Levné auta, vlaky a modely Amewi

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Vhodné od
6 let
14 let
-
Filtrovat
Na této stránce najdete levné auta, vlaky a modely Amewi, respektive všechny auta, vlaky a modely Amewi seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je Baterie 4,8V/700mAh pro crawlery MT503010 a další modely , který stojí 174 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
149 položek
4,8
Baterie 4,8V/700mAh pro crawlery MT503010 a další modely
Náhradní akumulátor NiMH 4,8V, vhodné pro crawlery MT503010 a další modely
174,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAb0370
Amewi RC Mini Truck sklápěč 1:64, oranžový
RC truck - LED světla, vhodný od 6 let
306,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAame005
Amewi RC Mini Truck popeláři 1:64
RC truck - LED světla, vhodný od 6 let
306,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAame007
Amewi RC Mini Truck hasiči 1:64
RC truck - LED světla, vhodný od 6 let
306,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAame006
Amewi RC Mini Truck odtahový vůz 1:64, modrý
RC truck - LED světla, vhodný od 6 let
306,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAame004
4,5
Baterie Li-Ion 7,4V/1500 mAh T-Dean pro auta 1:12 22402,22406, MT2046, MT2036, S12429, a další model
Náhradní akumulátor napětí 7,4V, T-plug pro MT2036, MT2046, 22402, 22406, S124129 a další modely
519,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: HRAb0371
4,5
Big SpinStar, oboustranné auto modré
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, měřítko: 1:24, typ motoru - elektrický stejnosměrný, s náhonem na 4 kola
599,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz12096
4,5
Baterie Li-Ion 2x1S 3,7V/1500 mAh pro EVO 4T a 4M 22209
Náhradní akumulátor napětí 3,7V, pro Monstertronic Truck
599,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: HRAb0372
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Stone Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
609,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut09
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Race Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
609,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut04
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Razor Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
630,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut12
Amewi RC Stavebnice Cool Diy Crush Monster Truck 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
630,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut11
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Frog Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
633,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut06
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Hero Truggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
633,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut10
5,0
Drift Sport Car Toyota Corolla
RC auto - vhodné pro děti od 6 let, měřítko: 1:24, typ motoru - elektrický stejnosměrný, s náhonem na 4 kola, funkce: LED světla a vyměnitelné pneumatiky
Zlevněno -6 %
653,- 696,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz12053
1,0
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Desert Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
672,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut05
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Blazer Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
676,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut08
Amewi RC Stavebnice Coolrc Diy Oldschool Buggy 1:18
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, funkce: voděodolnost a gumové pneumatiky
676,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: RCSALEaut07
Amewi čelní nakladač s vidlemi, světla, zvuk, 1:24
RC traktor - s dobou provozu 30 min, vhodný od 6 let, v balení nabíječka, v měřítku 1:24
780,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAmhmod15
Amewi RC Traktor 2,4 Ghz se sečkou, světla
RC model - LED světla, vhodný od 6 let, v měřítku 1:24
Zlevněno -18 %
848,- 1 039,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAmho0213
AMEWI RC auto Monster Fire Truck 1:18, RTR žlutý
RC auto - vhodné pro děti od 6 let, měřítko: 1:18, funkce: LED světla
877,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAam2711
Amewi čelní nakladač 1:24
RC traktor - s dobou provozu 30 min, vhodný od 6 let, v balení nabíječka, v měřítku 1:24
877,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAmhmod20
Amewi čelní nakladač s radlicí, světla, zvuk
RC traktor - s dobou provozu 30 min, vhodný od 6 let, v balení nabíječka, v měřítku 1:24
877,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAmhmod13
4,2 13×
Rock Crawler Reely 1:18 zelený
RC auto - vhodné pro děti od 8 let, měřítko: 1:18, typ motoru - elektrický stejnosměrný, s náhonem na 4 kola, funkce: nezávislé zavěšení kol
914,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz12059

Levné auta, vlaky a modely Amewi

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné auta, vlaky a modely Amewi Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší auta, vlaky a modely Amewi
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací