EXChobb004
4,2 48×
EXTOL CRAFT, PES, síť okenní proti hmyzu, 150x180cm, 99130
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 180 × 150 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
115,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EXChobb001
5,0
Malatec 18602 Moskytiéra do dveří s magnety HQ 100<210 cm černá
Síť proti hmyzu - na dveře, rozměry 100 × 210 cm (Š×V), černá barva
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: WSaaa0836
4,8 20×
tesa COMFORT 55918 bílá
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 120 × 240 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
287,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA019
4,0 28×
tesa COMFORT 55910 antracitová
Síť proti hmyzu - na dveře, rozměry 120 × 250 cm (Š×V), otevíratelná,s rámem a na suchý zip, šedá barva
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA016
3,5 16×
EXTOL CRAFT, PES, síť okenní proti hmyzu, 100x130cm, 99110
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 130 × 100 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EXChobb002
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 90 cm černá - Síť proti hmyzu Varianty
4,0 53×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 90 cm černá
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 90 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, černá barva
169,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP196
3,2 18×
EXTOL CRAFT, PES, síť okenní proti hmyzu, 130x150cm, 99122
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 150 × 130 cm (Š×V), na suchý zip, bílá barva
119,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EXChobb003
3,8 30×
Zip suchý samolepicí pro okenní síť, 8 mm/ 7m
Suchý zip - na okenní sítě, rolovací, šířka 0,8 cm, délka 7 m, světle šedá barva
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZDnar4232
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 90 cm bíla - Síť proti hmyzu Varianty
4,0 53×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 90 cm bíla
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 90 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, bílá barva
169,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP195
3,0
tesa COMFORT 55881 bílá
Síť proti hmyzu - na střešní okno, rozměry 120 × 140 cm (Š×V), bílá barva
419,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA014
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 180 cm černá - Síť proti hmyzu Varianty
4,2 27×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 180 cm černá
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 180 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, černá barva
209,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP200
4,8 17×
tesa COMFORT 55918 antracitová
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 120 × 240 cm (Š×V), na suchý zip, šedá barva
287,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESA020
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 180 cm bíla - Síť proti hmyzu Varianty
4,2 27×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 180 cm bíla
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 180 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, bílá barva
209,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP199
5,0
SHUMEE Síť proti hmyzu sklolaminát 100 × 500 cm šedá
Síť proti hmyzu - na dveře, na okno a na střešní okno, rozměry 100 × 500 cm (Š×V), plisovaná síť, šedá barva
439,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SHUbra317
4,7
Síť okenní bílá, 1500 x 1800 mm
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 180 × 150 cm (Š×V), bílá barva
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZDnar4227
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 130 cm černá - Síť proti hmyzu Varianty
3,3 16×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 130 cm černá
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 130 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, černá barva
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP198
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 130 cm bíla - Síť proti hmyzu Varianty
3,3 16×
PAPÍRNA MOUDRÝ Okenní síť 150× 130 cm bíla
Síť proti hmyzu - na okno, rozměry 130 × 150 cm (Š×V), rolovací a na suchý zip, bílá barva
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ODP197
ochranaSítě na suchý zip tesa®️ Comfort jako spolehlivá ochrana proti obtížnému hmyzu Jak snadno a rychle zabezpečit okna a dveře proti obtížnému hmyzu? Zvolte ochranné sítě tesa®️ Comfort, které snadno nainstalujete pomocí samolepicích suchých zipů a které vám poskytnou spolehlivou ochranu proti nevítaným hmyzím návštěvníkům.
Máte rádi praktické věci? To se vám budou líbit nalepovací šrouby a hřebíky tesa®, které připevníte velmi rychle a bez vrtání. A co je důležité – drží. Pohodlně tak pověsíte obraz, poličku, hodiny a spoustu dalších věcí. Zjistěte o nich více a podívejte se na praktické...

Sítě do oken

V kategorii Sítě do oken máme právě teď na Alza.cz celkem 116 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sítě do oken Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sítě do oken Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sítě do oken Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sítě do oken recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací