Kočárky pro panenky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ kočárku
Hluboký
(35)
Golfový
(14)
Kombinovaný
(10)
Sportovní
(6)
Maximální výška panenky
23 cm
57 cm
-
Materiál konstrukce
Dřevo
(6)
Plast
(38)
Kov
(54)
Vlastnosti
Skládací konstrukce
(42)
Tříkolové provedení
(5)
Odnímatelná korbička
(13)
Otočná přední kolečka
(15)
Provedení pro dvojčata
(4)
Barva
Růžová
(39)
Bílá
(23)
Šedá
(17)
Modrá
(12)
Béžová
(7)
Délka / Hloubka
41 cm
100 cm
-
Šířka
25 cm
48 cm
-
Výška
41 cm
90 cm
-
Vhodné od
1 let
3 let
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Kočárek pro panenky je oblíbenou hračkou mezi dětmi napříč věkem. Především holčičky se rády starají o miminko a chodí s ním na procházku, díky čemuž trénují zodpovědnost i hrubou a jemnou motoriku. V nabídce najdete vše od klasických korbiček po golfky. Jak vybrat kočárek pro panenky?

Pokračovat

Proč kočárek pro panenky dítěti vůbec pořídit?

V určitém věku děti chtějí kopírovat chování dospělých, a proto je pro ně kočárek pro panenky skvělou volbou, neboť mohou dělat to, co maminka nebo tatínek, a to jim udělá obrovskou radost. Jaké výhody, případně nevýhody má kočárek pro panenky?

 • Kočárky pro panenky zabaví nejen holky, ale i kluky.
 • Děti se s jejich pomocí učit starat o miminko a přebírat zodpovědnost.
 • Procházky s kočárky pro panenky jsou rázem mnohem zábavnější.
 • Ratolesti trénují sociální dovednosti díky hře s kočárkem a kamarády.
 • Kočárek pro panenky je tréninkovou pomůckou pro hrubou i jemnou motoriku.
 • Kočárek pro panenky ale neslouží k učení chůze, ale naopak až dítě samo chodí.
 • Pokud nezvolíte skládací dětské kočarky pro panenky, zabírají více místa.

Věk dítěte: V nabídce najdete už dětský kočárek pro panenky od 1 roku

Věk vaší ratolesti hraje celkem zásadní roli ve výběru kočárku, neboť například dětský kočárek pro panenky od 1 roku bude vypadat úplně jinak než ten od 6 let. V čem se jednotlivé modely liší podle věku?

Dětský kočárek pro panenky – od 1 roku

Dětský kočárek pro panenky od 1 roku většinou nebývá tolik propracovaný a nenajdete u něj velmi obsáhlé balení. Základem jsou pestré barvy, oblíbené motivy a postavičky z pohádek, polohovatelné madlo, které poroste společně s dítětem, nízká hmotnost, ale zároveň stabilita a dostatečný prostor pro oblíbenou panenku. Každé malé dítě bude chtít kočárek pro panenky, kde může vozit své malé miminko.

Dětský kočárek pro panenky – od 3 let

Dětský kočárek pro panenky ocení pak zejména starší holčičky, které mohou mít hračku i několik let, a tak vybírejte zodpovědně. Starší holčičky ocení zejména jednoduché barvy a vzhled, který se podobá klasickým kočárkům. Dbejte také na variabilitu – sklápěcí stříšku, bezpečnostní pásy, vyjímatelnost korbičky a podobně. Starší děti budou rády, když si budou moci vzít na procházku pokaždé jiný dětský kočárek pro panenky.

Dětský kočárek pro panenky od 1 roku
Kočárek pro panenky pro nejmenší

Dětský kočárek pro panenky od 3 let
Kočárek pro panenky pro starší děti

Kočárky pro panenky vybírejte rovněž podle velikosti

Kočárky pro panenky jsou k dostání v několika velikostech, které byste měli vybírat zejména s ohledem na věk a výšku dítěte. Pokud by byl kočárek pro panenky malý, dítě by se hrbilo a kočárkování by nebyla zábava. Naopak příliš velký kočárek pro panenky by byl nepohodlný.

Věk dítěte Výška rukojeti
1–2 roky 45–55 cm
2–3 roky 55–65 cm
3–4 roky 65–70 cm
5 let a více 70–75 cm

Hodnoty jsou pouze orientační. Chcete-li si být jisti, změřte dítěti vzdálenost lokte od země (ve stoje). K naměřené hodnotě přičtěte 10 cm a získáte správnou výšku madla, kterou by měl kočárek pro panenky mít.

Nejlepší možností je zvolit nastavitelnou rukojeť, díky které kočárek pro panenky vydrží ratolesti několik let, případně si ho může kdokoliv půjčit nebo ho můžete pohodlně dovézt domů.

Je libo klasický hluboký kočárek, nebo golfky pro panenky?

V nabídce najdete několik typů kočárků – standardem je hluboký kočárek (korbička) a golfky pro panenky.

Hluboký kočárek pro panenky

Hluboké kočárky pro panenky patří mezi klasiku. Pohodlně do nich umístíte různě velké panenky, jsou stabilní, avšak nejsou vhodné pro nejmenší. Tento kočárek pro panenky může dítě využít jak doma, tak i k venkovním procházkám. Korba může sloužit také jako postýlka pro panenky. Hluboké kočárky pro panenky jsou také hůře skladovatelné, protože je nelze jen tak složit, také se hůře ovládají.

Kočárek pro panenky – golfky

Golfky pro panenky jsou ideální kvůli nízké hmotnosti, kterou ocení zejména malé děti, které s ním mohou snadno všude možně běhat. Snadno je složíte, avšak nejsou tolik stabilní – právě proto se kočárek pro panenky (golfky) hodí spíše na domácí využití než do terénu, navíc se do něj vejdou spíše menší panenky. Velkou výhodou je také to, že je kočárek pro panenky dobře skladovatelný, protože ho snadno složíte.

i

Sportovní kočárek pro panenky

Sportovní kočárky pro panenky jsou typické většími koly, které jsou vhodné i do terénu. Modely mívají většinou 3 kola, která jsou pro sportování vhodnější. Kočárek pro panenky – sporťák bývá skládací a snadno se ovládá.

Kombinovaný kočárek pro panenky

Kombinované kočárky pro panenky jsou velmi oblíbené, neboť jsou univerzální. Existují varianty 2v1 (korbička a sporťák), 3v1 (vajíčko navíc) a 5v1 (židlička na krmení a autosedačka navíc). Díky tomu bude kočárek pro panenky sloužit dítěti dlouhá léta a stále si s ním perfektně vyhraje, a to při různých situacích. Nevýhodou je určitě horší skladovatelnost, neboť má kočárek pro panenky několik komponentů a také vyšší pořizovací cena.

Kočárek pro panenky dvojčata

Kočárky pro panenky dvojčata už nejsou žádnou výjimkou. Pokud tedy vaše dítě rádo vozí více než jednu panenku, jsou tyto kočárky ideální. Kočárek pro panenky dvojčata může být jak hluboký, tak i sportovní. Fantazii se meze nekladou, dítě může vozit klidně panenku s jejím oblíbeným plyšákem. I tady však myslete na to, zda máte kočárek pro panenky, kam umístit, neboť je velký a hůře skladovatelný.

Hluboké dětské kočárky pro panenky
Hluboký kočárek pro panenky

Kočárek pro panenky golfky
Kočárek pro panenky golfky

Sportovní kočárek pro panenky
Sportovní kočárek pro panenky

Kočárek pro panenky dvojčata
Kočárek pro panenky dvojčata

Dětský kočárek pro panenky musí být především stabilní

Jelikož si dítě ještě dlouho není v chůzi příliš jisté, je vhodné pořídit stabilní dětský kočárek pro panenky. Většinou se však jedná o modely, které nejsou vhodné pro menší děti, jelikož jsou těžší, ale zato kvalitnější. Pokud zvolíte lehké kočárky pro panenky, musíte počítat s tím, že se mohou převrhnout. Jak již bylo zmíněno výše, nepoužívejte kočárek pro panenky k učení chůze – pořizujte jej až dítěti, které si je chůzí jisté.

i

Co hmotnost a kočárek pro panenky?

Dětský kočárek pro panenky od 1 roku by měl mít váhu do 3 kg. Starší děti pak zvládnou třeba 5kg kočárky pro panenky. Těžší modely jsou sice stabilnější, ale také je tam vyšší riziko úrazu.

Se stabilitou dětského kočárku pro panenky souvisí i provedení koleček

Pokud chcete používat dětský kočárek pro panenky venku, je pro vás provedení koleček alfou a omegou. Dražší a kvalitnější modely mívají kovová kolečka (případně kvalitní plastová), která jsou odhlučněná pryží. U levných kočárků se většinou setkáte s plastem. Kolečka bývají pro snadnou manipulaci otočná.

A co materiál? Je libo dětské kočárky pro panenky ze dřeva, kovu, či plastu?

S výběrem materiálu souvisí životnost, a tak podle toho vybírejte dětské kočárky pro panenky. Základem jsou oblé hrany, zajištěné šrouby a kvalitní zpracování. Kromě konstrukce dbejte také na kvalitní zpracování textilních prvků – nikde by neměly trčet nitě a látka by měla být kvalitní.

 1. Plastový kočárek pro panenky je lehký, cenově dostupný, snadno se ovládá a ocení ho ti nejmenší. Další nespornou výhodou je jeho snadná údržba, neboť jej stačí jej omýt vodou, nebo utřít hadříkem. Plastové kočárky pro panenky jsou také variabilnější.
 2. Kovový kočárek pro panenky bývá vyroben z hliníku, je vhodný pro starší děti a je odolný. Hliník zajišťuje vysokou stabilitu a odolnost vůči nepříznivým vlivům. Často bývá kovový kočárek pro panenky doplněn textilními detaily pro větší pohodlí.
 3. Dřevěný kočárek pro panenky je kvalitní, designový, ale nedá se složit, a tak zabírá místo. V dnešní době se těší velké oblibě, neboť je přírodní, tudíž bezpečný a na oko velmi hezký. Pokud máte rádi čisté linie, je dřevěný kočárek pro panenky jasnou volbou.

Kovový dětský kočárek pro panenky
Kovový kočárek pro panenky

Dřevěný dětský kočárek pro panenky
Dřevěný kočárek pro panenky

Plastový dětský kočárek pro panenky
Plastový kočárek pro panenky

Co se týče rukojeti, tu mohou mít dětské kočárky pro panenky vyrobenou z plastu či kovu, avšak důležité je, aby byla potažená pěnou, koženkou či gumou, aby byla dítěti příjemná a pohodlná.

Kočárek pro panenky musí plnit i designovou funkci

Děti, a to především holčičky, si potrpí také na vzhled, a tak nezapomeňte vybrat takový kočárek pro panenky, který se bude vaší ratolesti líbit. Malým dětem se většinou líbí spíše veselejší barvy (růžový kočárek pro panenky je klasika), starší pak ocení střídmější odstíny. Nejlepší je vybrat takový kočárek, který jen tak nevyjde z módy, může ho zdědit i mladší sourozenec a vydrží dlouho – nejdůležitější je však vždy přání dítěte, jedině tak jej využije naplno.

Jakým vybavením mohou disponovat dětské kočárky pro panenky?

Dětské kočárky pro panenky dnes již disponují bohatým vybavením tak jako klasické kočárky. Vybavení navíc ocení pak zejména starší děti, které si hrají s kočárkem naplno, menší děti příslušenství příliš nezajímá. Co tedy mohou dětské kočárky pro panenky obsahovat?

 • Sklápěcí stříška,
 • taška na madlo,
 • slunečník,
 • pláštěnka,
 • nákupní košík,
 • držák na nápoje.

Zajímají vás zkušenosti ostatních zákazníků? Přečtěte si, jaké má kočárek pro panenky recenze.

Kočárek pro panenky od 1 roku

Kočárek pro panenky se slunečníkem, taškou na madlo a polštářkem.

Správná údržba udrží dětský kočárek pro panenky déle krásný

Určitě chcete, aby byl dětský kočárek pro panenky stále jako nový a krásný – tomu pomůžete správnou údržbou. Nejvhodnější je, pokud model disponuje textilními prvky, které lze snadno vyprat v pračce (často totiž bude kočárek pro panenky od bláta, prachu či jídla). Konstrukci stačí utřít vlhkým hadříkem.

i

Kde sehnat dětský kočárek pro panenky výhodněji?

Sháníte levné kočárky pro panenky? Výprodej nabízí skvosty. Nevadí-li vám rozbalené, zánovní či použité zboží, zkuste bazar, dětský kočárek pro panenky je tam výhodnější.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, 3v1, hluboký, skládací, možnost polohování opěrky zad a stříšky, max. výška panenky 42 cm, kryt na korbičku součástí balení, rozměry 54,5 × 38,5 × 64 cm (H׊×V), černá a růžová barva
1 359,-

2.
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 1,5 roku, hluboký, skládací, materiál konstrukce kov, kryt na korbičku součástí balení, rozměry 59 × 38 × 58 cm (H׊×V), růžová barva
989,-

3.
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 1,5 roku, hluboký, materiál konstrukce plast, s úložným prostorem, pratelný potah, max. výška panenky 42 cm, rozměry 54 × 37 × 48 cm (H׊×V), vícebarevné provedení
999,-

Další nejprodávanější
65 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,5
Smoby BN kočárek hluboký pro panenky
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 1,5 roku, hluboký, skládací, materiál konstrukce kov, kryt na korbičku součástí balení, rozměry 59 × 38 × 58 cm (H׊×V), růžová barva
989,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAmi0037
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,0
Kombinovaný kočárek Maxi Cosi pro panenky zelenošedý
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, 3v1, hluboký, odnímatelná korbička, materiál konstrukce plast a kov, možnost polohování opěrky zad, otočná přední kolečka, max. výška panenky 42 cm, rozměry 54,5 × 38,5 × 64 cm (H׊×V), vícebarevné provedení
1 649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc05184
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Baby Annabell Kombinovaný kočárek
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, hluboký, skládací, materiál konstrukce kov, možnost polohování opěrky zad, rukojeti, opěrky nohou a stříšky, max. výška panenky 43 cm, taška součástí balení, rozměry 67 × 47 × 79 cm (H׊×V), růžová barva
2 229,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAbz08700
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
5,0
DeCuevas 82035 Skládací kočárek pro panenky REBORN se slunečníkem a doplňky SKY 2020 - 90 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, retro, hluboký, odnímatelná korbička, skládací, materiál konstrukce kov, možnost polohování rukojeti, max. výška panenky 57 cm, batůžek, slunečník a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 90 × 40 × 90 cm (H׊×V), šedá barva
2 789,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: HRAbz35596
4,7
Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi světle růžový pro panenky
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, 3v1, hluboký, skládací, možnost polohování opěrky zad a stříšky, max. výška panenky 42 cm, kryt na korbičku součástí balení, rozměry 54,5 × 38,5 × 64 cm (H׊×V), černá a růžová barva
1 359,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAbz23183
5,0
BN Kočárek hluboký pro panenky
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 1,5 roku, hluboký, materiál konstrukce plast, s úložným prostorem, pratelný potah, max. výška panenky 42 cm, rozměry 54 × 37 × 48 cm (H׊×V), vícebarevné provedení
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc05183
5,0
DeCuevas 86035 Můj první kočárek pro panenky s batůžkem a doplňky SKY 2020
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, hluboký, materiál konstrukce plast a kov, možnost polohování stříšky, otočná přední kolečka, max. výška panenky 23 cm, batůžek a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 50 × 35 × 56 cm (H׊×V), šedá barva
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAtm00005
5,0
DeCuevas 85086 Skládací kočárek pro panenky s taškou FUNNY 2023 - 60 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, hluboký, skládací, materiál konstrukce plast a kov, max. výška panenky 45 cm, taška a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 65 × 38 × 60 cm (H׊×V), krémová, růžová a šedá barva
1 349,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06877
5,0
BN Kočárek sportovní CHULI POP
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 1,5 roku, sportovní, materiál konstrukce plast, s úložným prostorem, pratelný potah, max. výška panenky 42 cm, rozměry 58 × 38 × 58 cm (H׊×V), béžová barva
899,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc05185
5,0
DeCuevas 85143 skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s přenosnou taškou didi 2021 - 53 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, kombinovaný, 3v1, skládací, materiál konstrukce kov, možnost polohování opěrky zad, s úložným prostorem, max. výška panenky 38 cm, taška a bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 70 × 36 × 53 cm (H׊×V), bílá, hnědá a růžová barva
1 619,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAnk004294
5,0
DeCuevas 80335 Skládací kočárek pro dvojčata panenky 3 v 1 s batůžkem SKY 2020
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, pro dvojčata, kombinovaný, 3v1, odnímatelná korbička, skládací, materiál konstrukce plast a kov, možnost polohování rukojeti, otočná přední kolečka, s úložným prostorem, batůžek, kryt na korbičku a bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 100 × 45 × 81 cm (H׊×V), bílá, růžová a šedá barva
Zlevněno -7 %
2 899,- 3 139,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: HRAtm00003
5,0
Golfáč jednorožec
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, golfový, skládací, materiál konstrukce plast a kov, bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 51 × 27 × 55 cm (H׊×V), modrá barva
449,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAif12029
5,0
Le Toy Van Kočárek Sweet Dreams
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, retro, hluboký, materiál konstrukce dřevo, max. výška panenky 40 cm, taška součástí balení, rozměry 46 × 29 × 52,5 cm (H׊×V), bílá a růžová barva
2 259,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAif12288
5,0
BABY born Kočárek hole Deluxe Narozeninová edice
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, golfový, skládací, materiál konstrukce kov, max. výška panenky 43 cm, bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 51 × 32 × 63,5 cm (H׊×V), růžová barva
999,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: HRAnk005239
ABC Design Migno Lion 2024 - Kočárek pro panenky Varianty
ABC Design Migno Lion 2024
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, kombinovaný, odnímatelná korbička, skládací, materiál konstrukce kov, s úložným prostorem, rozměry 71 × 44 cm (H׊), zelená barva
3 899,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls4809
DeCuevas 81435 Moderní sportovní kočárek pro panenky 3 v 1 s taškou SKY 2020
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, sportovní, 3v1, odnímatelná korbička, materiál konstrukce kov, možnost polohování rukojeti, otočná přední kolečka, s úložným prostorem, taška součástí balení, rozměry 53 × 46 × 80 cm (H׊×V), šedá barva
2 829,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: HRAtm00001
DeCuevas 81535 Moderní kočárek pro panenky 3 v 1 s taškou SKY 2020
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, kombinovaný, 3v1, odnímatelná korbička, materiál konstrukce kov, možnost polohování rukojeti, otočná přední kolečka, taška, kryt na korbičku, bezpečností popruhy a držák na nápoje součástí balení, rozměry 85 × 45 × 90 cm (H׊×V), bílá a šedá barva
2 499,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: HRAtm00002
DeCuevas 90251 Sportovní kočárek pro panenky tříkolový GALA 2023 - 55 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, sportovní, tříkolový, materiál konstrukce plast a kov, otočná přední kolečka, s úložným prostorem, max. výška panenky 46 cm, bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 48 × 33 × 55 cm (H׊×V), bílá, modrá a růžová barva
839,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06874
DeCuevas 80586 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s taškou FUNNY 2023 - 70 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, kombinovaný, 3v1, odnímatelná korbička, skládací, materiál konstrukce plast a kov, otočná přední kolečka, max. výška panenky 46 cm, taška a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 62 × 41 × 70 cm (H׊×V), krémová, růžová a šedá barva
2 357,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAkc06876
DeCuevas 80086 Skládací kočárek pro panenky s taškou FUNNY 2023 - 81 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, hluboký, skládací, materiál konstrukce plast a kov, s úložným prostorem, max. výška panenky 47 cm, taška a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 80 × 42 × 81 cm (H׊×V), krémová, růžová a šedá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAkc06875
DeCuevas 81651 Skládací kočárek pro panenky 3 v 1 s taškou GALA 2023 - 75 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, 3v1, hluboký, skládací, materiál konstrukce plast a kov, možnost polohování rukojeti, otočná přední kolečka, max. výška panenky 48 cm, taška, kryt na korbičku a bezpečností popruhy součástí balení, rozměry 75 × 40 × 75 cm (H׊×V), bílá, modrá a růžová barva
2 039,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06872
ABC Design Migno Teddy 2024 - Kočárek pro panenky Varianty
ABC Design Migno Teddy 2024
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, kombinovaný, odnímatelná korbička, skládací, materiál konstrukce kov, s úložným prostorem, rozměry 71 × 44 cm (H׊), béžová barva
3 939,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls4810
DeCuevas 86051 Můj první kočárek pro panenky s taškou GALA 2023 - 56 cm
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, hluboký, materiál konstrukce plast a kov, s úložným prostorem, max. výška panenky 41 cm, taška a kryt na korbičku součástí balení, rozměry 50 × 35 × 56 cm (H׊×V), bílá, modrá a růžová barva
1 199,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06873
Kočárek golfky kov pro panenky
Kočárek pro panenky - dětský, vhodný od 3 let, golfový, skládací, materiál konstrukce plast a kov, max. výška panenky 30 cm, růžová barva
419,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAbz25577

Kočárky pro panenky

Kočárky pro panenky

V kategorii Kočárky pro panenky máme právě teď na Alza.cz celkem 65 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kočárky pro panenky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kočárky pro panenky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kočárky pro panenky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kočárky pro panenky recenze
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací